<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 1. kolo dorastu a ml. žiactva

Nové Zámky (28. 4. 2018)

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 28.4.2018 - 08:10) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 110 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 16.16 9.00
2 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 17.08 6.00
3 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 19.27 3.00
4 Solčanyová ĽudmilaSolčanyová Ľudmila 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 19.81 2.00
5 Holešová NatáliaHolešová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 38.27 1.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 28.4.2018 - 08:10) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 15.67 11.00
2 Hádeková SabinaHádeková Sabina 01 01 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 7 16.21 8.00
3 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 16.77 7.00
4 Koláriková LesanaKoláriková Lesana 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 18.05 5.00
5 Kukučková ElenaKukučková Elena 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 18.34 4.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 15.67 11.00
2 110 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 16.16 9.00
3 Hádeková SabinaHádeková Sabina 01 01 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 7 16.21 8.00
4 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 16.77 7.00
5 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 17.08 6.00
6 Koláriková LesanaKoláriková Lesana 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 18.05 5.00
7 Kukučková ElenaKukučková Elena 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 18.34 4.00
8 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 19.27 3.00
9 Solčanyová ĽudmilaSolčanyová Ľudmila 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 19.81 2.00
10 Holešová NatáliaHolešová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 38.27 1.00