<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 1. kolo dorastu a ml. žiactva

Nové Zámky (28. 4. 2018)

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci (Finále)

Finále (so, 28.4.2018 - 09:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Varačka MatúšVaračka Matúš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 12 11.30 10,16 10,70 10,20 10.70 11,09 10,09 11,30 11.00
2 56 Demian TomášDemian Tomáš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 2 08.40 08,12 07,64 07,75 8.12 07,79 07,37 08,40 9.00
3 Rozkoš LukášRozkoš Lukáš
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
05 05 8 07.69 06,64 07,14 07,69 7.69 07,34 06,46 07,27 8.00
4 Laczkó AdamLaczkó Adam
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 5 07.15 06,55 06,60 07,15 7.15 06,61 06,71 06,45 7.00
5 Sako SimonSako Simon
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
06 06 9 06.70 06,40 06,39 06,70 6.70 06,65 x 06,41 6.00
6 Minárčiný MatejMinárčiný Matej
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 7 06.70 06,55 x 05,80 6.55 06,70 06,46 06,59 5.00
7 Valkó OliverValkó Oliver
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
05 05 10 06.59 05,81 06,30 05,89 6.30 06,59 05,54 x 4.00
8 Matejka PatrikMatejka Patrik
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 6 06.28 06,07 06,28 05,57 6.28 - - - 3.00
9 Demjan ChristiánDemjan Christián
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
05 05 3 05.40 05,34 05,40 05,18 5.40 2.00
10 Belica RóbertBelica Róbert
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 1 05.25 - - 05,25 5.25 1.00
11 Vanko MartinVanko Martin
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 11 05.00 05,00 04,83 04,66 5.00
12 Gál TomášGál Tomáš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 4 00.00 -
Celkom 12 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 28.4.2018 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 13.88 12,39 12,93 13,60 13.60 13,43 13,88 13,25 11.00
2 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 12.86 11,61 12,41 12,71 12.71 12,86 12,65 12,60 9.00
3 Jankovičová KristínaJankovičová Kristína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
01 01 10.91 09,10 09,79 10,78 10.78 10,91 x 10,30 8.00
4 Mixová RadkaMixová Radka
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 10.70 10,70 10,09 10,25 10.70 10,15 09,89 10,37 7.00
5 Náterová KarinNáterová Karin
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 09.75 08,51 x 09,75 9.75 08,05 09,43 09,09 6.00
6 Maňásková MartinaMaňásková Martina
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
01 01 09.30 09,01 - 09,22 9.22 08,76 09,30 09,29 5.00
7 Danielová ChiaraDanielová Chiara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 09.16 07,94 09,16 x 9.16 07,52 x 09,02 4.00
8 Ochabová GabrielaOchabová Gabriela
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
02 02 08.51 07,77 08,02 08,51 8.51 3.00
9 Reptíková RadoslavaReptíková Radoslava
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 08.42 08,00 08,20 07,80 8.20 08,03 08,11 08,42 2.00
10 Maráková PaulínaMaráková Paulína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 07.24 07,24 06,75 06,28 7.24 1.00
11 Ščasnovičová SoňaŠčasnovičová Soňa
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 07.24 07,24 06,64 x 7.24
12 Blahová ChiaraBlahová Chiara
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 07.10 06,83 06,47 07,10 7.10
13 Boráková VeronikaBoráková Veronika
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 06.31 05,44 06,31 06,15 6.31
14 Holubcová PetraHolubcová Petra
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 06.06 x 06,06 x 6.06
Hamrózyová KarolínaHamrózyová Karolína
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
02 02 NM x x x -
Celkom 15 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (so, 28.4.2018 - 08:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Čermáková NatáliaČermáková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 2 09.89 09,21 09,88 09,89 9.89 09,67 08,87 09,73 11.00
2 Hacajova KatarinaHacajova Katarina
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 3 09.26 09,09 09,14 09,26 9.26 07,84 08,59 08,86 9.00
3 Zaňátová NikolaZaňátová Nikola
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 10 07.74 07,30 07,74 07,29 7.74 05,95 x 06,67 8.00
4 Stranovská NinaStranovská Nina
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
05 05 9 06.37 06,37 05,97 05,92 6.37 06,00 05,88 05,85 7.00
5 Kubová KarinKubová Karin
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 5 06.27 05,63 06,20 06,27 6.27 06,22 06,22 x 6.00
6 Králiková NatáliaKráliková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 4 06.20 06,06 05,90 06,20 6.20 - - - 5.00
7 Madáková LauraMadáková Laura
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 6 06.10 05,13 05,38 05,38 5.38 05,56 05,72 06,10 4.00
8 Machová NinaMachová Nina
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 7 05.70 x 04,38 05,63 5.63 05,10 05,70 05,56 3.00
9 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
06 06 8 05.32 x 05,32 05,25 5.32 2.00
10 Brošová AnetaBrošová Aneta
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 1 05.06 x 04,41 05,06 5.06 1.00
Celkom 10 pretekárov