<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 1. kolo dorastu a ml. žiactva

Nové Zámky (28. 4. 2018)

100 m - Dorastenci (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie

100 m - Dorastenci (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie

100 m - Dorastenci (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11.77
2 Šima PatrikŠima Patrik 01 01 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 11.85
3 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 11.91

100 m - Dorastenci (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11.74
3 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 12.20

100 m - Dorastenky (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 13.09
2 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13.71
3 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 13.79

100 m - Dorastenky (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12.53
2 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 12.80
3 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12.97

100 m - Dorastenky (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie

100 m - Dorastenky (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Plačko LukášPlačko Lukáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 11.53
2 38 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11.78
3 Prodaj MárioProdaj Mário 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12.30

Chôdza dráha 2000 m - Mladšie žiačky (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 14 Ščepková DanielaŠčepková Daniela 05 05 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 11:49.10
2 12 Gazárková MáriaGazárková Mária 05 05 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 12:06.81
3 7 Adamovičová ViktóriaAdamovičová Viktória 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 13:20.95

Chôdza dráha 2000 m - Mladšie žiačky (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Chôdza dráha 3000 m - Dorastenky (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Chôdza dráha 3000 m - Dorastenky (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 15 Avenová PaulínaAvenová Paulína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 16:33.69
2 16 Tinková TatianaTinková Tatiana 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 21:27.70

Chôdza dráha 5000 m - Dorastenci (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Chôdza dráha 5000 m - Dorastenci (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Chôdza dráha 5000 m - Dorastenky (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Chôdza dráha 5000 m - Dorastenky (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon