<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 1. kolo dorastu a ml. žiactva

Nové Zámky (28. 4. 2018)

100-200-300-400 m kluby - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 28.4.2018 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 112 Dráfi, Valo, Ostrovský, Ďurák Dráfi, Valo, Ostrovský, Ďurák Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:10.65 11.00
2 Müller, Čery, Labuda, Halvoň Müller, Čery, Labuda, Halvoň AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 2:19.03 9.00
3 100 Laktiš, Slivka, Sopúch, Larsen Laktiš, Slivka, Sopúch, Larsen ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:21.08 8.00
4 105 Ambruš, Borčány, Fáber, Prochác Ambruš, Borčány, Fáber, Prochác Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 2:23.13 7.00
5 103 Vojtek, Dömeny, Pavuk, Kecskés Vojtek, Dömeny, Pavuk, Kecskés Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:23.97 6.00
6 Krkoška, Emanuel, Šimlaštík, Surový Krkoška, Emanuel, Šimlaštík, Surový AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:24.29 5.00
Celkom 6 pretekárov

100-200-300-400 m kluby - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 28.4.2018 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Križanová, Ďurišová, Kudlová, Mečiarová Križanová, Ďurišová, Kudlová, Mečiarová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:23.11 11.00
2 Puha, Kolocsicsová, Farkas, Kusyová Puha, Kolocsicsová, Farkas, Kusyová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:24.75 9.00
3 Húsková, Holešová, Gavalovičová, Ištvánová Húsková, Holešová, Gavalovičová, Ištvánová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:33.58 8.00
4 Mišovičová, Janeková, Geseová, Vargová Mišovičová, Janeková, Geseová, Vargová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 2:35.85 7.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 28.4.2018 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bezáková, Kršková, Dudášová, Miklová Bezáková, Kršková, Dudášová, Miklová AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:36.71 6.00
2 Mačaiová, Zelenáková, Kosmálová, Štrpková Mačaiová, Zelenáková, Kosmálová, Štrpková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 2:42.04 5.00
3 Švajdová, Šranková, Holubcová, Černá Švajdová, Šranková, Holubcová, Černá Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:46.50 4.00
4 Haydenová, Sedgwick, Zeleňová, Frimmerová Haydenová, Sedgwick, Zeleňová, Frimmerová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:51.82 3.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Križanová, Ďurišová, Kudlová, Mečiarová Križanová, Ďurišová, Kudlová, Mečiarová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:23.11 11.00
2 Puha, Kolocsicsová, Farkas, Kusyová Puha, Kolocsicsová, Farkas, Kusyová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:24.75 9.00
3 Húsková, Holešová, Gavalovičová, Ištvánová Húsková, Holešová, Gavalovičová, Ištvánová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:33.58 8.00
4 Mišovičová, Janeková, Geseová, Vargová Mišovičová, Janeková, Geseová, Vargová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 2:35.85 7.00
5 Bezáková, Kršková, Dudášová, Miklová Bezáková, Kršková, Dudášová, Miklová AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:36.71 6.00
6 Mačaiová, Zelenáková, Kosmálová, Štrpková Mačaiová, Zelenáková, Kosmálová, Štrpková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 2:42.04 5.00
7 Švajdová, Šranková, Holubcová, Černá Švajdová, Šranková, Holubcová, Černá Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:46.50 4.00
8 Haydenová, Sedgwick, Zeleňová, Frimmerová Haydenová, Sedgwick, Zeleňová, Frimmerová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:51.82 3.00