<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo ZsAZ súťaže družstiev staršieho žiactva a 4. kolo ZsAZ súťaže družstiev najmladšieho žiactva

Trenčín (16. 6. 2019)

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2019 - 15:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tóth GergóTóth Gergó 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 39.11 11.00
2 17 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 39.96 8.00
3 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 40.07 7.00
4 20 Dániel RegöDániel Regö 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 40.86 6.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 16.6.2019 - 15:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 42.61 5.00
2 Mesároš AndrejMesároš Andrej 060621 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 45.42 4.00
3 12 Vadovič DanielVadovič Daniel 050519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 47.48 2.00
4 Petrík MatejPetrík Matej 040919 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 47.72 1.00
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 16.6.2019 - 15:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 6 Bencze MarxBencze Marx 040218 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 39.65 9.00
2 Sauer TimurSauer Timur 041002 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 46.61 3.00
3 Pavle PeterPavle Peter 050925 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 54.66
Gargalík GregorGargalík Gregor 061031 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 DNF
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 16.6.2019 - 15:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 15 Biely PeterBiely Peter 040727 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 50.80
2 Gál TomášGál Tomáš 051013 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 55.30
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tóth GergóTóth Gergó 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 39.11 11.00
2 6 Bencze MarxBencze Marx 040218 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 39.65 9.00
3 17 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 39.96 8.00
4 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 40.07 7.00
5 20 Dániel RegöDániel Regö 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 40.86 6.00
6 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 42.61 5.00
7 Mesároš AndrejMesároš Andrej 060621 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 45.42 4.00
8 Sauer TimurSauer Timur 041002 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 46.61 3.00
9 12 Vadovič DanielVadovič Daniel 050519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 47.48 2.00
10 Petrík MatejPetrík Matej 040919 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 47.72 1.00
11 15 Biely PeterBiely Peter 040727 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 50.80
12 Pavle PeterPavle Peter 050925 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 54.66
13 Gál TomášGál Tomáš 051013 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 55.30
Gargalík GregorGargalík Gregor 061031 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 DNF

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2019 - 15:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 42.50 11.00
2 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 43.43 9.00
3 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 45.35 7.00
4 Laiferová AdelaLaiferová Adela 041227 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 45.92 6.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 16.6.2019 - 15:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 050410 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 44.62 8.00
2 Gogová EllaGogová Ella 050909 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 46.12 5.00
3 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 040627 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 48.35 3.00
4 Poláková TerezaPoláková Tereza 050125 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 49.58 2.00
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 16.6.2019 - 15:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šišáková VeronikaŠišáková Veronika 050926 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 48.04 4.00
2 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 060209 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 49.90 1.00
3 Lišiaková JúliaLišiaková Júlia 050714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 53.80
4 43 Miháliková EmmaMiháliková Emma 071004 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 57.51
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 16.6.2019 - 15:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vážanová EmaVážanová Ema 061129 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 51.49
2 Bakaiová KristínaBakaiová Kristína 050301 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 53.35
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 42.50 11.00
2 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 43.43 9.00
3 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 050410 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 44.62 8.00
4 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 45.35 7.00
5 Laiferová AdelaLaiferová Adela 041227 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 45.92 6.00
6 Gogová EllaGogová Ella 050909 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 46.12 5.00
7 Šišáková VeronikaŠišáková Veronika 050926 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 48.04 4.00
8 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 040627 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 48.35 3.00
9 Poláková TerezaPoláková Tereza 050125 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 49.58 2.00
10 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 060209 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 49.90 1.00
11 Vážanová EmaVážanová Ema 061129 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 51.49
12 Bakaiová KristínaBakaiová Kristína 050301 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 53.35
13 Lišiaková JúliaLišiaková Júlia 050714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 53.80
14 43 Miháliková EmmaMiháliková Emma 071004 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 57.51