<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo ZsAZ súťaže družstiev staršieho žiactva a 4. kolo ZsAZ súťaže družstiev najmladšieho žiactva

Trenčín (16. 6. 2019)

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2019 - 16:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 22 Hlaváček MartinHlaváček Martin 050201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 0:46.91 11.00
2 Balogh MariánBalogh Marián 050926 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:47.02 9.00
3 Vanko MarekVanko Marek 040920 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 0:49.72 8.00
4 Hulka AlexHulka Alex 060801 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 0:50.61 7.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 16.6.2019 - 16:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:51.25 6.00
2 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 060702 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 0:53.06 5.00
3 50 Baláž MarošBaláž Maroš 050213 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 0:56.29 4.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 22 Hlaváček MartinHlaváček Martin 050201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 0:46.91 11.00
2 Balogh MariánBalogh Marián 050926 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:47.02 9.00
3 Vanko MarekVanko Marek 040920 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 0:49.72 8.00
4 Hulka AlexHulka Alex 060801 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 0:50.61 7.00
5 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:51.25 6.00
6 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 060702 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 0:53.06 5.00
7 50 Baláž MarošBaláž Maroš 050213 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 0:56.29 4.00

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2019 - 16:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 0:49.87 11.00
2 Zavřelová EmaZavřelová Ema 050131 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 0:51.44 9.00
3 Urminská EmaUrminská Ema 040521 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:53.43 8.00
4 Horváthová DariaHorváthová Daria 061218 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 0:55.65 6.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 16.6.2019 - 16:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fáberová NatašaFáberová Nataša 050914 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 0:55.09 7.00
2 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 0:56.21 5.00
3 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 040602 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 0:57.41 4.00
4 Střelcová EmaStřelcová Ema 070808 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 1:01.08 2.00
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 16.6.2019 - 16:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čačková LeaČačková Lea 070429 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 1:01.11 1.00
2 Repaská RadoslavaRepaská Radoslava 070304 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 1:04.66
3 Závodská LuciaZávodská Lucia 070613 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:13.91
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (ne, 16.6.2019 - 16:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kučerová EmmaKučerová Emma 060828 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 0:58.64 3.00
Valášková GrétaValášková Gréta 050217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNF
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 0:49.87 11.00
2 Zavřelová EmaZavřelová Ema 050131 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 0:51.44 9.00
3 Urminská EmaUrminská Ema 040521 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:53.43 8.00
4 Fáberová NatašaFáberová Nataša 050914 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 0:55.09 7.00
5 Horváthová DariaHorváthová Daria 061218 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 0:55.65 6.00
6 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 0:56.21 5.00
7 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 040602 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 0:57.41 4.00
8 Kučerová EmmaKučerová Emma 060828 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 0:58.64 3.00
9 Střelcová EmaStřelcová Ema 070808 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 1:01.08 2.00
10 Čačková LeaČačková Lea 070429 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 1:01.11 1.00
11 Repaská RadoslavaRepaská Radoslava 070304 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 1:04.66
12 Závodská LuciaZávodská Lucia 070613 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:13.91
Valášková GrétaValášková Gréta 050217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNF