<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo ZsAZ súťaže družstiev staršieho žiactva a 4. kolo ZsAZ súťaže družstiev najmladšieho žiactva

Trenčín (16. 6. 2019)

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci

(ne, 16.6.2019 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Baráth JurajBaráth Juraj
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 37 43.99 0.0 11.00
2 Boroš PatrikBoroš Patrik
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 2 38.13 0.0 9.00
3 5 Piši OliverPiši Oliver
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 38 38.05 0.0 8.00
4 Bakay ŠimonBakay Šimon
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 36 37.52 0.0 7.00
5 33 Černý LukášČerný Lukáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
08 08 35 37.34 0.0 6.00
6 32 Kuzma FilipKuzma Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
10 10 5 32.92 0.0 5.00
7 Drábik FilipDrábik Filip
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
08 08 33 30.26 0.0 4.00
8 Zeman ŠimonZeman Šimon
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
08 08 25 27.77 0.0 3.00
9 1 Čunderlík SamuelČunderlík Samuel
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
08 08 3 25.46 0.0 2.00
10 2 Ligač RolandLigač Roland
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 34 25.42 0.0 1.00
11 Fúska JakubFúska Jakub
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 32 25.31 0.0
12 Trnkus JakubTrnkus Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 11 23.95 0.0
13 Hlava SamuelHlava Samuel
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
10 10 27 23.63 0.0
14 Barantal AndrejBarantal Andrej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 29 23.45 0.0
15 Katuščák MichalKatuščák Michal
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 30 22.40 0.0
16 Zverbík MatejZverbík Matej
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 31 22.28 0.0
17 Horváth MatúšHorváth Matúš
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
10 10 28 22.00 0.0
18 24 Lehocký LeonardLehocký Leonard
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
10 10 7 21.50 0.0
19 Stašák MarekStašák Marek
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 22 20.76 0.0
20 Čičo SamuelČičo Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 19 20.72 0.0
21 36 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
11 11 4 19.17 0.0
22 Pecko SamuelPecko Samuel
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 20 19.06 0.0
23 6 Smolka MilanSmolka Milan
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 10 18.06 0.0
24 Zemene MatúšZemene Matúš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 26 17.69 0.0
25 Krumpál OliverKrumpál Oliver
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 24 17.09 0.0
26 Salva JakubSalva Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 9 16.43 0.0
27 Česnek DávidČesnek Dávid
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 23 16.12 0.0
28 Valent LeoValent Leo
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
09 09 17 15.46 0.0
29 Viskupič AdamViskupič Adam
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 12 15.08 0.0
30 Bennár SamuelBennár Samuel
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
10 10 1 13.97 0.0
31 Šuba PeterŠuba Peter
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
08 08 15 13.76 0.0
32 Kolej OndrejKolej Ondrej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 16 13.61 0.0
33 Halgaš DanielHalgaš Daniel
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 18 12.07 0.0
34 Salva AdamSalva Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 14 10.70 0.0
35 Macák ArturMacák Artur
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
11 11 8 07.41 0.0
Lackovič PeterLackovič Peter
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
10 10 6 DNS 0.0
31 Dubovský ZoranDubovský Zoran
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 21 DNS 0.0
Porubčin OndrejPorubčin Ondrej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 13 NM 0.0
Celkom 38 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky

(ne, 16.6.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kročková NatáliaKročková Natália
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 42 38.53 0.0 11.00
2 Králová KarinKrálová Karin
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
08 08 37.08 0.0 9.00
3 Klučka DominikaKlučka Dominika
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 40 36.25 0.0 8.00
4 Bukovská LauraBukovská Laura
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 41 35.86 0.0 7.00
5 Lelovská AlexandraLelovská Alexandra
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
09 09 37 29.15 0.0 6.00
6 Satmarová HannahSatmarová Hannah
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 28.47 0.0 5.00
7 47 Bartošíková LujzaBartošíková Lujza
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 27.49 0.0 4.00
8 16 Šantavá OlíviaŠantavá Olívia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 10 26.04 0.0 3.00
9 Pajtinková EmaPajtinková Ema
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 36 24.72 0.0 2.00
10 Harantová VeronikaHarantová Veronika
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
09 09 35 23.56 0.0 1.00
11 Karhanová EmmaKarhanová Emma
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 38 22.88 0.0
12 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 34 21.39 0.0
13 Juríková KatarínaJuríková Katarína
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 29 20.54 0.0
14 Dobiašová NinaDobiašová Nina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
10 10 3 19.59 0.0
15 Koišová PetraKoišová Petra
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 39 19.33 0.0
16 Miková LeaMiková Lea
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 6 18.04 0.0
17 Pelclová SáraPelclová Sára
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
10 10 12 16.82 0.0
18 Smolková IsabellaSmolková Isabella
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 25 16.25 0.0
19 14 Mandíková NelaMandíková Nela
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 24 15.80 0.0
20 Bódiová SimonaBódiová Simona
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 23 15.70 0.0
21 297 Smolenová AlexandraSmolenová Alexandra
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 31 15.33 0.0
22 Kotlárová VanesaKotlárová Vanesa
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 21 15.26 0.0
23 Drgová JanaDrgová Jana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 18 15.07 0.0
24 Bilická Alica IzabelaBilická Alica Izabela
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
10 10 28 14.85 0.0
25 Masaryková MartinaMasaryková Martina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
11 11 5 14.79 0.0
26 Repková LenkaRepková Lenka
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 14.66 0.0
27 Demanková KristínaDemanková Kristína
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 2 13.60 0.0
28 Antolíková AlžbetaAntolíková Alžbeta
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
09 09 15 12.98 0.0
29 Pajtinková AlexandraPajtinková Alexandra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 27 12.90 0.0
30 Hudecová NaďaHudecová Naďa
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
11 11 14 12.61 0.0
31 Chudá EmaChudá Ema
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 19 12.25 0.0
32 Kimerlingová TerazaKimerlingová Teraza
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
09 09 22 11.34 0.0
33 Indrišková TimeaIndrišková Timea
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 16 11.32 0.0
34 18 Šupicová PetraŠupicová Petra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
11 11 13 11.19 0.0
35 Doffek PetraDoffek Petra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 11 10.52 0.0
36 Úradníková NatáliaÚradníková Natália
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
11 11 20 10.35 0.0
37 Szabó VeronikaSzabó Veronika
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 8 09.34 0.0
Celkom 37 pretekárov