<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo ZsAZ súťaže družstiev staršieho žiactva a 4. kolo ZsAZ súťaže družstiev najmladšieho žiactva

Trenčín (16. 6. 2019)

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2019 - 13:20) official Vietor: +3.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 07.33 11.00
2 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 07.41 9.00
3 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 07.54 8.00
4 Tóth GergóTóth Gergó 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 07.61 7.00
5 Pasternák LukášPasternák Lukáš 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 07.81 6.00
6 Michalík JakubMichalík Jakub 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 07.95 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 16.6.2019 - 13:20) official Vietor: +3.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 08.12 4.00
2 Mesároš AndrejMesároš Andrej 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 08.37 2.00
3 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.46 1.00
4 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.48
5 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 08.61
Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 16.6.2019 - 13:20) official Vietor: +2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šurin JakubŠurin Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.58
2 Belica RóbertBelica Róbert 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.91
3 2 Kilian SimonKilian Simon 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.15
4 Gargalík GregorGargalík Gregor 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 09.18
5 Pavle PeterPavle Peter 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.43
Hurta SamuelHurta Samuel 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 16.6.2019 - 13:20) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Petrík MatejPetrík Matej 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.29 3.00
2 Tokolyi FilipTokolyi Filip 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.59
3 33 Valko AndrejValko Andrej 04 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 09.65
4 13 Lacika SamuelLacika Samuel 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.66
5 Horný JakubHorný Jakub 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 10.20
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 07.33 11.00
2 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 07.41 9.00
3 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 07.54 8.00
4 Tóth GergóTóth Gergó 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 07.61 7.00
5 Pasternák LukášPasternák Lukáš 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 07.81 6.00
6 Michalík JakubMichalík Jakub 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 07.95 5.00
7 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 08.12 4.00
8 Petrík MatejPetrík Matej 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.29 3.00
9 Mesároš AndrejMesároš Andrej 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 08.37 2.00
10 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.46 1.00
11 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.48
12 Šurin JakubŠurin Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.58
13 Tokolyi FilipTokolyi Filip 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.59
14 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 08.61
15 Belica RóbertBelica Róbert 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.91
16 2 Kilian SimonKilian Simon 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.15
17 Gargalík GregorGargalík Gregor 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 09.18
18 Pavle PeterPavle Peter 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.43
19 33 Valko AndrejValko Andrej 04 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 09.65
20 13 Lacika SamuelLacika Samuel 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.66
21 Horný JakubHorný Jakub 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 10.20
Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Hurta SamuelHurta Samuel 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 DNS

60 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2019 - 13:50) official Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 07.97 11.00
2 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.14 9.00
3 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.42 8.00
4 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 08.43 7.00
5 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 08.50 6.00
6 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.54 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 16.6.2019 - 13:50) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Juráková ZuzanaJuráková Zuzana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.62 3.00
2 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.65 2.00
3 Janíková LuciaJaníková Lucia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 08.76
4 Trnková NikoletaTrnková Nikoleta 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.77
5 Chovancová MartinaChovancová Martina 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 08.81
6 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.55
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 16.6.2019 - 13:50) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 23 Hanusová KarolínaHanusová Karolína 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 08.84
2 Lukáčova MichaelaLukáčova Michaela 04 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 08.92
3 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 08.99
4 Gučková AnetaGučková Aneta 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.00
5 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 09.08
6 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.09
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 16.6.2019 - 13:50) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Horváthová DariaHorváthová Daria 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 08.68 1.00
2 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 08.95
3 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.96
4 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 08.97
5 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 09.14
6 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.15
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 16.6.2019 - 13:50) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 08.78
2 Vogelová Anna AlžbetaVogelová Anna Alžbeta 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 08.86
3 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 09.04
4 Lišiaková JúliaLišiaková Júlia 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 09.28
5 Raymonds EllaRaymonds Ella 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 09.35
6 Miková NatáliaMiková Natália 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.54
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 16.6.2019 - 13:50) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Smereková MichaelaSmereková Michaela 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.12
2 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.28
3 Staníková EmmaStaníková Emma 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.29
4 Leváková NinaLeváková Nina 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.39
5 44 Belicová DorotaBelicová Dorota 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 09.44
6 Kováčiková ZoranaKováčiková Zorana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.61
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ne, 16.6.2019 - 13:50) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 08.58 4.00
2 Vážanová EmaVážanová Ema 06 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 09.17
3 Kusá KristýnaKusá Kristýna 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 09.65
4 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 10.11
5 Reháková KarolínaReháková Karolína 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 10.90
Celkom 5 pretekárov
Beh 08 (ne, 16.6.2019 - 13:50) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrbasová VanesaHrbasová Vanesa 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.84
2 Kučerová EmmaKučerová Emma 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 09.20
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 07.97 11.00
2 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.14 9.00
3 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.42 8.00
4 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 08.43 7.00
5 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 08.50 6.00
6 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.54 5.00
7 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 08.58 4.00
8 Juráková ZuzanaJuráková Zuzana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.62 3.00
9 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.65 2.00
10 Horváthová DariaHorváthová Daria 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 08.68 1.00
11 Janíková LuciaJaníková Lucia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 08.76
12 Trnková NikoletaTrnková Nikoleta 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.77
13 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 08.78
14 Chovancová MartinaChovancová Martina 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 08.81
15 23 Hanusová KarolínaHanusová Karolína 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 08.84
15 Hrbasová VanesaHrbasová Vanesa 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.84
17 Vogelová Anna AlžbetaVogelová Anna Alžbeta 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 08.86
18 Lukáčova MichaelaLukáčova Michaela 04 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 08.92
19 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 08.95
20 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.96
21 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 08.97
22 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 08.99
23 Gučková AnetaGučková Aneta 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.00
24 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 09.04
25 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 09.08
26 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.09
27 Smereková MichaelaSmereková Michaela 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.12
28 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 09.14
29 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.15
30 Vážanová EmaVážanová Ema 06 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 09.17
31 Kučerová EmmaKučerová Emma 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 09.20
32 Lišiaková JúliaLišiaková Júlia 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 09.28
32 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.28
34 Staníková EmmaStaníková Emma 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.29
35 Raymonds EllaRaymonds Ella 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 09.35
36 Leváková NinaLeváková Nina 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.39
37 44 Belicová DorotaBelicová Dorota 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 09.44
38 Miková NatáliaMiková Natália 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.54
39 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.55
40 Kováčiková ZoranaKováčiková Zorana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.61
41 Kusá KristýnaKusá Kristýna 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 09.65
42 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 10.11
43 Reháková KarolínaReháková Karolína 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 10.90

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2019 - 10:10) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rapand AlexRapand Alex 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 08.81 11.00
2 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 09.05 9.00
3 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 09.12 8.00
4 Prokop MartinProkop Martin 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.22 7.00
5 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.26 6.00
6 32 Kuzma FilipKuzma Filip 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.75
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 16.6.2019 - 10:10) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.28 5.00
2 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.34 4.00
3 Nemec ErikNemec Erik 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.45 2.00
4 Urbán JakubUrbán Jakub 09 09 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 09.56 1.00
5 Boroš PatrikBoroš Patrik 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.57
6 Baráth JurajBaráth Juraj 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.73
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 16.6.2019 - 10:10) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 39 Šarina IvanŠarina Ivan 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 09.42 3.00
2 30 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.81
3 42 Havlíček JakubHavlíček Jakub 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.89
4 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.01
5 Briestenský ŠimonBriestenský Šimon 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 10.11
25 Lukács BálintLukács Bálint 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 16.6.2019 - 10:10) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 37 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 10.02
2 Valent LeoValent Leo 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 10.05
3 Hajbane AdamHajbane Adam 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 10.29
4 Zverbík MatejZverbík Matej 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 10.40
5 Šuba PeterŠuba Peter 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 10.47
6 Fúska JakubFúska Jakub 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.05
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 16.6.2019 - 10:10) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Stašák MarekStašák Marek 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.89
2 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.14
3 Horváth MatúšHorváth Matúš 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 10.23
4 Adamec GregorAdamec Gregor 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.24
5 Krumpál OliverKrumpál Oliver 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.31
6 Balaban RomanBalaban Roman 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.34
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 16.6.2019 - 10:10) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Janega LukášJanega Lukáš 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.96
2 Lackovič PeterLackovič Peter 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 10.05
3 Čičo SamuelČičo Samuel 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.11
4 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.59
5 Zeman ŠimonZeman Šimon 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 10.63
6 Pecko SamuelPecko Samuel 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.79
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ne, 16.6.2019 - 10:10) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Katuščák MichalKatuščák Michal 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.20
2 Hozák DávidHozák Dávid 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 10.75
3 34 Bača DanielBača Daniel 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 10.81
4 Salva AdamSalva Adam 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.90
5 Halgaš DanielHalgaš Daniel 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.20
6 Hlava SamuelHlava Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 12.82
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (ne, 16.6.2019 - 10:10) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vailing ToedorVailing Toedor 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 11.21
2 Kolej OndrejKolej Ondrej 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.46
3 Bennár SamuelBennár Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 11.49
4 Česnek DávidČesnek Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.71
5 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.96
6 Brežný MichalBrežný Michal 12 12 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 12.17
Celkom 6 pretekárov
Beh 09 (ne, 16.6.2019 - 10:10) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Trnkus JakubTrnkus Jakub 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.18
2 27 Úradník TadeášÚradník Tadeáš 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 12.27
3 Bilický Félix OliverBilický Félix Oliver 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 14.24
3 Matúš JakubMatúš Jakub 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS
Jurčák TomášJurčák Tomáš 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 10 (ne, 16.6.2019 - 10:10) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 38 Chladoň AdamChladoň Adam 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 09.83
2 Andráš MartinAndráš Martin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 10.20
3 Čahoj GabrielČahoj Gabriel 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 11.25
4 Kriško IvanKriško Ivan 13 13 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 12.58
Celkom 4 pretekári
Beh 11 (ne, 16.6.2019 - 10:10) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zemene MatúšZemene Matúš 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.53
2 23 Petrovič RichardPetrovič Richard 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 11.00
3 Talian BranislavTalian Branislav 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 11.31
4 Macák ArturMacák Artur 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 11.56
5 Viskupič AdamViskupič Adam 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.59
6 Salva JakubSalva Jakub 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 12.46
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rapand AlexRapand Alex 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 08.81 11.00
2 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 09.05 9.00
3 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 09.12 8.00
4 Prokop MartinProkop Martin 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.22 7.00
5 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.26 6.00
6 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.28 5.00
7 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.34 4.00
8 39 Šarina IvanŠarina Ivan 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 09.42 3.00
9 Nemec ErikNemec Erik 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.45 2.00
10 Urbán JakubUrbán Jakub 09 09 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 09.56 1.00
11 Boroš PatrikBoroš Patrik 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.57
12 Baráth JurajBaráth Juraj 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.73
13 32 Kuzma FilipKuzma Filip 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.75
14 30 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.81
15 38 Chladoň AdamChladoň Adam 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 09.83
16 42 Havlíček JakubHavlíček Jakub 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.89
16 Stašák MarekStašák Marek 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.89
18 Janega LukášJanega Lukáš 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.96
19 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.01
20 37 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 10.02
21 Valent LeoValent Leo 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 10.05
21 Lackovič PeterLackovič Peter 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 10.05
23 Briestenský ŠimonBriestenský Šimon 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 10.11
23 Čičo SamuelČičo Samuel 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.11
25 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.14
26 Trnkus JakubTrnkus Jakub 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.18
27 Katuščák MichalKatuščák Michal 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.20
27 Andráš MartinAndráš Martin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 10.20
29 Horváth MatúšHorváth Matúš 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 10.23
30 Adamec GregorAdamec Gregor 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.24
31 Hajbane AdamHajbane Adam 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 10.29
32 Krumpál OliverKrumpál Oliver 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.31
33 Balaban RomanBalaban Roman 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.34
34 Zverbík MatejZverbík Matej 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 10.40
35 Šuba PeterŠuba Peter 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 10.47
36 Zemene MatúšZemene Matúš 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.53
37 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.59
38 Zeman ŠimonZeman Šimon 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 10.63
39 Hozák DávidHozák Dávid 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 10.75
40 Pecko SamuelPecko Samuel 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.79
41 34 Bača DanielBača Daniel 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 10.81
42 Salva AdamSalva Adam 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.90
43 23 Petrovič RichardPetrovič Richard 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 11.00
44 Fúska JakubFúska Jakub 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.05
45 Halgaš DanielHalgaš Daniel 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.20
46 Vailing ToedorVailing Toedor 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 11.21
47 Čahoj GabrielČahoj Gabriel 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 11.25
48 Talian BranislavTalian Branislav 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 11.31
49 Kolej OndrejKolej Ondrej 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.46
50 Bennár SamuelBennár Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 11.49
51 Macák ArturMacák Artur 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 11.56
52 Viskupič AdamViskupič Adam 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.59
53 Česnek DávidČesnek Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.71
54 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.96
55 Brežný MichalBrežný Michal 12 12 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 12.17
56 27 Úradník TadeášÚradník Tadeáš 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 12.27
57 Salva JakubSalva Jakub 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 12.46
58 Kriško IvanKriško Ivan 13 13 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 12.58
59 Hlava SamuelHlava Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 12.82
60 Bilický Félix OliverBilický Félix Oliver 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 14.24
25 Lukács BálintLukács Bálint 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
3 Matúš JakubMatúš Jakub 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS
Jurčák TomášJurčák Tomáš 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 DNS

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2019 - 10:50) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 08.97 11.00
2 Kročková NatáliaKročková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.99 9.00
3 Klučka DominikaKlučka Dominika 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.24 7.00
4 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.48 5.00
5 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.56 3.00
6 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 09.58 2.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 16.6.2019 - 10:50) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.55 4.00
2 15 Mičániová KatkaMičániová Katka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.67 1.00
3 Titková NatáliaTitková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.74
4 Mádelová JúliaMádelová Júlia 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 09.86
5 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 10.07
6 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 10.18
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 16.6.2019 - 10:50) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.91
2 Majerčinová LenkaMajerčinová Lenka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.92
3 292 Krásna AlexandraKrásna Alexandra 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.98
4 Jergušová AlexandraJergušová Alexandra 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.00
5 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 10.03
6 Pániková NinaPániková Nina 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 10.11
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 16.6.2019 - 10:50) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bíliková AnnaBíliková Anna 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 09.93
2 Kuráková KarolínaKuráková Karolína 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.09
3 Pavelková MiriamPavelková Miriam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.11
4 Mészárosová VivienMészárosová Vivien 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 10.13
5 Karhanová EmmaKarhanová Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.17
6 Demanková KristínaDemanková Kristína 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.24
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 16.6.2019 - 10:50) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 10.15
2 Zigová EmaZigová Ema 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 10.16
3 Matyšaková AlžbetaMatyšaková Alžbeta 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 10.16
4 Csemezová KarolínaCsemezová Karolína 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 10.18
5 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.32
6 8 Holková NatáliaHolková Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.41
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 16.6.2019 - 10:50) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Koštalová TimeaKoštalová Timea 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 10.24
2 Kimerlingová TerazaKimerlingová Teraza 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 10.31
3 297 Smolenová AlexandraSmolenová Alexandra 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.36
4 Koišová PetraKoišová Petra 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 10.55
5 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 10.61
6 45 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 10.82
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ne, 16.6.2019 - 10:50) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Decsiová LianaDecsiová Liana 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.38
2 Juríková KatarínaJuríková Katarína 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.59
3 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 10.62
4 286 Holienčinová ZuzanaHolienčinová Zuzana 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 10.64
5 Chudá EmaChudá Ema 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 10.70
6 Šebestová KornéliaŠebestová Kornélia 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 10.75
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (ne, 16.6.2019 - 10:50) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pelclová SáraPelclová Sára 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 10.32
2 Bizmarova IsabellaBizmarova Isabella 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 10.65
3 Doffek PetraDoffek Petra 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.72
4 Némethová LuciaNémethová Lucia 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.76
5 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.78
6 13 Kyselicová GabrielaKyselicová Gabriela 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 11.49
Celkom 6 pretekárov
Beh 09 (ne, 16.6.2019 - 10:50) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tóthová LauraTóthová Laura 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 09.92
2 Szabó VeronikaSzabó Veronika 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.27
3 Antolíková AlžbetaAntolíková Alžbeta 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 10.77
4 Kňašková EmaKňašková Ema 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.17
5 Hudecová NaďaHudecová Naďa 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 11.31
6 294 Pečimútová NelaPečimútová Nela 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 11.78
Celkom 6 pretekárov
Beh 10 (ne, 16.6.2019 - 10:50) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dubovská SáraDubovská Sára 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 10.96
2 Úradníková NatáliaÚradníková Natália 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 11.25
3 Pajtinková AlexandraPajtinková Alexandra 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.37
4 Indrišková TimeaIndrišková Timea 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.49
5 Papánková KlaudiaPapánková Klaudia 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 11.52
6 Markovičová AgátaMarkovičová Agáta 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.71
Celkom 6 pretekárov
Beh 11 (ne, 16.6.2019 - 10:50) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 290 Sedláčková AdelaSedláčková Adela 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 11.34
2 Belokostolská TamaraBelokostolská Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.51
3 Valek Sára AlicaValek Sára Alica 12 12 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 11.63
4 Ranostajová NicolRanostajová Nicol 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 11.68
5 Drobná GrétaDrobná Gréta 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.92
6 Chobotová NatáliaChobotová Natália 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 12.20
Celkom 6 pretekárov
Beh 12 (ne, 16.6.2019 - 10:50) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 11.14
2 Repková LenkaRepková Lenka 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 11.35
3 Bus Emily ZoeBus Emily Zoe 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.62
4 Kozolková MelissaKozolková Melissa 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 12.41
Bódiová SimonaBódiová Simona 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 13 (ne, 16.6.2019 - 10:50) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Masaryková MartinaMasaryková Martina 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 10.43
2 Lendvayová NatáliaLendvayová Natália 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 11.05
3 Miková LeaMiková Lea 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.23
4 Ščúryová PatríciaŠčúryová Patrícia 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 12.12
5 Bieliková AnnaBieliková Anna 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 12.17
Celkom 5 pretekárov
Beh 14 (ne, 16.6.2019 - 10:50) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 09.17 8.00
2 Brežná DanielaBrežná Daniela 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 09.44 6.00
3 Satmarová HannahSatmarová Hannah 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.03
4 Vengrin LeontinaVengrin Leontina 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 11.32
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 08.97 11.00
2 Kročková NatáliaKročková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.99 9.00
3 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 09.17 8.00
4 Klučka DominikaKlučka Dominika 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.24 7.00
5 Brežná DanielaBrežná Daniela 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 09.44 6.00
6 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.48 5.00
7 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.55 4.00
8 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.56 3.00
9 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 09.58 2.00
10 15 Mičániová KatkaMičániová Katka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.67 1.00
11 Titková NatáliaTitková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.74
12 Mádelová JúliaMádelová Júlia 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 09.86
13 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.91
14 Majerčinová LenkaMajerčinová Lenka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.92
14 Tóthová LauraTóthová Laura 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 09.92
16 Bíliková AnnaBíliková Anna 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 09.93
17 292 Krásna AlexandraKrásna Alexandra 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.98
18 Jergušová AlexandraJergušová Alexandra 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.00
19 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 10.03
19 Satmarová HannahSatmarová Hannah 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.03
21 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 10.07
22 Kuráková KarolínaKuráková Karolína 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.09
23 Pániková NinaPániková Nina 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 10.11
23 Pavelková MiriamPavelková Miriam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.11
25 Mészárosová VivienMészárosová Vivien 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 10.13
26 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 10.15
27 Zigová EmaZigová Ema 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 10.16
27 Matyšaková AlžbetaMatyšaková Alžbeta 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 10.16
29 Karhanová EmmaKarhanová Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.17
30 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 10.18
30 Csemezová KarolínaCsemezová Karolína 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 10.18
32 Demanková KristínaDemanková Kristína 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.24
32 Koštalová TimeaKoštalová Timea 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 10.24
34 Szabó VeronikaSzabó Veronika 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.27
35 Kimerlingová TerazaKimerlingová Teraza 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 10.31
36 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.32
36 Pelclová SáraPelclová Sára 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 10.32
38 297 Smolenová AlexandraSmolenová Alexandra 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.36
39 Decsiová LianaDecsiová Liana 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.38
40 8 Holková NatáliaHolková Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.41
41 Masaryková MartinaMasaryková Martina 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 10.43
42 Koišová PetraKoišová Petra 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 10.55
43 Juríková KatarínaJuríková Katarína 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.59
44 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 10.61
45 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 10.62
46 286 Holienčinová ZuzanaHolienčinová Zuzana 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 10.64
47 Bizmarova IsabellaBizmarova Isabella 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 10.65
48 Chudá EmaChudá Ema 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 10.70
49 Doffek PetraDoffek Petra 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.72
50 Šebestová KornéliaŠebestová Kornélia 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 10.75
51 Némethová LuciaNémethová Lucia 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.76
52 Antolíková AlžbetaAntolíková Alžbeta 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 10.77
53 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.78
54 45 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 10.82
55 Dubovská SáraDubovská Sára 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 10.96
56 Lendvayová NatáliaLendvayová Natália 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 11.05
57 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 11.14
58 Kňašková EmaKňašková Ema 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.17
59 Miková LeaMiková Lea 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.23
60 Úradníková NatáliaÚradníková Natália 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 11.25
61 Hudecová NaďaHudecová Naďa 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 11.31
62 Vengrin LeontinaVengrin Leontina 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 11.32
63 290 Sedláčková AdelaSedláčková Adela 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 11.34
64 Repková LenkaRepková Lenka 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 11.35
65 Pajtinková AlexandraPajtinková Alexandra 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.37
66 13 Kyselicová GabrielaKyselicová Gabriela 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 11.49
66 Indrišková TimeaIndrišková Timea 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.49
68 Belokostolská TamaraBelokostolská Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.51
69 Papánková KlaudiaPapánková Klaudia 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 11.52
70 Bus Emily ZoeBus Emily Zoe 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.62
71 Valek Sára AlicaValek Sára Alica 12 12 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 11.63
72 Ranostajová NicolRanostajová Nicol 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 11.68
73 Markovičová AgátaMarkovičová Agáta 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.71
74 294 Pečimútová NelaPečimútová Nela 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 11.78
75 Drobná GrétaDrobná Gréta 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.92
76 Ščúryová PatríciaŠčúryová Patrícia 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 12.12
77 Bieliková AnnaBieliková Anna 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 12.17
78 Chobotová NatáliaChobotová Natália 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 12.20
79 Kozolková MelissaKozolková Melissa 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 12.41
Bódiová SimonaBódiová Simona 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 DNS

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2019 - 14:40) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 17.12 11.00
2 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 17.29 9.00
3 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 18.07 8.00
4 Michalík JakubMichalík Jakub 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 19.39 6.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 16.6.2019 - 14:40) official Vietor: +2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 20.24 3.00
2 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 20.76 1.00
3 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 21.17
Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 16.6.2019 - 14:40) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pasternák LukášPasternák Lukáš 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 18.75 7.00
2 Mesároš AndrejMesároš Andrej 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 20.22 4.00
3 Šurin JakubŠurin Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 20.67 2.00
4 Hrebík MatejHrebík Matej 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 21.08
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 16.6.2019 - 14:40) official Vietor: +3.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gajdoš RadovanGajdoš Radovan 04 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 19.45 5.00
2 Horný JakubHorný Jakub 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 25.19
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 17.12 11.00
2 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 17.29 9.00
3 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 18.07 8.00
4 Pasternák LukášPasternák Lukáš 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 18.75 7.00
5 Michalík JakubMichalík Jakub 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 19.39 6.00
6 Gajdoš RadovanGajdoš Radovan 04 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 19.45 5.00
7 Mesároš AndrejMesároš Andrej 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 20.22 4.00
8 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 20.24 3.00
9 Šurin JakubŠurin Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 20.67 2.00
10 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 20.76 1.00
11 Hrebík MatejHrebík Matej 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 21.08
12 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 21.17
13 Horný JakubHorný Jakub 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 25.19
Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2019 - 14:55) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 19.44 11.00
2 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 20.40 9.00
3 Vogelová Anna AlžbetaVogelová Anna Alžbeta 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 21.58 2.00
4 28 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 21.85
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 16.6.2019 - 14:55) official Vietor: +3.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Trnková NikoletaTrnková Nikoleta 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 20.78 7.00
2 Duchoňová EmaDuchoňová Ema 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 21.35 4.00
3 Chovancová MartinaChovancová Martina 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 22.05
4 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 22.24
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 16.6.2019 - 14:55) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 20.70 8.00
2 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 21.36 3.00
3 Kubová KarinKubová Karin 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 21.97
4 Smereková MichaelaSmereková Michaela 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.70
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 16.6.2019 - 14:55) official Vietor: +3.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kramárová ZuzanaKramárová Zuzana 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 22.24
2 Gučková AnetaGučková Aneta 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 22.35
3 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.89
4 Matulová NatáliaMatulová Natália 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 23.26
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 16.6.2019 - 14:55) official Vietor: +3.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 21.74 1.00
2 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 22.01
3 Lišiaková JúliaLišiaková Júlia 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 22.64
4 Staníková EmmaStaníková Emma 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 22.82
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 16.6.2019 - 14:55) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 22.31
2 Kolejová IvanaKolejová Ivana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 22.64
3 Raymonds EllaRaymonds Ella 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 23.48
4 Kováčiková ZoranaKováčiková Zorana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 23.54
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (ne, 16.6.2019 - 14:55) official Vietor: +3.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Leváková NinaLeváková Nina 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 22.40
2 Danihelová EsterDanihelová Ester 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 22.98
3 Jančíková ValériaJančíková Valéria 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 23.11
4 Miková NatáliaMiková Natália 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.23
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (ne, 16.6.2019 - 14:55) official Vietor: +3.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kaščáková NikoletaKaščáková Nikoleta 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 22.93
2 Bakaiová KristínaBakaiová Kristína 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.41
3 Dubecká Anna MáriaDubecká Anna Mária 04 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 23.95
4 Kusá KristýnaKusá Kristýna 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 24.54
Celkom 4 pretekári
Beh 09 (ne, 16.6.2019 - 14:55) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 22.68
2 Kohoutová Christina ZaharKohoutová Christina Zahar 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 23.22
3 Šurinová AlenaŠurinová Alena 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 24.61
4 Reháková KarolínaReháková Karolína 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 28.25
Celkom 4 pretekári
Beh 10 (ne, 16.6.2019 - 14:55) official Vietor: +2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 20.92 6.00
2 Juráková ZuzanaJuráková Zuzana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 20.95 5.00
3 Kučerová EmmaKučerová Emma 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 22.93
4 Závodská LuciaZávodská Lucia 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 25.45
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 19.44 11.00
2 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 20.40 9.00
3 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 20.70 8.00
4 Trnková NikoletaTrnková Nikoleta 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 20.78 7.00
5 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 20.92 6.00
6 Juráková ZuzanaJuráková Zuzana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 20.95 5.00
7 Duchoňová EmaDuchoňová Ema 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 21.35 4.00
8 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 21.36 3.00
9 Vogelová Anna AlžbetaVogelová Anna Alžbeta 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 21.58 2.00
10 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 21.74 1.00
11 28 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 21.85
12 Kubová KarinKubová Karin 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 21.97
13 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 22.01
14 Chovancová MartinaChovancová Martina 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 22.05
15 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 22.24
15 Kramárová ZuzanaKramárová Zuzana 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 22.24
17 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 22.31
18 Gučková AnetaGučková Aneta 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 22.35
19 Leváková NinaLeváková Nina 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 22.40
20 Lišiaková JúliaLišiaková Júlia 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 22.64
20 Kolejová IvanaKolejová Ivana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 22.64
22 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 22.68
23 Smereková MichaelaSmereková Michaela 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.70
24 Staníková EmmaStaníková Emma 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 22.82
25 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.89
26 Kaščáková NikoletaKaščáková Nikoleta 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 22.93
26 Kučerová EmmaKučerová Emma 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 22.93
28 Danihelová EsterDanihelová Ester 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 22.98
29 Jančíková ValériaJančíková Valéria 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 23.11
30 Kohoutová Christina ZaharKohoutová Christina Zahar 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 23.22
31 Miková NatáliaMiková Natália 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.23
32 Matulová NatáliaMatulová Natália 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 23.26
33 Bakaiová KristínaBakaiová Kristína 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.41
34 Raymonds EllaRaymonds Ella 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 23.48
35 Kováčiková ZoranaKováčiková Zorana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 23.54
36 Dubecká Anna MáriaDubecká Anna Mária 04 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 23.95
37 Kusá KristýnaKusá Kristýna 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 24.54
38 Šurinová AlenaŠurinová Alena 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 24.61
39 Závodská LuciaZávodská Lucia 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 25.45
40 Reháková KarolínaReháková Karolína 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 28.25

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2019 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tóth GergóTóth Gergó 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 39.11 11.00
2 17 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 39.96 8.00
3 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 40.07 7.00
4 20 Dániel RegöDániel Regö 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 40.86 6.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 16.6.2019 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 42.61 5.00
2 Mesároš AndrejMesároš Andrej 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 45.42 4.00
3 12 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 47.48 2.00
4 Petrík MatejPetrík Matej 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 47.72 1.00
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 16.6.2019 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 6 Bencze MarxBencze Marx 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 39.65 9.00
2 Sauer TimurSauer Timur 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 46.61 3.00
3 Pavle PeterPavle Peter 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 54.66
Gargalík GregorGargalík Gregor 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 DNF
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 16.6.2019 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 15 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 50.80
2 Gál TomášGál Tomáš 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 55.30
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tóth GergóTóth Gergó 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 39.11 11.00
2 6 Bencze MarxBencze Marx 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 39.65 9.00
3 17 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 39.96 8.00
4 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 40.07 7.00
5 20 Dániel RegöDániel Regö 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 40.86 6.00
6 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 42.61 5.00
7 Mesároš AndrejMesároš Andrej 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 45.42 4.00
8 Sauer TimurSauer Timur 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 46.61 3.00
9 12 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 47.48 2.00
10 Petrík MatejPetrík Matej 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 47.72 1.00
11 15 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 50.80
12 Pavle PeterPavle Peter 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 54.66
13 Gál TomášGál Tomáš 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 55.30
Gargalík GregorGargalík Gregor 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 DNF

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2019 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 42.50 11.00
2 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 43.43 9.00
3 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 45.35 7.00
4 Laiferová AdelaLaiferová Adela 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 45.92 6.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 16.6.2019 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 44.62 8.00
2 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 46.12 5.00
3 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 48.35 3.00
4 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 49.58 2.00
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 16.6.2019 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šišáková VeronikaŠišáková Veronika 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 48.04 4.00
2 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 49.90 1.00
3 Lišiaková JúliaLišiaková Júlia 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 53.80
4 43 Miháliková EmmaMiháliková Emma 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 57.51
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 16.6.2019 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vážanová EmaVážanová Ema 06 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 51.49
2 Bakaiová KristínaBakaiová Kristína 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 53.35
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 42.50 11.00
2 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 43.43 9.00
3 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 44.62 8.00
4 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 45.35 7.00
5 Laiferová AdelaLaiferová Adela 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 45.92 6.00
6 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 46.12 5.00
7 Šišáková VeronikaŠišáková Veronika 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 48.04 4.00
8 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 48.35 3.00
9 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 49.58 2.00
10 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 49.90 1.00
11 Vážanová EmaVážanová Ema 06 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 51.49
12 Bakaiová KristínaBakaiová Kristína 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 53.35
13 Lišiaková JúliaLišiaková Júlia 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 53.80
14 43 Miháliková EmmaMiháliková Emma 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 57.51

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (ne, 16.6.2019 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 6 Bencze MarxBencze Marx 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10 2:15.19 11.00
2 20 Dániel RegöDániel Regö 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:16.42 9.00
3 18 Červený SamuelČervený Samuel 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 2:18.02 8.00
4 17 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:18.43 7.00
5 22 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:25.39 6.00
6 8 Remiš OndrejRemiš Ondrej 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:27.77 5.00
7 9 Jobb JakubJobb Jakub 04 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 2:29.10 4.00
8 15 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:29.21 3.00
9 12 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:42.39 2.00
10 13 Lacika SamuelLacika Samuel 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 2:48.87 1.00
11 14 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 13 2:56.29
12 2 Kilian SimonKilian Simon 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 2:57.90
13 5 Pribula JurajPribula Juraj 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 3:17.29
Celkom 13 pretekárov

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (ne, 16.6.2019 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 29 Chladoňová ViktóriaChladoňová Viktória 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 2:40.14 11.00
2 43 Miháliková EmmaMiháliková Emma 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:40.27 9.00
3 16 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 2:41.44 8.00
4 48 Záležáková JasmineZáležáková Jasmine 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:43.85 7.00
5 44 Belicová DorotaBelicová Dorota 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 2:51.17 6.00
6 36 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 3:04.31 5.00
7 7 Pribulová AnnaPribulová Anna 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 3:18.25 4.00
8 27 Majerníková KristínaMajerníková Kristína 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 3:20.44 3.00
23 Hanusová KarolínaHanusová Karolína 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 DNF
Celkom 9 pretekárov

1000 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 33 Černý LukášČerný Lukáš 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 3:33.30 11.00
2 41 Brežný MatejBrežný Matej 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 3:37.65 9.00
3 28 Hvozdík JurajHvozdík Juraj 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 3:37.68 8.00
4 38 Chladoň AdamChladoň Adam 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 9 3:41.53 6.00
5 30 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 3:53.43 4.00
6 37 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 3:59.80 3.00
7 42 Havlíček JakubHavlíček Jakub 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 4:09.81
8 34 Bača DanielBača Daniel 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 4:11.15
31 Dubovský ZoranDubovský Zoran 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS
Celkom 9 pretekárov
Beh 02 (ne, 16.6.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 39 Šarina IvanŠarina Ivan 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 3:37.77 7.00
2 29 Smolen SebastiánSmolen Sebastián 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 3:53.02 5.00
3 27 Úradník TadeášÚradník Tadeáš 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 9 4:00.92 2.00
4 40 Sýkora DenisSýkora Denis 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 4:02.41 1.00
5 24 Lehocký LeonardLehocký Leonard 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 4:11.54
6 23 Petrovič RichardPetrovič Richard 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 4:14.58
7 36 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 4:18.43
32 Kuzma FilipKuzma Filip 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
25 Lukács BálintLukács Bálint 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 33 Černý LukášČerný Lukáš 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 3:33.30 11.00
2 41 Brežný MatejBrežný Matej 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 3:37.65 9.00
3 28 Hvozdík JurajHvozdík Juraj 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 3:37.68 8.00
4 39 Šarina IvanŠarina Ivan 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 3:37.77 7.00
5 38 Chladoň AdamChladoň Adam 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 9 3:41.53 6.00
6 29 Smolen SebastiánSmolen Sebastián 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 3:53.02 5.00
7 30 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 3:53.43 4.00
8 37 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 3:59.80 3.00
9 27 Úradník TadeášÚradník Tadeáš 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 9 4:00.92 2.00
10 40 Sýkora DenisSýkora Denis 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 4:02.41 1.00
11 42 Havlíček JakubHavlíček Jakub 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 4:09.81
12 34 Bača DanielBača Daniel 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 4:11.15
13 24 Lehocký LeonardLehocký Leonard 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 4:11.54
14 23 Petrovič RichardPetrovič Richard 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 4:14.58
15 36 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 4:18.43
31 Dubovský ZoranDubovský Zoran 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS
32 Kuzma FilipKuzma Filip 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
25 Lukács BálintLukács Bálint 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS

1000 m - Najmladšie žiačky

(ne, 16.6.2019 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 43 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 3:49.0 11.00
2 48 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 3:55.0 9.00
3 296 Kocianová LauraKocianová Laura 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 10 3:57.2 8.00
4 293 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15 4:03.0 7.00
5 286 Holienčinová ZuzanaHolienčinová Zuzana 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 9 4:04.0 6.00
6 50 Hlozáková EliškaHlozáková Eliška 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 4:07.0 5.00
7 292 Krásna AlexandraKrásna Alexandra 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 11 4:08.0 4.00
8 297 Smolenová AlexandraSmolenová Alexandra 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 14 4:09.0 3.00
9 47 Bartošíková LujzaBartošíková Lujza 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 4:27.0 2.00
10 49 Gyenesova LilianaGyenesova Liliana 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 4:28.0 1.00
11 290 Sedláčková AdelaSedláčková Adela 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 13 4:31.0
12 46 Jakubcová SofiaJakubcová Sofia 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 4:33.0
13 45 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 4:37.0
14 294 Pečimútová NelaPečimútová Nela 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 12 4:47.0
44 Poláková KamilaPoláková Kamila 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
Celkom 15 pretekárov

2000 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (ne, 16.6.2019 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 41 Lipovská SofiaLipovská Sofia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 7:27.91 11.00
2 28 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 7:47.60 9.00
3 296 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 8:08.29 8.00
4 293 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 8:37.03 7.00
5 292 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 8:51.34 6.00
6 260 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 9:04.13 5.00
7 262 Bartošíková LolaBartošíková Lola 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 10 9:08.99 4.00
8 294 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 9:10.79 3.00
9 259 Kováčová ZuzanaKováčová Zuzana 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 9 9:13.27 2.00
10 38 Slobodová DianaSlobodová Diana 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 9:26.63 1.00
Celkom 10 pretekárov

3000 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (ne, 16.6.2019 - 15:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 40 Zubák AdamZubák Adam 04 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 11:15.16 11.00
2 30 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11:22.14 9.00
3 34 Štercel RóbertŠtercel Róbert 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11:24.86 8.00
4 42 Kováč MarekKováč Marek 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11:29.45 7.00
5 24 Vesperín AndrejVesperín Andrej 04 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 12:53.33 6.00
6 33 Valko AndrejValko Andrej 04 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 14:28.01 5.00
7 37 Mižialko KristiánMižialko Kristián 04 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 14:40.51 4.00
8 39 Küttschreütter PatrikKüttschreütter Patrik 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 15:07.01 3.00
Celkom 8 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2019 - 09:50) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.30 9.00
2 7 Valach DanielValach Daniel 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 13.30 6.00
3 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 13.51 4.00
4 42 Havlíček JakubHavlíček Jakub 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 13.64 3.00
5 Urbán JakubUrbán Jakub 09 09 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 1 13.75 2.00
6 Stašák MarekStašák Marek 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 14.07 1.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 16.6.2019 - 09:50) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 12.26 11.00
2 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 12.79 8.00
3 Trnkus JakubTrnkus Jakub 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 13.08 7.00
4 28 Hvozdík JurajHvozdík Juraj 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 13.48 5.00
5 29 Smolen SebastiánSmolen Sebastián 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 14.47
6 Briestenský ŠimonBriestenský Šimon 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 14.94
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 12.26 11.00
2 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.30 9.00
3 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 12.79 8.00
4 Trnkus JakubTrnkus Jakub 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 13.08 7.00
5 7 Valach DanielValach Daniel 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 13.30 6.00
6 28 Hvozdík JurajHvozdík Juraj 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 13.48 5.00
7 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 13.51 4.00
8 42 Havlíček JakubHavlíček Jakub 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 13.64 3.00
9 Urbán JakubUrbán Jakub 09 09 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 1 13.75 2.00
10 Stašák MarekStašák Marek 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 14.07 1.00
11 29 Smolen SebastiánSmolen Sebastián 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 14.47
12 Briestenský ŠimonBriestenský Šimon 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 14.94

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2019 - 10:00) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 13.50 11.00
2 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 14.20 8.00
3 Decsiová LianaDecsiová Liana 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 14.21 7.00
4 Titková NatáliaTitková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 14.50 4.00
5 44 Poláková KamilaPoláková Kamila 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 14.79 3.00
6 Tóthová KristínaTóthová Kristína 08 08 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2 15.18 1.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 16.6.2019 - 10:00) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 13.99 9.00
2 Chudá EmaChudá Ema 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 14.39 6.00
3 Némethová LuciaNémethová Lucia 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 14.48 5.00
4 49 Gyenesova LilianaGyenesova Liliana 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 15.07 2.00
5 Pavelková MiriamPavelková Miriam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 17.09
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 13.50 11.00
2 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 13.99 9.00
3 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 14.20 8.00
4 Decsiová LianaDecsiová Liana 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 14.21 7.00
5 Chudá EmaChudá Ema 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 14.39 6.00
6 Némethová LuciaNémethová Lucia 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 14.48 5.00
7 Titková NatáliaTitková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 14.50 4.00
8 44 Poláková KamilaPoláková Kamila 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 14.79 3.00
9 49 Gyenesova LilianaGyenesova Liliana 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 15.07 2.00
10 Tóthová KristínaTóthová Kristína 08 08 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2 15.18 1.00
11 Pavelková MiriamPavelková Miriam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 17.09

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2019 - 13:00) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 15.89 11.00
2 Hayden PeterHayden Peter 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 17.10 9.00
3 Vanko MarekVanko Marek 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 17.43 7.00
4 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 18.37 5.00
5 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 19.00 4.00
6 Sdurka AdamSdurka Adam 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 20.04 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 16.6.2019 - 13:00) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kocian JakubKocian Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 17.27 8.00
2 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 17.66 6.00
3 Karper IvanKarper Ivan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 21.65 2.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 15.89 11.00
2 Hayden PeterHayden Peter 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 17.10 9.00
3 Kocian JakubKocian Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 17.27 8.00
4 Vanko MarekVanko Marek 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 17.43 7.00
5 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 17.66 6.00
6 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 18.37 5.00
7 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 19.00 4.00
8 Sdurka AdamSdurka Adam 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 20.04 3.00
9 Karper IvanKarper Ivan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 21.65 2.00

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2019 - 13:10) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 14.78 11.00
2 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 15.99 9.00
3 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 16.22 8.00
4 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 16.64 7.00
5 Hudeková AgathaHudeková Agatha 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 16.82 6.00
6 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 17.97 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 16.6.2019 - 13:10) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 18.28 4.00
2 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 19.25 3.00
3 260 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 19.78 2.00
4 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 20.11 1.00
5 Střelcová EmaStřelcová Ema 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 20.80
6 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 22.76
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 14.78 11.00
2 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 15.99 9.00
3 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 16.22 8.00
4 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 16.64 7.00
5 Hudeková AgathaHudeková Agatha 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 16.82 6.00
6 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 17.97 5.00
7 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 18.28 4.00
8 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 19.25 3.00
9 260 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 19.78 2.00
10 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 20.11 1.00
11 Střelcová EmaStřelcová Ema 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 20.80
12 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 22.76

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2019 - 16:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 22 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 0:46.91 11.00
2 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:47.02 9.00
3 Vanko MarekVanko Marek 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 0:49.72 8.00
4 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 0:50.61 7.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 16.6.2019 - 16:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:51.25 6.00
2 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 0:53.06 5.00
3 50 Baláž MarošBaláž Maroš 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 0:56.29 4.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 22 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 0:46.91 11.00
2 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:47.02 9.00
3 Vanko MarekVanko Marek 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 0:49.72 8.00
4 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 0:50.61 7.00
5 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:51.25 6.00
6 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 0:53.06 5.00
7 50 Baláž MarošBaláž Maroš 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 0:56.29 4.00

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2019 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 0:49.87 11.00
2 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 0:51.44 9.00
3 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:53.43 8.00
4 Horváthová DariaHorváthová Daria 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 0:55.65 6.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 16.6.2019 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 0:55.09 7.00
2 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 0:56.21 5.00
3 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 0:57.41 4.00
4 Střelcová EmaStřelcová Ema 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 1:01.08 2.00
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 16.6.2019 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čačková LeaČačková Lea 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 1:01.11 1.00
2 Repaská RadoslavaRepaská Radoslava 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 1:04.66
3 Závodská LuciaZávodská Lucia 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:13.91
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (ne, 16.6.2019 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kučerová EmmaKučerová Emma 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 0:58.64 3.00
Valášková GrétaValášková Gréta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNF
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 0:49.87 11.00
2 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 0:51.44 9.00
3 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:53.43 8.00
4 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 0:55.09 7.00
5 Horváthová DariaHorváthová Daria 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 0:55.65 6.00
6 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 0:56.21 5.00
7 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava