<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo ZsAZ súťaže družstiev staršieho žiactva a 4. kolo ZsAZ súťaže družstiev najmladšieho žiactva

Trenčín (16. 6. 2019)

Skok do výšky - Starší žiaci

(ne, 16.6.2019 - 14:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130135140145150155158161164167170173 Body
1 Pilát AdamPilát Adam
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
04 04 1 170 ooooooooxoxoxoxxx 11.00
2 Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
04 04 13 167 --oo-ooooxoxxx 9.00
3 Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 12 150 ---oxoxxx 8.00
4 Laca JakubLaca Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 6 150 ooxoxoxoxxx 7.00
5 40 Zubák AdamZubák Adam
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
04 04 8 145 oxoooxxx 6.00
6= 9 Jobb JakubJobb Jakub
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
04 04 10 145 ooxxoxoxxx 4.50
6= Tokolyi FilipTokolyi Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 2 145 oxxooxoxxx 4.50
8 Kožík AdamKožík Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 11 140 ooxxoxxx 3.00
9 Husár DominikHusár Dominik
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
05 05 9 140 xoxxoxxoxxx 2.00
10= Karper IvanKarper Ivan
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 5 135 oxxoxxx 0.50
10= Dávid PeterDávid Peter
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 4 135 oxxoxxx 0.50
12 49 Truban MatúšTruban Matúš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
05 05 7 130 oxxx
13 45 Primič DanielPrimič Daniel
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
05 05 3 000
Celkom 13 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(ne, 16.6.2019 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 120125130135140145150155 Body
1 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 18 150 oooooooxxx 11.00
2 Kramárová ZuzanaKramárová Zuzana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 17 150 ---oooxoxxx 9.00
3 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 19 150 --ooooxxoxxx 8.00
4 Janíková LuciaJaníková Lucia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 16 145 --ooooxxx 7.00
5 290 Novosadová SophiaNovosadová Sophia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 13 145 oooooxoxxx 6.00
6 Cepková LýdiaCepková Lýdia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 11 140 oooooxxx 5.00
7 Duchoňová EmaDuchoňová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 15 140 oooxoox- 4.00
8= Urminská EmaUrminská Ema
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 14 135 ooooxxx 2.50
8= Dubecká Anna MáriaDubecká Anna Mária
AK Junior HoličAK Junior Holič
04 04 9 135 ooooxxx 2.50
10 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 12 135 oooxoxx 1.00
11 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 8 135 oxooxox
12 292 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 7 130 oooxxx
13= Havjerová JúliaHavjerová Júlia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 10 130 ooxxoxxx
13= Repaská RadoslavaRepaská Radoslava
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 5 130 ooxxoxxx
15 Čačková LeaČačková Lea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 2 125 ooxxx
16= Kohoutová Christina ZaharKohoutová Christina Zahar
AK Junior HoličAK Junior Holič
07 07 4 125 oxoxxx
16= Danihelová EsterDanihelová Ester
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 3 125 oxoxxx
18 Jančíková ValériaJančíková Valéria
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 6 120 xoxxx
Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 1 NM xxx
Celkom 19 pretekárov

Skok do výšky - Najmladší žiaci

(ne, 16.6.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 100105110115120125 Body
1= Sipina MatúšSipina Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 3 120 oooxooxxx 10.00
1= Cservenka KristófCservenka Kristóf
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 1 120 oooxooxx 10.00
3 29 Smolen SebastiánSmolen Sebastián
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 4 115 ooxxoxoxxx 8.00
4 Špaček SamuelŠpaček Samuel
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
08 08 5 110 ooxxoxxx 7.00
5 22 Petho KristiánPetho Kristián
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 105 oxoxx 6.00
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Najmladšie žiačky

(ne, 16.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 95100105110115120125130135138141144147 Body
1= 293 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 9 120 ooooooxxx 10.00
1= Karhanová EmmaKarhanová Emma
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 5 120 ooooooxxx 10.00
3= 296 Kocianová LauraKocianová Laura
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
08 08 6 115 oooxooxxx 7.50
3= Tóthová AdelkaTóthová Adelka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 10 115 xoooooxxx 7.50
5 Humlová HanaHumlová Hana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 4 110 ooooxxx 6.00
6 Decsiová LianaDecsiová Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
10 10 2 105 oooxxx 5.00
7 Csemezová KarolínaCsemezová Karolína
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 1 105 oxooxxx 4.00
8 12 Hartlova DanielaHartlova Daniela
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 3 105 xooxxoxxx 3.00
9 Ščúryová PatríciaŠčúryová Patrícia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
08 08 8 095 xoxxx 2.00
Celkom 9 pretekárov