<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo ZsAZ súťaže družstiev staršieho žiactva a 4. kolo ZsAZ súťaže družstiev najmladšieho žiactva

Trenčín (16. 6. 2019)
Skok do výšky - Starší žiaci (nedeľa, 16.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Pilát AdamPilát Adam 040503 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 170
2 Prusák JurajPrusák Juraj 040802 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 167
3 Hayden PeterHayden Peter 050429 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 150
Skok do výšky - Staršie žiačky (nedeľa, 16.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Vargová AndreaVargová Andrea 050704 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 150
2 Kramárová ZuzanaKramárová Zuzana 041027 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 150
3 Zavřelová EmaZavřelová Ema 050131 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 150
Skok do výšky - Najmladší žiaci (nedeľa, 16.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1= Sipina MatúšSipina Matúš 080212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 120
1= Cservenka KristófCservenka Kristóf 080530 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 120
3 29 Smolen SebastiánSmolen Sebastián 090810 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 115
Skok do výšky - Najmladšie žiačky (nedeľa, 16.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1= 293 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 081117 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 120
1= Karhanová EmmaKarhanová Emma 090114 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 120
3= 296 Kocianová LauraKocianová Laura 080618 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 115
3= Tóthová AdelkaTóthová Adelka 090916 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 115
Skok o žrdi - Starší žiaci (nedeľa, 16.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Hayden PeterHayden Peter 050429 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 240
2 Kocian JakubKocian Jakub 040309 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 240
3 Kožík AdamKožík Adam 041029 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 230
Skok o žrdi - Staršie žiačky (nedeľa, 16.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 230
2 Hudeková AgathaHudeková Agatha 040510 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 220
3 Záborská DianaZáborská Diana 051125 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 200
Skok do diaľky - Starší žiaci (nedeľa, 16.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 565
2 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 561
3 Pasternák LukášPasternák Lukáš 050608 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 530
Skok do diaľky - Staršie žiačky (nedeľa, 16.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Čapuchová VanesaČapuchová Vanesa 040315 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 458
2 Karabová EliškaKarabová Eliška 060405 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 456
3 Šišáková VeronikaŠišáková Veronika 050926 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 456
Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci (nedeľa, 16.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Rapand AlexRapand Alex 080410 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 423
2 28 Hvozdík JurajHvozdík Juraj 111229 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 382
3 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 090701 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 374
Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky (nedeľa, 16.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Králová KarinKrálová Karin 080101 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 418
2 Kročková NatáliaKročková Natália 080715 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 415
3 Krupová ZoraKrupová Zora 080315 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 397
Vrh guľou 2 kg - Najmladší žiaci (nedeľa, 16.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Cservenka KristófCservenka Kristóf 080530 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 07.75
2 Barantal AndrejBarantal Andrej 090904 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 07.66
3 2 Ligač RolandLigač Roland 080829 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 07.29
Vrh guľou 2 kg - Najmladšie žiačky (nedeľa, 16.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Bukovská LauraBukovská Laura 080428 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 06.28
2 Kászová KarolínaKászová Karolína 080412 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 05.98
3 Repková LenkaRepková Lenka 091209 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 05.70
Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky (nedeľa, 16.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Grňová KláraGrňová Klára 050322 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 09.72
2 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa 040406 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 09.46
3 Bubeníková KatarinaBubeníková Katarina 050604 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 08.96
Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci (nedeľa, 16.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip 040927 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 16.06
2 Lipovský MárioLipovský Mário 050427 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 12.30
3 Káčer AndrejKáčer Andrej 040517 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 12.29
Hod diskom 1 kg - Starší žiaci (nedeľa, 16.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip 040927 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 43.22
2 Lipovský MárioLipovský Mário 050427 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 34.25
3 Mikula GabrielMikula Gabriel 051230 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 32.75
Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky (nedeľa, 16.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 040406 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 26.11
2 Melíšková LianaMelíšková Liana 040427 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 22.51
3 Pecková AnetaPecková Aneta 040624 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 22.31
Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci (nedeľa, 16.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Baráth JurajBaráth Juraj 080801 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 43.99
2 Boroš PatrikBoroš Patrik 080526 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 38.13
3 5 Piši OliverPiši Oliver 080402 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 38.05
Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky (nedeľa, 16.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Kročková NatáliaKročková Natália 080715 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 38.53
2 Králová KarinKrálová Karin 080101 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 37.08
3 Klučka DominikaKlučka Dominika 080116 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 36.25
Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky (nedeľa, 16.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Melíšková LianaMelíšková Liana 040427 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 34.73
2 Matulová NatáliaMatulová Natália 040101 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 33.33
3 Bubeníková KatarinaBubeníková Katarina 050604 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 29.46
Hod oštepom 600 g - Starší žiaci (nedeľa, 16.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Dvořák MariánDvořák Marián 040206 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 40.44
2 Bezák OliverBezák Oliver 040815 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 36.40
3 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 040329 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 36.19