<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo ZsAZ súťaže družstiev staršieho žiactva a 4. kolo ZsAZ súťaže družstiev najmladšieho žiactva

Trenčín (16. 6. 2019)

1000 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 33 Černý LukášČerný Lukáš 080226 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 3:33.30 11.00
2 41 Brežný MatejBrežný Matej 100908 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 3:37.65 9.00
3 28 Hvozdík JurajHvozdík Juraj 111229 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 3:37.68 8.00
4 38 Chladoň AdamChladoň Adam 090829 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 9 3:41.53 6.00
5 30 Ďuriš MartinĎuriš Martin 100818 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 3:53.43 4.00
6 37 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 090928 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 3:59.80 3.00
7 42 Havlíček JakubHavlíček Jakub 090209 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 4:09.81
8 34 Bača DanielBača Daniel 110527 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 4:11.15
31 Dubovský ZoranDubovský Zoran 090602 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS
Celkom 9 pretekárov
Beh 02 (ne, 16.6.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 39 Šarina IvanŠarina Ivan 090107 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 3:37.77 7.00
2 29 Smolen SebastiánSmolen Sebastián 090810 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 3:53.02 5.00
3 27 Úradník TadeášÚradník Tadeáš 090105 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 9 4:00.92 2.00
4 40 Sýkora DenisSýkora Denis 100612 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 4:02.41 1.00
5 24 Lehocký LeonardLehocký Leonard 100822 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 4:11.54
6 23 Petrovič RichardPetrovič Richard 100612 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 4:14.58
7 36 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 110108 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 4:18.43
32 Kuzma FilipKuzma Filip 100126 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
25 Lukács BálintLukács Bálint 090428 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 33 Černý LukášČerný Lukáš 080226 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 3:33.30 11.00
2 41 Brežný MatejBrežný Matej 100908 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 3:37.65 9.00
3 28 Hvozdík JurajHvozdík Juraj 111229 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 3:37.68 8.00
4 39 Šarina IvanŠarina Ivan 090107 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 3:37.77 7.00
5 38 Chladoň AdamChladoň Adam 090829 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 9 3:41.53 6.00
6 29 Smolen SebastiánSmolen Sebastián 090810 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 3:53.02 5.00
7 30 Ďuriš MartinĎuriš Martin 100818 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 3:53.43 4.00
8 37 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 090928 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 3:59.80 3.00
9 27 Úradník TadeášÚradník Tadeáš 090105 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 9 4:00.92 2.00
10 40 Sýkora DenisSýkora Denis 100612 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 4:02.41 1.00
11 42 Havlíček JakubHavlíček Jakub 090209 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 4:09.81
12 34 Bača DanielBača Daniel 110527 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 4:11.15
13 24 Lehocký LeonardLehocký Leonard 100822 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 4:11.54
14 23 Petrovič RichardPetrovič Richard 100612 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 4:14.58
15 36 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 110108 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 4:18.43
31 Dubovský ZoranDubovský Zoran 090602 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS
32 Kuzma FilipKuzma Filip 100126 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
25 Lukács BálintLukács Bálint 090428 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS

1000 m - Najmladšie žiačky

(ne, 16.6.2019 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 43 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 080721 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 3:49.0 11.00
2 48 Čaladiková DianaČaladiková Diana 090504 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 3:55.0 9.00
3 296 Kocianová LauraKocianová Laura 080618 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 10 3:57.2 8.00
4 293 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 081117 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15 4:03.0 7.00
5 286 Holienčinová ZuzanaHolienčinová Zuzana 080401 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 9 4:04.0 6.00
6 50 Hlozáková EliškaHlozáková Eliška 080320 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 4:07.0 5.00
7 292 Krásna AlexandraKrásna Alexandra 080717 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 11 4:08.0 4.00
8 297 Smolenová AlexandraSmolenová Alexandra 080221 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 14 4:09.0 3.00
9 47 Bartošíková LujzaBartošíková Lujza 090529 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 4:27.0 2.00
10 49 Gyenesova LilianaGyenesova Liliana 090903 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 4:28.0 1.00
11 290 Sedláčková AdelaSedláčková Adela 110114 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 13 4:31.0
12 46 Jakubcová SofiaJakubcová Sofia 110330 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 4:33.0
13 45 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 100216 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 4:37.0
14 294 Pečimútová NelaPečimútová Nela 110223 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 12 4:47.0
44 Poláková KamilaPoláková Kamila 091227 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
Celkom 15 pretekárov