<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo ZsAZ súťaže družstiev staršieho žiactva a 4. kolo ZsAZ súťaže družstiev najmladšieho žiactva

Trenčín (16. 6. 2019)

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2019 - 09:50) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.30 9.00
2 7 Valach DanielValach Daniel 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 13.30 6.00
3 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 13.51 4.00
4 42 Havlíček JakubHavlíček Jakub 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 13.64 3.00
5 Urbán JakubUrbán Jakub 09 09 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 1 13.75 2.00
6 Stašák MarekStašák Marek 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 14.07 1.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 16.6.2019 - 09:50) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 12.26 11.00
2 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 12.79 8.00
3 Trnkus JakubTrnkus Jakub 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 13.08 7.00
4 28 Hvozdík JurajHvozdík Juraj 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 13.48 5.00
5 29 Smolen SebastiánSmolen Sebastián 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 14.47
6 Briestenský ŠimonBriestenský Šimon 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 14.94
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 12.26 11.00
2 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.30 9.00
3 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 12.79 8.00
4 Trnkus JakubTrnkus Jakub 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 13.08 7.00
5 7 Valach DanielValach Daniel 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 13.30 6.00
6 28 Hvozdík JurajHvozdík Juraj 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 13.48 5.00
7 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 13.51 4.00
8 42 Havlíček JakubHavlíček Jakub 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 13.64 3.00
9 Urbán JakubUrbán Jakub 09 09 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 1 13.75 2.00
10 Stašák MarekStašák Marek 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 14.07 1.00
11 29 Smolen SebastiánSmolen Sebastián 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 14.47
12 Briestenský ŠimonBriestenský Šimon 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 14.94

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2019 - 10:00) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 13.50 11.00
2 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 14.20 8.00
3 Decsiová LianaDecsiová Liana 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 14.21 7.00
4 Titková NatáliaTitková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 14.50 4.00
5 44 Poláková KamilaPoláková Kamila 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 14.79 3.00
6 Tóthová KristínaTóthová Kristína 08 08 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2 15.18 1.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 16.6.2019 - 10:00) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 13.99 9.00
2 Chudá EmaChudá Ema 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 14.39 6.00
3 Némethová LuciaNémethová Lucia 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 14.48 5.00
4 49 Gyenesova LilianaGyenesova Liliana 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 15.07 2.00
5 Pavelková MiriamPavelková Miriam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 17.09
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 13.50 11.00
2 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 13.99 9.00
3 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 14.20 8.00
4 Decsiová LianaDecsiová Liana 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 14.21 7.00
5 Chudá EmaChudá Ema 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 14.39 6.00
6 Némethová LuciaNémethová Lucia 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 14.48 5.00
7 Titková NatáliaTitková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 14.50 4.00
8 44 Poláková KamilaPoláková Kamila 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 14.79 3.00
9 49 Gyenesova LilianaGyenesova Liliana 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 15.07 2.00
10 Tóthová KristínaTóthová Kristína 08 08 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2 15.18 1.00
11 Pavelková MiriamPavelková Miriam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 17.09