<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo ZsAZ súťaže družstiev staršieho žiactva a 4. kolo ZsAZ súťaže družstiev najmladšieho žiactva

Trenčín (16. 6. 2019)

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2019 - 14:40) official Vietor: +1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 17.12 11.00
2 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 17.29 9.00
3 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 18.07 8.00
4 Michalík JakubMichalík Jakub 050426 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 19.39 6.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 16.6.2019 - 14:40) official Vietor: +2.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 20.24 3.00
2 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 20.76 1.00
3 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 21.17
Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 16.6.2019 - 14:40) official Vietor: +2.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pasternák LukášPasternák Lukáš 050608 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 18.75 7.00
2 Mesároš AndrejMesároš Andrej 060621 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 20.22 4.00
3 Šurin JakubŠurin Jakub 040831 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 20.67 2.00
4 Hrebík MatejHrebík Matej 050919 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 21.08
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 16.6.2019 - 14:40) official Vietor: +3.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gajdoš RadovanGajdoš Radovan 040531 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 19.45 5.00
2 Horný JakubHorný Jakub 070330 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 25.19
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 17.12 11.00
2 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 17.29 9.00
3 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 18.07 8.00
4 Pasternák LukášPasternák Lukáš 050608 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 18.75 7.00
5 Michalík JakubMichalík Jakub 050426 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 19.39 6.00
6 Gajdoš RadovanGajdoš Radovan 040531 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 19.45 5.00
7 Mesároš AndrejMesároš Andrej 060621 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 20.22 4.00
8 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 20.24 3.00
9 Šurin JakubŠurin Jakub 040831 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 20.67 2.00
10 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 20.76 1.00
11 Hrebík MatejHrebík Matej 050919 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 21.08
12 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 21.17
13 Horný JakubHorný Jakub 070330 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 25.19
Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2019 - 14:55) official Vietor: +2.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 19.44 11.00
2 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 20.40 9.00
3 Vogelová Anna AlžbetaVogelová Anna Alžbeta 050520 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 21.58 2.00
4 28 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 21.85
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 16.6.2019 - 14:55) official Vietor: +3.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Trnková NikoletaTrnková Nikoleta 040829 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 20.78 7.00
2 Duchoňová EmaDuchoňová Ema 050321 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 21.35 4.00
3 Chovancová MartinaChovancová Martina 061016 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 22.05
4 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 22.24
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 16.6.2019 - 14:55) official Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 20.70 8.00
2 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 071130 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 21.36 3.00
3 Kubová KarinKubová Karin 060127 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 21.97
4 Smereková MichaelaSmereková Michaela 041027 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.70
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 16.6.2019 - 14:55) official Vietor: +3.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kramárová ZuzanaKramárová Zuzana 041027 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 22.24
2 Gučková AnetaGučková Aneta 051026 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 22.35
3 Komorová SylviaKomorová Sylvia 051023 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.89
4 Matulová NatáliaMatulová Natália 040101 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 23.26
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 16.6.2019 - 14:55) official Vietor: +3.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 060425 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 21.74 1.00
2 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 070329 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 22.01
3 Lišiaková JúliaLišiaková Júlia 050714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 22.64
4 Staníková EmmaStaníková Emma 051107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 22.82
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 16.6.2019 - 14:55) official Vietor: +2.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 061005 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 22.31
2 Kolejová IvanaKolejová Ivana 050219 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 22.64
3 Raymonds EllaRaymonds Ella 070108 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 23.48
4 Kováčiková ZoranaKováčiková Zorana 050825 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 23.54
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (ne, 16.6.2019 - 14:55) official Vietor: +3.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Leváková NinaLeváková Nina 050615 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 22.40
2 Danihelová EsterDanihelová Ester 050929 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 22.98
3 Jančíková ValériaJančíková Valéria 050909 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 23.11
4 Miková NatáliaMiková Natália 051122 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.23
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (ne, 16.6.2019 - 14:55) official Vietor: +3.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kaščáková NikoletaKaščáková Nikoleta 050501 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 22.93
2 Bakaiová KristínaBakaiová Kristína 050301 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.41
3 Dubecká Anna MáriaDubecká Anna Mária 040224 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 23.95
4 Kusá KristýnaKusá Kristýna 050905 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 24.54
Celkom 4 pretekári
Beh 09 (ne, 16.6.2019 - 14:55) official Vietor: +0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 051201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 22.68
2 Kohoutová Christina ZaharKohoutová Christina Zahar 070819 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 23.22
3 Šurinová AlenaŠurinová Alena 070209 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 24.61
4 Reháková KarolínaReháková Karolína 070331 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 28.25
Celkom 4 pretekári
Beh 10 (ne, 16.6.2019 - 14:55) official Vietor: +2.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050525 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 20.92 6.00
2 Juráková ZuzanaJuráková Zuzana 050802 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 20.95 5.00
3 Kučerová EmmaKučerová Emma 060828 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 22.93
4 Závodská LuciaZávodská Lucia 070613 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 25.45
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 19.44 11.00
2 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 20.40 9.00
3 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 20.70 8.00
4 Trnková NikoletaTrnková Nikoleta 040829 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 20.78 7.00
5 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050525 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 20.92 6.00
6 Juráková ZuzanaJuráková Zuzana 050802 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 20.95 5.00
7 Duchoňová EmaDuchoňová Ema 050321 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 21.35 4.00
8 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 071130 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 21.36 3.00
9 Vogelová Anna AlžbetaVogelová Anna Alžbeta 050520 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 21.58 2.00
10 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 060425 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 21.74 1.00
11 28 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 21.85
12 Kubová KarinKubová Karin 060127 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 21.97
13 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 070329 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 22.01
14 Chovancová MartinaChovancová Martina 061016 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 22.05
15 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 22.24
15 Kramárová ZuzanaKramárová Zuzana 041027 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 22.24
17 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 061005 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 22.31
18 Gučková AnetaGučková Aneta 051026 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 22.35
19 Leváková NinaLeváková Nina 050615 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 22.40
20 Lišiaková JúliaLišiaková Júlia 050714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 22.64
20 Kolejová IvanaKolejová Ivana 050219 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 22.64
22 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 051201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 22.68
23 Smereková MichaelaSmereková Michaela 041027 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.70
24 Staníková EmmaStaníková Emma 051107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 22.82
25 Komorová SylviaKomorová Sylvia 051023 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.89
26 Kaščáková NikoletaKaščáková Nikoleta 050501 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 22.93
26 Kučerová EmmaKučerová Emma 060828 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 22.93
28 Danihelová EsterDanihelová Ester 050929 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 22.98
29 Jančíková ValériaJančíková Valéria 050909 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 23.11
30 Kohoutová Christina ZaharKohoutová Christina Zahar 070819 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 23.22
31 Miková NatáliaMiková Natália 051122 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.23
32 Matulová NatáliaMatulová Natália 040101 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 23.26
33 Bakaiová KristínaBakaiová Kristína 050301 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.41
34 Raymonds EllaRaymonds Ella 070108 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 23.48
35 Kováčiková ZoranaKováčiková Zorana 050825 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 23.54
36 Dubecká Anna MáriaDubecká Anna Mária 040224 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 23.95
37 Kusá KristýnaKusá Kristýna 050905 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 24.54
38 Šurinová AlenaŠurinová Alena 070209 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 24.61
39 Závodská LuciaZávodská Lucia 070613 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 25.45
40 Reháková KarolínaReháková Karolína 070331 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 28.25