<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo ZsAZ súťaže družstiev staršieho žiactva a 4. kolo ZsAZ súťaže družstiev najmladšieho žiactva

Trenčín (16. 6. 2019)

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2019 - 13:20) official Vietor: +3.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 07.33 11.00
2 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 07.41 9.00
3 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 07.54 8.00
4 Tóth GergóTóth Gergó 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 07.61 7.00
5 Pasternák LukášPasternák Lukáš 050608 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 07.81 6.00
6 Michalík JakubMichalík Jakub 050426 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 07.95 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 16.6.2019 - 13:20) official Vietor: +3.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 08.12 4.00
2 Mesároš AndrejMesároš Andrej 060621 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 08.37 2.00
3 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.46 1.00
4 Dávid PeterDávid Peter 060320 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.48
5 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 08.61
Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 16.6.2019 - 13:20) official Vietor: +2.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šurin JakubŠurin Jakub 040831 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.58
2 Belica RóbertBelica Róbert 051011 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.91
3 2 Kilian SimonKilian Simon 050922 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.15
4 Gargalík GregorGargalík Gregor 061031 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 09.18
5 Pavle PeterPavle Peter 050925 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.43
Hurta SamuelHurta Samuel 070505 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 16.6.2019 - 13:20) official Vietor: +1.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Petrík MatejPetrík Matej 040919 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.29 3.00
2 Tokolyi FilipTokolyi Filip 070205 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.59
3 33 Valko AndrejValko Andrej 040420 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 09.65
4 13 Lacika SamuelLacika Samuel 051206 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.66
5 Horný JakubHorný Jakub 070330 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 10.20
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 07.33 11.00
2 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 07.41 9.00
3 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 07.54 8.00
4 Tóth GergóTóth Gergó 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 07.61 7.00
5 Pasternák LukášPasternák Lukáš 050608 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 07.81 6.00
6 Michalík JakubMichalík Jakub 050426 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 07.95 5.00
7 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 08.12 4.00
8 Petrík MatejPetrík Matej 040919 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.29 3.00
9 Mesároš AndrejMesároš Andrej 060621 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 08.37 2.00
10 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.46 1.00
11 Dávid PeterDávid Peter 060320 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.48
12 Šurin JakubŠurin Jakub 040831 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.58
13 Tokolyi FilipTokolyi Filip 070205 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.59
14 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 08.61
15 Belica RóbertBelica Róbert 051011 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.91
16 2 Kilian SimonKilian Simon 050922 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.15
17 Gargalík GregorGargalík Gregor 061031 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 09.18
18 Pavle PeterPavle Peter 050925 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.43
19 33 Valko AndrejValko Andrej 040420 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 09.65
20 13 Lacika SamuelLacika Samuel 051206 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.66
21 Horný JakubHorný Jakub 070330 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 10.20
Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Hurta SamuelHurta Samuel 070505 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 DNS

60 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2019 - 13:50) official Vietor: +2.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 07.97 11.00
2 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 050410 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.14 9.00
3 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.42 8.00
4 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 040406 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 08.43 7.00
5 Záborská DianaZáborská Diana 051125 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 08.50 6.00
6 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.54 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 16.6.2019 - 13:50) official Vietor: +1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Juráková ZuzanaJuráková Zuzana 050802 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.62 3.00
2 Gogová EllaGogová Ella 050909 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.65 2.00
3 Janíková LuciaJaníková Lucia 041002 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 08.76
4 Trnková NikoletaTrnková Nikoleta 040829 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.77
5 Chovancová MartinaChovancová Martina 061016 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 08.81
6 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.55
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 16.6.2019 - 13:50) official Vietor: +0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 23 Hanusová KarolínaHanusová Karolína 060603 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 08.84
2 Lukáčova MichaelaLukáčova Michaela 040211 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 08.92
3 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 040627 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 08.99
4 Gučková AnetaGučková Aneta 051026 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.00
5 Poláková TerezaPoláková Tereza 050125 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 09.08
6 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 050825 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.09
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 16.6.2019 - 13:50) official Vietor: +0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Horváthová DariaHorváthová Daria 061218 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 08.68 1.00
2 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 060425 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 08.95
3 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.96
4 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 060209 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 08.97
5 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 061005 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 09.14
6 Komorová SylviaKomorová Sylvia 051023 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.15
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 16.6.2019 - 13:50) official Vietor: +2.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 071130 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 08.78
2 Vogelová Anna AlžbetaVogelová Anna Alžbeta 050520 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 08.86
3 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 09.04
4 Lišiaková JúliaLišiaková Júlia 050714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 09.28
5 Raymonds EllaRaymonds Ella 070108 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 09.35
6 Miková NatáliaMiková Natália 051122 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.54
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 16.6.2019 - 13:50) official Vietor: +1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Smereková MichaelaSmereková Michaela 041027 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.12
2 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 051201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.28
3 Staníková EmmaStaníková Emma 051107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.29
4 Leváková NinaLeváková Nina 050615 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.39
5 44 Belicová DorotaBelicová Dorota 050702 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 09.44
6 Kováčiková ZoranaKováčiková Zorana 050825 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.61
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ne, 16.6.2019 - 13:50) official Vietor: +2.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050525 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 08.58 4.00
2 Vážanová EmaVážanová Ema 061129 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 09.17
3 Kusá KristýnaKusá Kristýna 050905 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 09.65
4 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 10.11
5 Reháková KarolínaReháková Karolína 070331 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 10.90
Celkom 5 pretekárov
Beh 08 (ne, 16.6.2019 - 13:50) official Vietor: +1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrbasová VanesaHrbasová Vanesa 040616 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.84
2 Kučerová EmmaKučerová Emma 060828 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 09.20
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 07.97 11.00
2 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 050410 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.14 9.00
3 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.42 8.00
4 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 040406 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 08.43 7.00
5 Záborská DianaZáborská Diana 051125 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 08.50 6.00
6 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.54 5.00
7 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050525 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 08.58 4.00
8 Juráková ZuzanaJuráková Zuzana 050802 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.62 3.00
9 Gogová EllaGogová Ella 050909 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.65 2.00
10 Horváthová DariaHorváthová Daria 061218 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 08.68 1.00
11 Janíková LuciaJaníková Lucia 041002 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 08.76
12 Trnková NikoletaTrnková Nikoleta 040829 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.77
13 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 071130 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 08.78
14 Chovancová MartinaChovancová Martina 061016 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 08.81
15 23 Hanusová KarolínaHanusová Karolína 060603 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 08.84
15 Hrbasová VanesaHrbasová Vanesa 040616 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.84
17 Vogelová Anna AlžbetaVogelová Anna Alžbeta 050520 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 08.86
18 Lukáčova MichaelaLukáčova Michaela 040211 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 08.92
19 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 060425 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 08.95
20 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.96
21 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 060209 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 08.97
22 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 040627 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 08.99
23 Gučková AnetaGučková Aneta 051026 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.00
24 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 09.04
25 Poláková TerezaPoláková Tereza 050125 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 09.08
26 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 050825 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.09
27 Smereková MichaelaSmereková Michaela 041027 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.12
28 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 061005 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 09.14
29 Komorová SylviaKomorová Sylvia 051023 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.15
30 Vážanová EmaVážanová Ema 061129 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 09.17
31 Kučerová EmmaKučerová Emma 060828 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 09.20
32 Lišiaková JúliaLišiaková Júlia 050714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 09.28
32 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 051201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.28
34 Staníková EmmaStaníková Emma 051107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.29
35 Raymonds EllaRaymonds Ella 070108 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 09.35
36 Leváková NinaLeváková Nina 050615 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.39
37 44 Belicová DorotaBelicová Dorota 050702 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 09.44
38 Miková NatáliaMiková Natália 051122 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.54
39 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.55
40 Kováčiková ZoranaKováčiková Zorana 050825 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.61
41 Kusá KristýnaKusá Kristýna 050905 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 09.65
42 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 10.11
43 Reháková KarolínaReháková Karolína 070331 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 10.90

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2019 - 10:10) official Vietor: +1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rapand AlexRapand Alex 080410 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 08.81 11.00
2 Drábik FilipDrábik Filip 080623 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 09.05 9.00
3 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080621 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 09.12 8.00
4 Prokop MartinProkop Martin 090220 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.22 7.00
5 Karol ŠimonKarol Šimon 080612 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.26 6.00
6 32 Kuzma FilipKuzma Filip 100126 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.75
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 16.6.2019 - 10:10) official Vietor: +0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bakay ŠimonBakay Šimon 080409 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.28 5.00
2 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 090701 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.34 4.00
3 Nemec ErikNemec Erik 080507 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.45 2.00
4 Urbán JakubUrbán Jakub 091228 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 09.56 1.00
5 Boroš PatrikBoroš Patrik 080526 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.57
6 Baráth JurajBaráth Juraj 080801 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.73
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 16.6.2019 - 10:10) official Vietor: +0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 39 Šarina IvanŠarina Ivan 090107 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 09.42 3.00
2 30 Ďuriš MartinĎuriš Martin 100818 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.81
3 42 Havlíček JakubHavlíček Jakub 090209 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.89
4 Tkačivský AlexTkačivský Alex 080823 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.01
5 Briestenský ŠimonBriestenský Šimon 090402 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 10.11
25 Lukács BálintLukács Bálint 090428 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 16.6.2019 - 10:10) official Vietor: +1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 37 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 090928 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 10.02
2 Valent LeoValent Leo 090729 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 10.05
3 Hajbane AdamHajbane Adam 090613 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 10.29
4 Zverbík MatejZverbík Matej 091211 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 10.40
5 Šuba PeterŠuba Peter 080101 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 10.47
6 Fúska JakubFúska Jakub 080512 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.05
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 16.6.2019 - 10:10) official Vietor: +0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Stašák MarekStašák Marek 091203 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.89
2 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 110128 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.14
3 Horváth MatúšHorváth Matúš 100105 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 10.23
4 Adamec GregorAdamec Gregor 080429 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.24
5 Krumpál OliverKrumpál Oliver 090722 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.31
6 Balaban RomanBalaban Roman 101227 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.34
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 16.6.2019 - 10:10) official Vietor: +0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Janega LukášJanega Lukáš 080623 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.96
2 Lackovič PeterLackovič Peter 100602 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 10.05
3 Čičo SamuelČičo Samuel 080911 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.11
4 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 090509 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.59
5 Zeman ŠimonZeman Šimon 080623 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 10.63
6 Pecko SamuelPecko Samuel 100807 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.79
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ne, 16.6.2019 - 10:10) official Vietor: +0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Katuščák MichalKatuščák Michal 100707 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.20
2 Hozák DávidHozák Dávid 091016 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 10.75
3 34 Bača DanielBača Daniel 110527 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 10.81
4 Salva AdamSalva Adam 090918 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.90
5 Halgaš DanielHalgaš Daniel 100105 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.20
6 Hlava SamuelHlava Samuel 101107 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 12.82
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (ne, 16.6.2019 - 10:10) official Vietor: +0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vailing ToedorVailing Toedor 110429 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 11.21
2 Kolej OndrejKolej Ondrej 090225 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.46
3 Bennár SamuelBennár Samuel 100918 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 11.49
4 Česnek DávidČesnek Dávid 110509 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.71
5 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 110826 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.96
6 Brežný MichalBrežný Michal 120702 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 12.17
Celkom 6 pretekárov
Beh 09 (ne, 16.6.2019 - 10:10) official Vietor: -0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Trnkus JakubTrnkus Jakub 080625 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.18
2 27 Úradník TadeášÚradník Tadeáš 090105 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 12.27
3 Bilický Félix OliverBilický Félix Oliver 110927 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 14.24
3 Matúš JakubMatúš Jakub 101018 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS
Jurčák TomášJurčák Tomáš 090917 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 10 (ne, 16.6.2019 - 10:10) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 38 Chladoň AdamChladoň Adam 090829 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 09.83
2 Andráš MartinAndráš Martin 081002 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 10.20
3 Čahoj GabrielČahoj Gabriel 111110 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 11.25
4 Kriško IvanKriško Ivan 130327 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 12.58
Celkom 4 pretekári
Beh 11 (ne, 16.6.2019 - 10:10) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zemene MatúšZemene Matúš 091007 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.53
2 23 Petrovič RichardPetrovič Richard 100612 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 11.00
3 Talian BranislavTalian Branislav 110116 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 11.31
4 Macák ArturMacák Artur 110607 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 11.56
5 Viskupič AdamViskupič Adam 100519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.59
6 Salva JakubSalva Jakub 111013 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 12.46
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rapand AlexRapand Alex 080410 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 08.81 11.00
2 Drábik FilipDrábik Filip 080623 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 09.05 9.00
3 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080621 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 09.12 8.00
4 Prokop MartinProkop Martin 090220 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.22 7.00
5 Karol ŠimonKarol Šimon 080612 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.26 6.00
6 Bakay ŠimonBakay Šimon 080409 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.28 5.00
7 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 090701 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.34 4.00
8 39 Šarina IvanŠarina Ivan 090107 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 09.42 3.00
9 Nemec ErikNemec Erik 080507 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.45 2.00
10 Urbán JakubUrbán Jakub 091228 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 09.56 1.00
11 Boroš PatrikBoroš Patrik 080526 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.57
12 Baráth JurajBaráth Juraj 080801 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.73
13 32 Kuzma FilipKuzma Filip 100126 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.75
14 30 Ďuriš MartinĎuriš Martin 100818 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.81
15 38 Chladoň AdamChladoň Adam 090829 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 09.83
16 42 Havlíček JakubHavlíček Jakub 090209 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.89
16 Stašák MarekStašák Marek 091203 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.89
18 Janega LukášJanega Lukáš 080623 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.96
19 Tkačivský AlexTkačivský Alex 080823 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.01
20 37 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 090928 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 10.02
21 Valent LeoValent Leo 090729 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 10.05
21 Lackovič PeterLackovič Peter 100602 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 10.05
23 Briestenský ŠimonBriestenský Šimon 090402 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 10.11
23 Čičo SamuelČičo Samuel 080911 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.11
25 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 110128 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.14
26 Trnkus JakubTrnkus Jakub 080625 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.18
27 Katuščák MichalKatuščák Michal 100707 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.20
27 Andráš MartinAndráš Martin 081002 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 10.20
29 Horváth MatúšHorváth Matúš 100105 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 10.23
30 Adamec GregorAdamec Gregor 080429 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.24
31 Hajbane AdamHajbane Adam 090613 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 10.29
32 Krumpál OliverKrumpál Oliver 090722 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.31
33 Balaban RomanBalaban Roman 101227 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.34
34 Zverbík MatejZverbík Matej 091211 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 10.40
35 Šuba PeterŠuba Peter 080101 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 10.47
36 Zemene MatúšZemene Matúš 091007 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.53
37 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 090509 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.59
38 Zeman ŠimonZeman Šimon 080623 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 10.63
39 Hozák DávidHozák Dávid 091016 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 10.75
40 Pecko SamuelPecko Samuel 100807 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.79
41 34 Bača DanielBača Daniel 110527 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 10.81
42 Salva AdamSalva Adam 090918 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.90
43 23 Petrovič RichardPetrovič Richard 100612 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 11.00
44 Fúska JakubFúska Jakub 080512 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.05
45 Halgaš DanielHalgaš Daniel 100105 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.20
46 Vailing ToedorVailing Toedor 110429 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 11.21
47 Čahoj GabrielČahoj Gabriel 111110 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 11.25
48 Talian BranislavTalian Branislav 110116 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 11.31
49 Kolej OndrejKolej Ondrej 090225 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.46
50 Bennár SamuelBennár Samuel 100918 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 11.49
51 Macák ArturMacák Artur 110607 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 11.56
52 Viskupič AdamViskupič Adam 100519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.59
53 Česnek DávidČesnek Dávid 110509 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.71
54 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 110826 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.96
55 Brežný MichalBrežný Michal 120702 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 12.17
56 27 Úradník TadeášÚradník Tadeáš 090105 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 12.27
57 Salva JakubSalva Jakub 111013 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 12.46
58 Kriško IvanKriško Ivan 130327 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 12.58
59 Hlava SamuelHlava Samuel 101107 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 12.82
60 Bilický Félix OliverBilický Félix Oliver 110927 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 14.24
25 Lukács BálintLukács Bálint 090428 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
3 Matúš JakubMatúš Jakub 101018 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS
Jurčák TomášJurčák Tomáš 090917 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 DNS

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2019 - 10:50) official Vietor: +0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krupová ZoraKrupová Zora 080315 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 08.97 11.00
2 Kročková NatáliaKročková Natália 080715 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.99 9.00
3 Klučka DominikaKlučka Dominika 080116 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.24 7.00
4 Pajtinková EmaPajtinková Ema 080226 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.48 5.00
5 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 080211 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.56 3.00
6 Harantová VeronikaHarantová Veronika 090208 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 09.58 2.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 16.6.2019 - 10:50) official Vietor: +0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 090916 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.55 4.00
2 15 Mičániová KatkaMičániová Katka 080122 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.67 1.00
3 Titková NatáliaTitková Natália 080509 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.74
4 Mádelová JúliaMádelová Júlia 081104 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 09.86
5 Hudecová KláraHudecová Klára 091021 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 10.07
6 Halienková EllaHalienková Ella 090908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 10.18
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 16.6.2019 - 10:50) official Vietor: +1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Goriláková SimonaGoriláková Simona 090927 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.91
2 Majerčinová LenkaMajerčinová Lenka 080605 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.92
3 292 Krásna AlexandraKrásna Alexandra 080717 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.98
4 Jergušová AlexandraJergušová Alexandra 080601 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.00
5 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 100126 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 10.03
6 Pániková NinaPániková Nina 080707 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 10.11
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 16.6.2019 - 10:50) official Vietor: +0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bíliková AnnaBíliková Anna 100505 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 09.93
2 Kuráková KarolínaKuráková Karolína 080314 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.09
3 Pavelková MiriamPavelková Miriam 081225 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.11
4 Mészárosová VivienMészárosová Vivien 080403 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 10.13
5 Karhanová EmmaKarhanová Emma 090114 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.17
6 Demanková KristínaDemanková Kristína 091117 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.24
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 16.6.2019 - 10:50) official Vietor: +0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána 090827 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 10.15
2 Zigová EmaZigová Ema 090815 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 10.16
3 Matyšaková AlžbetaMatyšaková Alžbeta 081216 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 10.16
4 Csemezová KarolínaCsemezová Karolína 080512 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 10.18
5 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 100102 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.32
6 8 Holková NatáliaHolková Natália 100211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.41
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 16.6.2019 - 10:50) official Vietor: +0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Koštalová TimeaKoštalová Timea 090502 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 10.24
2 Kimerlingová TerazaKimerlingová Teraza 091202 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 10.31
3 297 Smolenová AlexandraSmolenová Alexandra 080221 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.36
4 Koišová PetraKoišová Petra 080315 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 10.55
5 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 090821 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 10.61
6 45 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 100216 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 10.82
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ne, 16.6.2019 - 10:50) official Vietor: +1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Decsiová LianaDecsiová Liana 100307 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.38
2 Juríková KatarínaJuríková Katarína 091119 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.59
3 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 101202 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 10.62
4 286 Holienčinová ZuzanaHolienčinová Zuzana 080401 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 10.64
5 Chudá EmaChudá Ema 090821 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 10.70
6 Šebestová KornéliaŠebestová Kornélia 080514 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 10.75
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (ne, 16.6.2019 - 10:50) official Vietor: +0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pelclová SáraPelclová Sára 101228 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 10.32
2 Bizmarova IsabellaBizmarova Isabella 080515 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 10.65
3 Doffek PetraDoffek Petra 090209 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.72
4 Némethová LuciaNémethová Lucia 091129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.76
5 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 110330 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.78
6 13 Kyselicová GabrielaKyselicová Gabriela 100223 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 11.49
Celkom 6 pretekárov
Beh 09 (ne, 16.6.2019 - 10:50) official Vietor: +0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tóthová LauraTóthová Laura 101020 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 09.92
2 Szabó VeronikaSzabó Veronika 090524 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.27
3 Antolíková AlžbetaAntolíková Alžbeta 091009 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 10.77
4 Kňašková EmaKňašková Ema 090511 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.17
5 Hudecová NaďaHudecová Naďa 110315 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 11.31
6 294 Pečimútová NelaPečimútová Nela 110223 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 11.78
Celkom 6 pretekárov
Beh 10 (ne, 16.6.2019 - 10:50) official Vietor: +0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dubovská SáraDubovská Sára 100715 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 10.96
2 Úradníková NatáliaÚradníková Natália 110427 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 11.25
3 Pajtinková AlexandraPajtinková Alexandra 090411 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.37
4 Indrišková TimeaIndrišková Timea 080806 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.49
5 Papánková KlaudiaPapánková Klaudia 090528 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 11.52
6 Markovičová AgátaMarkovičová Agáta 080429 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.71
Celkom 6 pretekárov
Beh 11 (ne, 16.6.2019 - 10:50) official Vietor: +0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 290 Sedláčková AdelaSedláčková Adela 110114 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 11.34
2 Belokostolská TamaraBelokostolská Tamara 090915 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.51
3 Valek Sára AlicaValek Sára Alica 120123 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 11.63
4 Ranostajová NicolRanostajová Nicol 100722 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 11.68
5 Drobná GrétaDrobná Gréta 100331 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.92
6 Chobotová NatáliaChobotová Natália 100528 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 12.20
Celkom 6 pretekárov
Beh 12 (ne, 16.6.2019 - 10:50) official Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Halmešová NellyHalmešová Nelly 110723 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 11.14
2 Repková LenkaRepková Lenka 091209 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 11.35
3 Bus Emily ZoeBus Emily Zoe 100308 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.62
4 Kozolková MelissaKozolková Melissa 110909 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 12.41
Bódiová SimonaBódiová Simona 091223 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 13 (ne, 16.6.2019 - 10:50) official Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Masaryková MartinaMasaryková Martina 110302 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 10.43
2 Lendvayová NatáliaLendvayová Natália 080417 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 11.05
3 Miková LeaMiková Lea 090528 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.23
4 Ščúryová PatríciaŠčúryová Patrícia 080516 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 12.12
5 Bieliková AnnaBieliková Anna 120311 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 12.17
Celkom 5 pretekárov
Beh 14 (ne, 16.6.2019 - 10:50) official Vietor: +0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Králová KarinKrálová Karin 080101 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 09.17 8.00
2 Brežná DanielaBrežná Daniela 080801 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 09.44 6.00
3 Satmarová HannahSatmarová Hannah 080821 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.03
4 Vengrin LeontinaVengrin Leontina 090902 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 11.32
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krupová ZoraKrupová Zora 080315 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 08.97 11.00
2 Kročková NatáliaKročková Natália 080715 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.99 9.00
3 Králová KarinKrálová Karin 080101 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 09.17 8.00
4 Klučka DominikaKlučka Dominika 080116 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.24 7.00
5 Brežná DanielaBrežná Daniela 080801 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 09.44 6.00
6 Pajtinková EmaPajtinková Ema 080226 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.48 5.00
7 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 090916 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.55 4.00
8 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 080211 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.56 3.00
9 Harantová VeronikaHarantová Veronika 090208 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 09.58 2.00
10 15 Mičániová KatkaMičániová Katka 080122 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.67 1.00
11 Titková NatáliaTitková Natália 080509 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.74
12 Mádelová JúliaMádelová Júlia 081104 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 09.86
13 Goriláková SimonaGoriláková Simona 090927 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.91
14 Majerčinová LenkaMajerčinová Lenka 080605 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.92
14 Tóthová LauraTóthová Laura 101020 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 09.92
16 Bíliková AnnaBíliková Anna 100505 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 09.93
17 292 Krásna AlexandraKrásna Alexandra 080717 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.98
18 Jergušová AlexandraJergušová Alexandra 080601 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.00
19 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 100126 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 10.03
19 Satmarová HannahSatmarová Hannah 080821 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.03
21 Hudecová KláraHudecová Klára 091021 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 10.07
22 Kuráková KarolínaKuráková Karolína 080314 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.09
23 Pániková NinaPániková Nina 080707 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 10.11
23 Pavelková MiriamPavelková Miriam 081225 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.11
25 Mészárosová VivienMészárosová Vivien 080403 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 10.13
26 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána 090827 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 10.15
27 Zigová EmaZigová Ema 090815 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 10.16
27 Matyšaková AlžbetaMatyšaková Alžbeta 081216 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 10.16
29 Karhanová EmmaKarhanová Emma 090114 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.17
30 Halienková EllaHalienková Ella 090908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 10.18
30 Csemezová KarolínaCsemezová Karolína 080512 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 10.18
32 Demanková KristínaDemanková Kristína 091117 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.24
32 Koštalová TimeaKoštalová Timea 090502 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 10.24
34 Szabó VeronikaSzabó Veronika 090524 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.27
35 Kimerlingová TerazaKimerlingová Teraza 091202 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 10.31
36 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 100102 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.32
36 Pelclová SáraPelclová Sára 101228 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 10.32
38 297 Smolenová AlexandraSmolenová Alexandra 080221 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.36
39 Decsiová LianaDecsiová Liana 100307 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.38
40 8 Holková NatáliaHolková Natália 100211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.41
41 Masaryková MartinaMasaryková Martina 110302 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 10.43
42 Koišová PetraKoišová Petra 080315 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 10.55
43 Juríková KatarínaJuríková Katarína 091119 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.59
44 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 090821 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 10.61
45 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 101202 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 10.62
46 286 Holienčinová ZuzanaHolienčinová Zuzana 080401 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 10.64
47 Bizmarova IsabellaBizmarova Isabella 080515 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 10.65
48 Chudá EmaChudá Ema 090821 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 10.70
49 Doffek PetraDoffek Petra 090209 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.72
50 Šebestová KornéliaŠebestová Kornélia 080514 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 10.75
51 Némethová LuciaNémethová Lucia 091129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.76
52 Antolíková AlžbetaAntolíková Alžbeta 091009 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 10.77
53 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 110330 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.78
54 45 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 100216 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 10.82
55 Dubovská SáraDubovská Sára 100715 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 10.96
56 Lendvayová NatáliaLendvayová Natália 080417 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 11.05
57 Halmešová NellyHalmešová Nelly 110723 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 11.14
58 Kňašková EmaKňašková Ema 090511 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.17
59 Miková LeaMiková Lea 090528 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.23
60 Úradníková NatáliaÚradníková Natália 110427 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 11.25
61 Hudecová NaďaHudecová Naďa 110315 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 11.31
62 Vengrin LeontinaVengrin Leontina 090902 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 11.32
63 290 Sedláčková AdelaSedláčková Adela 110114 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 11.34
64 Repková LenkaRepková Lenka 091209 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 11.35
65 Pajtinková AlexandraPajtinková Alexandra 090411 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.37
66 13 Kyselicová GabrielaKyselicová Gabriela 100223 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 11.49
66 Indrišková TimeaIndrišková Timea 080806 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.49
68 Belokostolská TamaraBelokostolská Tamara 090915 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.51
69 Papánková KlaudiaPapánková Klaudia 090528 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 11.52
70 Bus Emily ZoeBus Emily Zoe 100308 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.62
71 Valek Sára AlicaValek Sára Alica 120123 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 11.63
72 Ranostajová NicolRanostajová Nicol 100722 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 11.68
73 Markovičová AgátaMarkovičová Agáta 080429 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.71
74 294 Pečimútová NelaPečimútová Nela 110223 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 11.78
75 Drobná GrétaDrobná Gréta 100331 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.92
76 Ščúryová PatríciaŠčúryová Patrícia 080516 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 12.12
77 Bieliková AnnaBieliková Anna 120311 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 12.17
78 Chobotová NatáliaChobotová Natália 100528 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 12.20
79 Kozolková MelissaKozolková Melissa 110909 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 12.41
Bódiová SimonaBódiová Simona 091223 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 DNS

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2019 - 14:40) official Vietor: +1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 17.12 11.00
2 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 17.29 9.00
3 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 18.07 8.00
4 Michalík JakubMichalík Jakub 050426 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 19.39 6.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 16.6.2019 - 14:40) official Vietor: +2.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 20.24 3.00
2 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 20.76 1.00
3 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 21.17
Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 16.6.2019 - 14:40) official Vietor: +2.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pasternák LukášPasternák Lukáš 050608 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 18.75 7.00
2 Mesároš AndrejMesároš Andrej 060621 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 20.22 4.00
3 Šurin JakubŠurin Jakub 040831 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 20.67 2.00
4 Hrebík MatejHrebík Matej 050919 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 21.08
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 16.6.2019 - 14:40) official Vietor: +3.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gajdoš RadovanGajdoš Radovan 040531 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 19.45 5.00
2 Horný JakubHorný Jakub 070330 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 25.19
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 17.12 11.00
2 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 17.29 9.00
3 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 18.07 8.00
4 Pasternák LukášPasternák Lukáš 050608 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 18.75 7.00
5 Michalík JakubMichalík Jakub 050426 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 19.39 6.00
6 Gajdoš RadovanGajdoš Radovan 040531 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 19.45 5.00
7 Mesároš AndrejMesároš Andrej 060621 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 20.22 4.00
8 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 20.24 3.00
9 Šurin JakubŠurin Jakub 040831 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 20.67 2.00
10 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 20.76 1.00
11 Hrebík MatejHrebík Matej 050919 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 21.08
12 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 21.17
13 Horný JakubHorný Jakub 070330 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 25.19
Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2019 - 14:55) official Vietor: +2.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 19.44 11.00
2 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 20.40 9.00
3 Vogelová Anna AlžbetaVogelová Anna Alžbeta 050520 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 21.58 2.00
4 28 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 21.85
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 16.6.2019 - 14:55) official Vietor: +3.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Trnková NikoletaTrnková Nikoleta 040829 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 20.78 7.00
2 Duchoňová EmaDuchoňová Ema 050321 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 21.35 4.00
3 Chovancová MartinaChovancová Martina 061016 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 22.05
4 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 22.24
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 16.6.2019 - 14:55) official Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 20.70 8.00
2 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 071130 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 21.36 3.00
3 Kubová KarinKubová Karin 060127 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 21.97
4 Smereková MichaelaSmereková Michaela 041027 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.70
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 16.6.2019 - 14:55) official Vietor: +3.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kramárová ZuzanaKramárová Zuzana 041027 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 22.24
2 Gučková AnetaGučková Aneta 051026 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 22.35
3 Komorová SylviaKomorová Sylvia 051023 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.89
4 Matulová NatáliaMatulová Natália 040101 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 23.26
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 16.6.2019 - 14:55) official Vietor: +3.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 060425 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 21.74 1.00
2 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 070329 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 22.01
3 Lišiaková JúliaLišiaková Júlia 050714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 22.64
4 Staníková EmmaStaníková Emma 051107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 22.82
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 16.6.2019 - 14:55) official Vietor: +2.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 061005 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 22.31
2 Kolejová IvanaKolejová Ivana 050219 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 22.64
3 Raymonds EllaRaymonds Ella 070108 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 23.48
4 Kováčiková ZoranaKováčiková Zorana 050825 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 23.54
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (ne, 16.6.2019 - 14:55) official Vietor: +3.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Leváková NinaLeváková Nina 050615 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 22.40
2 Danihelová EsterDanihelová Ester 050929 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 22.98
3 Jančíková ValériaJančíková Valéria 050909 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 23.11
4 Miková NatáliaMiková Natália 051122 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.23
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (ne, 16.6.2019 - 14:55) official Vietor: +3.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kaščáková NikoletaKaščáková Nikoleta 050501 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 22.93
2 Bakaiová KristínaBakaiová Kristína 050301 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.41
3 Dubecká Anna MáriaDubecká Anna Mária 040224 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 23.95
4 Kusá KristýnaKusá Kristýna 050905 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 24.54
Celkom 4 pretekári
Beh 09 (ne, 16.6.2019 - 14:55) official Vietor: +0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 051201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 22.68
2 Kohoutová Christina ZaharKohoutová Christina Zahar 070819 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 23.22
3 Šurinová AlenaŠurinová Alena 070209 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 24.61
4 Reháková KarolínaReháková Karolína 070331 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 28.25
Celkom 4 pretekári
Beh 10 (ne, 16.6.2019 - 14:55) official Vietor: +2.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050525 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 20.92 6.00
2 Juráková ZuzanaJuráková Zuzana 050802 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 20.95 5.00
3 Kučerová EmmaKučerová Emma 060828 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 22.93
4 Závodská LuciaZávodská Lucia 070613 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 25.45
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 19.44 11.00
2 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 20.40 9.00
3 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 20.70 8.00
4 Trnková NikoletaTrnková Nikoleta 040829 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 20.78 7.00
5 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050525 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 20.92 6.00
6 Juráková ZuzanaJuráková Zuzana 050802 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 20.95 5.00
7 Duchoňová EmaDuchoňová Ema 050321 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 21.35 4.00
8 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 071130 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 21.36 3.00
9 Vogelová Anna AlžbetaVogelová Anna Alžbeta 050520 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 21.58 2.00
10 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 060425 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 21.74 1.00
11 28 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 21.85
12 Kubová KarinKubová Karin 060127 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 21.97
13 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 070329 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 22.01
14 Chovancová MartinaChovancová Martina 061016 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 22.05
15 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 22.24
15 Kramárová ZuzanaKramárová Zuzana 041027 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 22.24
17 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 061005 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 22.31
18 Gučková AnetaGučková Aneta 051026 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 22.35
19 Leváková NinaLeváková Nina 050615 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 22.40
20 Lišiaková JúliaLišiaková Júlia 050714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 22.64
20 Kolejová IvanaKolejová Ivana 050219 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 22.64
22 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 051201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 22.68
23 Smereková MichaelaSmereková Michaela 041027 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.70
24 Staníková EmmaStaníková Emma 051107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 22.82
25 Komorová SylviaKomorová Sylvia 051023 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.89
26 Kaščáková NikoletaKaščáková Nikoleta 050501 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 22.93
26 Kučerová EmmaKučerová Emma 060828 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 22.93
28 Danihelová EsterDanihelová Ester 050929 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 22.98
29 Jančíková ValériaJančíková Valéria 050909 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 23.11
30 Kohoutová Christina ZaharKohoutová Christina Zahar 070819 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 23.22
31 Miková NatáliaMiková Natália 051122 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.23
32 Matulová NatáliaMatulová Natália 040101 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 23.26
33 Bakaiová KristínaBakaiová Kristína 050301 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.41
34 Raymonds EllaRaymonds Ella 070108 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 23.48
35 Kováčiková ZoranaKováčiková Zorana 050825 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 23.54
36 Dubecká Anna MáriaDubecká Anna Mária 040224 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 23.95
37 Kusá KristýnaKusá Kristýna 050905 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 24.54
38 Šurinová AlenaŠurinová Alena 070209 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 24.61
39 Závodská LuciaZávodská Lucia 070613 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 25.45
40 Reháková KarolínaReháková Karolína 070331 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 28.25

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2019 - 15:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tóth GergóTóth Gergó 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:39.11 11.00
2 17 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:39.96 8.00
3 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 0:40.07 7.00
4 20 Dániel RegöDániel Regö 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:40.86 6.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 16.6.2019 - 15:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 0:42.61 5.00
2 Mesároš AndrejMesároš Andrej 060621 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 0:45.42 4.00
3 12 Vadovič DanielVadovič Daniel 050519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:47.48 2.00
4 Petrík MatejPetrík Matej 040919 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 0:47.72 1.00
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 16.6.2019 - 15:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 6 Bencze MarxBencze Marx 040218 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:39.65 9.00
2 Sauer TimurSauer Timur 041002 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:46.61 3.00
3 Pavle PeterPavle Peter 050925 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:54.66
Gargalík GregorGargalík Gregor 061031 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 DNF
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 16.6.2019 - 15:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 15 Biely PeterBiely Peter 040727 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 0:50.80
2 Gál TomášGál Tomáš 051013 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:55.30
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tóth GergóTóth Gergó 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:39.11 11.00
2 6 Bencze MarxBencze Marx 040218 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:39.65 9.00
3 17 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:39.96 8.00
4 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 0:40.07 7.00
5 20 Dániel RegöDániel Regö 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:40.86 6.00
6 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 0:42.61 5.00
7 Mesároš AndrejMesároš Andrej 060621 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 0:45.42 4.00
8 Sauer TimurSauer Timur 041002 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:46.61 3.00
9 12 Vadovič DanielVadovič Daniel 050519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:47.48 2.00
10 Petrík MatejPetrík Matej 040919 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 0:47.72 1.00
11 15 Biely PeterBiely Peter 040727 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 0:50.80
12 Pavle PeterPavle Peter 050925 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:54.66
13 Gál TomášGál Tomáš 051013 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:55.30
Gargalík GregorGargalík Gregor 061031 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 DNF

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2019 - 15:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:42.50 11.00
2 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 0:43.43 9.00
3 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 0:45.35 7.00
4 Laiferová AdelaLaiferová Adela 041227 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 0:45.92 6.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 16.6.2019 - 15:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 050410 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:44.62 8.00
2 Gogová EllaGogová Ella 050909 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:46.12 5.00
3 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 040627 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 0:48.35 3.00
4 Poláková TerezaPoláková Tereza 050125 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 0:49.58 2.00
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 16.6.2019 - 15:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šišáková VeronikaŠišáková Veronika 050926 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:48.04 4.00
2 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 060209 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 0:49.90 1.00
3 Lišiaková JúliaLišiaková Júlia 050714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 0:53.80
4 43 Miháliková EmmaMiháliková Emma 071004 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 0:57.51
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 16.6.2019 - 15:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vážanová EmaVážanová Ema 061129 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 0:51.49
2 Bakaiová KristínaBakaiová Kristína 050301 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:53.35
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:42.50 11.00
2 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 0:43.43 9.00
3 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 050410 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:44.62 8.00
4 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 0:45.35 7.00
5 Laiferová AdelaLaiferová Adela 041227 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 0:45.92 6.00
6 Gogová EllaGogová Ella 050909 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:46.12 5.00
7 Šišáková VeronikaŠišáková Veronika 050926 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:48.04 4.00
8 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 040627 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 0:48.35 3.00
9 Poláková TerezaPoláková Tereza 050125 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 0:49.58 2.00
10 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 060209 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 0:49.90 1.00
11 Vážanová EmaVážanová Ema 061129 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 0:51.49
12 Bakaiová KristínaBakaiová Kristína 050301 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:53.35
13 Lišiaková JúliaLišiaková Júlia 050714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 0:53.80
14 43 Miháliková EmmaMiháliková Emma 071004 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 0:57.51

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (ne, 16.6.2019 - 14:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 6 Bencze MarxBencze Marx 040218 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10 2:15.19 11.00
2 20 Dániel RegöDániel Regö 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:16.42 9.00
3 18 Červený SamuelČervený Samuel 040715 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 2:18.02 8.00
4 17 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:18.43 7.00
5 22 Hlaváček MartinHlaváček Martin 050201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:25.39 6.00
6 8 Remiš OndrejRemiš Ondrej 050203 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:27.77 5.00
7 9 Jobb JakubJobb Jakub 040312 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 2:29.10 4.00
8 15 Biely PeterBiely Peter 040727 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:29.21 3.00
9 12 Vadovič DanielVadovič Daniel 050519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:42.39 2.00
10 13 Lacika SamuelLacika Samuel 051206 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 2:48.87 1.00
11 14 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 071007 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 13 2:56.29
12 2 Kilian SimonKilian Simon 050922 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 2:57.90
13 5 Pribula JurajPribula Juraj 071202 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 3:17.29
Celkom 13 pretekárov

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (ne, 16.6.2019 - 14:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 29 Chladoňová ViktóriaChladoňová Viktória 061115 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 2:40.14 11.00
2 43 Miháliková EmmaMiháliková Emma 071004 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:40.27 9.00
3 16 Šebestová SáraŠebestová Sára 071004 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 2:41.44 8.00
4 48 Záležáková JasmineZáležáková Jasmine 050421 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:43.85 7.00
5 44 Belicová DorotaBelicová Dorota 050702 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 2:51.17 6.00
6 36 Harceková NikolaHarceková Nikola 071122 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 3:04.31 5.00
7 7 Pribulová AnnaPribulová Anna 051211 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 3:18.25 4.00
8 27 Majerníková KristínaMajerníková Kristína 070817 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 3:20.44 3.00
23 Hanusová KarolínaHanusová Karolína 060603 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 DNF
Celkom 9 pretekárov

1000 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2019 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 33 Černý LukášČerný Lukáš 080226 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 3:33.30 11.00
2 41 Brežný MatejBrežný Matej 100908 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 3:37.65 9.00
3 28 Hvozdík JurajHvozdík Juraj 111229 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 3:37.68 8.00
4 38 Chladoň AdamChladoň Adam 090829 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 9 3:41.53 6.00
5 30 Ďuriš MartinĎuriš Martin 100818 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 3:53.43 4.00
6 37 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 090928 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 3:59.80 3.00
7 42 Havlíček JakubHavlíček Jakub 090209 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 4:09.81
8 34 Bača DanielBača Daniel 110527 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 4:11.15
31 Dubovský ZoranDubovský Zoran 090602 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS
Celkom 9 pretekárov
Beh 02 (ne, 16.6.2019 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 39 Šarina IvanŠarina Ivan 090107 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 3:37.77 7.00
2 29 Smolen SebastiánSmolen Sebastián 090810 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 3:53.02 5.00
3 27 Úradník TadeášÚradník Tadeáš 090105 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 9 4:00.92 2.00
4 40 Sýkora DenisSýkora Denis 100612 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 4:02.41 1.00
5 24 Lehocký LeonardLehocký Leonard 100822 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 4:11.54
6 23 Petrovič RichardPetrovič Richard 100612 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 4:14.58
7 36 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 110108 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 4:18.43
32 Kuzma FilipKuzma Filip 100126 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
25 Lukács BálintLukács Bálint 090428 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 33 Černý LukášČerný Lukáš 080226 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 3:33.30 11.00
2 41 Brežný MatejBrežný Matej 100908 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 3:37.65 9.00
3 28 Hvozdík JurajHvozdík Juraj 111229 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 3:37.68 8.00
4 39 Šarina IvanŠarina Ivan 090107 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 3:37.77 7.00
5 38 Chladoň AdamChladoň Adam 090829 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 9 3:41.53 6.00
6 29 Smolen SebastiánSmolen Sebastián 090810 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 3:53.02 5.00
7 30 Ďuriš MartinĎuriš Martin 100818 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 3:53.43 4.00
8 37 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 090928 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 3:59.80 3.00
9 27 Úradník TadeášÚradník Tadeáš 090105 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 9 4:00.92 2.00
10 40 Sýkora DenisSýkora Denis 100612 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 4:02.41 1.00
11 42 Havlíček JakubHavlíček Jakub 090209 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 4:09.81
12 34 Bača DanielBača Daniel 110527 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 4:11.15
13 24 Lehocký LeonardLehocký Leonard 100822 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 4:11.54
14 23 Petrovič RichardPetrovič Richard 100612 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 4:14.58
15 36 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 110108 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 4:18.43
31 Dubovský ZoranDubovský Zoran 090602 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS
32 Kuzma FilipKuzma Filip 100126 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
25 Lukács BálintLukács Bálint 090428 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS

1000 m - Najmladšie žiačky

(ne, 16.6.2019 - 11:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 43 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 080721 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 3:49.0 11.00
2 48 Čaladiková DianaČaladiková Diana 090504 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 3:55.0 9.00
3 296 Kocianová LauraKocianová Laura 080618 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 10 3:57.2 8.00
4 293 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 081117 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15 4:03.0 7.00
5 286 Holienčinová ZuzanaHolienčinová Zuzana 080401 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 9 4:04.0 6.00
6 50 Hlozáková EliškaHlozáková Eliška 080320 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 4:07.0 5.00
7 292 Krásna AlexandraKrásna Alexandra 080717 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 11 4:08.0 4.00
8 297 Smolenová AlexandraSmolenová Alexandra 080221 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 14 4:09.0 3.00
9 47 Bartošíková LujzaBartošíková Lujza 090529 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 4:27.0 2.00
10 49 Gyenesova LilianaGyenesova Liliana 090903 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 4:28.0 1.00
11 290 Sedláčková AdelaSedláčková Adela 110114 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 13 4:31.0
12 46 Jakubcová SofiaJakubcová Sofia 110330 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 4:33.0
13 45 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 100216 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 4:37.0
14 294 Pečimútová NelaPečimútová Nela 110223 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 12 4:47.0
44 Poláková KamilaPoláková Kamila 091227 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
Celkom 15 pretekárov

2000 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (ne, 16.6.2019 - 15:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 41 Lipovská SofiaLipovská Sofia 040302 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 7:27.91 11.00
2 28 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 7:47.60 9.00
3 296 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 070715 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 8:08.29 8.00
4 293 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína 040603 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 8:37.03 7.00
5 292 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 040224 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 8:51.34 6.00
6 260 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 060626 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 9:04.13 5.00
7 262 Bartošíková LolaBartošíková Lola 070529 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 10 9:08.99 4.00
8 294 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 051114 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 9:10.79 3.00
9 259 Kováčová ZuzanaKováčová Zuzana 061124 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 9 9:13.27 2.00
10 38 Slobodová DianaSlobodová Diana 051103 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 9:26.63 1.00
Celkom 10 pretekárov

3000 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (ne, 16.6.2019 - 15:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 40 Zubák AdamZubák Adam 041021 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 11:15.16 11.00
2 30 Straka RoanStraka Roan 050828 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11:22.14 9.00
3 34 Štercel RóbertŠtercel Róbert 070108 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11:24.86 8.00
4 42 Kováč MarekKováč Marek 040105 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11:29.45 7.00
5 24 Vesperín AndrejVesperín Andrej 040324 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 12:53.33 6.00
6 33 Valko AndrejValko Andrej 040420 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 14:28.01 5.00
7 37 Mižialko KristiánMižialko Kristián 041103 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 14:40.51 4.00
8 39 Küttschreütter PatrikKüttschreütter Patrik 051025 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 15:07.01 3.00
Celkom 8 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2019 - 09:50) official Vietor: +0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Karol ŠimonKarol Šimon 080612 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.30 9.00
2 7 Valach DanielValach Daniel 080908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 13.30 6.00
3 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080621 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 13.51 4.00
4 42 Havlíček JakubHavlíček Jakub 090209 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 13.64 3.00
5 Urbán JakubUrbán Jakub 091228 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 1 13.75 2.00
6 Stašák MarekStašák Marek 091203 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 14.07 1.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 16.6.2019 - 09:50) official Vietor: +1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bakay ŠimonBakay Šimon 080409 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 12.26 11.00
2 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 090701 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 12.79 8.00
3 Trnkus JakubTrnkus Jakub 080625 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 13.08 7.00
4 28 Hvozdík JurajHvozdík Juraj 111229 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 13.48 5.00
5 29 Smolen SebastiánSmolen Sebastián 090810 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 14.47
6 Briestenský ŠimonBriestenský Šimon 090402 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 14.94
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bakay ŠimonBakay Šimon 080409 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 12.26 11.00
2 Karol ŠimonKarol Šimon 080612 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.30 9.00
3 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 090701 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 12.79 8.00
4 Trnkus JakubTrnkus Jakub 080625 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 13.08 7.00
5 7 Valach DanielValach Daniel 080908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 13.30 6.00
6 28 Hvozdík JurajHvozdík Juraj 111229 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 13.48 5.00
7 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080621 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 13.51 4.00
8 42 Havlíček JakubHavlíček Jakub 090209 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 13.64 3.00
9 Urbán JakubUrbán Jakub 091228 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 1 13.75 2.00
10 Stašák MarekStašák Marek 091203 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 14.07 1.00
11 29 Smolen SebastiánSmolen Sebastián 090810 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 14.47
12 Briestenský ŠimonBriestenský Šimon 090402 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 14.94

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2019 - 10:00) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Halienková EllaHalienková Ella 090908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 13.50 11.00
2 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona 080630 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 14.20 8.00
3 Decsiová LianaDecsiová Liana 100307 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 14.21 7.00
4 Titková NatáliaTitková Natália 080509 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 14.50 4.00
5 44 Poláková KamilaPoláková Kamila 091227 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 14.79 3.00
6 Tóthová KristínaTóthová Kristína 080420 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2 15.18 1.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 16.6.2019 - 10:00) official Vietor: +0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 090916 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 13.99 9.00
2 Chudá EmaChudá Ema 090821 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 14.39 6.00
3 Némethová LuciaNémethová Lucia 091129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 14.48 5.00
4 49 Gyenesova LilianaGyenesova Liliana 090903 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 15.07 2.00
5 Pavelková MiriamPavelková Miriam 081225 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 17.09
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Halienková EllaHalienková Ella 090908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 13.50 11.00
2 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 090916 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 13.99 9.00
3 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona 080630 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 14.20 8.00
4 Decsiová LianaDecsiová Liana 100307 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 14.21 7.00
5 Chudá EmaChudá Ema 090821 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 14.39 6.00
6 Némethová LuciaNémethová Lucia 091129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 14.48 5.00
7 Titková NatáliaTitková Natália 080509 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 14.50 4.00
8 44 Poláková KamilaPoláková Kamila 091227 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 14.79 3.00
9 49 Gyenesova LilianaGyenesova Liliana 090903 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 15.07 2.00
10 Tóthová KristínaTóthová Kristína 080420 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2 15.18 1.00
11 Pavelková MiriamPavelková Miriam 081225 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 17.09

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2019 - 13:00) official Vietor: +1.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mikula GabrielMikula Gabriel 051230 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 15.89 11.00
2 Hayden PeterHayden Peter 050429 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 17.10 9.00
3 Vanko MarekVanko Marek 040920 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 17.43 7.00
4 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 060702 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 18.37 5.00
5 Hulka AlexHulka Alex 060801 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 19.00 4.00
6 Sdurka AdamSdurka Adam 051114 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 20.04 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 16.6.2019 - 13:00) official Vietor: +2.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kocian JakubKocian Jakub 040309 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 17.27 8.00
2 Balogh MariánBalogh Marián 050926 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 17.66 6.00
3 Karper IvanKarper Ivan 050929 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 21.65 2.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mikula GabrielMikula Gabriel 051230 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 15.89 11.00
2 Hayden PeterHayden Peter 050429 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 17.10 9.00
3 Kocian JakubKocian Jakub 040309 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 17.27 8.00
4 Vanko MarekVanko Marek 040920 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 17.43 7.00
5 Balogh MariánBalogh Marián 050926 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 17.66 6.00
6 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 060702 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 18.37 5.00
7 Hulka AlexHulka Alex 060801 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 19.00 4.00
8 Sdurka AdamSdurka Adam 051114 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 20.04 3.00
9 Karper IvanKarper Ivan 050929 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 21.65 2.00

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2019 - 13:10) official Vietor: +1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 14.78 11.00
2 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050705 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 15.99 9.00
3 Zavřelová EmaZavřelová Ema 050131 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 16.22 8.00
4 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 16.64 7.00
5 Hudeková AgathaHudeková Agatha 040510 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 16.82 6.00
6 Fáberová NatašaFáberová Nataša 050914 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 17.97 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 16.6.2019 - 13:10) official Vietor: +2.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 050218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 18.28 4.00
2 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 19.25 3.00
3 260 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 060626 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 19.78 2.00
4 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 040602 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 20.11 1.00
5 Střelcová EmaStřelcová Ema 070808 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 20.80
6 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 22.76
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 14.78 11.00
2 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050705 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 15.99 9.00
3 Zavřelová EmaZavřelová Ema 050131 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 16.22 8.00
4 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 16.64 7.00
5 Hudeková AgathaHudeková Agatha 040510 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 16.82 6.00
6 Fáberová NatašaFáberová Nataša 050914 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 17.97 5.00
7 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 050218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 18.28 4.00
8 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 19.25 3.00
9 260 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 060626 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 19.78 2.00
10 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 040602 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 20.11 1.00
11 Střelcová EmaStřelcová Ema 070808 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 20.80
12 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 22.76

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2019 - 16:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 22 Hlaváček MartinHlaváček Martin 050201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 0:46.91 11.00
2 Balogh MariánBalogh Marián 050926 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:47.02 9.00
3 Vanko MarekVanko Marek 040920 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 0:49.72 8.00
4 Hulka AlexHulka Alex 060801 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 0:50.61 7.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 16.6.2019 - 16:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:51.25 6.00
2 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 060702 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 0:53.06 5.00
3 50 Baláž MarošBaláž Maroš 050213 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 0:56.29 4.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 22 Hlaváček MartinHlaváček Martin 050201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 0:46.91 11.00
2 Balogh MariánBalogh Marián 050926 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:47.02 9.00
3 Vanko MarekVanko Marek 040920 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 0:49.72 8.00
4 Hulka AlexHulka Alex 060801 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 0:50.61 7.00
5 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:51.25 6.00
6 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 060702 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 0:53.06 5.00
7 50 Baláž MarošBaláž Maroš 050213 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 0:56.29 4.00

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2019 - 16:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 0:49.87 11.00
2 Zavřelová EmaZavřelová Ema 050131 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 0:51.44 9.00
3 Urminská EmaUrminská Ema 040521 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:53.43 8.00
4 Horváthová DariaHorváthová Daria 061218 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 0:55.65 6.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 16.6.2019 - 16:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fáberová NatašaFáberová Nataša 050914 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 0:55.09 7.00
2 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 0:56.21 5.00
3 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 040602 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 0:57.41 4.00
4 Střelcová EmaStřelcová Ema 070808 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 1:01.08 2.00
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 16.6.2019 - 16:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čačková LeaČačková Lea 070429 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 1:01.11 1.00
2 Repaská RadoslavaRepaská Radoslava 070304 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 1:04.66
3 Závodská LuciaZávodská Lucia 070613 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:13.91
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (ne, 16.6.2019 - 16:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kučerová EmmaKučerová Emma 060828 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 0:58.64 3.00
Valášková GrétaValášková Gréta 050217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNF
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 0:49.87 11.00
2 Zavřelová EmaZavřelová Ema 050131 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 0:51.44 9.00
3 Urminská EmaUrminská Ema 040521 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:53.43 8.00
4 Fáberová NatašaFáberová Nataša 050914 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 0:55.09 7.00
5 Horváthová DariaHorváthová Daria 061218 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 0:55.65 6.00
6 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 0:56.21 5.00
7 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 040602 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 0:57.41 4.00
8 Kučerová EmmaKučerová Emma 060828 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 0:58.64 3.00
9 Střelcová EmaStřelcová Ema 070808 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 1:01.08 2.00
10 Čačková LeaČačková Lea 070429 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 1:01.11 1.00
11 Repaská RadoslavaRepaská Radoslava 070304 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 1:04.66
12 Závodská LuciaZávodská Lucia 070613 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:13.91
Valášková GrétaValášková Gréta 050217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNF

Chôdza dráha 1000 m - Najmladší žiaci

(ne, 16.6.2019 - 09:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 5 Piši OliverPiši Oliver 080402 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 06:45.64 11.00
2 22 Petho KristiánPetho Kristián 080613 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 06:52.34 9.00
3 2 Ligač RolandLigač Roland 080829 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 07:04.19 8.00
4 7 Valach DanielValach Daniel 080908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 07:05.32 7.00
5 6 Smolka MilanSmolka Milan 111104 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 07:52.40 6.00
1 Čunderlík SamuelČunderlík Samuel 080815 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa DQ
Celkom 6 pretekárov

Chôdza dráha 1000 m - Najmladšie žiačky

(ne, 16.6.2019 - 09:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Štercelová OľgaŠtercelová Oľga 080806 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 06:06.48 11.00
2 8 Holková NatáliaHolková Natália 100211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 06:11.18 9.00
3 Zubčáková EmiZubčáková Emi 091104 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 06:24.21 8.00
4 15 Mičániová KatkaMičániová Katka 080122 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 06:31.20 7.00
5 16 Šantavá OlíviaŠantavá Olívia 080508 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 06:54.27 6.00
6 12 Hartlova DanielaHartlova Daniela 080218 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 07:05.64 5.00
7 14 Mandíková NelaMandíková Nela 091008 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 07:11.11 4.00
8 9 Grinajová NinaGrinajová Nina 091117 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 07:12.19 3.00
9 13 Kyselicová GabrielaKyselicová Gabriela 100223 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 07:32.35 2.00
10 18 Šupicová PetraŠupicová Petra 110427 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 07:33.35 1.00
11 Tesárova SabínaTesárova Sabína 100530 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08:06.25
Celkom 11 pretekárov

Chôdza dráha 3000 m - Starší žiaci

(ne, 16.6.2019 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 45 Primič DanielPrimič Daniel 050420 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 19:56.21 11.00
2 50 Baláž MarošBaláž Maroš 050213 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 20:17.37 9.00
3 46 Bartoš JurajBartoš Juraj 070906 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 20:44.94 8.00
4 297 Konrád BranislavKonrád Branislav 060420 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 22:12.42 7.00
5 47 Torák AdamTorák Adam 070528 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 22:22.23 6.00
49 Truban MatúšTruban Matúš 051204 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 DNF
Celkom 6 pretekárov

Chôdza dráha 3000 m - Staršie žiačky

(ne, 16.6.2019 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 157 Holková LilianaHolková Liliana 071220 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 19:27.33 11.00
2 290 Novosadová SophiaNovosadová Sophia 050704 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 20:43.73 9.00
3 286 Adamovičová ViktóriaAdamovičová Viktória 050409 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 24:14.11 8.00
Celkom 3 pretekári

Skok do výšky - Starší žiaci

(ne, 16.6.2019 - 14:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 130135140145150155158161164167170173 Body
1 Pilát AdamPilát Adam
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
040503 1 170 ooooooooxoxoxoxxx 11.00
2 Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
040802 13 167 --oo-ooooxoxxx 9.00
3 Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050429 12 150 ---oxoxxx 8.00
4 Laca JakubLaca Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
060625 6 150 ooxoxoxoxxx 7.00
5 40 Zubák AdamZubák Adam
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
041021 8 145 oxoooxxx 6.00
6= 9 Jobb JakubJobb Jakub
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
040312 10 145 ooxxoxoxxx 4.50
6= Tokolyi FilipTokolyi Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
070205 2 145 oxxooxoxxx 4.50
8 Kožík AdamKožík Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
041029 11 140 ooxxoxxx 3.00
9 Husár DominikHusár Dominik
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
051110 9 140 xoxxoxxoxxx 2.00
10= Karper IvanKarper Ivan
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
050929 5 135 oxxoxxx 0.50
10= Dávid PeterDávid Peter
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
060320 4 135 oxxoxxx 0.50
12 49 Truban MatúšTruban Matúš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
051204 7 130 oxxx
13 45 Primič DanielPrimič Daniel
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
050420 3 000
Celkom 13 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(ne, 16.6.2019 - 13:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 120125130135140145150155 Body
1 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050704 18 150 oooooooxxx 11.00
2 Kramárová ZuzanaKramárová Zuzana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
041027 17 150 ---oooxoxxx 9.00
3 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
050131 19 150 --ooooxxoxxx 8.00
4 Janíková LuciaJaníková Lucia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
041002 16 145 --ooooxxx 7.00
5 290 Novosadová SophiaNovosadová Sophia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050704 13 145 oooooxoxxx 6.00
6 Cepková LýdiaCepková Lýdia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
060911 11 140 oooooxxx 5.00
7 Duchoňová EmaDuchoňová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
050321 15 140 oooxoox- 4.00
8= Urminská EmaUrminská Ema
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
040521 14 135 ooooxxx 2.50
8= Dubecká Anna MáriaDubecká Anna Mária
AK Junior HoličAK Junior Holič
040224 9 135 ooooxxx 2.50
10 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
070219 12 135 oooxoxx 1.00
11 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
060614 8 135 oxooxox
12 292 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
040224 7 130 oooxxx
13= Havjerová JúliaHavjerová Júlia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
041120 10 130 ooxxoxxx
13= Repaská RadoslavaRepaská Radoslava
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
070304 5 130 ooxxoxxx
15 Čačková LeaČačková Lea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
070429 2 125 ooxxx
16= Kohoutová Christina ZaharKohoutová Christina Zahar
AK Junior HoličAK Junior Holič
070819 4 125 oxoxxx
16= Danihelová EsterDanihelová Ester
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
050929 3 125 oxoxxx
18 Jančíková ValériaJančíková Valéria
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
050909 6 120 xoxxx
Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
050113 1 NM xxx
Celkom 19 pretekárov

Skok do výšky - Najmladší žiaci

(ne, 16.6.2019 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 100105110115120125 Body
1= Sipina MatúšSipina Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
080212 3 120 oooxooxxx 10.00
1= Cservenka KristófCservenka Kristóf
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
080530 1 120 oooxooxx 10.00
3 29 Smolen SebastiánSmolen Sebastián
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
090810 4 115 ooxxoxoxxx 8.00
4 Špaček SamuelŠpaček Samuel
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
080621 5 110 ooxxoxxx 7.00
5 22 Petho KristiánPetho Kristián
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
080613 105 oxoxx 6.00
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Najmladšie žiačky

(ne, 16.6.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 95100105110115120125130135138141144147 Body
1= 293 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
081117 9 120 ooooooxxx 10.00
1= Karhanová EmmaKarhanová Emma
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
090114 5 120 ooooooxxx 10.00
3= 296 Kocianová LauraKocianová Laura
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
080618 6 115 oooxooxxx 7.50
3= Tóthová AdelkaTóthová Adelka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
090916 10 115 xoooooxxx 7.50
5 Humlová HanaHumlová Hana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
080412 4 110 ooooxxx 6.00
6 Decsiová LianaDecsiová Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
100307 2 105 oooxxx 5.00
7 Csemezová KarolínaCsemezová Karolína
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
080512 1 105 oxooxxx 4.00
8 12 Hartlova DanielaHartlova Daniela
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
080218 3 105 xooxxoxxx 3.00
9 Ščúryová PatríciaŠčúryová Patrícia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
080516 8 095 xoxxx 2.00
Celkom 9 pretekárov

Skok o žrdi - Starší žiaci

(ne, 16.6.2019 - 14:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 200220230240250 Body
1 Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050429 5 240 oxxooxoxxx 11.00
2 Kocian JakubKocian Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
040309 4 240 oxooxxoxx- 9.00
3 Kožík AdamKožík Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
041029 2 230 ooxo 8.00
4 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
051230 1 220 oxo-xx 7.00
Celkom 4 pretekárov

Skok o žrdi - Staršie žiačky

(ne, 16.6.2019 - 14:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 180200210220230240 Body
1 Vargová MargaretVargová Margaret
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
041120 3 230 oooooxxx 11.00
2 Hudeková AgathaHudeková Agatha
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
040510 1 220 oxoooxxx 9.00
3 Záborská DianaZáborská Diana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
051125 4 200 -oxxx 8.00
4 Repková DianaRepková Diana
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050620 2 200 xxoxxoxxx 7.00
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(ne, 16.6.2019 - 12:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Rojka TomášRojka Tomáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
040602 12 565 -1.5 m/s 565  -1.5x453  +0.0565422  -1.0-- 11.00
2 Čery MatúšČery Matúš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
040405 9 561 +0.0 m/s 534  +0.0561  +0.0500  -1.7561511  -1.1-- 9.00
3 Pasternák LukášPasternák Lukáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050608 11 530 +0.0 m/s 502  -0.4530  +0.0513  +0.0530495  -1.3-- 8.00
4 Gajdoš RadovanGajdoš Radovan
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
040531 1 513 -1.6 m/s 511  +0.0504  -1.5503  +0.0511513  -1.6513  -0.7499  -3.0 7.00
5 Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
040802 10 508 +0.0 m/s 485  -0.3506  +0.8508  +0.0508486  -1.3495  -2.3496  -2.8 6.00
6 Michalík JakubMichalík Jakub
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
050426 7 493 -0.3 m/s 454