<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo ZsAZ súťaže družstiev staršieho žiactva a 4. kolo ZsAZ súťaže družstiev najmladšieho žiactva

Trenčín (16. 6. 2019)

Chôdza dráha 1000 m - Najmladší žiaci

(ne, 16.6.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 5 Piši OliverPiši Oliver 080402 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 06:45.64 11.00
2 22 Petho KristiánPetho Kristián 080613 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 06:52.34 9.00
3 2 Ligač RolandLigač Roland 080829 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 07:04.19 8.00
4 7 Valach DanielValach Daniel 080908 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 07:05.32 7.00
5 6 Smolka MilanSmolka Milan 111104 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 07:52.40 6.00
1 Čunderlík SamuelČunderlík Samuel 080815 08 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa DQ
Celkom 6 pretekárov

Chôdza dráha 1000 m - Najmladšie žiačky

(ne, 16.6.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Štercelová OľgaŠtercelová Oľga 080806 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 06:06.48 11.00
2 8 Holková NatáliaHolková Natália 100211 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 06:11.18 9.00
3 Zubčáková EmiZubčáková Emi 091104 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 06:24.21 8.00
4 15 Mičániová KatkaMičániová Katka 080122 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 06:31.20 7.00
5 16 Šantavá OlíviaŠantavá Olívia 080508 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 06:54.27 6.00
6 12 Hartlova DanielaHartlova Daniela 080218 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 07:05.64 5.00
7 14 Mandíková NelaMandíková Nela 091008 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 07:11.11 4.00
8 9 Grinajová NinaGrinajová Nina 091117 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 07:12.19 3.00
9 13 Kyselicová GabrielaKyselicová Gabriela 100223 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 07:32.35 2.00
10 18 Šupicová PetraŠupicová Petra 110427 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 07:33.35 1.00
11 Tesárova SabínaTesárova Sabína 100530 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08:06.25
Celkom 11 pretekárov