<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo ZsAZ súťaže družstiev staršieho žiactva a 4. kolo ZsAZ súťaže družstiev najmladšieho žiactva

Trenčín (16. 6. 2019)

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(ne, 16.6.2019 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 19 09.72 09.58 09.19 9.58 09.38 09.72 09.45 11.00
2 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 20 09.46 09.45 09.05 9.45 09.46 09.12 08.49 9.00
3 Bubeníková KatarinaBubeníková Katarina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 17 08.96 08.16 08.45 8.45 08.23 08.96 08.72 8.00
4 Pecková AnetaPecková Aneta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 16 08.72 08.53 08.72 8.72 08.27 08.12 08.19 7.00
5 Melíšková LianaMelíšková Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 18 08.37 08.37 - 8.37 - - - 6.00
6 Ayiba LorealAyiba Loreal
AK Junior HoličAK Junior Holič
07 07 12 08.33 08.28 07.73 8.28 07.42 07.36 08.33 5.00
7 Chrenková BronislavaChrenková Bronislava
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 13 07.96 07.64 07.44 7.64 07.26 07.31 07.96 4.00
8 Boráková VeronikaBoráková Veronika
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 11 07.73 07.57 07.44 7.57 07.73 07.20 07.36 3.00
9 Kaščáková NikoletaKaščáková Nikoleta
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 6 07.50 07.07 07.50 7.50 2.00
10 Dinková JúliaDinková Júlia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 15 07.47 07.47 07.25 7.47 1.00
11 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 9 07.42 07.42 06.94 7.42
12 Zaňátová NikolaZaňátová Nikola
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 14 07.40 07.19 07.40 7.40
13 Machová NinaMachová Nina
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 8 07.32 07.32 07.18 7.32
14 Čechová AlexandraČechová Alexandra
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 10 06.97 x 06.97 6.97
15 Kubová KarinKubová Karin
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 7 06.96 06.71 06.96 6.96
16 Danižíková BarboraDanižíková Barbora
AK Junior HoličAK Junior Holič
05 05 5 06.51 06.51 06.09 6.51
17 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 05.93 x 05.93 5.93
18 Piterková DominikaPiterková Dominika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 1 05.72 05.57 05.72 5.72
19 Valášková GrétaValášková Gréta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 3 05.49 05.49 04.60 5.49
20 36 Harceková NikolaHarceková Nikola
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 4 05.20 05.20 05.13 5.20
21 Százvai NoémiSzázvai Noémi
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 2 00.00 -
Celkom 21 pretekárov