<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo ZsAZ súťaže družstiev staršieho žiactva a 4. kolo ZsAZ súťaže družstiev najmladšieho žiactva

Trenčín (16. 6. 2019)

Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci

(ne, 16.6.2019 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Rapand AlexRapand Alex
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 15 423 +0.0 m/s 395  0,00 398  0,00 362  0,00 398 423  0,00 400  0,00 373  0,00 11.00
2 28 Hvozdík JurajHvozdík Juraj
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 7 382 +0.0 m/s 371  0,50 382  0,00 366  -1,40 382 369  -0,60 - - 9.00
3 Kóvagó DamiánKóvagó Damián
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 10 374 -0.7 m/s 351  0,00 358  0,00 374  -0,70 374 354  0,00 x 371  0,00 8.00
4 Nemec ErikNemec Erik
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 12 370 +0.0 m/s 345  0,00 370  0,00 354  0,00 370 358  0,00 363  -0,90 352  0,00 7.00
5 Prokop MartinProkop Martin
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 26 368 +0.0 m/s 337  -0,70 335  -0,50 366  0,00 366 335  0,00 368  0,00 x 6.00
6 7 Valach DanielValach Daniel
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 27 368 +0.0 m/s 350  0,00 352  0,00 x 352 300  0,00 368  0,00 360  0,00 5.00
7 39 Šarina IvanŠarina Ivan
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 17 362 +0.0 m/s 357  0,00 352  -0,30 362  0,00 362 4.00
8 Tkačivský AlexTkačivský Alex
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 19 341 +0.0 m/s x 341  0,00 325  -1,20 341 310  0,00 337  0,00 323  0,00 3.00
9 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 6 340 -1.5 m/s 308  0,00 318  -0,80 340  -1,50 340 2.00
10 30 Ďuriš MartinĎuriš Martin
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 23 339 +0.0 m/s 334  0,00 339  0,00 321  -1,00 339 1.00
11 Balaban RomanBalaban Roman
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
10 10 2 330 +0.0 m/s 328  0,50 x 330  0,00 330
12 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 21 327 +0.0 m/s 296  0,00 327  0,00 325  0,00 327
13 Janega LukášJanega Lukáš
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
08 08 8 325 +0.0 m/s 325  0,00 278  0,00 312  -0,70 325
14 40 Sýkora DenisSýkora Denis
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
10 10 16 320 +0.0 m/s 320  0,00 317  -0,70 308  0,00 320
15 1 Čunderlík SamuelČunderlík Samuel
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
08 08 5 319 -1.5 m/s 313  0,00 305  -0,80 319  -1,50 319
16 Andráš MartinAndráš Martin
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
08 08 1 317 -0.9 m/s 293  0,60 317  -0,90 297  0,00 317
17 41 Brežný MatejBrežný Matej
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
10 10 25 315 +0.0 m/s x 299  0,00 315  0,00 315
18 Urbán JakubUrbán Jakub
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
09 09 24 312 +0.0 m/s 304  -0,70 312  0,00 299  -0,10 312
19 Kriško IvanKriško Ivan
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
13 13 11 297 -0.8 m/s 223  0,00 218  0,00 297  -0,80 297
20 Pecko SamuelPecko Samuel
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 13 295 +0.0 m/s 275  0,00 295  0,00 279  -0,20 295
21 Vailing ToedorVailing Toedor
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
11 11 20 280 +0.0 m/s 280  0,00 x 253  0,00 280
22 Čahoj GabrielČahoj Gabriel
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
11 11 4 275 -1.0 m/s 240  1,00 275  -1,00 270  0,00 275
23 23 Petrovič RichardPetrovič Richard
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 14 263 +0.0 m/s 215  0,00 263  0,00 235  0,00 263
24 Talian BranislavTalian Branislav
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
11 11 18 252 -1.3 m/s x 252  -1,30 246  0,00 252
25 Brežný MichalBrežný Michal
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
12 12 22 250 -0.5 m/s 243  0,00 250  -0,50 242  -1,30 250
26 Bilický Félix OliverBilický Félix Oliver
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
11 11 3 214 +0.0 m/s 200  0,80 192  -0,50 214  0,00 214
Jurčák TomášJurčák Tomáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 9 DNS
Celkom 27 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky

(ne, 16.6.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Králová KarinKrálová Karin
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
08 08 20 418 -1.2 m/s 393  -0,60 389  0,90 393 418  -1,20 413  -0,90 11.00
2 Kročková NatáliaKročková Natália
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 49 415 -0.9 m/s 376  0,00 386  0,00 386 392  -1,30 415  -0,90 9.00
3 Krupová ZoraKrupová Zora
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
08 08 48 397 -1.2 m/s 385  0,00 376  0,00 361 385 361  -2,60 397  -1,20 8.00
4 Brežná DanielaBrežná Daniela
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
08 08 4 381 +0.9 m/s 381  0,90 370  0,00 381 368  -1,00 376  -0,90 7.00
5 Mádelová JúliaMádelová Júlia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
08 08 46 369 362  0,00 364  0,00 369 369 369  -1,30 335  -0,70 6.00
6 Harantová VeronikaHarantová Veronika
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
09 09 11 369 -1.6 m/s 355  0,00 368  0,00 368 369  -1,60 341  -1,80 5.00
7 Goriláková SimonaGoriláková Simona
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 9 364 +0.7 m/s 364  0,70 x 364 324  -0,50 317  0,00 4.00
8 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
08 08 47 363 +0.0 m/s x 363  0,00 363 x 343  -1,10 3.00
9 Klučka DominikaKlučka Dominika
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 18 355 +0.0 m/s 341  0,00 355  0,00 355 2.00
10 48 Čaladiková DianaČaladiková Diana
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
09 09 45 352 +0.0 m/s 352  0,00 x 352 1.00
11 Halienková EllaHalienková Ella
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 38 347 +0.3 m/s x 347  0,30 347
12 Tóthová LauraTóthová Laura
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
10 10 34 345 +0.0 m/s 345  0,00 335  0,00 345
13 Kuráková KarolínaKuráková Karolína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 22 343 -0.1 m/s 343  -0,10 336  0,80 343
14 Jergušová AlexandraJergušová Alexandra
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 16 340 +0.0 m/s 340  0,00 328  0,00 340
15 Krepopová NatáliaKrepopová Natália
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
10 10 44 339 +0.0 m/s 332  0,00 339  0,00 339
16 Kászová KarolínaKászová Karolína
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 17 335 +0.3 m/s x 335  0,30 335
17 Bíliková AnnaBíliková Anna
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
10 10 3 334 +0.0 m/s 302  1,00 334  0,00 334
18 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 41 331 +0.4 m/s 315  0,00 331  0,40 331
19 Zigová EmaZigová Ema
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
09 09 36 330 +0.0 m/s 330  0,00 272  0,00 330
20 Hudecová KláraHudecová Klára
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 13 330 +0.0 m/s 330  0,00 220  0,00 330
21 Matyšaková AlžbetaMatyšaková Alžbeta
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
08 08 25 325 +0.1 m/s 318  -0,60 325  0,10 325
22 292 Krásna AlexandraKrásna Alexandra
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 21 324 -1.1 m/s 309  -0,60 324  -1,10 324
23 Šebestová KornéliaŠebestová Kornélia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
08 08 31 321 +0.0 m/s 312  0,00 321  0,00 321
24 8 Holková NatáliaHolková Natália
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
10 10 12 320 +0.0 m/s 310  0,00 320  0,00 320
25 43 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
08 08 27 320 +0.0 m/s 320  0,00 301  0,00 320
26 Pániková NinaPániková Nina
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
08 08 42 318 +0.0 m/s 311  0,00 318  0,00 318
27 Koštalová TimeaKoštalová Timea
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
09 09 40 316 +0.0 m/s 316  0,00 310  0,50 316
28 Lendvayová NatáliaLendvayová Natália
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
08 08 23 314 +0.0 m/s 314  0,00 311  0,90 314
29 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 43 310 +0.0 m/s 309  0,00 310  0,00 310
30 Smolková IsabellaSmolková Isabella
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 29 300 +0.0 m/s 300  0,00 277  0,00 300
31 Dubovská SáraDubovská Sára
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
10 10 8 295 +0.0 m/s 278  0,00 295  0,00 295
32 46 Jakubcová SofiaJakubcová Sofia
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
11 11 15 294 +0.0 m/s 263  0,00 294  0,00 294
33 Majerčinová LenkaMajerčinová Lenka
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 24 286 +0.7 m/s 234  0,00 286  0,70 286
34 Tóthová KristínaTóthová Kristína
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
08 08 33 285 +0.0 m/s 285  0,00 270  0,20 285
35 Halmešová NellyHalmešová Nelly
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 10 283 +0.0 m/s 283  0,00 269  0,00 283
36 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
11 11 30 281 +0.0 m/s x 281  0,00 281
37 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
10 10 1 280 +0.0 m/s x 280  0,00 280
38 Papánková KlaudiaPapánková Klaudia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
09 09 26 272 +0.1 m/s 267  0,00 272  0,10 272
39 Bus Emily ZoeBus Emily Zoe
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 6 272 +0.0 m/s 272  0,00 255  0,00 272
40 18 Šupicová PetraŠupicová Petra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
11 11 32 258 +0.0 m/s 258  0,00 205  0,80 258
41 Chobotová NatáliaChobotová Natália
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 14 255 +0.0 m/s 255  0,00 254  0,00 255
42 Kozolková MelissaKozolková Melissa
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
11 11 19 254 +1.6 m/s 249  -0,40 254  1,60 254
43 Ranostajová NicolRanostajová Nicol
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
10 10 28 241 +0.0 m/s x 241  0,00 241
44 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 5 235 +0.0 m/s 230  0,50 235  0,00 235
45 Markovičová AgátaMarkovičová Agáta
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 37 228 +0.0 m/s 228  0,00 - 228
46 Valek Sára AlicaValek Sára Alica
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
12 12 35 225 +0.0 m/s 216  0,00 225  0,00 225
47 Bieliková AnnaBieliková Anna
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
12 12 2 215 +0.0 m/s 210  1,70 215  0,00 215
48 Drobná GrétaDrobná Gréta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 7 178 +0.0 m/s x 178  0,00 178
49 Vengrin LeontinaVengrin Leontina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 39 000 x x -
Celkom 49 pretekárov