<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo ZsAZ súťaže družstiev staršieho žiactva a 4. kolo ZsAZ súťaže družstiev najmladšieho žiactva

Trenčín (16. 6. 2019)

Skok do diaľky - Starší žiaci

(ne, 16.6.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Rojka TomášRojka Tomáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 12 565 -1.5 m/s 565  -1,50 x 453  0,00 565 422  -1,00 - - 11.00
2 Čery MatúšČery Matúš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 9 561 +0.0 m/s 534  0,00 561  0,00 500  -1,70 561 511  -1,10 - - 9.00
3 Pasternák LukášPasternák Lukáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 11 530 +0.0 m/s 502  -0,40 530  0,00 513  0,00 530 495  -1,30 - - 8.00
4 Gajdoš RadovanGajdoš Radovan
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
04 04 1 513 -1.6 m/s 511  0,00 504  -1,50 503  0,00 511 513  -1,60 513  -0,70 499  -3,00 7.00
5 Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
04 04 10 508 +0.0 m/s 485  -0,30 506  0,80 508  0,00 508 486  -1,30 495  -2,30 496  -2,80 6.00
6 Michalík JakubMichalík Jakub
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
05 05 7 493 -0.3 m/s 454  0,00 475  1,50 486  -1,80 486 493  -0,30 467  -2,10 471  -2,00 5.00
7 Tokolyi FilipTokolyi Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 3 485 +0.0 m/s 472  -1,10 485  0,00 458  -1,00 485 x 446 456 4.00
8 Kožík AdamKožík Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 8 480 -2.4 m/s 445  0,00 x 480  -2,40 480 432  -1,20 480  -1,90 473  -1,30 3.00
9 Laca JakubLaca Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 6 470 +0.0 m/s 470  0,00 x x 470 2.00
10 Husár DominikHusár Dominik
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
05 05 2 409 -1.0 m/s x x 409  -1,00 409 1.00
11 Semančík MiroslavSemančík Miroslav
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 5 407 +0.0 m/s 407  0,00 400  -1,40 370  -2,60 407
12 5 Pribula JurajPribula Juraj
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 4 000 x x x -
Celkom 12 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(ne, 16.6.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Čapuchová VanesaČapuchová Vanesa
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 21 458 +0.0 m/s 405  -1,90 399  -2,20 457  -2,70 457 438  -1,00 458  0,00 439  -1,10 11.00
2 Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 20 456 -0.8 m/s x 443  -2,40 436  -2,30 443 456  -0,80 x 454  -2,60 9.00
3 Šišáková VeronikaŠišáková Veronika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 17 456 +0.0 m/s x 428  -2,10 418  -4,40 428 456  0,00 452  0,00 443  -1,20 8.00
4 Lukáčova MichaelaLukáčova Michaela
AK Junior HoličAK Junior Holič
04 04 22 453 -1.0 m/s x x 452  -1,50 452 - 450  -1,30 453  -1,00 7.00
5 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 13 450 +0.1 m/s 442  -0,80 x 430  -2,70 442 x x 450  0,10 6.00
6 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
05 05 19 432 -2.2 m/s 410  -2,40 425  -2,80 x 425 423  -1,90 427  -1,40 432  -2,20 5.00
7 Pilková SašaPilková Saša
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 2 425 -2.0 m/s 425  -2,00 x 396  -3,40 425 390  -1,80 x 387  -1,20 4.00
8 16 Šebestová SáraŠebestová Sára
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
07 07 11 418 -1.7 m/s 412  -2,10 x 375  -1,80 412 400  0,00 385  -1,30 418  -1,70 3.00
9 Jančíková ValériaJančíková Valéria
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 10 411 -1.0 m/s x 363  -4,10 411  -1,00 411 2.00
10 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 16 406 -2.7 m/s 371  -2,80 382  -3,00 406  -2,70 406 1.00
11 Ravasová AdrianaRavasová Adriana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 15 401 -2.9 m/s 393  -2,50 401  -2,90 396  -3,30 401
12 36 Harceková NikolaHarceková Nikola
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 14 400 -0.4 m/s 400  -0,40 385  -3,30 385  -2,10 400
13 Dinková JúliaDinková Júlia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 8 395 -2.7 m/s 367  -4,20 395  -2,70 x 395
14 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 12 391 -2.4 m/s 380  -1,90 391  -2,40 383  -1,80 391
15 Piterková DominikaPiterková Dominika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 3 389 -4.3 m/s x x 389  -4,30 389
16 Kolejová IvanaKolejová Ivana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 6 382 -1.8 m/s 363  -2,40 364  -0,40 382  -1,80 382
17 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia
AK Junior HoličAK Junior Holič
06 06 9 375 -3.2 m/s 375  -3,20 369  -4,00 358  -2,20 375
18 Havjerová JúliaHavjerová Júlia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 18 375 -2.6 m/s 375  -2,60 354  -1,70 367  -4,10 375
19 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona
AK Junior HoličAK Junior Holič
06 06 5 358 -2.7 m/s - 358  -2,70 305  -2,80 358
20 Závodská LuciaZávodská Lucia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 7 343 -0.8 m/s x 343  -0,80 x 343
21 7 Pribulová AnnaPribulová Anna
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 4 321 -1.0 m/s x 311  -2,50 321  -1,00 321
22 Kohoutová Christina ZaharKohoutová Christina Zahar
AK Junior HoličAK Junior Holič
07 07 1 298 -2.8 m/s x x 298  -2,80 298
Celkom 22 pretekárov