<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo ZsAZ súťaže družstiev staršieho žiactva a 4. kolo ZsAZ súťaže družstiev najmladšieho žiactva

Trenčín (16. 6. 2019)

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2019 - 13:00) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 15.89 11.00
2 Hayden PeterHayden Peter 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 17.10 9.00
3 Vanko MarekVanko Marek 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 17.43 7.00
4 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 18.37 5.00
5 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 19.00 4.00
6 Sdurka AdamSdurka Adam 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 20.04 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 16.6.2019 - 13:00) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kocian JakubKocian Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 17.27 8.00
2 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 17.66 6.00
3 Karper IvanKarper Ivan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 21.65 2.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 15.89 11.00
2 Hayden PeterHayden Peter 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 17.10 9.00
3 Kocian JakubKocian Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 17.27 8.00
4 Vanko MarekVanko Marek 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 17.43 7.00
5 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 17.66 6.00
6 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 18.37 5.00
7 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 19.00 4.00
8 Sdurka AdamSdurka Adam 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 20.04 3.00
9 Karper IvanKarper Ivan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 21.65 2.00