<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo ZsAZ súťaže družstiev staršieho žiactva a 4. kolo ZsAZ súťaže družstiev najmladšieho žiactva

Trenčín (16. 6. 2019)

Vrh guľou 2 kg - Najmladší žiaci

(ne, 16.6.2019 - 09:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Cservenka KristófCservenka Kristóf
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
080530 2 07.75 06.2006.5107.2107.2106.8806.8107.75 11.00
2 Barantal AndrejBarantal Andrej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
090904 9 07.66 x07.66x07.66x06.5907.61 9.00
3 2 Ligač RolandLigač Roland
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080829 3 07.29 05.29--05.2906.8906.3107.29 8.00
4 Zverbík MatejZverbík Matej
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
091211 8 05.98 05.4505.5105.7405.7405.9605.9805.83 7.00
5 Hajbane AdamHajbane Adam
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
090613 7 05.75 05.0005.3304.6505.3305.1805.7505.49 6.00
6 Sipina MatúšSipina Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
080212 5 05.06 x-05.0605.0604.4905.0204.55 5.00
7 37 Krajčovič MartinKrajčovič Martin
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
090928 6 05.02 04.7604.8204.8804.8804.8205.0204.96 4.00
8 Bilický Félix OliverBilický Félix Oliver
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
110927 1 03.39 02.8503.0903.3903.3903.2702.9102.93 3.00
9 Macák ArturMacák Artur
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
110607 4 02.63 xx02.6302.63 2.00
Celkom 9 pretekárov

Vrh guľou 2 kg - Najmladšie žiačky

(ne, 16.6.2019 - 10:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bukovská LauraBukovská Laura
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
080428 1 06.28 05.4706.0306.2806.2805.5406.0806.19 11.00
2 Kászová KarolínaKászová Karolína
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
080412 10 05.98 04.9404.3505.9805.9805.3805.7104.90 9.00
3 Repková LenkaRepková Lenka
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
091209 15 05.70 05.7005.35x05.70x03.95x 8.00
4 Humlová HanaHumlová Hana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
080412 8 05.11 x03.9705.1105.11 7.00
5 44 Poláková KamilaPoláková Kamila
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
091227 12 05.05 04.9105.0504.6705.05x04.6004.50 6.00
6 49 Gyenesova LilianaGyenesova Liliana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
090903 6 04.64 04.6403.9804.5504.64x03.8004.45 5.00
7 Kotlárová VanesaKotlárová Vanesa
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
090925 11 04.61 04.03x04.6104.61x04.5804.40 4.00
8 9 Grinajová NinaGrinajová Nina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
091117 5 04.40 04.1204.40x04.40 3.00
9 Goriláková SimonaGoriláková Simona
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
090927 4 04.17 03.6003.3204.1704.17 2.00
10 Drgová JanaDrgová Jana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
090130 3 04.15 04.15xx04.15 1.00
11 Bilická Alica IzabelaBilická Alica Izabela
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
100223 14 04.07 x04.0704.0704.07
12 46 Jakubcová SofiaJakubcová Sofia
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
110330 9 03.94 03.8703.94x03.94
13 293 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
081117 13 03.81 03.8103.5203.3503.81
14 Dobiašová NinaDobiašová Nina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
100715 2 03.11 03.1102.5102.8903.11
Celkom 14 pretekárov