<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo ZsAZ súťaže družstiev staršieho žiactva a 4. kolo ZsAZ súťaže družstiev najmladšieho žiactva

Trenčín (16. 6. 2019)

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (ne, 16.6.2019 - 14:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 6 Bencze MarxBencze Marx 040218 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10 2:15.19 11.00
2 20 Dániel RegöDániel Regö 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:16.42 9.00
3 18 Červený SamuelČervený Samuel 040715 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 2:18.02 8.00
4 17 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:18.43 7.00
5 22 Hlaváček MartinHlaváček Martin 050201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:25.39 6.00
6 8 Remiš OndrejRemiš Ondrej 050203 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:27.77 5.00
7 9 Jobb JakubJobb Jakub 040312 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 2:29.10 4.00
8 15 Biely PeterBiely Peter 040727 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:29.21 3.00
9 12 Vadovič DanielVadovič Daniel 050519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:42.39 2.00
10 13 Lacika SamuelLacika Samuel 051206 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 2:48.87 1.00
11 14 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 071007 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 13 2:56.29
12 2 Kilian SimonKilian Simon 050922 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 2:57.90
13 5 Pribula JurajPribula Juraj 071202 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 3:17.29
Celkom 13 pretekárov

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (ne, 16.6.2019 - 14:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 29 Chladoňová ViktóriaChladoňová Viktória 061115 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 2:40.14 11.00
2 43 Miháliková EmmaMiháliková Emma 071004 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:40.27 9.00
3 16 Šebestová SáraŠebestová Sára 071004 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 2:41.44 8.00
4 48 Záležáková JasmineZáležáková Jasmine 050421 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:43.85 7.00
5 44 Belicová DorotaBelicová Dorota 050702 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 2:51.17 6.00
6 36 Harceková NikolaHarceková Nikola 071122 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 3:04.31 5.00
7 7 Pribulová AnnaPribulová Anna 051211 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 3:18.25 4.00
8 27 Majerníková KristínaMajerníková Kristína 070817 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 3:20.44 3.00
23 Hanusová KarolínaHanusová Karolína 060603 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 DNF
Celkom 9 pretekárov