<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo ZsAZ súťaže družstiev staršieho žiactva a 4. kolo ZsAZ súťaže družstiev najmladšieho žiactva

Trenčín (16. 6. 2019)

4 x 60 m kluby - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2019 - 16:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bezák, Jobb, Gajdoš Bezák, Jobb, Gajdoš CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 31.86 9.00
2 Kocian, Remiš, Hlaváček, Moravčík Kocian, Remiš, Hlaváček, Moravčík AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 32.88 8.00
3 Laca, Biely, Sauer, Kováč Laca, Biely, Sauer, Kováč AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 34.00 7.00
Vanko, Petrík, Dávid, Belica Vanko, Petrík, Dávid, Belica ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DQ
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 16.6.2019 - 16:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tóth, Dániel, Muránsky, Samuel Tóth, Dániel, Muránsky, Samuel Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 31.43 11.00
2 Hulka, Truban, Šándor, Vesperín Hulka, Truban, Šándor, Vesperín CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 35.10 6.00
3 45 Mižialko, Primič, Konrád, Valko Mižialko, Primič, Konrád, Valko CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 40.56 5.00
30 Šurin, Straka, Vadovič, Pribula Šurin, Straka, Vadovič, Pribula AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNF
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tóth, Dániel, Muránsky, Samuel Tóth, Dániel, Muránsky, Samuel Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 31.43 11.00
2 Bezák, Jobb, Gajdoš Bezák, Jobb, Gajdoš CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 31.86 9.00
3 Kocian, Remiš, Hlaváček, Moravčík Kocian, Remiš, Hlaváček, Moravčík AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 32.88 8.00
4 Laca, Biely, Sauer, Kováč Laca, Biely, Sauer, Kováč AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 34.00 7.00
5 Hulka, Truban, Šándor, Vesperín Hulka, Truban, Šándor, Vesperín CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 35.10 6.00
6 45 Mižialko, Primič, Konrád, Valko Mižialko, Primič, Konrád, Valko CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 40.56 5.00
Vanko, Petrík, Dávid, Belica Vanko, Petrík, Dávid, Belica ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DQ
30 Šurin, Straka, Vadovič, Pribula Šurin, Straka, Vadovič, Pribula AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNF

4 x 60 m kluby - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2019 - 16:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Balajová, Demitrová, Ďurišková, Laiferová Balajová, Demitrová, Ďurišková, Laiferová Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 30.94 11.00
2 Horváthová, Halásová, Karabová, Zacharová Horváthová, Halásová, Karabová, Zacharová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 33.35 8.00
3 Duchoňová, Trnková, Čapuchová, Gogová Duchoňová, Trnková, Čapuchová, Gogová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 33.81 7.00
Záborská, Vogelová, Lipovská, Kováčiková Záborská, Vogelová, Lipovská, Kováčiková AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 DNF
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 16.6.2019 - 16:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 296 Vendžúrová, Čudaiová, Mikušincová, Bartošíková Vendžúrová, Čudaiová, Mikušincová, Bartošíková Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 35.12 3.00
2 Šišáková, Komorová, Kaščáková, Čechová Šišáková, Komorová, Kaščáková, Čechová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 35.54 2.00
3 Bakaiová, Miková, Smereková, Piterková Bakaiová, Miková, Smereková, Piterková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 36.03
4 290 Vargová, Novosadová, Majerníková, Cepková Vargová, Novosadová, Majerníková, Cepková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 37.23
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 16.6.2019 - 16:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Srholcová, Poláková, Ravasová, Petrovičová Srholcová, Poláková, Ravasová, Petrovičová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 33.30 9.00
2 Malovecká, Mokryšová, Tomanová, Ursíny Malovecká, Mokryšová, Tomanová, Ursíny Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 34.15 6.00
3 Šottníková, Hudeková, Juráková, Gašpárková Šottníková, Hudeková, Juráková, Gašpárková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 34.64 5.00
4 Šurinová, Fáberová, Urminská, Valášková Šurinová, Fáberová, Urminská, Valášková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 36.30
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 16.6.2019 - 16:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chovancová, Kubová, Gučková, Boráková Chovancová, Kubová, Gučková, Boráková Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 34.90 4.00
2 Pacalajová, Šottníková, Zeleňová, Kramárová Pacalajová, Šottníková, Zeleňová, Kramárová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 36.14
3 43 Rolincová, Miháliková, Slobodová, Kováčová Rolincová, Miháliková, Slobodová, Kováčová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 37.14
Celkom 3 pretekári
Beh 05 (ne, 16.6.2019 - 16:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dinková, Matulová, Danihelová, Tokošová Dinková, Matulová, Danihelová, Tokošová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 35.73 1.00
2 157 Čačková, Holková, Střelcová, Repková Čačková, Holková, Střelcová, Repková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 39.16
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Balajová, Demitrová, Ďurišková, Laiferová Balajová, Demitrová, Ďurišková, Laiferová Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 30.94 11.00
2 Srholcová, Poláková, Ravasová, Petrovičová Srholcová, Poláková, Ravasová, Petrovičová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 33.30 9.00
3 Horváthová, Halásová, Karabová, Zacharová Horváthová, Halásová, Karabová, Zacharová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 33.35 8.00
4 Duchoňová, Trnková, Čapuchová, Gogová Duchoňová, Trnková, Čapuchová, Gogová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 33.81 7.00
5 Malovecká, Mokryšová, Tomanová, Ursíny Malovecká, Mokryšová, Tomanová, Ursíny Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 34.15 6.00
6 Šottníková, Hudeková, Juráková, Gašpárková Šottníková, Hudeková, Juráková, Gašpárková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 34.64 5.00
7 Chovancová, Kubová, Gučková, Boráková Chovancová, Kubová, Gučková, Boráková Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 34.90 4.00
8 296 Vendžúrová, Čudaiová, Mikušincová, Bartošíková Vendžúrová, Čudaiová, Mikušincová, Bartošíková Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 35.12 3.00
9 Šišáková, Komorová, Kaščáková, Čechová Šišáková, Komorová, Kaščáková, Čechová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 35.54 2.00
10 Dinková, Matulová, Danihelová, Tokošová Dinková, Matulová, Danihelová, Tokošová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 35.73 1.00
11 Bakaiová, Miková, Smereková, Piterková Bakaiová, Miková, Smereková, Piterková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 36.03
12 Pacalajová, Šottníková, Zeleňová, Kramárová Pacalajová, Šottníková, Zeleňová, Kramárová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 36.14
13 Šurinová, Fáberová, Urminská, Valášková Šurinová, Fáberová, Urminská, Valášková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 36.30
14 43 Rolincová, Miháliková, Slobodová, Kováčová Rolincová, Miháliková, Slobodová, Kováčová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 37.14
15 290 Vargová, Novosadová, Majerníková, Cepková Vargová, Novosadová, Majerníková, Cepková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 37.23
16 157 Čačková, Holková, Střelcová, Repková Čačková, Holková, Střelcová, Repková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 39.16
Záborská, Vogelová, Lipovská, Kováčiková Záborská, Vogelová, Lipovská, Kováčiková AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 DNF

4 x 60 m kluby - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2019 - 12:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Drábik, Lackovič, Hozák, Andráš Drábik, Lackovič, Hozák, Andráš Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 39.86 9.00
2 Kriško, Vailing, Sýkora, Brežný Kriško, Vailing, Sýkora, Brežný TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 47.04 4.00
Jurčák, Katuščák, Zemene, Krumpál Jurčák, Katuščák, Zemene, Krumpál AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ne, 16.6.2019 - 12:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baráth, Boroš, Piši, Rapand Baráth, Boroš, Piši, Rapand TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 36.54 11.00
2 Janega, Hajbane, Bača, Briestenský Janega, Hajbane, Bača, Briestenský Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 40.47 8.00
3 36 Horváth, Krajčovič, Valent, Zeman Horváth, Krajčovič, Valent, Zeman Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 40.69 7.00
Hlavatovič, Nemec, Prokop, Karol Hlavatovič, Nemec, Prokop, Karol AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DQ
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 16.6.2019 - 12:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Česnek, Porubčin, Sipina, Zápražný Česnek, Porubčin, Sipina, Zápražný AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 43.85 6.00
2 Čičo, Tkačivský, Salva, Salva Čičo, Tkačivský, Salva, Salva AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 44.37 5.00
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baráth, Boroš, Piši, Rapand Baráth, Boroš, Piši, Rapand TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 36.54 11.00
2 Drábik, Lackovič, Hozák, Andráš Drábik, Lackovič, Hozák, Andráš Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 39.86 9.00
3 Janega, Hajbane, Bača, Briestenský Janega, Hajbane, Bača, Briestenský Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 40.47 8.00
4 36 Horváth, Krajčovič, Valent, Zeman Horváth, Krajčovič, Valent, Zeman Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 40.69 7.00
5 Česnek, Porubčin, Sipina, Zápražný Česnek, Porubčin, Sipina, Zápražný AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 43.85 6.00
6 Čičo, Tkačivský, Salva, Salva Čičo, Tkačivský, Salva, Salva AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 44.37 5.00
7 Kriško, Vailing, Sýkora, Brežný Kriško, Vailing, Sýkora, Brežný TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 47.04 4.00
Jurčák, Katuščák, Zemene, Krumpál Jurčák, Katuščák, Zemene, Krumpál AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 DNS
Hlavatovič, Nemec, Prokop, Karol Hlavatovič, Nemec, Prokop, Karol AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DQ

4 x 60 m kluby - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2019 - 12:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Giraltošová, Titková, Pavelková, Jergušová Giraltošová, Titková, Pavelková, Jergušová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 39.12 11.00
2 Zigová, Bíliková, Tóthová, Koštalová Zigová, Bíliková, Tóthová, Koštalová Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 40.10 6.00
3 290 Bilická, Sedláčková, Hudecová, Vengrin Bilická, Sedláčková, Hudecová, Vengrin Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 44.11
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ne, 16.6.2019 - 12:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mičániová, Mészárosová, Majerčinová, Bukovská Mičániová, Mészárosová, Majerčinová, Bukovská TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 39.13 9.00
2 Bus, Koišová, Satmarová, Demanková Bus, Koišová, Satmarová, Demanková AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 41.05 5.00
3 48 Babiaková, Čaladiková, Pániková, Kozolková Babiaková, Čaladiková, Pániková, Kozolková Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 42.34 1.00
4 Szarvasová, Némethová, Kyselicová, Blaškovičová Szarvasová, Némethová, Kyselicová, Blaškovičová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 43.31
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 16.6.2019 - 12:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pajtinková, Humlová, Doffek, Budaiová Pajtinková, Humlová, Doffek, Budaiová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 39.49 8.00
2 Krepopová, Dubovská, Matyšaková, Krupová Krepopová, Dubovská, Matyšaková, Krupová TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 39.60 7.00
3 Kúkelová, Hudecová, Mádelová, Stoklasová Kúkelová, Hudecová, Mádelová, Stoklasová Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 41.74 3.00
4 286 Kocianová, Holienčinová, Šebestová, Príkazská Kocianová, Holienčinová, Šebestová, Príkazská Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 44.24
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 16.6.2019 - 12:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 12 Hlozáková, Hartlova, Kászová, Csemezová Hlozáková, Hartlova, Kászová, Csemezová TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 41.19 4.00
2 Juríková, Miková, Halmešová, Bódiová Juríková, Miková, Halmešová, Bódiová AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 44.56
3 Belokostolská, Pajtinková, Smolková, Tesárova Belokostolská, Pajtinková, Smolková, Tesárova AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 44.71
Celkom 3 pretekári
Beh 05 (ne, 16.6.2019 - 12:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Antolíková, Kimerlingová, Lendvayová, Pelclová Antolíková, Kimerlingová, Lendvayová, Pelclová Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 42.25 2.00
2 Kňašková, Kuráková, Lelovská, Markovičová Kňašková, Kuráková, Lelovská, Markovičová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 43.06
3 Pečimútová, Drgová, Kotlárová, Štercelová Pečimútová, Drgová, Kotlárová, Štercelová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 44.50
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Giraltošová, Titková, Pavelková, Jergušová Giraltošová, Titková, Pavelková, Jergušová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 39.12 11.00
2 Mičániová, Mészárosová, Majerčinová, Bukovská Mičániová, Mészárosová, Majerčinová, Bukovská TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 39.13 9.00
3 Pajtinková, Humlová, Doffek, Budaiová Pajtinková, Humlová, Doffek, Budaiová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 39.49 8.00
4 Krepopová, Dubovská, Matyšaková, Krupová Krepopová, Dubovská, Matyšaková, Krupová TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 39.60 7.00
5 Zigová, Bíliková, Tóthová, Koštalová Zigová, Bíliková, Tóthová, Koštalová Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 40.10 6.00
6 Bus, Koišová, Satmarová, Demanková Bus, Koišová, Satmarová, Demanková AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 41.05 5.00
7 12 Hlozáková, Hartlova, Kászová, Csemezová Hlozáková, Hartlova, Kászová, Csemezová TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 41.19 4.00
8 Kúkelová, Hudecová, Mádelová, Stoklasová Kúkelová, Hudecová, Mádelová, Stoklasová Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 41.74 3.00
9 Antolíková, Kimerlingová, Lendvayová, Pelclová Antolíková, Kimerlingová, Lendvayová, Pelclová Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 42.25 2.00
10 48 Babiaková, Čaladiková, Pániková, Kozolková Babiaková, Čaladiková, Pániková, Kozolková Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 42.34 1.00
11 Kňašková, Kuráková, Lelovská, Markovičová Kňašková, Kuráková, Lelovská, Markovičová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 43.06
12 Szarvasová, Némethová, Kyselicová, Blaškovičová Szarvasová, Némethová, Kyselicová, Blaškovičová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 43.31
13 290 Bilická, Sedláčková, Hudecová, Vengrin Bilická, Sedláčková, Hudecová, Vengrin Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 44.11
14 286 Kocianová, Holienčinová, Šebestová, Príkazská Kocianová, Holienčinová, Šebestová, Príkazská Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 44.24
15 Pečimútová, Drgová, Kotlárová, Štercelová Pečimútová, Drgová, Kotlárová, Štercelová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 44.50
16 Juríková, Miková, Halmešová, Bódiová Juríková, Miková, Halmešová, Bódiová AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 44.56
17 Belokostolská, Pajtinková, Smolková, Tesárova Belokostolská, Pajtinková, Smolková, Tesárova AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 44.71