<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok

Košice (21. - 22. 9. 2019)

Chôdza dráha 3000 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (ne, 22.9.2019 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 352 Mencel TomášMencel Tomáš 040706 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 13:54.50
2 86 Bátovský JakubBátovský Jakub 050618 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 14:05.62
3 353 Nosáľ AdamNosáľ Adam 040728 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 14:30.36
4 119 Duda MichalDuda Michal 040304 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 14:33.15
5 121 Rosenbaum LukášRosenbaum Lukáš 070725 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 15:10.36
6 120 Pastorek RichardPastorek Richard 041111 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 16:37.15
7 64 Tóth MatejTóth Matej 040212 04 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 9 17:04.06
8 260 Mikita JurajMikita Juraj 040121 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 18:45.79
118 Bátovský ŠimonBátovský Šimon 080226 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 DQ
Poznámky:
DQ za porušenie rozsahu pretekania
Celkom 9 pretekárov

Chôdza dráha 3000 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (ne, 22.9.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 233 Avenová PaulínaAvenová Paulína 040822 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 15:43.18
2 359 Dudová IvanaDudová Ivana 050608 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 16:08.09
3 122 Brnáková BarboraBrnáková Barbora 040928 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 16:50.19
4 126 Poštová NinaPoštová Nina 051214 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 17:09.75
5 123 Jančová BibiánaJančová Bibiána 060417 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 17:14.22
6 125 Pastoreková HenrietaPastoreková Henrieta 060919 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 17:45.39
7 214 Cvečková KristínaCvečková Kristína 050819 05 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 9 18:02.55
8 215 Gazárková MáriaGazárková Mária 050926 05 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 6 18:37.33
9 137 Holková LilianaHolková Liliana 071220 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 10 19:01.10
10 140 Novosadová SophiaNovosadová Sophia 050704 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 19:04.85
11 321 Kafková AmáliaKafková Amália 060914 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12 20:01.19
12 186 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 14 20:33.62
13 160 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 070801 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 15 20:44.43
14 253 Kurucová TeréziaKurucová Terézia 050324 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 13 21:55.02
159 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 061012 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 11 DNS
Celkom 15 pretekárov