<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok

Košice (21. - 22. 9. 2019)

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(so, 21.9.2019 - 17:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 220 Marjová MonikaMarjová Monika
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 20 13.60 12.9913.4313.6013.60x12.9812.97
2 163 Hynková VesnaHynková Vesna
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
04 04 19 12.97 12.4611.7612.4412.4612.0411.9812.97
3 238 Šlosiarová SofiaŠlosiarová Sofia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 18 12.21 11.3011.7211.7711.7711.9212.2111.81
4 57 Olejníková ĽuboslavaOlejníková Ľuboslava
AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves
04 04 17 11.94 11.6111.79x11.7910.7511.9410.72
5 53 Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 14 10.80 10.2210.3810.4610.46x10.6410.80
6 288 Chovanová AnnaChovanová Anna
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
04 04 15 10.58 09.6810.58x10.5810.1710.00x
7 54 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 13 10.32 09.1909.9609.8509.9609.4109.8210.32
8 144 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 16 10.24 09.5209.6809.9109.9110.1310.2409.90
9 263 Marcinová MichaelaMarcinová Michaela
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 9 09.74 09.1309.7209.7409.74
10 236 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 12 09.58 09.0009.3509.5809.58
11 105 Pecková AnetaPecková Aneta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 5 09.48 08.6409.4808.9409.48
12 183 Bajánková RebekaBajánková Rebeka
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 11 09.39 08.7608.7209.3909.39
13 91 Náterová KarinNáterová Karin
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 10 09.27 09.2309.2708.6209.27
14 135 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 8 09.25 07.7309.2309.2509.25
15 194 Repková MonikaRepková Monika
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 6 08.65 07.9108.6508.1908.65
16 298 Čupeľová PetraČupeľová Petra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 7 08.64 07.8708.6408.1108.64
17 184 Čanecká PaulinaČanecká Paulina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 4 08.34 08.3407.3308.2708.34
18 345 Tiková TamaraTiková Tamara
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
05 05 3 07.87 07.8707.3307.0907.87
19 191 Najdeková LindaNajdeková Linda
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 2 07.65 07.65x07.2107.65
20 8 Albertová LauraAlbertová Laura
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 1 07.31 07.2707.3107.2907.31
Celkom 20 pretekárov