<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok

Košice (21. - 22. 9. 2019)

Skok do diaľky - Starší žiaci

(ne, 22.9.2019 - 11:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 331 Ruffíni RobertRuffíni Robert
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
040612 15 666 +1.0 m/s 666  +1.0 -1.5618  -1.0666624  -0.9 -0.8636  -1.0
2 108 Šoltés MarekŠoltés Marek
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
040224 19 615 -2.5 m/s 615  -2.5600  +0.7600  -0.3615606  +0.5587  -1.4587  -1.1
3 222 Federič FilipFederič Filip
Naša atletikaNaša atletika
040210 20 601 +0.0 m/s 374  -2.0 -2.2601  +0.0601 -0.8583  -1.7 -0.8
4 218 Sinčák DamirSinčák Damir
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
040425 13 583 -3.2 m/s 583  -3.2559  -0.7564  -1.3583574  -2.7569  -1.9583  -1.4
5 4 Klas MatúšKlas Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050125 12 573 -1.4 m/s 546  -2.5568  -0.7506  -2.2568554  -1.8545  -1.1573  -1.4
6 43 Dvoran MatejDvoran Matej
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
040703 17 565 -0.3 m/s 460  -2.3 -0.3565  -0.3565500  -2.8 -0.7 -1.9
7 346 Hletko MartinHletko Martin
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
040720 18 562 -2.3 m/s 555  -0.6 +0.5558  +0.7558 -0.8562  -2.3552  -1.7
8 258 Čížek SamuelČížek Samuel
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
050807 10 556 -2.0 m/s 543  -0.5556  -2.0513  -1.7556534  -2.8543  -2.6545  -1.2
9 70 Bačík MichalBačík Michal
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
050731 16 550 -0.1 m/s 550  -0.1 +0.0464  -1.4550
10 174 Matejko DanielMatejko Daniel
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
041118 6 549 +0.2 m/s 495  +0.7535  -0.8549  +0.2549
11 314 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040222 7 538 -0.2 m/s 538  -0.2518  +2.1510  +1.1538
12 292 Draganovský JónášDraganovský Jónáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040319 9 537 -0.7 m/s 522  -1.2537  -0.7524  -1.4537
13 217 Lukčo ImrichLukčo Imrich
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
040125 11 531 -1.1 m/s 491  -1.9531  -1.1485  -2.6531
14 204 Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
040802 8 526 +1.0 m/s 490  -2.0516  -1.6526  +1.0526
15 293 Hnatko RichardHnatko Richard
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
041205 14 525 -1.3 m/s  -2.1x525  -1.3525
16 131 Pasternák LukášPasternák Lukáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050608 4 521 -1.6 m/s 507  -0.3521  -1.6515  -0.2521
17 21 Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050113 5 507 -1.1 m/s  +1.3507  -1.1498  +1.4507
18 79 Liptaj MartinLiptaj Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
040416 2 495 -0.4 m/s  -0.1495  -0.4393  -0.3495
19 177 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
060207 3 485 -0.4 m/s  -0.1 -2.4485  -0.4485
20 162 Mikuláš AdamMikuláš Adam
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
040324 1 484 -1.2 m/s 479  -1.2484  -1.2473  +0.5484
Celkom 20 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(ne, 22.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 208 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
040111 19 571 -0.5 m/s 554  +0.1571  -0.5539  +1.0571534  +0.0 -1.1554  -0.5
2 271 Balajová TamaraBalajová Tamara
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
040220 18 551 +0.5 m/s 551  +0.5 +1.6513  -0.5551495  +0.3--
3 69 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
040112 14 542 +0.9 m/s  +1.3531  +0.0516  -1.6531 +0.4 -1.2542  +0.9
4 225 Čorejová TerezaČorejová Tereza
Naša atletikaNaša atletika
050719 15 523 -1.0 m/s  +0.7 +0.8515  -2.8515489  +0.8 +0.3523  -1.0
5 113 Ivanová SabinaIvanová Sabina
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
050228 11 516 +0.1 m/s 516  +0.1510 -1.5516496  -0.6501  -1.7 -1.5
6 223 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletikaNaša atletika
070226 17 512 -0.6 m/s  +0.6512  -0.6501  -1.6512 +0.5 -1.0502  -1.2
7 102 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
040615 16 503 -0.4 m/s 500  -0.3-503  -0.4503499  -0.7--
8 224 Čederlová ElaČederlová Ela
Naša atletikaNaša atletika
041107 12 499 +0.5 m/s 499  +0.5498  +1.5484  -3.8499498  +1.0488  -0.5 -1.2
9 114 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060122 10 498 +2.1 m/s 469 +0.3 m/s 469  +0.3 +1.0498  +2.1498
10 232 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletikaNaša atletika
041004 13 496 -1.4 m/s 482  -0.4 -0.3496  -1.4496
11 335 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
051027 3 469 +1.1 m/s 469  +1.1463  +1.0 +0.2469
12 207 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
040526 7 467 +0.9 m/s 461  -0.7466  +1.0467  +0.9467
13 309 Batky JázminBatky Jázmin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
050611 4 465 +1.6 m/s  +0.2465  +1.6 +0.6465
14 227 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana
Naša atletikaNaša atletika
050530 6 462 435  +1.2 -0.6462462
15 219 Krištanová NatáliaKrištanová Natália
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
040219 1 452 +0.3 m/s 452  +0.3415  +1.0422  +0.1452
16 370 Vanková KristínaVanková Kristína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
040224 8 443 +0.4 m/s 430  +0.6440  +0.8443  +0.4443
17 51 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
051004 5 442 -1.2 m/s 436429  +0.6442  -1.2442
18 112 Baculíková EmaBaculíková Ema
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060720 2 432 -0.4 m/s 432  -0.4421  -0.7394  +1.6432
19 231 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára
Naša atletikaNaša atletika
040124 9 428 +0.1 m/s x413  -0.9428  +0.1428
Celkom 19 pretekárov