<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok

Košice (21. - 22. 9. 2019)

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky

(so, 21.9.2019 - 15:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 24 Melíšková LianaMelíšková Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 20 37.22 32.5731.5730.5832.5737.2236.0836.70
2 357 Brnová DominikaBrnová Dominika
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 14 35.92 34.4433.64x34.4435.92x31.68
3 90 Matulová NatáliaMatulová Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 18 34.03 26.5931.6032.8432.8428.2832.2834.03
4 300 Knišová JanaKnišová Jana
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 17 33.72 33.7226.5425.8333.7231.7030.6631.80
5 91 Náterová KarinNáterová Karin
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 16 32.64 32.5732.6429.0632.6432.0831.4928.15
6 302 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 13 30.40 27.4827.3328.7128.7130.4028.2930.28
7 301 Lojdlová MiriamLojdlová Miriam
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 11 29.38 25.2829.3824.0629.3823.4026.2727.59
8 380 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 9 27.85 19.8027.8525.5227.8527.8527.83x
9 252 Klabníková AlexandraKlabníková Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 12 27.74 27.74xx27.74
10 10 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 3 27.36 27.36x25.7827.36
11 135 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 10 27.05 27.0525.0825.0427.05
12 226 Gallová KarolínaGallová Karolína
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 6 26.43 26.43x24.1926.43
13 8 Albertová LauraAlbertová Laura
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 2 25.69 22.4425.6920.8725.69
14 13 Sabová KristínaSabová Kristína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 5 24.91 20.9322.8324.9124.91
15 303 Šibová NatáliaŠibová Natália
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 19 24.56 24.0924.5623.1824.56
16 54 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 15 23.90 xx23.9023.90
17 191 Najdeková LindaNajdeková Linda
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 4 23.11 19.3421.4323.1123.11
18 263 Marcinová MichaelaMarcinová Michaela
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 8 21.34 21.3416.5520.2821.34
19 228 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 1 21.02 21.02xx21.02
20 183 Bajánková RebekaBajánková Rebeka
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 7 19.97 18.2319.9718.9019.97
Celkom 20 pretekárov