<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok

Košice (21. - 22. 9. 2019)

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 21.9.2019 - 14:15) official Vietor: -2.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 29 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 15.33 Q 0.216
2 167 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 15.86 Q 0.215
3 212 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 17.55 q 0.420
4 332 Citovická KarolínaCitovická Karolína 050501 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 18.27 0.403
5 13 Sabová KristínaSabová Kristína 050916 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 18.74 0.190
6 170 Podhradska SaraPodhradska Sara 041013 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 19.15 0.245
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 21.9.2019 - 14:15) official Vietor: -1.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 225 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 15.04 Q 0.157
2 232 Veselská SandraVeselská Sandra 041004 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 16.46 Q 0.176
3 14 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 050818 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 16.84 q 0.277
4 52 Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia 050529 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 18.88 0.159
5 11 Kordošová SimonaKordošová Simona 050610 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 19.58 0.221
6 8 Albertová LauraAlbertová Laura 050706 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 20.80 0.158
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 21.9.2019 - 14:15) official Vietor: -1.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 234 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 16.21 Q 0.411
2 318 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 17.32 Q 0.182
3 10 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 050720 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 17.58 0.169
4 164 Krajčová NinaKrajčová Nina 040811 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 18.27 0.175
5 192 Odrobiňáková BarboraOdrobiňáková Barbora 040710 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 20.54 0.479
6 188 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 060926 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 22.92 0.349
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 225 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 15.04 Q 0.157
2 29 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 15.33 Q 0.216
3 167 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 15.86 Q 0.215
4 234 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 16.21 Q 0.411
5 232 Veselská SandraVeselská Sandra 041004 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 16.46 Q 0.176
6 14 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 050818 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 16.84 q 0.277
7 318 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 17.32 Q 0.182
8 212 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 17.55 q 0.420
9 10 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 050720 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 17.58 0.169
10 332 Citovická KarolínaCitovická Karolína 050501 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 18.27 0.403
10 164 Krajčová NinaKrajčová Nina 040811 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 18.27 0.175
12 13 Sabová KristínaSabová Kristína 050916 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 18.74 0.190
13 52 Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia 050529 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 18.88 0.159
14 170 Podhradska SaraPodhradska Sara 041013 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 19.15 0.245
15 11 Kordošová SimonaKordošová Simona 050610 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 19.58 0.221
16 192 Odrobiňáková BarboraOdrobiňáková Barbora 040710 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 20.54 0.479
17 8 Albertová LauraAlbertová Laura 050706 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 20.80 0.158
18 188 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 060926 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 22.92 0.349

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Finále)

Finále (so, 21.9.2019 - 15:15) official Vietor: -1.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 225 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 14.84 0.143
2 29 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 14.88 0.174
3 167 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 15.49 0.151
4 232 Veselská SandraVeselská Sandra 041004 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 16.32 0.162
5 234 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 16.38 0.261
6 14 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 050818 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 16.48 0.177
7 318 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 16.67 0.173
8 212 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 17.06 0.182
Celkom 8 pretekárov