<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok

Košice (21. - 22. 9. 2019)

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 22.9.2019 - 11:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 196 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 050922 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 0:42.77 0.171
2 315 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 0:42.94 0.199
3 99 Pobjecký MatejPobjecký Matej 040217 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:43.18 0.164
4 175 Orlej DanielOrlej Daniel 041005 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 0:43.45 0.190
5 15 Balogh MariánBalogh Marián 050926 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 0:43.47 0.179
6 297 Vasilega RichardVasilega Richard 040519 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 0:45.91 0.428
7 95 Hlaváček MartinHlaváček Martin 050201 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 0:48.63 0.203
8 18 Masarovič TomášMasarovič Tomáš 040504 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 0:48.94 0.152
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 22.9.2019 - 11:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 3 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 040226 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 0:43.90 0.226
2 289 Hojdík BorisHojdík Boris 040918 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 0:47.18 0.187
3 5 Nehyba MichalNehyba Michal 040403 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 0:47.39 0.209
4 310 Bracho MatejBracho Matej 050928 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 0:48.40 0.177
5 153 Plačko LukášPlačko Lukáš 050417 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 0:50.18 0.154
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 196 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 050922 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 0:42.77 0.171
2 315 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 0:42.94 0.199
3 99 Pobjecký MatejPobjecký Matej 040217 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:43.18 0.164
4 175 Orlej DanielOrlej Daniel 041005 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 0:43.45 0.190
5 15 Balogh MariánBalogh Marián 050926 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 0:43.47 0.179
6 3 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 040226 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 0:43.90 0.226
7 297 Vasilega RichardVasilega Richard 040519 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 0:45.91 0.428
8 289 Hojdík BorisHojdík Boris 040918 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 0:47.18 0.187
9 5 Nehyba MichalNehyba Michal 040403 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 0:47.39 0.209
10 310 Bracho MatejBracho Matej 050928 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 0:48.40 0.177
11 95 Hlaváček MartinHlaváček Martin 050201 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 0:48.63 0.203
12 18 Masarovič TomášMasarovič Tomáš 040504 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 0:48.94 0.152
13 153 Plačko LukášPlačko Lukáš 050417 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 0:50.18 0.154

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 22.9.2019 - 11:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 29 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:45.94 0.199
2 167 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 0:47.89 0.160
3 146 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 0:48.44 0.401
4 39 Kršková LuciaKršková Lucia 040530 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 0:48.75 0.195
5 212 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 0:48.81 0.179
6 318 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 0:49.12 0.222
7 198 Vaňová EmaVaňová Ema 070616 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 0:52.83 0.160
8 300 Knišová JanaKnišová Jana 050116 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 0:54.58 0.343
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 22.9.2019 - 11:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 229 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 05 Naša atletikaNaša atletika 6 0:51.42 0.146
2 265 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 0:51.67 0.186
3 107 Urminská EmaUrminská Ema 040521 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 0:52.88 0.485
4 304 Vaneková TeréziaVaneková Terézia 050413 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 0:54.39 0.464
5 164 Krajčová NinaKrajčová Nina 040811 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 0:55.71 0.614
6 210 Nepšinská EmaNepšinská Ema 050812 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 0:56.93 0.167
7 147 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 0:57.35 0.361
8 188 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 060926 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 1:00.69 0.415
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 22.9.2019 - 11:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 13 Sabová KristínaSabová Kristína 050916 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 0:52.26 0.164
2 10 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 050720 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 0:54.01 0.162
3 116 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 040308 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 0:57.99 0.206
4 192 Odrobiňáková BarboraOdrobiňáková Barbora 040710 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 0:59.18 0.511
5 141 Repaská RadoslavaRepaská Radoslava 070304 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 1:02.89 0.260
6 191 Najdeková LindaNajdeková Linda 040316 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 1:04.07 0.168
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 22.9.2019 - 11:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 11 Kordošová SimonaKordošová Simona 050610 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 0:54.18 0.297
2 187 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 0:55.64 0.240
3 380 Lukašíková EmaLukašíková Ema 041022 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 1:00.01 0.162
4 8 Albertová LauraAlbertová Laura 050706 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 1:00.95 0.175
5 185 Jakubíková LilianaJakubíková Liliana 050215 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 1:06.58 0.352
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 29 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:45.94 0.199
2 167 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 0:47.89 0.160
3 146 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 0:48.44 0.401
4 39 Kršková LuciaKršková Lucia 040530 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 0:48.75 0.195
5 212 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 0:48.81 0.179
6 318 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 0:49.12 0.222
7 229 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 05 Naša atletikaNaša atletika 6 0:51.42 0.146
8 265 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 0:51.67 0.186
9 13 Sabová KristínaSabová Kristína 050916 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 0:52.26 0.164
10 198 Vaňová EmaVaňová Ema 070616 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 0:52.83 0.160
11 107 Urminská EmaUrminská Ema 040521 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 0:52.88 0.485
12 10 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 050720 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 0:54.01 0.162
13 11 Kordošová SimonaKordošová Simona 050610 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 0:54.18 0.297
14 304 Vaneková TeréziaVaneková Terézia 050413 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 0:54.39 0.464
15 300 Knišová JanaKnišová Jana 050116 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 0:54.58 0.343
16 187 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 0:55.64 0.240
17 164 Krajčová NinaKrajčová Nina 040811 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 0:55.71 0.614
18 210 Nepšinská EmaNepšinská Ema 050812 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 0:56.93 0.167
19 147 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 0:57.35 0.361
20 116 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 040308 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 0:57.99 0.206
21 192 Odrobiňáková BarboraOdrobiňáková Barbora 040710 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 0:59.18 0.511
22 380 Lukašíková EmaLukašíková Ema 041022 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 1:00.01 0.162
23 188 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 060926 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 1:00.69 0.415
24 8 Albertová LauraAlbertová Laura 050706 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 1:00.95 0.175
25 141 Repaská RadoslavaRepaská Radoslava 070304 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 1:02.89 0.260
26 191 Najdeková LindaNajdeková Linda 040316 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 1:04.07 0.168
27 185 Jakubíková LilianaJakubíková Liliana 050215 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 1:06.58 0.352