<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok

Košice (21. - 22. 9. 2019)

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 21.9.2019 - 15:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 44 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 040211 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 0:36.27 0.202
2 222 Federič FilipFederič Filip 040210 04 Naša atletikaNaša atletika 5 0:37.36 0.173
3 22 Tóth GergőTóth Gergő 041005 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:38.27 0.182
4 20 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:38.54 0.143
5 109 Graban PatrikGraban Patrik 050519 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 0:38.88 0.187
6 175 Orlej DanielOrlej Daniel 041005 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 0:39.51 0.370
7 16 Dániel RegőDániel Regő 050217 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 0:39.54 0.186
8 3 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 040226 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 0:40.32 0.433
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 21.9.2019 - 15:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 347 Kudlík MatejKudlík Matej 040228 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 0:39.20 0.177
2 68 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 0:40.08 0.181
3 42 Bača MarekBača Marek 050601 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 0:40.46 0.449
4 314 Haják JurajHaják Juraj 040222 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 0:40.65 0.250
5 282 Hudec MatejHudec Matej 040718 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 0:41.08 0.419
6 6 Sedlák IvanSedlák Ivan 040331 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 0:41.63 0.176
7 316 Sopko WilliamSopko William 040625 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:41.94 0.189
18 Masarovič TomášMasarovič Tomáš 040504 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNF 0.195
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 21.9.2019 - 15:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 63 Takács AndrásTakács András 060210 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 0:41.23 0.584
2 5 Nehyba MichalNehyba Michal 040403 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 0:42.23 0.156
3 95 Hlaváček MartinHlaváček Martin 050201 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 0:42.29 0.193
4 311 Cesnak JakubCesnak Jakub 040518 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 0:42.62 0.173
5 55 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 0:42.79 0.227
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 21.9.2019 - 15:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 371 Dančík MichalDančík Michal 050503 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 0:42.84 0.204
2 71 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 0:43.03 0.180
3 336 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 040223 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 0:43.42 0.235
4 58 Elek MarkoElek Marko 060310 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 0:47.81 0.134
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 44 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 040211 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 0:36.27 0.202
2 222 Federič FilipFederič Filip 040210 04 Naša atletikaNaša atletika 5 0:37.36 0.173
3 22 Tóth GergőTóth Gergő 041005 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:38.27 0.182
4 20 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:38.54 0.143
5 109 Graban PatrikGraban Patrik 050519 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 0:38.88 0.187
6 347 Kudlík MatejKudlík Matej 040228 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 0:39.20 0.177
7 175 Orlej DanielOrlej Daniel 041005 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 0:39.51 0.370
8 16 Dániel RegőDániel Regő 050217 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 0:39.54 0.186
9 68 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 0:40.08 0.181
10 3 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 040226 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 0:40.32 0.433
11 42 Bača MarekBača Marek 050601 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 0:40.46 0.449
12 314 Haják JurajHaják Juraj 040222 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 0:40.65 0.250
13 282 Hudec MatejHudec Matej 040718 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 0:41.08 0.419
14 63 Takács AndrásTakács András 060210 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 0:41.23 0.584
15 6 Sedlák IvanSedlák Ivan 040331 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 0:41.63 0.176
16 316 Sopko WilliamSopko William 040625 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:41.94 0.189
17 5 Nehyba MichalNehyba Michal 040403 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 0:42.23 0.156
18 95 Hlaváček MartinHlaváček Martin 050201 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 0:42.29 0.193
19 311 Cesnak JakubCesnak Jakub 040518 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 0:42.62 0.173
20 55 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 0:42.79 0.227
21 371 Dančík MichalDančík Michal 050503 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 0:42.84 0.204
22 71 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 0:43.03 0.180
23 336 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 040223 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 0:43.42 0.235
24 58 Elek MarkoElek Marko 060310 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 0:47.81 0.134
18 Masarovič TomášMasarovič Tomáš 040504 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNF 0.195

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 21.9.2019 - 16:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 165 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 0:42.60 0.153
2 26 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:42.69 0.345
3 102 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 040615 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:42.79 0.211
4 224 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 04 Naša atletikaNaša atletika 6 0:42.81 0.156
5 230 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 06 Naša atletikaNaša atletika 1 0:44.07 0.203
6 275 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 0:44.39 0.399
7 198 Vaňová EmaVaňová Ema 070616 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 0:45.64 0.160
25 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 050410 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 21.9.2019 - 16:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 178 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 0:44.20 0.207
2 369 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 0:44.78 0.376
3 343 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 040120 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 0:44.94 0.168
4 85 Masárová LauraMasárová Laura 040205 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 0:45.12 0.215
5 39 Kršková LuciaKršková Lucia 040530 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:45.19 0.281
6 48 Miškovičová NinaMiškovičová Nina 050808 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 0:45.20 0.405
7 28 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 0:46.01 0.172
8 278 Laiferová AdelaLaiferová Adela 041227 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 0:46.21 0.171
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 21.9.2019 - 16:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 206 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 0:43.99 0.216
2 335 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 051027 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 0:44.23 0.176
3 309 Batky JázminBatky Jázmin 050611 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:44.23 0.191
4 77 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 0:44.93 0.195
5 181 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 0:44.98 0.346
6 127 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 040718 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 0:45.11 0.241
7 14 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 050818 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 0:45.49 0.423
8 76 Simová PetraSimová Petra 041228 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 0:45.85 0.185
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 21.9.2019 - 16:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 322 Krišková KristínaKrišková Kristína 050829 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:47.11 0.410
2 330 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:47.32 0.304
3 78 Štubendeková BarboraŠtubendeková Barbora 040418 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 0:47.98 0.184
4 11 Kordošová SimonaKordošová Simona 050610 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 0:48.07 0.217
5 74 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 0:48.50 0.161
6 324 Radváková EmaRadváková Ema 040907 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 0:48.56 0.427
7 319 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 040706 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 0:48.57 0.360
229 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 05 Naša atletikaNaša atletika 5 DNF 0.159
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 165 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 0:42.60 0.153
2 26 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:42.69 0.345
3 102 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 040615 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:42.79 0.211
4 224 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 04 Naša atletikaNaša atletika 6 0:42.81 0.156
5 206 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 0:43.99 0.216
6 230 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 06 Naša atletikaNaša atletika 1 0:44.07 0.203
7 178 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 0:44.20 0.207
8 335 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 051027 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 0:44.23 0.176
8 309 Batky JázminBatky Jázmin 050611 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:44.23 0.191
10 275 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 0:44.39 0.399
11 369 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 0:44.78 0.376
12 77 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 0:44.93 0.195
13 343 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 040120 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 0:44.94 0.168
14 181 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 0:44.98 0.346
15 127 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 040718 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 0:45.11 0.241
16 85 Masárová LauraMasárová Laura 040205 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 0:45.12 0.215
17 39 Kršková LuciaKršková Lucia 040530 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:45.19 0.281
18 48 Miškovičová NinaMiškovičová Nina 050808 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 0:45.20 0.405
19 14 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 050818 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 0:45.49 0.423
20 198 Vaňová EmaVaňová Ema 070616 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 0:45.64 0.160
21 76 Simová PetraSimová Petra 041228 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 0:45.85 0.185
22 28 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 0:46.01 0.172
23 278 Laiferová AdelaLaiferová Adela 041227 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 0:46.21 0.171
24 322 Krišková KristínaKrišková Kristína 050829 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:47.11 0.410
25 330 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:47.32 0.304
26 78 Štubendeková BarboraŠtubendeková Barbora 040418 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 0:47.98 0.184
27 11 Kordošová SimonaKordošová Simona 050610 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 0:48.07 0.217
28 74 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 0:48.50 0.161
29 324 Radváková EmaRadváková Ema 040907 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 0:48.56 0.427
30 319 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 040706 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 0:48.57 0.360
25 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 050410 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 DNS
229 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 05 Naša atletikaNaša atletika 5 DNF 0.159