<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok

Košice (21. - 22. 9. 2019)

1500 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 21.9.2019 - 17:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 372 Plánka PeterPlánka Peter 040917 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 4:46.85
2 37 Novák ErikNovák Erik 040403 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 4:53.12
3 268 Červený SamuelČervený Samuel 040715 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 4:57.06
4 158 Zubák AdamZubák Adam 041021 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 4:58.80
5 255 Bátovský BorisBátovský Boris 050125 05 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 2 5:12.76
6 308 Minár ŠimonMinár Šimon 040429 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 5:28.77
7 152 Mižialko KristiánMižialko Kristián 041103 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 6:32.01
242 Galovič MarošGalovič Maroš 040709 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 DNF
Celkom 8 pretekárov

1500 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 21.9.2019 - 17:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 267 Vašková AdriánaVašková Adriána 051027 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 5:21.72
2 349 Gombárová BarboraGombárová Barbora 040620 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 11 5:36.20
3 27 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 15 5:47.78
4 265 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 5:52.45
5 40 Lipovská SofiaLipovská Sofia 040302 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 5:58.11
6 328 Stanová TeréziaStanová Terézia 050326 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 14 6:10.26
7 273 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 050130 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 10 6:27.83
8 272 Bartošíková EllaBartošíková Ella 041106 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 9 6:37.45
9 280 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 050214 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 6:38.96
10 166 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 071122 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 6:39.83
11 380 Lukašíková EmaLukašíková Ema 041022 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 13 6:43.15
12 320 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 050302 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12 6:45.42
13 195 Vorková LuciaVorková Lucia 061228 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 6:52.76
14 188 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 060926 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 7:03.76
15 186 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 7:23.06
Celkom 15 pretekárov