<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok

Košice (21. - 22. 9. 2019)

4 x 300 m kluby - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 22.9.2019 - 12:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 19 Muránsky, Dániel, Pataky, Tóth Muránsky, Dániel, Pataky, Tóth Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:35.09 0.154
2 42 Dvoran, Bača, Petrovič, Grajcarík Dvoran, Bača, Petrovič, Grajcarík Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 2:40.04 0.190
3 316 Sopko, Haják, Cesnak, Kalakay Sopko, Haják, Cesnak, Kalakay AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 2:42.96 0.182
4 177 Vrabeľ, Basoš, Matejko, Orlej Vrabeľ, Basoš, Matejko, Orlej 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 2:45.17 0.279
5 100 Remiš, Hlaváček, Kocian, Pobjecký Remiš, Hlaváček, Kocian, Pobjecký AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:49.25 0.186
6 297 Šima, Vasilega, Draganovský, Lamanec Šima, Vasilega, Draganovský, Lamanec ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 2:57.10 0.172
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 22.9.2019 - 12:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 6 Sedlák, Klas, Vrabček, Gazdič Sedlák, Klas, Vrabček, Gazdič Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:41.21 0.203
2 15 Balogh, Masarovič, Peregrín, Hayden Balogh, Masarovič, Peregrín, Hayden Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:50.14 0.140
3 158 Zubák, Káčer, Demian, Plačko Zubák, Káčer, Demian, Plačko CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 2:53.82 0.188
4 258 Rosinský, Čížek, Bujdoš, Mikita Rosinský, Čížek, Bujdoš, Mikita ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 2:54.44 0.175
5 148 Mižialko, Batka, Vesperín, Šándor Mižialko, Batka, Vesperín, Šándor CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 3:18.34 0.161
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 19 Muránsky, Dániel, Pataky, Tóth Muránsky, Dániel, Pataky, Tóth Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:35.09 0.154
2 42 Dvoran, Bača, Petrovič, Grajcarík Dvoran, Bača, Petrovič, Grajcarík Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 2:40.04 0.190
3 6 Sedlák, Klas, Vrabček, Gazdič Sedlák, Klas, Vrabček, Gazdič Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:41.21 0.203
4 316 Sopko, Haják, Cesnak, Kalakay Sopko, Haják, Cesnak, Kalakay AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 2:42.96 0.182
5 177 Vrabeľ, Basoš, Matejko, Orlej Vrabeľ, Basoš, Matejko, Orlej 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 2:45.17 0.279
6 100 Remiš, Hlaváček, Kocian, Pobjecký Remiš, Hlaváček, Kocian, Pobjecký AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:49.25 0.186
7 15 Balogh, Masarovič, Peregrín, Hayden Balogh, Masarovič, Peregrín, Hayden Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:50.14 0.140
8 158 Zubák, Káčer, Demian, Plačko Zubák, Káčer, Demian, Plačko CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 2:53.82 0.188
9 258 Rosinský, Čížek, Bujdoš, Mikita Rosinský, Čížek, Bujdoš, Mikita ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 2:54.44 0.175
10 297 Šima, Vasilega, Draganovský, Lamanec Šima, Vasilega, Draganovský, Lamanec ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 2:57.10 0.172
11 148 Mižialko, Batka, Vesperín, Šándor Mižialko, Batka, Vesperín, Šándor CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 3:18.34 0.161

4 x 300 m kluby - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 22.9.2019 - 13:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 28 Ursíny, Prohácková, Tomanová, Žibritová Ursíny, Prohácková, Tomanová, Žibritová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:59.43 0.181
2 232 Veselská, Bendová, Čederlová, Trgová Veselská, Bendová, Čederlová, Trgová Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 3:01.41 0.285
3 264 Koptáková, Čuvalová, Režnáková, Vašková Koptáková, Čuvalová, Režnáková, Vašková ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 3:05.96 0.183
4 178 Bobaľová, Polovková, Mihaľková, Ivančová Bobaľová, Polovková, Mihaľková, Ivančová 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 3:06.88 0.227
5 360 Holecová, Sajdáková, Marčeková, Urbanovská Holecová, Sajdáková, Marčeková, Urbanovská Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 3:08.97 0.155
6 327 Semanova, Stanová, Vašková, Krišková Semanova, Stanová, Vašková, Krišková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 3:09.12 0.287
7 74 Štubendeková, Kaprálová, Simová, Šmehílová Štubendeková, Kaprálová, Simová, Šmehílová Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 3:12.90 0.175
8 306 Kapcová, Zajacová, Vaneková, Knišová Kapcová, Zajacová, Vaneková, Knišová ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 3:15.40 0.180
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 22.9.2019 - 13:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 83 Árendáš, Wagnerová, Záhorcová, Masárová Árendáš, Wagnerová, Záhorcová, Masárová Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 3:00.19 0.340
2 11 Kordošová, Sabová, Slezáková, Brandisová Kordošová, Sabová, Slezáková, Brandisová Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 3:04.70 0.182
3 48 Ščepková, Miškovičová, Hornáková, Farajpour Ščepková, Miškovičová, Hornáková, Farajpour Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 3:06.93 0.277
4 194 Repková, Ptačinová, Kubicová, Jánošíková Repková, Ptačinová, Kubicová, Jánošíková Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 3:21.46 0.422
136 Zacharová, Halásová, Vargová, Vargová Zacharová, Halásová, Vargová, Vargová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 22.9.2019 - 13:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 319 Hertnekyová, Šoltésová, Radváková, Mišková Hertnekyová, Šoltésová, Radváková, Mišková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 3:12.35 0.392
2 210 Tamasiová, Nepšinská, Vozárová, Tokárová Tamasiová, Nepšinská, Vozárová, Tokárová AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 3:14.78 0.211
3 232 Veselská, Mnichova, Mikuličková, Krajčovičová Veselská, Mnichova, Mikuličková, Krajčovičová Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 3:15.80 0.178
4 332 Korčoková, Citovická, Šujanová, Ufnárová Korčoková, Citovická, Šujanová, Ufnárová AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 3:20.40 0.172
5 273 Trusková, Brezanová, Bartošíková, Janíková Trusková, Brezanová, Bartošíková, Janíková Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 3:21.21 0.205
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 28 Ursíny, Prohácková, Tomanová, Žibritová Ursíny, Prohácková, Tomanová, Žibritová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:59.43 0.181
2 83 Árendáš, Wagnerová, Záhorcová, Masárová Árendáš, Wagnerová, Záhorcová, Masárová Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 3:00.19 0.340
3 232 Veselská, Bendová, Čederlová, Trgová Veselská, Bendová, Čederlová, Trgová Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 3:01.41 0.285
4 11 Kordošová, Sabová, Slezáková, Brandisová Kordošová, Sabová, Slezáková, Brandisová Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 3:04.70 0.182
5 264 Koptáková, Čuvalová, Režnáková, Vašková Koptáková, Čuvalová, Režnáková, Vašková ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 3:05.96 0.183
6 178 Bobaľová, Polovková, Mihaľková, Ivančová Bobaľová, Polovková, Mihaľková, Ivančová 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 3:06.88 0.227
7 48 Ščepková, Miškovičová, Hornáková, Farajpour Ščepková, Miškovičová, Hornáková, Farajpour Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 3:06.93 0.277
8 360 Holecová, Sajdáková, Marčeková, Urbanovská Holecová, Sajdáková, Marčeková, Urbanovská Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 3:08.97 0.155
9 327 Semanova, Stanová, Vašková, Krišková Semanova, Stanová, Vašková, Krišková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 3:09.12 0.287
10 319 Hertnekyová, Šoltésová, Radváková, Mišková Hertnekyová, Šoltésová, Radváková, Mišková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 3:12.35 0.392
11 74 Štubendeková, Kaprálová, Simová, Šmehílová Štubendeková, Kaprálová, Simová, Šmehílová Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 3:12.90 0.175
12 210 Tamasiová, Nepšinská, Vozárová, Tokárová Tamasiová, Nepšinská, Vozárová, Tokárová AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 3:14.78 0.211
13 306 Kapcová, Zajacová, Vaneková, Knišová Kapcová, Zajacová, Vaneková, Knišová ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 3:15.40 0.180
14 232 Veselská, Mnichova, Mikuličková, Krajčovičová Veselská, Mnichova, Mikuličková, Krajčovičová Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 3:15.80 0.178
15 332 Korčoková, Citovická, Šujanová, Ufnárová Korčoková, Citovická, Šujanová, Ufnárová AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 3:20.40 0.172
16 273 Trusková, Brezanová, Bartošíková, Janíková Trusková, Brezanová, Bartošíková, Janíková Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 3:21.21 0.205
17 194 Repková, Ptačinová, Kubicová, Jánošíková Repková, Ptačinová, Kubicová, Jánošíková Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 3:21.46 0.422
136 Zacharová, Halásová, Vargová, Vargová Zacharová, Halásová, Vargová, Vargová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 DNS