<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok

Košice (21. - 22. 9. 2019)

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci

(ne, 22.9.2019 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 313 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050613 05 17 45.72 43.8644.6045.7245.7242.60xx
2 296 Šima SamuelŠima Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050221 05 16 44.65 x42.74x42.74x44.65x
3 32 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
040927 04 18 43.00 x37.1636.1237.1643.00xx
4 216 Baran GabrielBaran Gabriel
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
051123 05 15 40.53 39.9338.9540.5340.5338.8139.85x
5 133 Varačka MatúšVaračka Matúš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050505 05 14 39.69 36.0836.43x36.4339.69xx
6 35 Lipovský MárioLipovský Mário
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
050427 05 13 37.74 x34.5037.7437.7437.10x37.52
7 161 Bruňo MichalBruňo Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
050629 05 10 37.02 35.01x37.0237.0235.70xx
8 341 Ilgo AdamIlgo Adam
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
050815 05 9 33.11 31.3729.6533.1133.11x26.8832.50
9 150 Káčer AndrejKáčer Andrej
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
040517 04 7 32.57 31.77x32.5732.57
10 342 Pilát SamuelPilát Samuel
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
040319 04 11 30.11 27.9429.0830.1130.11
11 203 Dvořák MariánDvořák Marián
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
040206 04 8 26.19 26.1526.19x26.19
12 240 Čelko AdriánČelko Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040621 04 5 25.19 25.19xx25.19
13 148 Batka OndrejBatka Ondrej
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
041217 04 2 24.85 xx24.8524.85
14 295 Ondis ŠimonOndis Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040915 04 12 23.72 xx23.7223.72
15 152 Mižialko KristiánMižialko Kristián
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
041103 04 1 22.49 22.4921.4121.0122.49
16 89 Russo LeandroRusso Leandro
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
040502 04 6 20.12 x20.12x20.12
17 241 Duchoslav PeterDuchoslav Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050314 05 3 20.02 20.0219.8819.2820.02
18 59 Chovanec TomášChovanec Tomáš
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
040721 04 4 19.88 x19.3219.8819.88
Celkom 18 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky

(ne, 22.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 163 Hynková VesnaHynková Vesna
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
041003 04 19 29.71 29.7128.4628.1129.71x29.04x
2 220 Marjová MonikaMarjová Monika
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
040413 04 10 29.08 20.6418.3323.2223.2229.08xx
3 92 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
040406 04 17 27.00 x27.00x27.0025.5425.79x
4 298 Čupeľová PetraČupeľová Petra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050302 05 16 25.88 23.8124.2122.4024.2124.0725.88x
5 24 Melíšková LianaMelíšková Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
040427 04 18 25.19 22.64x25.1925.19x24.3324.94
6 182 Baculáková NinaBaculáková Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
051029 05 7 23.30 23.3021.04x23.3020.3321.55x
7 144 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
040406 04 6 23.28 22.4022.6819.9722.6821.1521.4123.28
8 277 Kohútová VeronikaKohútová Veronika
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
050317 05 15 22.75 x21.4322.7522.7520.13x22.49
9 51 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
051004 05 13 22.12 21.6019.7422.1222.12
10 279 Sýkorová VanesaSýkorová Vanesa
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
040318 04 8 21.57 xx21.5721.57
11 191 Najdeková LindaNajdeková Linda
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040316 04 12 21.42 x20.9521.4221.42
12 105 Pecková AnetaPecková Aneta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
040624 04 14 21.21 17.83x21.2121.21
13 288 Chovanová AnnaChovanová Anna
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
040121 04 9 20.42 x20.42x20.42
14 135 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050322 05 3 19.57 19.5717.54x19.57
15 287 Futáková ViktóriaFutáková Viktória
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
040520 04 4 19.16 19.16xx19.16
16 345 Tiková TamaraTiková Tamara
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
050903 05 2 18.68 17.1218.68x18.68
17 380 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
041022 04 11 17.29 x17.29x17.29
18 325 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050127 05 5 16.49 xx16.4916.49
19 183 Bajánková RebekaBajánková Rebeka
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040727 04 1 14.41 xx14.4114.41
Celkom 19 pretekárov