<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok

Košice (21. - 22. 9. 2019)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 21.9.2019 - 14:35) official Vietor: -3.8 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 222 Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletikaNaša atletika 4 07.54 Q 0.154
2 43 Dvoran MatejDvoran Matej 040703 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 07.87 0.148
3 351 Franek RichardFranek Richard 040419 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 07.88 0.136
4 7 Vrabček DavidVrabček David 040518 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 07.95 0.181
5 202 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 040111 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 6 07.98 0.134
6 217 Lukčo ImrichLukčo Imrich 040125 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 7 08.06 0.139
7 71 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 08.31 0.184
8 45 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 08.45 0.167
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 21.9.2019 - 14:35) official Vietor: -2.0 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 31 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.50 Q 0.153
2 22 Tóth GergőTóth Gergő 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 07.71 q 0.188
3 70 Bačík MichalBačík Michal 050731 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 07.74 0.149
4 131 Pasternák LukášPasternák Lukáš 050608 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 07.87 0.150
5 284 Lipták AurelLipták Aurel 041019 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 08.02 0.171
6 109 Graban PatrikGraban Patrik 050519 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 08.14 0.177
7 55 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 08.19 0.189
8 258 Čížek SamuelČížek Samuel 050807 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 08.22 0.170
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 21.9.2019 - 14:35) official Vietor: -0.9 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 132 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 07.41 Q 0.188
2 68 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 07.70 q 0.158
3 196 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 050922 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 07.73 0.186
4 346 Hletko MartinHletko Martin 040720 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 07.74 0.157
5 218 Sinčák DamirSinčák Damir 040425 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 07.86 0.155
6 316 Sopko WilliamSopko William 040625 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 07.95 0.154
7 311 Cesnak JakubCesnak Jakub 040518 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.01 0.154
8 6 Sedlák IvanSedlák Ivan 040331 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 08.12 0.178
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 21.9.2019 - 14:35) official Vietor: -0.9 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 248 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 07.60 Q 0.169
2 269 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.62 q 0.137
3 172 Pollák MichalPollák Michal 040609 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 3 07.67 q 0.163
4 21 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 07.90 0.162
5 293 Hnatko RichardHnatko Richard 041205 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 07.90 0.177
6 173 Basoš MartinBasoš Martin 040831 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 08.08 0.187
7 177 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 08.08 0.168
176 Tovarňák MariánTovarňák Marián 040304 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 132 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 07.41 Q 0.188
2 31 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.50 Q 0.153
3 222 Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletikaNaša atletika 4 07.54 Q 0.154
4 248 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 07.60 Q 0.169
5 269 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.62 q 0.137
6 172 Pollák MichalPollák Michal 040609 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 3 07.67 q 0.163
7 68 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 07.70 q 0.158
8 22 Tóth GergőTóth Gergő 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 07.71 q 0.188
9 196 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 050922 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 07.73 0.186
10 70 Bačík MichalBačík Michal 050731 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 07.74 0.149
10 346 Hletko MartinHletko Martin 040720 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 07.74 0.157
12 218 Sinčák DamirSinčák Damir 040425 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 07.86 0.155
13 43 Dvoran MatejDvoran Matej 040703 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 07.87 0.148
13 131 Pasternák LukášPasternák Lukáš 050608 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 07.87 0.150
15 351 Franek RichardFranek Richard 040419 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 07.88 0.136
16 21 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 07.90 0.162
16 293 Hnatko RichardHnatko Richard 041205 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 07.90 0.177
18 7 Vrabček DavidVrabček David 040518 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 07.95 0.181
18 316 Sopko WilliamSopko William 040625 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 07.95 0.154
20 202 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 040111 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 6 07.98 0.134
21 311 Cesnak JakubCesnak Jakub 040518 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.01 0.154
22 284 Lipták AurelLipták Aurel 041019 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 08.02 0.171
23 217 Lukčo ImrichLukčo Imrich 040125 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 7 08.06 0.139
24 173 Basoš MartinBasoš Martin 040831 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 08.08 0.187
24 177 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 08.08 0.168
26 6 Sedlák IvanSedlák Ivan 040331 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 08.12 0.178
27 109 Graban PatrikGraban Patrik 050519 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 08.14 0.177
28 55 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 08.19 0.189
29 258 Čížek SamuelČížek Samuel 050807 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 08.22 0.170
30 71 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 08.31 0.184
31 45 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 08.45 0.167
176 Tovarňák MariánTovarňák Marián 040304 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 DNS

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále (so, 21.9.2019 - 15:25) official Vietor: +0.0 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 132 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 07.31 0.184
2 222 Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletikaNaša atletika 3 07.35 0.162
3 31 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 07.40 0.171
4 269 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 07.54 0.115
5 22 Tóth GergőTóth Gergő 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 07.61 0.173
6 248 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 07.65 0.192
7 172 Pollák MichalPollák Michal 040609 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 7 07.67 0.172
8 68 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 07.72 0.145
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 21.9.2019 - 14:50) official Vietor: -0.1 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 165 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 08.01 Q 0.149
2 46 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 08.06 q 0.207
3 223 Bendová EmaBendová Ema 070226 Naša atletikaNaša atletika 3 08.23 q 0.159
4 28 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.42 0.160
5 1 Bátoryová KarinBátoryová Karin 040918 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 1 08.57 0.133
6 339 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 08.66 0.160
7 327 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.72 0.270
8 360 Holecová AdrianaHolecová Adriana 051031 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 08.76 0.167
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 21.9.2019 - 14:50) official Vietor: -1.9 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 225 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 Naša atletikaNaša atletika 4 08.13 Q 0.148
2 25 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 050410 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.26 q 0.176
3 128 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 08.30 0.165
4 335 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 051027 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 08.34 0.148
5 300 Knišová JanaKnišová Jana 050116 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.53 0.149
6 237 Kováčová EmmaKováčová Emma 050821 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 08.74 0.143
7 169 Peničková PaulínaPeničková Paulína 050304 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 08.79 0.191
8 74 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 08.87 0.151
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 21.9.2019 - 14:50) official Vietor: -1.2 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 271 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.91 Q 0.184
2 9 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.17 q 0.179
3 124 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 050818 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 08.45 0.194
4 236 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.48 0.211
5 231 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 040124 Naša atletikaNaša atletika 2 08.52 0.145
6 306 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 060616 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 08.66 0.259
7 323 Mišková MichaelaMišková Michaela 071215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.81 0.185
67 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 060629 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 21.9.2019 - 14:50) official Vietor: -1.4 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 318 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.24 Q 0.178
2 114 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 060122 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.38 0.127
3 187 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 08.42 0.141
4 113 Ivanová SabinaIvanová Sabina 050228 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 08.54 0.142
5 366 Podhorská AnnaPodhorská Anna 040323 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 08.73 0.148
6 147 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 08.82 0.143
7 227 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 050530 Naša atletikaNaša atletika 2 08.93 0.160
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 271 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.91 Q 0.184
2 165 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 08.01 Q 0.149
3 46 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 08.06 q 0.207
4 225 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 Naša atletikaNaša atletika 4 08.13 Q 0.148
5 9 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.17 q 0.179
6 223 Bendová EmaBendová Ema 070226 Naša atletikaNaša atletika 3 08.23 q 0.159
7 318 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.24 Q 0.178
8 25 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 050410 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.26 q 0.176
9 128 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 08.30 0.165
10 335 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 051027 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 08.34 0.148
11 114 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 060122 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.38 0.127
12 28 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.42 0.160
12 187 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 08.42 0.141
14 124 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 050818 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 08.45 0.194
15 236 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.48 0.211
16 231 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 040124 Naša atletikaNaša atletika 2 08.52 0.145
17 300 Knišová JanaKnišová Jana 050116 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.53 0.149
18 113 Ivanová SabinaIvanová Sabina 050228 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 08.54 0.142
19 1 Bátoryová KarinBátoryová Karin 040918 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 1 08.57 0.133
20 339 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 08.66 0.160
20 306 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 060616 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 08.66 0.259
22 327 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.72 0.270
23 366 Podhorská AnnaPodhorská Anna 040323 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 08.73 0.148
24 237 Kováčová EmmaKováčová Emma 050821 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 08.74 0.143
25 360 Holecová AdrianaHolecová Adriana 051031 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 08.76 0.167
26 169 Peničková PaulínaPeničková Paulína 050304 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 08.79 0.191
27 323 Mišková MichaelaMišková Michaela 071215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.81 0.185
28 147 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 08.82 0.143
29 74 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 08.87 0.151
30 227 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 050530 Naša atletikaNaša atletika 2 08.93 0.160
67 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 060629 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 DNS

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále (so, 21.9.2019 - 15:30) official Vietor: -0.7 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 271 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.92 0.147
2 165 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 07.99 0.146
3 46 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 08.08 0.143
4 318 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.19 0.205
5 9 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.20 0.174
6 225 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 Naša atletikaNaša atletika 3 08.22 0.173
7 223 Bendová EmaBendová Ema 070226 Naša atletikaNaša atletika 1 08.30 0.137
8 25 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 050410 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 08.33 0.156
Celkom 8 pretekárov