<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok

Košice (21. - 22. 9. 2019)

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 22.9.2019 - 10:35) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 44 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 040211 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 2:07.64
2 205 Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 2:07.91
3 354 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 040728 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:11.28
4 355 Rebidáš ŠimonRebidáš Šimon 050101 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 2:11.73
5 372 Plánka PeterPlánka Peter 040917 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 2:14.16
6 37 Novák ErikNovák Erik 040403 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 2:14.49
7 20 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:23.65
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 22.9.2019 - 10:35) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 158 Zubák AdamZubák Adam 041021 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 2:09.86
2 209 Páleník MatúšPáleník Matúš 040728 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 2:14.72
3 60 Jančik DanielJančik Daniel 050817 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 2:16.58
4 268 Červený SamuelČervený Samuel 040715 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 2:16.62
5 294 Lamanec MarošLamanec Maroš 050927 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 2:17.53
6 254 Baran MatúšBaran Matúš 041116 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 7 2:28.90
16 Dániel RegőDániel Regő 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DNF
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 22.9.2019 - 10:35) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 371 Dančík MichalDančík Michal 050503 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 2:21.96
2 81 Rojík MatúšRojík Matúš 040910 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 2:23.05
3 100 Remiš OndrejRemiš Ondrej 050203 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:27.38
4 30 Biely PeterBiely Peter 040727 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 2:29.98
5 111 Rojček JakubRojček Jakub 050825 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 2:36.01
6 129 Černý MatejČerný Matej 050418 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 2:42.28
7 110 Olenič FilipOlenič Filip 060807 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 2:43.12
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 44 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 040211 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 2:07.64
2 205 Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 2:07.91
3 158 Zubák AdamZubák Adam 041021 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 2:09.86
4 354 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 040728 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:11.28
5 355 Rebidáš ŠimonRebidáš Šimon 050101 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 2:11.73
6 372 Plánka PeterPlánka Peter 040917 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 2:14.16
7 37 Novák ErikNovák Erik 040403 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 2:14.49
8 209 Páleník MatúšPáleník Matúš 040728 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 2:14.72
9 60 Jančik DanielJančik Daniel 050817 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 2:16.58
10 268 Červený SamuelČervený Samuel 040715 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 2:16.62
11 294 Lamanec MarošLamanec Maroš 050927 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 2:17.53
12 371 Dančík MichalDančík Michal 050503 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 2:21.96
13 81 Rojík MatúšRojík Matúš 040910 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 2:23.05
14 20 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:23.65
15 100 Remiš OndrejRemiš Ondrej 050203 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:27.38
16 254 Baran MatúšBaran Matúš 041116 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 7 2:28.90
17 30 Biely PeterBiely Peter 040727 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 2:29.98
18 111 Rojček JakubRojček Jakub 050825 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 2:36.01
19 129 Černý MatejČerný Matej 050418 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 2:42.28
20 110 Olenič FilipOlenič Filip 060807 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 2:43.12
16 Dániel RegőDániel Regő 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DNF

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 22.9.2019 - 10:50) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 171 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 040217 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 2:22.92
2 179 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 060127 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 2:24.22
3 106 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 050718 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:25.12
4 365 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 040123 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:27.61
5 77 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 2:33.32
6 266 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 040927 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 2:35.65
27 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNF
267 Vašková AdriánaVašková Adriána 051027 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 DNF
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 22.9.2019 - 10:50) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 337 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 040317 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 2:31.62
2 14 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 050818 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 2:31.69
3 47 Hornáková SimonaHornáková Simona 050216 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 2:33.82
4 180 Mihaľková JanaMihaľková Jana 060307 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 2:34.32
5 65 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 050801 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 2:38.54
6 299 Kapcová VanesaKapcová Vanesa 041018 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 2:38.94
7 373 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 051101 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 2:41.26
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 22.9.2019 - 10:50) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 178 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 2:27.86
2 328 Stanová TeréziaStanová Terézia 050326 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 2:34.79
3 197 Bučková KatarínaBučková Katarína 070112 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 2:42.18
4 194 Repková MonikaRepková Monika 040213 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 2:42.23
5 139 Miháliková EmmaMiháliková Emma 071004 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:49.78
6 334 Šujanová ElenaŠujanová Elena 050322 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 2:54.86
23 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína 040603 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 171 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 040217 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 2:22.92
2 179 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 060127 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 2:24.22
3 106 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 050718 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:25.12
4 365 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 040123 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:27.61
5 178 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 2:27.86
6 337 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 040317 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 2:31.62
7 14 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 050818 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 2:31.69
8 77 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 2:33.32
9 47 Hornáková SimonaHornáková Simona 050216 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 2:33.82
10 180 Mihaľková JanaMihaľková Jana 060307 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 2:34.32
11 328 Stanová TeréziaStanová Terézia 050326 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 2:34.79
12 266 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 040927 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 2:35.65
13 65 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 050801 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 2:38.54
14 299 Kapcová VanesaKapcová Vanesa 041018 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 2:38.94
15 373 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 051101 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 2:41.26
16 197 Bučková KatarínaBučková Katarína 070112 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 2:42.18
17 194 Repková MonikaRepková Monika 040213 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 2:42.23
18 139 Miháliková EmmaMiháliková Emma 071004 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:49.78
19 334 Šujanová ElenaŠujanová Elena 050322 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 2:54.86
27 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNF
267 Vašková AdriánaVašková Adriána 051027 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 DNF
23 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína 040603 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS