<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok

Košice (21. - 22. 9. 2019)
Skok do výšky - Starší žiaci (sobota, 21.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 331 Ruffíni RobertRuffíni Robert 040612 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 185
2 243 Hodža MichalHodža Michal 040110 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 181
3 292 Draganovský JónášDraganovský Jónáš 040319 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 181
Skok do výšky - Staršie žiačky (sobota, 21.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 69 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 040112 04 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 158
2 145 Vargová AndreaVargová Andrea 050704 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 154
3 304 Vaneková TeréziaVaneková Terézia 050413 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 154
Skok o žrdi - Starší žiaci (sobota, 21.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 289 Hojdík BorisHojdík Boris 040918 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 320
2 97 Kocian JakubKocian Jakub 040309 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 261
3 34 Kožík AdamKožík Adam 041029 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 260
Skok o žrdi - Staršie žiačky (sobota, 21.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 117 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 280
2 41 Záborská DianaZáborská Diana 051125 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 260
3 350 Žitná AdelaŽitná Adela 041224 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 250
Skok do diaľky - Starší žiaci (nedeľa, 22.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 331 Ruffíni RobertRuffíni Robert 040612 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 666
2 108 Šoltés MarekŠoltés Marek 040224 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 615
3 222 Federič FilipFederič Filip 040210 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 601
Skok do diaľky - Staršie žiačky (nedeľa, 22.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 208 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 040111 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 571
2 271 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 551
3 69 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 040112 04 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 542
Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky (sobota, 21.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 220 Marjová MonikaMarjová Monika 040413 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 13.60
2 163 Hynková VesnaHynková Vesna 041003 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 12.97
3 238 Šlosiarová SofiaŠlosiarová Sofia 050217 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12.21
Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci (sobota, 21.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 32 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip 040927 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 15.57
2 340 Turčan MarcoTurčan Marco 041120 04 Detská atletická škôlka TuranyDetská atletická škôlka Turany 14.73
3 133 Varačka MatúšVaračka Matúš 050505 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 13.79
Hod diskom 1 kg - Starší žiaci (nedeľa, 22.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 313 Fedák MatejFedák Matej 050613 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 45.72
2 296 Šima SamuelŠima Samuel 050221 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 44.65
3 32 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip 040927 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 43.00
Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky (nedeľa, 22.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 163 Hynková VesnaHynková Vesna 041003 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 29.71
2 220 Marjová MonikaMarjová Monika 040413 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 29.08
3 92 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 040406 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 27.00
Hod kladivom 3 kg - Staršie žiačky (sobota, 21.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 277 Kohútová VeronikaKohútová Veronika 050317 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 34.39
2 287 Futáková ViktóriaFutáková Viktória 040520 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 32.57
3 105 Pecková AnetaPecková Aneta 040624 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 32.35
Hod kladivom 4 kg - Starší žiaci (sobota, 21.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 313 Fedák MatejFedák Matej 050613 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 44.08
2 149 Demian TomášDemian Tomáš 050106 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 38.85
3 150 Káčer AndrejKáčer Andrej 040517 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 36.53
Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky (sobota, 21.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 24 Melíšková LianaMelíšková Liana 040427 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 37.22
2 357 Brnová DominikaBrnová Dominika 050331 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 35.92
3 90 Matulová NatáliaMatulová Natália 040101 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 34.03
Hod oštepom 600 g - Starší žiaci (sobota, 21.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 98 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 040329 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 42.93
2 12 Schréter NorbertSchréter Norbert 040406 04 Individuálny člen SAZ AIndividuálny člen SAZ A 42.35
3 202 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 040111 04 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 41.79