<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok

Košice (21. - 22. 9. 2019)

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 21.9.2019 - 14:00) official Vietor: -2.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 108 Šoltés MarekŠoltés Marek 040224 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 14.65 Q 0.143
2 296 Šima SamuelŠima Samuel 050221 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 15.57 Q 0.162
3 3 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 040226 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 15.70 q 0.168
4 336 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 040223 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 17.64 0.150
5 270 Mikula GabrielMikula Gabriel 051230 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 17.75 0.200
6 250 Štedrák KristiánŠtedrák Kristián 050413 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 18.39 0.160
7 168 Sirota TimonSirota Timon 060812 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 19.10 0.135
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 21.9.2019 - 14:00) official Vietor: -0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 341 Ilgo AdamIlgo Adam 050815 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 14.55 Q 0.144
2 4 Klas MatúšKlas Matúš 050125 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 14.92 Q 0.160
3 196 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 050922 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 15.98 0.152
4 15 Balogh MariánBalogh Marián 050926 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 16.24 0.158
5 239 Čapliar FilipČapliar Filip 041204 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 16.29 0.140
6 245 Kubiš JakubKubiš Jakub 050513 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 18.15 0.201
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 21.9.2019 - 14:00) official Vietor: -2.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 292 Draganovský JónášDraganovský Jónáš 040319 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 14.81 Q 0.173
2 297 Vasilega RichardVasilega Richard 040519 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 15.51 Q 0.162
3 315 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 15.53 q 0.197
4 17 Hayden PeterHayden Peter 050429 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 17.23 0.190
5 153 Plačko LukášPlačko Lukáš 050417 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 18.21 0.136
6 5 Nehyba MichalNehyba Michal 040403 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 19.46 0.172
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 341 Ilgo AdamIlgo Adam 050815 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 14.55 Q 0.144
2 108 Šoltés MarekŠoltés Marek 040224 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 14.65 Q 0.143
3 292 Draganovský JónášDraganovský Jónáš 040319 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 14.81 Q 0.173
4 4 Klas MatúšKlas Matúš 050125 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 14.92 Q 0.160
5 297 Vasilega RichardVasilega Richard 040519 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 15.51 Q 0.162
6 315 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 15.53 q 0.197
7 296 Šima SamuelŠima Samuel 050221 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 15.57 Q 0.162
8 3 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 040226 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 15.70 q 0.168
9 196 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 050922 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 15.98 0.152
10 15 Balogh MariánBalogh Marián 050926 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 16.24 0.158
11 239 Čapliar FilipČapliar Filip 041204 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 16.29 0.140
12 17 Hayden PeterHayden Peter 050429 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 17.23 0.190
13 336 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 040223 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 17.64 0.150
14 270 Mikula GabrielMikula Gabriel 051230 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 17.75 0.200
15 245 Kubiš JakubKubiš Jakub 050513 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 18.15 0.201
16 153 Plačko LukášPlačko Lukáš 050417 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 18.21 0.136
17 250 Štedrák KristiánŠtedrák Kristián 050413 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 18.39 0.160
18 168 Sirota TimonSirota Timon 060812 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 19.10 0.135
19 5 Nehyba MichalNehyba Michal 040403 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 19.46 0.172

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Finále)

Finále (so, 21.9.2019 - 15:10) official Vietor: -0.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 341 Ilgo AdamIlgo Adam 050815 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 14.09 0.206
2 108 Šoltés MarekŠoltés Marek 040224 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 14.11 0.192
3 4 Klas MatúšKlas Matúš 050125 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 14.60 0.150
4 292 Draganovský JónášDraganovský Jónáš 040319 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 14.74 0.168
5 297 Vasilega RichardVasilega Richard 040519 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 15.16 0.155
6 296 Šima SamuelŠima Samuel 050221 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 15.41 0.173
7 315 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 15.50 0.183
8 3 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 040226 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 15.62 0.168
Celkom 8 pretekárov