<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok

Košice (21. - 22. 9. 2019)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 21.9.2019 - 14:35) official Vietor: -3.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 222 Federič FilipFederič Filip 040210 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.54 Q 0.154
2 43 Dvoran MatejDvoran Matej 040703 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 07.87 0.148
3 351 Franek RichardFranek Richard 040419 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 07.88 0.136
4 7 Vrabček DavidVrabček David 040518 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 07.95 0.181
5 202 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 040111 04 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 6 07.98 0.134
6 217 Lukčo ImrichLukčo Imrich 040125 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 7 08.06 0.139
7 71 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 08.31 0.184
8 45 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 08.45 0.167
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 21.9.2019 - 14:35) official Vietor: -2.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 31 Čery MatúšČery Matúš 040405 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.50 Q 0.153
2 22 Tóth GergőTóth Gergő 041005 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 07.71 q 0.188
3 70 Bačík MichalBačík Michal 050731 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 07.74 0.149
4 131 Pasternák LukášPasternák Lukáš 050608 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 07.87 0.150
5 284 Lipták AurelLipták Aurel 041019 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 08.02 0.171
6 109 Graban PatrikGraban Patrik 050519 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 08.14 0.177
7 55 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 08.19 0.189
8 258 Čížek SamuelČížek Samuel 050807 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 08.22 0.170
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 21.9.2019 - 14:35) official Vietor: -0.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 132 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 07.41 Q 0.188
2 68 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 07.70 q 0.158
3 196 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 050922 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 07.73 0.186
4 346 Hletko MartinHletko Martin 040720 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 07.74 0.157
5 218 Sinčák DamirSinčák Damir 040425 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 07.86 0.155
6 316 Sopko WilliamSopko William 040625 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 07.95 0.154
7 311 Cesnak JakubCesnak Jakub 040518 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.01 0.154
8 6 Sedlák IvanSedlák Ivan 040331 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 08.12 0.178
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 21.9.2019 - 14:35) official Vietor: -0.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 248 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 07.60 Q 0.169
2 269 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.62 q 0.137
3 172 Pollák MichalPollák Michal 040609 04 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 3 07.67 q 0.163
4 21 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 07.90 0.162
5 293 Hnatko RichardHnatko Richard 041205 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 07.90 0.177
6 173 Basoš MartinBasoš Martin 040831 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 08.08 0.187
7 177 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 08.08 0.168
176 Tovarňák MariánTovarňák Marián 040304 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 132 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 07.41 Q 0.188
2 31 Čery MatúšČery Matúš 040405 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.50 Q 0.153
3 222 Federič FilipFederič Filip 040210 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.54 Q 0.154
4 248 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 07.60 Q 0.169
5 269 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.62 q 0.137
6 172 Pollák MichalPollák Michal 040609 04 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 3 07.67 q 0.163
7 68 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 07.70 q 0.158
8 22 Tóth GergőTóth Gergő 041005 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 07.71 q 0.188
9 196 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 050922 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 07.73 0.186
10 70 Bačík MichalBačík Michal 050731 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 07.74 0.149
10 346 Hletko MartinHletko Martin 040720 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 07.74 0.157
12 218 Sinčák DamirSinčák Damir 040425 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 07.86 0.155
13 43 Dvoran MatejDvoran Matej 040703 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 07.87 0.148
13 131 Pasternák LukášPasternák Lukáš 050608 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 07.87 0.150
15 351 Franek RichardFranek Richard 040419 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 07.88 0.136
16 21 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 07.90 0.162
16 293 Hnatko RichardHnatko Richard 041205 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 07.90 0.177
18 7 Vrabček DavidVrabček David 040518 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 07.95 0.181
18 316 Sopko WilliamSopko William 040625 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 07.95 0.154
20 202 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 040111 04 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 6 07.98 0.134
21 311 Cesnak JakubCesnak Jakub 040518 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.01 0.154
22 284 Lipták AurelLipták Aurel 041019 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 08.02 0.171
23 217 Lukčo ImrichLukčo Imrich 040125 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 7 08.06 0.139
24 173 Basoš MartinBasoš Martin 040831 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 08.08 0.187
24 177 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 08.08 0.168
26 6 Sedlák IvanSedlák Ivan 040331 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 08.12 0.178
27 109 Graban PatrikGraban Patrik 050519 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 08.14 0.177
28 55 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 08.19 0.189
29 258 Čížek SamuelČížek Samuel 050807 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 08.22 0.170
30 71 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 08.31 0.184
31 45 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 08.45 0.167
176 Tovarňák MariánTovarňák Marián 040304 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 DNS

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále (so, 21.9.2019 - 15:25) official Vietor: +0.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 132 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 07.31 0.184
2 222 Federič FilipFederič Filip 040210 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 07.35 0.162
3 31 Čery MatúšČery Matúš 040405 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 07.40 0.171
4 269 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 07.54 0.115
5 22 Tóth GergőTóth Gergő 041005 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 07.61 0.173
6 248 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 07.65 0.192
7 172 Pollák MichalPollák Michal 040609 04 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 7 07.67 0.172
8 68 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 07.72 0.145
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 21.9.2019 - 14:50) official Vietor: -0.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 165 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 08.01 Q 0.149
2 46 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 08.06 q 0.207
3 223 Bendová EmaBendová Ema 070226 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 08.23 q 0.159
4 28 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.42 0.160
5 1 Bátoryová KarinBátoryová Karin 040918 04 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 1 08.57 0.133
6 339 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 08.66 0.160
7 327 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.72 0.270
8 360 Holecová AdrianaHolecová Adriana 051031 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 08.76 0.167
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 21.9.2019 - 14:50) official Vietor: -1.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 225 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.13 Q 0.148
2 25 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 050410 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.26 q 0.176
3 128 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 08.30 0.165
4 335 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 051027 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 08.34 0.148
5 300 Knišová JanaKnišová Jana 050116 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.53 0.149
6 237 Kováčová EmmaKováčová Emma 050821 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 08.74 0.143
7 169 Peničková PaulínaPeničková Paulína 050304 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 08.79 0.191
8 74 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 08.87 0.151
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 21.9.2019 - 14:50) official Vietor: -1.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 271 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.91 Q 0.184
2 9 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.17 q 0.179
3 124 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 050818 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 08.45 0.194
4 236 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.48 0.211
5 231 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 040124 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 08.52 0.145
6 306 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 060616 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 08.66 0.259
7 323 Mišková MichaelaMišková Michaela 071215 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.81 0.185
67 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 060629 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 21.9.2019 - 14:50) official Vietor: -1.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 318 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.24 Q 0.178
2 114 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 060122 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.38 0.127
3 187 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 08.42 0.141
4 113 Ivanová SabinaIvanová Sabina 050228 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 08.54 0.142
5 366 Podhorská AnnaPodhorská Anna 040323 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 08.73 0.148
6 147 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 08.82 0.143
7 227 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 050530 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 08.93 0.160
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 271 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.91 Q 0.184
2 165 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 08.01 Q 0.149
3 46 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 08.06 q 0.207
4 225 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.13 Q 0.148
5 9 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.17 q 0.179
6 223 Bendová EmaBendová Ema 070226 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 08.23 q 0.159
7 318 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.24 Q 0.178
8 25 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 050410 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.26 q 0.176
9 128 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 08.30 0.165
10 335 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 051027 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 08.34 0.148
11 114 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 060122 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.38 0.127
12 28 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.42 0.160
12 187 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 08.42 0.141
14 124 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 050818 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 08.45 0.194
15 236 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.48 0.211
16 231 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 040124 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 08.52 0.145
17 300 Knišová JanaKnišová Jana 050116 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.53 0.149
18 113 Ivanová SabinaIvanová Sabina 050228 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 08.54 0.142
19 1 Bátoryová KarinBátoryová Karin 040918 04 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 1 08.57 0.133
20 339 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 08.66 0.160
20 306 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 060616 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 08.66 0.259
22 327 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.72 0.270
23 366 Podhorská AnnaPodhorská Anna 040323 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 08.73 0.148
24 237 Kováčová EmmaKováčová Emma 050821 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 08.74 0.143
25 360 Holecová AdrianaHolecová Adriana 051031 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 08.76 0.167
26 169 Peničková PaulínaPeničková Paulína 050304 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 08.79 0.191
27 323 Mišková MichaelaMišková Michaela 071215 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.81 0.185
28 147 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 08.82 0.143
29 74 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 08.87 0.151
30 227 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 050530 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 08.93 0.160
67 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 060629 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 DNS

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále (so, 21.9.2019 - 15:30) official Vietor: -0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 271 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.92 0.147
2 165 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 07.99 0.146
3 46 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 08.08 0.143
4 318 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.19 0.205
5 9 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.20 0.174
6 225 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 08.22 0.173
7 223 Bendová EmaBendová Ema 070226 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 08.30 0.137
8 25 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 050410 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 08.33 0.156
Celkom 8 pretekárov

150 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 22.9.2019 - 10:00) official Vietor: +0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 31 Čery MatúšČery Matúš 040405 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 17.75 Q 0.183
2 68 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 18.36 0.188
3 109 Graban PatrikGraban Patrik 050519 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 18.38 0.252
4 351 Franek RichardFranek Richard 040419 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 18.54 0.151
5 293 Hnatko RichardHnatko Richard 041205 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 18.75 0.156
6 312 Csontos LukášCsontos Lukáš 050427 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 18.95 0.449
7 290 Kučera AdriánKučera Adrián 050314 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 19.03 0.174
8 6 Sedlák IvanSedlák Ivan 040331 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 19.86 0.216
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 22.9.2019 - 10:00) official Vietor: +0.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 132 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 16.94 Q 0.176
2 22 Tóth GergőTóth Gergő 041005 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 17.68 q 0.169
3 172 Pollák MichalPollák Michal 040609 04 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 6 18.12 q 0.170
4 7 Vrabček DavidVrabček David 040518 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 18.30 0.163
5 19 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 18.81 0.183
6 314 Haják JurajHaják Juraj 040222 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 18.99 0.167
7 63 Takács AndrásTakács András 060210 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 19.27 0.209
8 55 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 19.41 0.211
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 22.9.2019 - 10:00) official Vietor: +0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 222 Federič FilipFederič Filip 040210 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 17.47 Q 0.182
2 269 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 18.15 q 0.191
3 202 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 040111 04 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 3 18.46 0.135
4 173 Basoš MartinBasoš Martin 040831 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 18.64 0.217
5 218 Sinčák DamirSinčák Damir 040425 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 18.70 0.191
6 177 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 19.00 0.356
7 82 Šnírer MartinŠnírer Martin 050401 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 19.45 0.243
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 22.9.2019 - 10:00) official Vietor: -1.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 248 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 17.65 Q 0.188
2 43 Dvoran MatejDvoran Matej 040703 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 18.26 q 0.194
3 70 Bačík MichalBačík Michal 050731 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 18.44 0.191
4 217 Lukčo ImrichLukčo Imrich 040125 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 18.66 0.146
5 316 Sopko WilliamSopko William 040625 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 18.88 0.160
6 284 Lipták AurelLipták Aurel 041019 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 18.97 0.150
7 71 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 19.59 0.178
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 132 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 16.94 Q 0.176
2 222 Federič FilipFederič Filip 040210 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 17.47 Q 0.182
3 248 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 17.65 Q 0.188
4 22 Tóth GergőTóth Gergő 041005 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 17.68 q 0.169
5 31 Čery MatúšČery Matúš 040405 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 17.75 Q 0.183
6 172 Pollák MichalPollák Michal 040609 04 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 6 18.12 q 0.170
7 269 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 18.15 q 0.191
8 43 Dvoran MatejDvoran Matej 040703 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 18.26 q 0.194
9 7 Vrabček DavidVrabček David 040518 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 18.30 0.163
10 68 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 18.36 0.188
11 109 Graban PatrikGraban Patrik 050519 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 18.38 0.252
12 70 Bačík MichalBačík Michal 050731 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 18.44 0.191
13 202 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 040111 04 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 3 18.46 0.135
14 351 Franek RichardFranek Richard 040419 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 18.54 0.151
15 173 Basoš MartinBasoš Martin 040831 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 18.64 0.217
16 217 Lukčo ImrichLukčo Imrich 040125 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 18.66 0.146
17 218 Sinčák DamirSinčák Damir 040425 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 18.70 0.191
18 293 Hnatko RichardHnatko Richard 041205 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 18.75 0.156
19 19 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 18.81 0.183
20 316 Sopko WilliamSopko William 040625 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 18.88 0.160
21 312 Csontos LukášCsontos Lukáš 050427 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 18.95 0.449
22 284 Lipták AurelLipták Aurel 041019 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 18.97 0.150
23 314 Haják JurajHaják Juraj 040222 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 18.99 0.167
24 177 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 19.00 0.356
25 290 Kučera AdriánKučera Adrián 050314 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 19.03 0.174
26 63 Takács AndrásTakács András 060210 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 19.27 0.209
27 55 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 19.41 0.211
28 82 Šnírer MartinŠnírer Martin 050401 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 19.45 0.243
29 71 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 19.59 0.178
30 6 Sedlák IvanSedlák Ivan 040331 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 19.86 0.216

150 m - Starší žiaci (Finále)

Finále (ne, 22.9.2019 - 11:45) official Vietor: -0.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 132 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 16.88 0.182
2 222 Federič FilipFederič Filip 040210 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 17.09 0.161
3 31 Čery MatúšČery Matúš 040405 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 17.50 0.155
4 248 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 17.72 0.174
5 22 Tóth GergőTóth Gergő 041005 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 17.78 0.182
6 269 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 18.26 0.162
7 172 Pollák MichalPollák Michal 040609 04 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 7 18.27 0.155
8 43 Dvoran MatejDvoran Matej 040703 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 18.36 0.184
Celkom 8 pretekárov

150 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 22.9.2019 - 10:15) official Vietor: +0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 46 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 19.28 Q 0.204
2 318 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 19.68 q 0.185
3 128 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 19.98 q 0.392
4 231 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 040124 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 20.44 0.172
5 187 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 20.62 0.177
6 181 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 20.78 0.295
7 327 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 20.96 0.257
8 281 Zavřelová EmaZavřelová Ema 050131 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 21.14 0.158
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 22.9.2019 - 10:15) official Vietor: +0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 102 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 040615 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 19.47 Q 0.197
2 26 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 19.95 q 0.473
3 28 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 20.07 0.159
4 335 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 051027 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 20.10 0.190
5 230 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 20.43 0.179
6 76 Simová PetraSimová Petra 041228 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 20.94 0.215
7 339 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 21.22 0.518
8 74 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 21.41 0.156
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 22.9.2019 - 10:15) official Vietor: +0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 271 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 18.84 Q 0.188
2 9 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 19.86 q 0.192
3 206 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 20.33 0.537
4 275 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 20.42 0.156
5 124 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 050818 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 20.81 0.213
6 343 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 040120 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 20.88 0.448
7 323 Mišková MichaelaMišková Michaela 071215 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 21.21 0.353
8 147 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 21.27 0.177
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 22.9.2019 - 10:15) official Vietor: +0.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 165 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 19.52 Q 0.164
2 274 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050705 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 20.17 0.326
3 1 Bátoryová KarinBátoryová Karin 040918 04 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 20.23 0.177
4 88 Záhorcová StelaZáhorcová Stela 040722 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 20.29 0.183
5 278 Laiferová AdelaLaiferová Adela 041227 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 21.08 0.158
6 83 Árendáš LindaÁrendáš Linda 051007 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 21.28 0.169
7 286 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 060312 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 21.34 0.381
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 271 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 18.84 Q 0.188
2 46 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 19.28 Q 0.204
3 102 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 040615 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 19.47 Q 0.197
4 165 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 19.52 Q 0.164
5 318 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 19.68 q 0.185
6 9 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 19.86 q 0.192
7 26 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 19.95 q 0.473
8 128 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 19.98 q 0.392
9 28 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 20.07 0.159
10 335 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 051027 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 20.10 0.190
11 274 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050705 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 20.17 0.326
12 1 Bátoryová KarinBátoryová Karin 040918 04 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 20.23 0.177
13 88 Záhorcová StelaZáhorcová Stela 040722 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 20.29 0.183
14 206 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 20.33 0.537
15 275 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 20.42 0.156
16 230 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 20.43 0.179
17 231 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 040124 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 20.44 0.172
18 187 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 20.62 0.177
19 181 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 20.78 0.295
20 124 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 050818 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 20.81 0.213
21 343 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 040120 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 20.88 0.448
22 76 Simová PetraSimová Petra 041228 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 20.94 0.215
23 327 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 20.96 0.257
24 278 Laiferová AdelaLaiferová Adela 041227 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 21.08 0.158
25 281 Zavřelová EmaZavřelová Ema 050131 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 21.14 0.158
26 323 Mišková MichaelaMišková Michaela 071215 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 21.21 0.353
27 339 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 21.22 0.518
28 147 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 21.27 0.177
29 83 Árendáš LindaÁrendáš Linda 051007 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 21.28 0.169
30 286 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 060312 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 21.34 0.381
31 74 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 21.41 0.156

150 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále (ne, 22.9.2019 - 11:50) official Vietor: -1.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 271 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 18.99 0.184
2 46 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 19.65 0.213
3 165 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 19.68 0.185
4 102 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 040615 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 19.86 0.169
5 9 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 20.13 0.191
6 318 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 20.15 0.171
7 128 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 20.32 0.362
8 26 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 20.35 0.282
Celkom 8 pretekárov

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 21.9.2019 - 15:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 44 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 040211 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 36.27 0.202
2 222 Federič FilipFederič Filip 040210 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 37.36 0.173
3 22 Tóth GergőTóth Gergő 041005 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 38.27 0.182
4 20 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 38.54 0.143
5 109 Graban PatrikGraban Patrik 050519 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 38.88 0.187
6 175 Orlej DanielOrlej Daniel 041005 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 39.51 0.370
7 16 Dániel RegőDániel Regő 050217 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 39.54 0.186
8 3 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 040226 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 40.32 0.433
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 21.9.2019 - 15:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 347 Kudlík MatejKudlík Matej 040228 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 39.20 0.177
2 68 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 40.08 0.181
3 42 Bača MarekBača Marek 050601 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 40.46 0.449
4 314 Haják JurajHaják Juraj 040222 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 40.65 0.250
5 282 Hudec MatejHudec Matej 040718 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 41.08 0.419
6 6 Sedlák IvanSedlák Ivan 040331 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 41.63 0.176
7 316 Sopko WilliamSopko William 040625 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 41.94 0.189
18 Masarovič TomášMasarovič Tomáš 040504 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNF 0.195
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 21.9.2019 - 15:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 63 Takács AndrásTakács András 060210 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 41.23 0.584
2 5 Nehyba MichalNehyba Michal 040403 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 42.23 0.156
3 95 Hlaváček MartinHlaváček Martin 050201 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 42.29 0.193
4 311 Cesnak JakubCesnak Jakub 040518 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 42.62 0.173
5 55 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 42.79 0.227
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 21.9.2019 - 15:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 371 Dančík MichalDančík Michal 050503 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 42.84 0.204
2 71 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 43.03 0.180
3 336 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 040223 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 43.42 0.235
4 58 Elek MarcoElek Marco 060310 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 47.81 0.134
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 44 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 040211 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 36.27 0.202
2 222 Federič FilipFederič Filip 040210 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 37.36 0.173
3 22 Tóth GergőTóth Gergő 041005 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 38.27 0.182
4 20 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 38.54 0.143
5 109 Graban PatrikGraban Patrik 050519 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 38.88 0.187
6 347 Kudlík MatejKudlík Matej 040228 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 39.20 0.177
7 175 Orlej DanielOrlej Daniel 041005 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 39.51 0.370
8 16 Dániel RegőDániel Regő 050217 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 39.54 0.186
9 68 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 40.08 0.181
10 3 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 040226 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 40.32 0.433
11 42 Bača MarekBača Marek 050601 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 40.46 0.449
12 314 Haják JurajHaják Juraj 040222 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 40.65 0.250
13 282 Hudec MatejHudec Matej 040718 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 41.08 0.419
14 63 Takács AndrásTakács András 060210 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 41.23 0.584
15 6 Sedlák IvanSedlák Ivan 040331 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 41.63 0.176
16 316 Sopko WilliamSopko William 040625 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 41.94 0.189
17 5 Nehyba MichalNehyba Michal 040403 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 42.23 0.156
18 95 Hlaváček MartinHlaváček Martin 050201 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 42.29 0.193
19 311 Cesnak JakubCesnak Jakub 040518 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 42.62 0.173
20 55 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 42.79 0.227
21 371 Dančík MichalDančík Michal 050503 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 42.84 0.204
22 71 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 43.03 0.180
23 336 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 040223 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 43.42 0.235
24 58 Elek MarcoElek Marco 060310 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 47.81 0.134
18 Masarovič TomášMasarovič Tomáš 040504 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNF 0.195

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 21.9.2019 - 16:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 165 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 42.60 0.153
2 26 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 42.69 0.345
3 102 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 040615 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 42.79 0.211
4 224 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 42.81 0.156
5 230 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 44.07 0.203
6 275 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 44.39 0.399
7 198 Vaňová EmaVaňová Ema 070616 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 45.64 0.160
25 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 050410 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 21.9.2019 - 16:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 178 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 44.20 0.207
2 369 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 44.78 0.376
3 343 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 040120 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 44.94 0.168
4 85 Masárová LauraMasárová Laura 040205 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 45.12 0.215
5 39 Kršková LuciaKršková Lucia 040530 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 45.19 0.281
6 48 Miškovičová NinaMiškovičová Nina 050808 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 45.20 0.405
7 28 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 46.01 0.172
8 278 Laiferová AdelaLaiferová Adela 041227 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 46.21 0.171
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 21.9.2019 - 16:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 206 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 43.99 0.216
2 335 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 051027 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 44.23 0.176
3 77 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 44.93 0.195
4 181 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 44.98 0.346
5 127 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 040718 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 45.11 0.241
6 14 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 050818 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 45.49 0.423
7 76 Simová PetraSimová Petra 041228 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 45.85 0.185
8 309 Batky JázminBatky Jázmin 050611 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 46.40 0.191
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 21.9.2019 - 16:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 322 Krišková KristínaKrišková Kristína 050829 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 47.11 0.410
2 330 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 47.32 0.304
3 78 Štubendeková BarboraŠtubendeková Barbora 040418 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 47.98 0.184
4 11 Kordošová SimonaKordošová Simona 050610 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 48.07 0.217
5 74 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 48.50 0.161
6 324 Radváková EmaRadváková Ema 040907 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 48.56 0.427
7 319 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 040706 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 48.57 0.360
229 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 DNF 0.159
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 165 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 42.60 0.153
2 26 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 42.69 0.345
3 102 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 040615 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 42.79 0.211
4 224 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 42.81 0.156
5 206 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 43.99 0.216
6 230 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 44.07 0.203
7 178 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 44.20 0.207
8 335 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 051027 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 44.23 0.176
9 275 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 44.39 0.399
10 369 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 44.78 0.376
11 77 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 44.93 0.195
12 343 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 040120 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 44.94 0.168
13 181 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 44.98 0.346
14 127 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 040718 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 45.11 0.241
15 85 Masárová LauraMasárová Laura 040205 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 45.12 0.215
16 39 Kršková LuciaKršková Lucia 040530 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 45.19 0.281
17 48 Miškovičová NinaMiškovičová Nina 050808 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 45.20 0.405
18 14 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 050818 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 45.49 0.423
19 198 Vaňová EmaVaňová Ema 070616 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 45.64 0.160
20 76 Simová PetraSimová Petra 041228 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 45.85 0.185
21 28 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 46.01 0.172
22 278 Laiferová AdelaLaiferová Adela 041227 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 46.21 0.171
23 309 Batky JázminBatky Jázmin 050611 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 46.40 0.191
24 322 Krišková KristínaKrišková Kristína 050829 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 47.11 0.410
25 330 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 47.32 0.304
26 78 Štubendeková BarboraŠtubendeková Barbora 040418 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 47.98 0.184
27 11 Kordošová SimonaKordošová Simona 050610 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 48.07 0.217
28 74 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 48.50 0.161
29 324 Radváková EmaRadváková Ema 040907 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 48.56 0.427
30 319 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 040706 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 48.57 0.360
25 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 050410 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 DNS
229 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 DNF 0.159

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 22.9.2019 - 10:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 44 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 040211 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 2:07.64
2 205 Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 2:07.91
3 354 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 040728 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:11.28
4 355 Rebidáš ŠimonRebidáš Šimon 050101 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 2:11.73
5 372 Plánka PeterPlánka Peter 040917 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 2:14.16
6 37 Novák ErikNovák Erik 040403 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 2:14.49
7 20 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:23.65
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 22.9.2019 - 10:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 158 Zubák AdamZubák Adam 041021 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 2:09.86
2 209 Páleník MatúšPáleník Matúš 040728 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 2:14.72
3 60 Jančik DanielJančik Daniel 050817 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 2:16.58
4 268 Červený SamuelČervený Samuel 040715 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 2:16.62
5 294 Lamanec MarošLamanec Maroš 050927 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 2:17.53
6 254 Baran MatúšBaran Matúš 041116 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 7 2:28.90
16 Dániel RegőDániel Regő 050217 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DNF
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 22.9.2019 - 10:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 371 Dančík MichalDančík Michal 050503 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 2:21.96
2 81 Rojík MatúšRojík Matúš 040910 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 2:23.05
3 100 Remiš OndrejRemiš Ondrej 050203 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:27.38
4 30 Biely PeterBiely Peter 040727 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 2:29.98
5 111 Rojček JakubRojček Jakub 050825 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 2:36.01
6 129 Černý MatejČerný Matej 050418 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 2:42.28
7 110 Olenič FilipOlenič Filip 060807 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 2:43.12
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 44 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 040211 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 2:07.64
2 205 Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 2:07.91
3 158 Zubák AdamZubák Adam 041021 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 2:09.86
4 354 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 040728 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:11.28
5 355 Rebidáš ŠimonRebidáš Šimon 050101 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 2:11.73
6 372 Plánka PeterPlánka Peter 040917 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 2:14.16
7 37 Novák ErikNovák Erik 040403 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 2:14.49
8 209 Páleník MatúšPáleník Matúš 040728 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 2:14.72
9 60 Jančik DanielJančik Daniel 050817 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 2:16.58
10 268 Červený SamuelČervený Samuel 040715 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 2:16.62
11 294 Lamanec MarošLamanec Maroš 050927 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 2:17.53
12 371 Dančík MichalDančík Michal 050503 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 2:21.96
13 81 Rojík MatúšRojík Matúš 040910 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 2:23.05
14 20 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:23.65
15 100 Remiš OndrejRemiš Ondrej 050203 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:27.38
16 254 Baran MatúšBaran Matúš 041116 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 7 2:28.90
17 30 Biely PeterBiely Peter 040727 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 2:29.98
18 111 Rojček JakubRojček Jakub 050825 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 2:36.01
19 129 Černý MatejČerný Matej 050418 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 2:42.28
20 110 Olenič FilipOlenič Filip 060807 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 2:43.12
16 Dániel RegőDániel Regő 050217 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DNF

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 22.9.2019 - 10:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 171 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 040217 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 2:22.92
2 179 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 060127 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 2:24.22
3 106 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 050718 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:25.12
4 365 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 040123 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:27.61
5 77 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 2:33.32
6 266 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 040927 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 2:35.65
27 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNF
267 Vašková AdriánaVašková Adriána 051027 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 DNF
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 22.9.2019 - 10:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 337 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 040317 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 2:31.62
2 14 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 050818 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 2:31.69
3 47 Hornáková SimonaHornáková Simona 050216 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 2:33.82
4 180 Mihaľková JanaMihaľková Jana 060307 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 2:34.32
5 65 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 050801 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 2:38.54
6 299 Kapcová VanesaKapcová Vanesa 041018 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 2:38.94
7 373 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 051101 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 2:41.26
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 22.9.2019 - 10:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 178 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 2:27.86
2 328 Stanová TeréziaStanová Terézia 050326 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 2:34.79
3 197 Bučková KatarínaBučková Katarína 070112 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 2:42.18
4 194 Repková MonikaRepková Monika 040213 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 2:42.23
5 139 Miháliková EmmaMiháliková Emma 071004 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:49.78
6 334 Šujanová ElenaŠujanová Elena 050322 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 2:54.86
23 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína 040603 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 171 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 040217 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 2:22.92
2 179 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 060127 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 2:24.22
3 106 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 050718 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:25.12
4 365 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 040123 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:27.61
5 178 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 2:27.86
6 337 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 040317 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 2:31.62
7 14 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 050818 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 2:31.69
8 77 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 2:33.32
9 47 Hornáková SimonaHornáková Simona 050216 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 2:33.82
10 180 Mihaľková JanaMihaľková Jana 060307 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 2:34.32
11 328 Stanová TeréziaStanová Terézia 050326 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 2:34.79
12 266 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 040927 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 2:35.65
13 65 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 050801 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 2:38.54
14 299 Kapcová VanesaKapcová Vanesa 041018 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 2:38.94
15 373 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 051101 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 2:41.26
16 197 Bučková KatarínaBučková Katarína 070112 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 2:42.18
17 194 Repková MonikaRepková Monika 040213 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 2:42.23
18 139 Miháliková EmmaMiháliková Emma 071004 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:49.78
19 334 Šujanová ElenaŠujanová Elena 050322 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 2:54.86
27 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNF
267 Vašková AdriánaVašková Adriána 051027 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 DNF
23 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína 040603 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS

2000 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 21.9.2019 - 16:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 266 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 040927 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 6:46.53
2 171 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 040217 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 6:51.66
3 179 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 060127 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 6:55.17
4 180 Mihaľková JanaMihaľková Jana 060307 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 7:11.76
5 65 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 050801 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 7:19.01
6 56 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 060130 06 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 2 7:27.46
7 365 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 040123 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 11 7:27.92
8 373 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 051101 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 7:31.42
9 84 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 051203 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 18 7:38.53
10 221 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 070814 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 12 7:41.57
11 264 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050616 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 10 7:50.37
12 194 Repková MonikaRepková Monika 040213 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 13 7:53.75
13 213 Vozárová KláraVozárová Klára 060413 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 14 8:00.49
14 212 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 9 8:01.91
15 211 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 050713 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 8:05.85
16 159 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 061012 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 17 8:27.97
17 185 Jakubíková LilianaJakubíková Liliana 050215 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 16 8:40.63
18 23 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína 040603 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 15 8:42.75
19 160 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 070801 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 19 8:43.07
Celkom 19 pretekárov

3000 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 21.9.2019 - 16:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 205 Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 09:48.48
2 33 Granský DávidGranský Dávid 041007 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09:55.77
3 356 Redecha JánRedecha Ján 040709 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09:56.41
4 60 Jančik DanielJančik Daniel 050817 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 10 10:17.56
5 200 Troiak ŠimonTroiak Šimon 050113 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 7 10:22.03
6 199 Kubovich SamuelKubovich Samuel 040213 04 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 8 10:22.94
7 209 Páleník MatúšPáleník Matúš 040728 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 10:30.93
8 101 Straka RoanStraka Roan 050828 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10:40.32
9 61 Nyíri KristófNyíri Kristóf 050225 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 12 10:43.02
10 38 Sauer TimurSauer Timur 041002 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 10:44.70
11 285 Macko VladimírMacko Vladimír 040811 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 11 10:46.75
12 157 Vesperín AndrejVesperín Andrej 040324 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 13 11:08.77
13 254 Baran MatúšBaran Matúš 041116 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 14 11:12.27
14 49 Biž RóbertBiž Róbert 040916 04 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 16 11:19.72
15 261 Rosinský DenisRosinský Denis 040402 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 9 11:41.24
348 Novotný OliverNovotný Oliver 040412 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 15 DNS
Celkom 16 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 21.9.2019 - 14:00) official Vietor: -2.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 108 Šoltés MarekŠoltés Marek 040224 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 14.65 Q 0.143
2 296 Šima SamuelŠima Samuel 050221 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 15.57 Q 0.162
3 3 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 040226 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 15.70 q 0.168
4 336 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 040223 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 17.64 0.150
5 270 Mikula GabrielMikula Gabriel 051230 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 17.75 0.200
6 250 Štedrák KristiánŠtedrák Kristián 050413 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 18.39 0.160
7 168 Sirota TimonSirota Timon 060812 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 19.10 0.135
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 21.9.2019 - 14:00) official Vietor: -0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 341 Ilgo AdamIlgo Adam 050815 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 14.55 Q 0.144
2 4 Klas MatúšKlas Matúš 050125 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 14.92 Q 0.160
3 196 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 050922 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 15.98 0.152
4 15 Balogh MariánBalogh Marián 050926 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 16.24 0.158
5 239 Čapliar FilipČapliar Filip 041204 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 16.29 0.140
6 245 Kubiš JakubKubiš Jakub 050513 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 18.15 0.201
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 21.9.2019 - 14:00) official Vietor: -2.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 292 Draganovský JónášDraganovský Jónáš 040319 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 14.81 Q 0.173
2 297 Vasilega RichardVasilega Richard 040519 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 15.51 Q 0.162
3 315 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 15.53 q 0.197
4 17 Hayden PeterHayden Peter 050429 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 17.23 0.190
5 153 Plačko LukášPlačko Lukáš 050417 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 18.21 0.136
6 5 Nehyba MichalNehyba Michal 040403 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 19.46 0.172
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 341 Ilgo AdamIlgo Adam 050815 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 14.55 Q 0.144
2 108 Šoltés MarekŠoltés Marek 040224 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 14.65 Q 0.143
3 292 Draganovský JónášDraganovský Jónáš 040319 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 14.81 Q 0.173
4 4 Klas MatúšKlas Matúš 050125 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 14.92 Q 0.160
5 297 Vasilega RichardVasilega Richard 040519 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 15.51 Q 0.162
6 315 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 15.53 q 0.197
7 296 Šima SamuelŠima Samuel 050221 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 15.57 Q 0.162
8 3 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 040226 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 15.70 q 0.168
9 196 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 050922 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 15.98 0.152
10 15 Balogh MariánBalogh Marián 050926 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 16.24 0.158
11 239 Čapliar FilipČapliar Filip 041204 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 16.29 0.140
12 17 Hayden PeterHayden Peter 050429 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 17.23 0.190
13 336 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 040223 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 17.64 0.150
14 270 Mikula GabrielMikula Gabriel 051230 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 17.75 0.200
15 245 Kubiš JakubKubiš Jakub 050513 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 18.15 0.201
16 153 Plačko LukášPlačko Lukáš 050417 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 18.21 0.136
17 250 Štedrák KristiánŠtedrák Kristián 050413 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 18.39 0.160
18 168 Sirota TimonSirota Timon 060812 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 19.10 0.135
19 5 Nehyba MichalNehyba Michal 040403 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 19.46 0.172

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Finále)

Finále (so, 21.9.2019 - 15:10) official Vietor: -0.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 341 Ilgo AdamIlgo Adam 050815 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 14.09 0.206
2 108 Šoltés MarekŠoltés Marek 040224 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 14.11 0.192
3 4 Klas MatúšKlas Matúš 050125 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 14.60 0.150
4 292 Draganovský JónášDraganovský Jónáš 040319 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 14.74 0.168
5 297 Vasilega RichardVasilega Richard 040519 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 15.16 0.155
6 296 Šima SamuelŠima Samuel 050221 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 15.41 0.173
7 315 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 15.50 0.183
8 3 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 040226 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 15.62 0.168
Celkom 8 pretekárov

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 21.9.2019 - 14:15) official Vietor: -2.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 29 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 15.33 Q 0.216
2 167 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 15.86 Q 0.215
3 212 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 17.55 q 0.420
4 332 Citovická KarolínaCitovická Karolína 050501 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 18.27 0.403
5 13 Sabová KristínaSabová Kristína 050916 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 18.74 0.190
6 170 Podhradska SaraPodhradska Sara 041013 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 19.15 0.245
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 21.9.2019 - 14:15) official Vietor: -1.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 225 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 15.04 Q 0.157
2 232 Veselská SandraVeselská Sandra 041004 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 16.46 Q 0.176
3 14 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 050818 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 16.84 q 0.277
4 52 Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia 050529 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 18.88 0.159
5 11 Kordošová SimonaKordošová Simona 050610 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 19.58 0.221
6 8 Albertová LauraAlbertová Laura 050706 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 20.80 0.158
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 21.9.2019 - 14:15) official Vietor: -1.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 234 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 16.21 Q 0.411
2 318 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 17.32 Q 0.182
3 10 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 050720 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 17.58 0.169
4 164 Krajčová NinaKrajčová Nina 040811 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 18.27 0.175
5 192 Odrobiňáková BarboraOdrobiňáková Barbora 040710 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 20.54 0.479
6 188 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 060926 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 22.92 0.349
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 225 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 15.04 Q 0.157
2 29 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 15.33 Q 0.216
3 167 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 15.86 Q 0.215
4 234 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 16.21 Q 0.411
5 232 Veselská SandraVeselská Sandra 041004 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 16.46 Q 0.176
6 14 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 050818 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 16.84 q 0.277
7 318 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 17.32 Q 0.182
8 212 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 17.55 q 0.420
9 10 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 050720 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 17.58 0.169
10 332 Citovická KarolínaCitovická Karolína 050501 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 18.27 0.403
10 164 Krajčová NinaKrajčová Nina 040811 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 18.27 0.175
12 13 Sabová KristínaSabová Kristína 050916 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 18.74 0.190
13 52 Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia 050529 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 18.88 0.159
14 170 Podhradska SaraPodhradska Sara 041013 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 19.15 0.245
15 11 Kordošová SimonaKordošová Simona 050610 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 19.58 0.221
16 192 Odrobiňáková BarboraOdrobiňáková Barbora 040710 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 20.54 0.479
17 8 Albertová LauraAlbertová Laura 050706 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 20.80 0.158
18 188 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 060926 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 22.92 0.349

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Finále)

Finále (so, 21.9.2019 - 15:15) official Vietor: -1.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 225 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 14.84 0.143
2 29 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 14.88 0.174
3 167 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 15.49 0.151
4 232 Veselská SandraVeselská Sandra 041004 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 16.32 0.162
5 234 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 16.38 0.261
6 14 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 050818 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 16.48 0.177
7 318 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 16.67 0.173
8 212 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 17.06 0.182
Celkom 8 pretekárov

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 22.9.2019 - 11:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 196 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 050922 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 0:42.77 0.171
2 315 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 0:42.94 0.199
3 99 Pobjecký MatejPobjecký Matej 040217 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:43.18 0.164
4 175 Orlej DanielOrlej Daniel 041005 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 0:43.45 0.190
5 15 Balogh MariánBalogh Marián 050926 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 0:43.47 0.179
6 297 Vasilega RichardVasilega Richard 040519 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 0:45.91 0.428
7 95 Hlaváček MartinHlaváček Martin 050201 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 0:48.63 0.203
8 18 Masarovič TomášMasarovič Tomáš 040504 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 0:48.94 0.152
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 22.9.2019 - 11:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 3 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 040226 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 0:43.90 0.226
2 289 Hojdík BorisHojdík Boris 040918 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 0:47.18 0.187
3 5 Nehyba MichalNehyba Michal 040403 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 0:47.39 0.209
4 310 Bracho MatejBracho Matej 050928 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 0:48.40 0.177
5 153 Plačko LukášPlačko Lukáš 050417 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 0:50.18 0.154
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 196 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 050922 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 0:42.77 0.171
2 315 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 0:42.94 0.199
3 99 Pobjecký MatejPobjecký Matej 040217 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:43.18 0.164
4 175 Orlej DanielOrlej Daniel 041005 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 0:43.45 0.190
5 15 Balogh MariánBalogh Marián 050926 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 0:43.47 0.179
6 3 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 040226 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 0:43.90 0.226
7 297 Vasilega RichardVasilega Richard 040519 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 0:45.91 0.428
8 289 Hojdík BorisHojdík Boris 040918 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 0:47.18 0.187
9 5 Nehyba MichalNehyba Michal 040403 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 0:47.39 0.209
10 310 Bracho MatejBracho Matej 050928 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 0:48.40 0.177
11 95 Hlaváček MartinHlaváček Martin 050201 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 0:48.63 0.203
12 18 Masarovič TomášMasarovič Tomáš 040504 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 0:48.94 0.152
13 153 Plačko LukášPlačko Lukáš 050417 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 0:50.18 0.154

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 22.9.2019 - 11:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 29 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:45.94 0.199
2 167 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 0:47.89 0.160
3 146 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 0:48.44 0.401
4 39 Kršková LuciaKršková Lucia 040530 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 0:48.75 0.195
5 212 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 0:48.81 0.179
6 318 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 0:49.12 0.222
7 198 Vaňová EmaVaňová Ema 070616 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 0:52.83 0.160
8 300 Knišová JanaKnišová Jana 050116 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 0:54.58 0.343
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 22.9.2019 - 11:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 229 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 0:51.42 0.146
2 265 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 0:51.67 0.186
3 107 Urminská EmaUrminská Ema 040521 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 0:52.88 0.485
4 304 Vaneková TeréziaVaneková Terézia 050413 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 0:54.39 0.464
5 164 Krajčová NinaKrajčová Nina 040811 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 0:55.71 0.614
6 210 Nepšinská EmaNepšinská Ema 050812 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 0:56.93 0.167
7 147 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 0:57.35 0.361
8 188 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 060926 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 1:00.69 0.415
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 22.9.2019 - 11:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 13 Sabová KristínaSabová Kristína 050916 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 0:52.26 0.164
2 10 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 050720 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 0:54.01 0.162
3 116 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 040308 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 0:57.99 0.206
4 192 Odrobiňáková BarboraOdrobiňáková Barbora 040710 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 0:59.18 0.511
5 141 Repaská RadoslavaRepaská Radoslava 070304 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 1:02.89 0.260
6 191 Najdeková LindaNajdeková Linda 040316 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 1:04.07 0.168
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 22.9.2019 - 11:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 11 Kordošová SimonaKordošová Simona 050610 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 0:54.18 0.297
2 187 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 0:55.64 0.240
3 380 Lukašíková EmaLukašíková Ema 041022 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 1:00.01 0.162
4 8 Albertová LauraAlbertová Laura 050706 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 1:00.95 0.175
5 185 Jakubíková LilianaJakubíková Liliana 050215 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 1:06.58 0.352
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 29 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:45.94 0.199
2 167 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 0:47.89 0.160
3 146 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 0:48.44 0.401
4 39 Kršková LuciaKršková Lucia 040530 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 0:48.75 0.195
5 212 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 0:48.81 0.179
6 318 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 0:49.12 0.222
7 229 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 0:51.42 0.146
8 265 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 0:51.67 0.186
9 13 Sabová KristínaSabová Kristína 050916 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 0:52.26 0.164
10 198 Vaňová EmaVaňová Ema 070616 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 0:52.83 0.160
11 107 Urminská EmaUrminská Ema 040521 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 0:52.88 0.485
12 10 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 050720 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 0:54.01 0.162
13 11 Kordošová SimonaKordošová Simona 050610 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 0:54.18 0.297
14 304 Vaneková TeréziaVaneková Terézia 050413 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 0:54.39 0.464
15 300 Knišová JanaKnišová Jana 050116 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 0:54.58 0.343
16 187 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 0:55.64 0.240
17 164 Krajčová NinaKrajčová Nina 040811 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 0:55.71 0.614
18 210 Nepšinská EmaNepšinská Ema 050812 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 0:56.93 0.167
19 147 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 0:57.35 0.361
20 116 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 040308 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 0:57.99 0.206
21 192 Odrobiňáková BarboraOdrobiňáková Barbora 040710 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 0:59.18 0.511
22 380 Lukašíková EmaLukašíková Ema 041022 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 1:00.01 0.162
23 188 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 060926 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 1:00.69 0.415
24 8 Albertová LauraAlbertová Laura 050706 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 1:00.95 0.175
25 141 Repaská RadoslavaRepaská Radoslava 070304 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 1:02.89 0.260
26 191 Najdeková LindaNajdeková Linda 040316 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 1:04.07 0.168
27 185 Jakubíková LilianaJakubíková Liliana 050215 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 1:06.58 0.352

1500 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 21.9.2019 - 17:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 372 Plánka PeterPlánka Peter 040917 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 4:46.85
2 37 Novák ErikNovák Erik 040403 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 4:53.12
3 268 Červený SamuelČervený Samuel 040715 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 4:57.06
4 158 Zubák AdamZubák Adam 041021 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 4:58.80
5 255 Bátovský BorisBátovský Boris 050125 05 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 2 5:12.76
6 308 Minár ŠimonMinár Šimon 040429 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 5:28.77
7 152 Mižialko KristiánMižialko Kristián 041103 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 6:32.01
242 Galovič MarošGalovič Maroš 040709 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 DNF
Celkom 8 pretekárov

1500 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 21.9.2019 - 17:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 267 Vašková AdriánaVašková Adriána 051027 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 5:21.72
2 349 Gombárová BarboraGombárová Barbora 040620 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 11 5:36.20
3 27 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 15 5:47.78
4 265 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 5:52.45
5 40 Lipovská SofiaLipovská Sofia 040302 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 5:58.11
6 328 Stanová TeréziaStanová Terézia 050326 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 14 6:10.26
7 273 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 050130 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 10 6:27.83
8 272 Bartošíková EllaBartošíková Ella 041106 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 9 6:37.45
9 280 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 050214 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 6:38.96
10 166 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 071122 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 6:39.83
11 380 Lukašíková EmaLukašíková Ema 041022 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 13 6:43.15
12 320 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 050302 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12 6:45.42
13 195 Vorková LuciaVorková Lucia 061228 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 6:52.76
14 188 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 060926 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 7:03.76
15 186 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 7:23.06
Celkom 15 pretekárov

Chôdza dráha 3000 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (ne, 22.9.2019 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 352 Mencel TomášMencel Tomáš 040706 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 13:54.50
2 86 Bátovský JakubBátovský Jakub 050618 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 14:05.62
3 353 Nosáľ AdamNosáľ Adam 040728 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 14:30.36
4 119 Duda MichalDuda Michal 040304 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 14:33.15
5 121 Rosenbaum LukášRosenbaum Lukáš 070725 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 15:10.36
6 120 Pastorek RichardPastorek Richard 041111 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 16:37.15
7 64 Tóth MatejTóth Matej 040212 04 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 9 17:04.06
8 260 Mikita JurajMikita Juraj 040121 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 18:45.79
118 Bátovský ŠimonBátovský Šimon 080226 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 DQ
Poznámky:
DQ za porušenie rozsahu pretekania
Celkom 9 pretekárov

Chôdza dráha 3000 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (ne, 22.9.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 233 Avenová PaulínaAvenová Paulína 040822 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 15:43.18
2 359 Dudová IvanaDudová Ivana 050608 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 16:08.09
3 122 Brnáková BarboraBrnáková Barbora 040928 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 16:50.19
4 126 Poštová NinaPoštová Nina 051214 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 17:09.75
5 123 Jančová BibiánaJančová Bibiána 060417 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 17:14.22
6 125 Pastoreková HenrietaPastoreková Henrieta 060919 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 17:45.39
7 214 Cvečková KristínaCvečková Kristína 050819 05 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 9 18:02.55
8 215 Gazárková MáriaGazárková Mária 050926 05 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 6 18:37.33
9 137 Holková LilianaHolková Liliana 071220 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 10 19:01.10
10 140 Novosadová SophiaNovosadová Sophia 050704 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 19:04.85
11 321 Kafková AmáliaKafková Amália 060914 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12 20:01.19
12 186 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 14 20:33.62
13 160 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 070801 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 15 20:44.43
14 253 Kurucová TeréziaKurucová Terézia 050324 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 13 21:55.02
159 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 061012 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 11 DNS
Celkom 15 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(so, 21.9.2019 - 15:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 145150155160165169173177181183185190
1 331 Ruffíni RobertRuffíni Robert
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
040612 04 15 185 ------ooo-xoxxx
2 243 Hodža MichalHodža Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040110 04 12 181 -oooooooxxoxxx
3 292 Draganovský JónášDraganovský Jónáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040319 04 13 181 ---ooooxoxxoxxx
4 307 Juráček JulianJuráček Julian
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
040213 04 14 177 ---ooooxoxxx
5 256 Balog MilanBalog Milan
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
041012 04 11 177 oxooxoooxoxxoxxx
6 204 Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
040802 04 10 173 ooooxooxoxxx
7= 216 Baran GabrielBaran Gabriel
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
051123 05 7 160 xoxooxoxxx
7= 2 Frývaldský MiroslavFrývaldský Miroslav
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050909 05 8 160 xxoooxoxxx
9 249 Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050513 05 4 155 oooxxx
10 79 Liptaj MartinLiptaj Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
040416 04 6 155 xoooxx
11 4 Klas MatúšKlas Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050125 05 2 155 -xoxoxxx
12 312 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050427 05 5 150 xxooxx
13 246 Macháč AdriánMacháč Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050509 05 9 150 oxxoxxx
14= 62 Palkó SamuelPalkó Samuel
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
050906 05 1 145 oxxx
14= 162 Mikuláš AdamMikuláš Adam
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
040324 04 3 145 oxxx
Celkom 15 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(so, 21.9.2019 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 135140145150154158161163166168170172
1 69 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
040112 04 19 158 --ooxxoo-xxx
2 145 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050704 05 15 154 oooooxxx
3 304 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050413 05 17 154 --oxooxxx
4 115 Sedláková SonjaSedláková Sonja
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
050916 05 14 154 -oooxxoxxx
5 276 Janíková LuciaJaníková Lucia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
041002 04 8 150 oooxoxxx
6 251 Fapšová VeronikaFapšová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050313 05 16 150 ooxoxoxxx
7 338 Lantajová LenaLantajová Lena
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
050926 05 11 145 oooxxx
8 362 Hudecová Darina EmaHudecová Darina Ema
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
041112 04 2 145 oxoxoxxx
9= 281 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
050131 05 18 140 ooxxx
9= 127 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
040718 04 12 140 ooxxx
11 140 Novosadová SophiaNovosadová Sophia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050704 05 6 140 xooxxx
12 286 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
060312 06 7 140 xxooxxx
13 104 Kramárová ZuzanaKramárová Zuzana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
041027 04 9 140 oxoxxx
14 344 Šťastná AdelaŠťastná Adela
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
051108 05 5 140 xoxoxxx
15 136 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
070219 07 1 140 xxoxxoxxx
16= 367 Sajdáková KatarínaSajdáková Katarína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
040712 04 3 135 oxxx
16= 66 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060727 06 10 135 oxxx
16= 116 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
040308 04 4 135 oxxr
368 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
050122 05 13 DNS
Celkom 19 pretekárov

Skok o žrdi - Starší žiaci

(so, 21.9.2019 - 15:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 220240260280300310320330340
1 289 Hojdík BorisHojdík Boris
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
040918 04 8 320 ---oooxoxxx
2 97 Kocian JakubKocian Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
040309 04 7 261 -ooxxx
3 34 Kožík AdamKožík Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
041029 04 4 260 ooxoxxx
4 17 Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050429 05 5 260 xoxxoxoxxx
5 270 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
051230 05 2 260 ooxxoxxx
6 21 Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050113 05 3 240 xooxxx
315 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
041021 04 6 NM xxx
7 Vrabček DavidVrabček David
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
040518 04 1 NM -xxx
Celkom 8 pretekárov

Skok o žrdi - Staršie žiačky

(so, 21.9.2019 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 180200210220230240250260270280290
1 117 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060517 06 8 280 --o-oooxxoxoxoxxx
2 41 Záborská DianaZáborská Diana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
051125 05 7 260 ooooxxoxxoxoxoxxx
3 350 Žitná AdelaŽitná Adela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
041224 04 9 250 ---oooxoxxx
4 103 Hudeková AgathaHudeková Agatha
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
040510 04 5 240 ooxoooxoxxx
5 146 Vargová MargaretVargová Margaret
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
041120 04 6 220 ooooxxx
6= 142 Repková DianaRepková Diana
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050620 05 4 180 oxxx
6= 23 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
040603 04 2 180 oxxx
13 Sabová KristínaSabová Kristína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050916 05 1 NM xxx
187 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
050626 05 3 NM -xxx
Celkom 9 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(ne, 22.9.2019 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 331 Ruffíni RobertRuffíni Robert
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
040612 04 15 666 +1.0 m/s 666  +1.0 -1.5618  -1.0666624  -0.9 -0.8636  -1.0
2 108 Šoltés MarekŠoltés Marek
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
040224 04 19 615 -2.5 m/s 615  -2.5600  +0.7600  -0.3615606  +0.5587  -1.4587  -1.1
3 222 Federič FilipFederič Filip
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
040210 04 20 601 +0.0 m/s 374  -2.0 -2.2601  +0.0601 -0.8583  -1.7 -0.8
4 218 Sinčák DamirSinčák Damir
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
040425 04 13 583 -3.2 m/s 583  -3.2559  -0.7564  -1.3583574  -2.7569  -1.9583  -1.4
5 4 Klas MatúšKlas Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050125 05 12 573 -1.4 m/s 546  -2.5568  -0.7506  -2.2568554  -1.8545  -1.1573  -1.4
6 43 Dvoran MatejDvoran Matej
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
040703 04 17 565 -0.3 m/s 460  -2.3 -0.3565  -0.3565500  -2.8 -0.7 -1.9
7 346 Hletko MartinHletko Martin
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
040720 04 18 562 -2.3 m/s 555  -0.6 +0.5558  +0.7558 -0.8562  -2.3552  -1.7
8 258 Čížek SamuelČížek Samuel
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
050807 05 10 556 -2.0 m/s 543  -0.5556  -2.0513  -1.7556534  -2.8543  -2.6545  -1.2
9 70 Bačík MichalBačík Michal
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
050731 05 16 550 -0.1 m/s 550  -0.1 +0.0464  -1.4550
10 174 Matejko DanielMatejko Daniel
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
041118 04 6 549 +0.2 m/s 495  +0.7535  -0.8549  +0.2549
11 314 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040222 04 7 538 -0.2 m/s 538  -0.2518  +2.1510  +1.1538
12 292 Draganovský JónášDraganovský Jónáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040319 04 9 537 -0.7 m/s 522  -1.2537  -0.7524  -1.4537
13 217 Lukčo ImrichLukčo Imrich
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
040125 04 11 531 -1.1 m/s 491  -1.9531  -1.1485  -2.6531
14 204 Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
040802 04 8 526 +1.0 m/s 490  -2.0516  -1.6526  +1.0526
15 293 Hnatko RichardHnatko Richard
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
041205 04 14 525 -1.3 m/s  -2.1x525  -1.3525
16 131 Pasternák LukášPasternák Lukáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050608 05 4 521 -1.6 m/s 507  -0.3521  -1.6515  -0.2521
17 21 Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050113 05 5 507 -1.1 m/s  +1.3507  -1.1498  +1.4507
18 79 Liptaj MartinLiptaj Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
040416 04 2 495 -0.4 m/s  -0.1495  -0.4393  -0.3495
19 177 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
060207 06 3 485 -0.4 m/s  -0.1 -2.4485  -0.4485
20 162 Mikuláš AdamMikuláš Adam
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
040324 04 1 484 -1.2 m/s 479  -1.2484  -1.2473  +0.5484
Celkom 20 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(ne, 22.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 208 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
040111 04 19 571 -0.5 m/s 554  +0.1571  -0.5539  +1.0571534  +0.0 -1.1554  -0.5
2 271 Balajová TamaraBalajová Tamara
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
040220 04 18 551 +0.5 m/s 551  +0.5 +1.6513  -0.5551495  +0.3--
3 69 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
040112 04 14 542 +0.9 m/s  +1.3531  +0.0516  -1.6531 +0.4 -1.2542  +0.9
4 225 Čorejová TerezaČorejová Tereza
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
050719 05 15 523 -1.0 m/s  +0.7 +0.8515  -2.8515489  +0.8 +0.3523  -1.0
5 113 Ivanová SabinaIvanová Sabina
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
050228 05 11 516 +0.1 m/s 516  +0.1510 -1.5516496  -0.6501  -1.7 -1.5
6 223 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
070226 07 17 512 -0.6 m/s  +0.6512  -0.6501  -1.6512 +0.5 -1.0502  -1.2
7 102 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
040615 04 16 503 -0.4 m/s 500  -0.3-503  -0.4503499  -0.7--
8 224 Čederlová ElaČederlová Ela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
041107 04 12 499 +0.5 m/s 499  +0.5498  +1.5484  -3.8499498  +1.0488  -0.5 -1.2
9 114 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060122 06 10 498 +2.1 m/s 469 +0.3 m/s 469  +0.3 +1.0498  +2.1498
10 232 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
041004 04 13 496 -1.4 m/s 482  -0.4 -0.3496  -1.4496
11 335 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
051027 05 3 469 +1.1 m/s 469  +1.1463  +1.0 +0.2469
12 207 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
040526 04 7 467 +0.9 m/s 461  -0.7466  +1.0467  +0.9467
13 309 Batky JázminBatky Jázmin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
050611 05 4 465 +1.6 m/s  +0.2465  +1.6 +0.6465
14 227 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
050530 05 6 462 435  +1.2 -0.6462462
15 219 Krištanová NatáliaKrištanová Natália
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
040219 04 1 452 +0.3 m/s 452  +0.3415  +1.0422  +0.1452
16 370 Vanková KristínaVanková Kristína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
040224 04 8 443 +0.4 m/s 430  +0.6440  +0.8443  +0.4443
17 51 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
051004 05 5 442 -1.2 m/s 436429  +0.6442  -1.2442
18 112 Baculíková EmaBaculíková Ema
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060720 06 2 432 -0.4 m/s 432  -0.4421  -0.7394  +1.6432
19 231 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
040124 04 9 428 +0.1 m/s x413  -0.9428  +0.1428
Celkom 19 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(so, 21.9.2019 - 17:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 220 Marjová MonikaMarjová Monika
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
040413 04 20 13.60 12.9913.4313.6013.60x12.9812.97
2 163 Hynková VesnaHynková Vesna
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
041003 04 19 12.97 12.4611.7612.4412.4612.0411.9812.97
3 238 Šlosiarová SofiaŠlosiarová Sofia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
050217 05 18 12.21 11.3011.7211.7711.7711.9212.2111.81
4 57 Olejníková ĽuboslavaOlejníková Ľuboslava
AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves
040923 04 17 11.94 11.6111.79x11.7910.7511.9410.72
5 53 Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
050530 05 14 10.80 10.2210.3810.4610.46x10.6410.80
6 288 Chovanová AnnaChovanová Anna
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
040121 04 15 10.58 09.6810.58x10.5810.1710.00x
7 54 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
051015 05 13 10.32 09.1909.9609.8509.9609.4109.8210.32
8 144 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
040406 04 16 10.24 09.5209.6809.9109.9110.1310.2409.90
9 263 Marcinová MichaelaMarcinová Michaela
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
051022 05 9 09.74 09.1309.7209.7409.74
10 236 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
040103 04 12 09.58 09.0009.3509.5809.58
11 105 Pecková AnetaPecková Aneta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
040624 04 5 09.48 08.64