<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok

Košice (21. - 22. 9. 2019)

150 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 22.9.2019 - 10:00) official Vietor: +0.7 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 31 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 17.75 Q 0.183
2 68 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 18.36 0.188
3 109 Graban PatrikGraban Patrik 050519 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 18.38 0.252
4 351 Franek RichardFranek Richard 040419 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 18.54 0.151
5 293 Hnatko RichardHnatko Richard 041205 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 18.75 0.156
6 312 Csontos LukášCsontos Lukáš 050427 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 18.95 0.449
7 290 Kučera AdriánKučera Adrián 050314 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 19.03 0.174
8 6 Sedlák IvanSedlák Ivan 040331 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 19.86 0.216
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 22.9.2019 - 10:00) official Vietor: +0.9 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 132 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 16.94 Q 0.176
2 22 Tóth GergőTóth Gergő 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 17.68 q 0.169
3 172 Pollák MichalPollák Michal 040609 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 6 18.12 q 0.170
4 7 Vrabček DavidVrabček David 040518 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 18.30 0.163
5 19 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 18.81 0.183
6 314 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 18.99 0.167
7 63 Takács AndrásTakács András 060210 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 19.27 0.209
8 55 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 19.41 0.211
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 22.9.2019 - 10:00) official Vietor: +0.7 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 222 Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletikaNaša atletika 4 17.47 Q 0.182
2 269 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 18.15 q 0.191
3 202 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 040111 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 3 18.46 0.135
4 173 Basoš MartinBasoš Martin 040831 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 18.64 0.217
5 218 Sinčák DamirSinčák Damir 040425 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 18.70 0.191
6 177 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 19.00 0.356
7 82 Šnírer MartinŠnírer Martin 050401 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 19.45 0.243
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 22.9.2019 - 10:00) official Vietor: -1.0 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 248 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 17.65 Q 0.188
2 43 Dvoran MatejDvoran Matej 040703 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 18.26 q 0.194
3 70 Bačík MichalBačík Michal 050731 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 18.44 0.191
4 217 Lukčo ImrichLukčo Imrich 040125 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 18.66 0.146
5 316 Sopko WilliamSopko William 040625 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 18.88 0.160
6 284 Lipták AurelLipták Aurel 041019 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 18.97 0.150
7 71 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 19.59 0.178
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 132 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 16.94 Q 0.176
2 222 Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletikaNaša atletika 4 17.47 Q 0.182
3 248 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 17.65 Q 0.188
4 22 Tóth GergőTóth Gergő 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 17.68 q 0.169
5 31 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 17.75 Q 0.183
6 172 Pollák MichalPollák Michal 040609 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 6 18.12 q 0.170
7 269 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 18.15 q 0.191
8 43 Dvoran MatejDvoran Matej 040703 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 18.26 q 0.194
9 7 Vrabček DavidVrabček David 040518 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 18.30 0.163
10 68 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 18.36 0.188
11 109 Graban PatrikGraban Patrik 050519 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 18.38 0.252
12 70 Bačík MichalBačík Michal 050731 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 18.44 0.191
13 202 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 040111 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 3 18.46 0.135
14 351 Franek RichardFranek Richard 040419 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 18.54 0.151
15 173 Basoš MartinBasoš Martin 040831 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 18.64 0.217
16 217 Lukčo ImrichLukčo Imrich 040125 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 18.66 0.146
17 218 Sinčák DamirSinčák Damir 040425 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 18.70 0.191
18 293 Hnatko RichardHnatko Richard 041205 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 18.75 0.156
19 19 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 18.81 0.183
20 316 Sopko WilliamSopko William 040625 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 18.88 0.160
21 312 Csontos LukášCsontos Lukáš 050427 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 18.95 0.449
22 284 Lipták AurelLipták Aurel 041019 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 18.97 0.150
23 314 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 18.99 0.167
24 177 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 19.00 0.356
25 290 Kučera AdriánKučera Adrián 050314 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 19.03 0.174
26 63 Takács AndrásTakács András 060210 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 19.27 0.209
27 55 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 19.41 0.211
28 82 Šnírer MartinŠnírer Martin 050401 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 19.45 0.243
29 71 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 19.59 0.178
30 6 Sedlák IvanSedlák Ivan 040331 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 19.86 0.216

150 m - Starší žiaci (Finále)

Finále (ne, 22.9.2019 - 11:45) official Vietor: -0.4 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 132 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 16.88 0.182
2 222 Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletikaNaša atletika 5 17.09 0.161
3 31 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 17.50 0.155
4 248 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 17.72 0.174
5 22 Tóth GergőTóth Gergő 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 17.78 0.182
6 269 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 18.26 0.162
7 172 Pollák MichalPollák Michal 040609 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 7 18.27 0.155
8 43 Dvoran MatejDvoran Matej 040703 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 18.36 0.184
Celkom 8 pretekárov

150 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 22.9.2019 - 10:15) official Vietor: +0.7 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 46 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 19.28 Q 0.204
2 318 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 19.68 q 0.185
3 128 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 19.98 q 0.392
4 231 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 040124 Naša atletikaNaša atletika 6 20.44 0.172
5 187 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 20.62 0.177
6 181 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 20.78 0.295
7 327 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 20.96 0.257
8 281 Zavřelová EmaZavřelová Ema 050131 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 21.14 0.158
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 22.9.2019 - 10:15) official Vietor: +0.6 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 102 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 040615 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 19.47 Q 0.197
2 26 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 19.95 q 0.473
3 28 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 20.07 0.159
4 335 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 051027 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 20.10 0.190
5 230 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 Naša atletikaNaša atletika 3 20.43 0.179
6 76 Simová PetraSimová Petra 041228 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 20.94 0.215
7 339 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 21.22 0.518
8 74 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 21.41 0.156
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 22.9.2019 - 10:15) official Vietor: +0.7 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 271 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 18.84 Q 0.188
2 9 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 19.86 q 0.192
3 206 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 20.33 0.537
4 275 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 20.42 0.156
5 124 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 050818 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 20.81 0.213
6 343 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 040120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 20.88 0.448
7 323 Mišková MichaelaMišková Michaela 071215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 21.21 0.353
8 147 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 21.27 0.177
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 22.9.2019 - 10:15) official Vietor: +0.3 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 165 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 19.52 Q 0.164
2 274 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050705 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 20.17 0.326
3 1 Bátoryová KarinBátoryová Karin 040918 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 20.23 0.177
4 88 Záhorcová StelaZáhorcová Stela 040722 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 20.29 0.183
5 278 Laiferová AdelaLaiferová Adela 041227 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 21.08 0.158
6 83 Árendáš LindaÁrendáš Linda 051007 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 21.28 0.169
7 286 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 060312 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 21.34 0.381
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 271 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 18.84 Q 0.188
2 46 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 19.28 Q 0.204
3 102 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 040615 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 19.47 Q 0.197
4 165 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 19.52 Q 0.164
5 318 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 19.68 q 0.185
6 9 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 19.86 q 0.192
7 26 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 19.95 q 0.473
8 128 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 19.98 q 0.392
9 28 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 20.07 0.159
10 335 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 051027 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 20.10 0.190
11 274 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050705 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 20.17 0.326
12 1 Bátoryová KarinBátoryová Karin 040918 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 20.23 0.177
13 88 Záhorcová StelaZáhorcová Stela 040722 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 20.29 0.183
14 206 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 20.33 0.537
15 275 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 20.42 0.156
16 230 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 Naša atletikaNaša atletika 3 20.43 0.179
17 231 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 040124 Naša atletikaNaša atletika 6 20.44 0.172
18 187 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 20.62 0.177
19 181 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 20.78 0.295
20 124 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 050818 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 20.81 0.213
21 343 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 040120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 20.88 0.448
22 76 Simová PetraSimová Petra 041228 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 20.94 0.215
23 327 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 20.96 0.257
24 278 Laiferová AdelaLaiferová Adela 041227 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 21.08 0.158
25 281 Zavřelová EmaZavřelová Ema 050131 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 21.14 0.158
26 323 Mišková MichaelaMišková Michaela 071215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 21.21 0.353
27 339 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 21.22 0.518
28 147 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 21.27 0.177
29 83 Árendáš LindaÁrendáš Linda 051007 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 21.28 0.169
30 286 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 060312 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 21.34 0.381
31 74 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 21.41 0.156

150 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále (ne, 22.9.2019 - 11:50) official Vietor: -1.7 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 271 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 18.99 0.184
2 46 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 19.65 0.213
3 165 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 19.68 0.185
4 102 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 040615 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 19.86 0.169
5 9 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 20.13 0.191
6 318 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 20.15 0.171
7 128 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 20.32 0.362
8 26 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 20.35 0.282
Celkom 8 pretekárov