<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok

Košice (21. - 22. 9. 2019)

2000 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 21.9.2019 - 16:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 266 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 040927 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 6:46.53
2 171 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 040217 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 6:51.66
3 179 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 060127 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 6:55.17
4 180 Mihaľková JanaMihaľková Jana 060307 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 7:11.76
5 65 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 050801 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 7:19.01
6 56 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 060130 06 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 2 7:27.46
7 365 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 040123 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 11 7:27.92
8 373 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 051101 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 7:31.42
9 84 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 051203 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 18 7:38.53
10 221 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 070814 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 12 7:41.57
11 264 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050616 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 10 7:50.37
12 194 Repková MonikaRepková Monika 040213 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 13 7:53.75
13 213 Vozárová KláraVozárová Klára 060413 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 14 8:00.49
14 212 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 9 8:01.91
15 211 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 050713 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 8:05.85
16 159 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 061012 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 17 8:27.97
17 185 Jakubíková LilianaJakubíková Liliana 050215 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 16 8:40.63
18 23 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína 040603 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 15 8:42.75
19 160 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 070801 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 19 8:43.07
Celkom 19 pretekárov