<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR juniorov a junioriek

Bratislava (22. - 23. 6. 2019)

100 m - Juniori (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 22.6.2019 - 14:25) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 37 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 10.77 Q 0.138
2 69 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 11.27 q 0.219
3 244 Vitáloš RolandVitáloš Roland 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 11.40 0.197
4 17 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 11.73 0.163
5 207 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.82 0.158
6 32 Táborský PavolTáborský Pavol 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 11.93 0.163
7 42 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 12.02 0.176
8 4 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 12.05 0.393
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 22.6.2019 - 14:25) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 93 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 10.91 Q 0.159
2 206 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.37 0.185
3 209 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.76 0.197
4 252 Kohút MartinKohút Martin 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 11.78 0.361
5 30 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 11.81 0.163
6 166 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 11.85 0.192
7 38 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 11.86 0.201
8 15 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 11.92 0.400
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 22.6.2019 - 14:25) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 46 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 11.02 Q 0.172
2 198 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.13 q 0.164
3 204 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.48 0.164
4 218 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 11.48 0.180
5 165 Cerula SamuelCerula Samuel 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 11.50 0.178
6 104 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 12.13 0.181
7 212 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 12.38 0.198
199 Bugár MartinBugár Martin 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 22.6.2019 - 14:25) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 109 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 10.98 Q 0.162
2 220 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 11.11 q 0.188
3 31 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 11.28 q 0.202
4 122 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletikaNaša atletika 7 11.42 0.157
5 130 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.51 0.177
6 197 Olejár MarekOlejár Marek 00 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 11.81 0.160
11 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 37 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 10.77 Q 0.138
2 93 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 10.91 Q 0.159
3 109 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 10.98 Q 0.162
4 46 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 11.02 Q 0.172
5 220 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 11.11 q 0.188
6 198 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.13 q 0.164
7 69 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 11.27 q 0.219
8 31 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 11.28 q 0.202
9 206 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.37 0.185
10 244 Vitáloš RolandVitáloš Roland 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 11.40 0.197
11 122 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletikaNaša atletika 7 11.42 0.157
12 204 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.48 0.164
12 218 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 11.48 0.180
14 165 Cerula SamuelCerula Samuel 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 11.50 0.178
15 130 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.51 0.177
16 17 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 11.73 0.163
17 209 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.76 0.197
18 252 Kohút MartinKohút Martin 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 11.78 0.361
19 30 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 11.81 0.163
19 197 Olejár MarekOlejár Marek 00 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 11.81 0.160
21 207 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.82 0.158
22 166 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 11.85 0.192
23 38 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 11.86 0.201
24 15 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 11.92 0.400
25 32 Táborský PavolTáborský Pavol 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 11.93 0.163
26 42 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 12.02 0.176
27 4 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 12.05 0.393
28 104 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 12.13 0.181
29 212 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 12.38 0.198
199 Bugár MartinBugár Martin 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNS
11 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS

100 m - Juniori (Finále)

Finále (so, 22.6.2019 - 15:55) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 37 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 10.69 0.152
2 93 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 10.86 0.171
3 109 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 10.98 0.159
4 220 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 11.04 0.176
5 46 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 11.06 0.199
6 198 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.13 0.163
7 69 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 11.24 0.188
8 31 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 11.31 0.199
Celkom 8 pretekárov

100 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 22.6.2019 - 16:00) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 143 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.08 0.152
2 265 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 12.20 0.187
3 100 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 12.51 0.174
4 183 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 12.69 0.161
5 124 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletikaNaša atletika 2 12.97 0.345
6 103 Gorelová DianaGorelová Diana 00 00 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 7 12.99 0.159
7 61 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 13.00 0.177
8 2 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 13.03 0.174
Celkom 8 pretekárov

100 m - Juniorky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 22.6.2019 - 14:40) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 143 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.01 Q 0.142
2 194 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 13.11 0.300
3 246 Belicová GabrielaBelicová Gabriela 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 13.15 0.194
4 10 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 13.32 0.208
5 226 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.39 0.168
6 249 Neprašová MartinaNeprašová Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 14.02 0.221
247 Kováčová KarolínaKováčová Karolína 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 22.6.2019 - 14:40) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 100 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 12.41 Q 0.174
2 124 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletikaNaša atletika 3 12.79 q 0.541
3 103 Gorelová DianaGorelová Diana 00 00 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 5 12.90 q 0.162
4 98 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 13.19 0.481
5 113 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 13.49 0.594
6 3 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 13.77 0.159
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 22.6.2019 - 14:40) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 183 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 12.86 Q 0.165
2 182 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 13.09 0.346
3 227 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.27 0.186
4 279 Belešová PetraBelešová Petra 01 01 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 13.56 0.557
5 126 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 00 00 Naša atletikaNaša atletika 2 13.62 0.163
6 233 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 14.04 0.425
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 22.6.2019 - 14:40) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 265 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 12.34 Q 0.214
2 2 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 12.92 q 0.190
3 61 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.03 q 0.163
4 96 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 13.16 0.309
5 102 Dovjáková ĽubomíraDovjáková Ľubomíra 02 02 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 7 13.84 0.439
6 254 Konečná VeronikaKonečná Veronika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 14.06 0.176
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 143 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.01 Q 0.142
2 265 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 12.34 Q 0.214
3 100 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 12.41 Q 0.174
4 124 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletikaNaša atletika 3 12.79 q 0.541
5 183 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 12.86 Q 0.165
6 103 Gorelová DianaGorelová Diana 00 00 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 5 12.90 q 0.162
7 2 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 12.92 q 0.190
8 61 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.03 q 0.163
9 182 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 13.09 0.346
10 194 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 13.11 0.300
11 246 Belicová GabrielaBelicová Gabriela 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 13.15 0.194
12 96 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 13.16 0.309
13 98 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 13.19 0.481
14 227 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.27 0.186
15 10 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 13.32 0.208
16 226 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.39 0.168
17 113 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 13.49 0.594
18 279 Belešová PetraBelešová Petra 01 01 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 13.56 0.557
19 126 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 00 00 Naša atletikaNaša atletika 2 13.62 0.163
20 3 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 13.77 0.159
21 102 Dovjáková ĽubomíraDovjáková Ľubomíra 02 02 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 7 13.84 0.439
22 249 Neprašová MartinaNeprašová Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 14.02 0.221
23 233 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 14.04 0.425
24 254 Konečná VeronikaKonečná Veronika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 14.06 0.176
247 Kováčová KarolínaKováčová Karolína 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 DNS

200 m - Juniori (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 23.6.2019 - 10:00) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 111 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 22.07 Q 0.156
2 93 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 22.31 q 0.160
3 46 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 22.50 q 0.209
4 15 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 23.59 0.391
5 165 Cerula SamuelCerula Samuel 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 23.60 0.186
6 235 Galdík MartinGaldík Martin 00 00 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 1 23.90 0.185
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 23.6.2019 - 10:00) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 109 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 22.32 Q 0.174
2 244 Vitáloš RolandVitáloš Roland 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 22.73 0.187
3 206 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 23.09 0.186
4 218 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 23.82 0.213
5 130 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 24.06 0.179
6 173 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 26.25 0.205
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 23.6.2019 - 10:00) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 120 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletikaNaša atletika 4 22.12 Q 0.138
2 87 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 22.71 0.161
3 260 Kvasnica MatejKvasnica Matej 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 23.44 0.139
4 43 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 23.47 0.184
5 17 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 23.80 0.177
38 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 DNF
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 23.6.2019 - 10:00) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 69 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 22.43 Q 0.194
2 198 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.62 0.184
3 31 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 22.93 0.215
4 209 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 23.48 0.227
5 211 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 23.64 0.187
6 204 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 23.71 0.186
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 111 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 22.07 Q 0.156
2 120 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletikaNaša atletika 4 22.12 Q 0.138
3 93 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 22.31 q 0.160
4 109 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 22.32 Q 0.174
5 69 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 22.43 Q 0.194
6 46 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 22.50 q 0.209
7 198 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.62 0.184
8 87 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 22.71 0.161
9 244 Vitáloš RolandVitáloš Roland 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 22.73 0.187
10 31 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 22.93 0.215
11 206 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 23.09 0.186
12 260 Kvasnica MatejKvasnica Matej 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 23.44 0.139
13 43 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 23.47 0.184
14 209 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 23.48 0.227
15 15 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 23.59 0.391
16 165 Cerula SamuelCerula Samuel 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 23.60 0.186
17 211 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 23.64 0.187
18 204 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 23.71 0.186
19 17 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 23.80 0.177
20 218 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 23.82 0.213
21 235 Galdík MartinGaldík Martin 00 00 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 1 23.90 0.185
22 130 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 24.06 0.179
23 173 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 26.25 0.205
38 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 DNF

200 m - Juniori (Finále)

Finále (ne, 23.6.2019 - 11:20) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 111 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 21.74 0.168
2 120 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletikaNaša atletika 3 21.77 0.146
3 109 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 22.04 0.175
4 69 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 22.33 0.193
5 46 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 22.54 0.192
93 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 DNS
Celkom 6 pretekárov

200 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 23.6.2019 - 11:30) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 143 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 24.19 0.185
2 265 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 24.57 0.309
3 62 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 25.21 0.228
4 100 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 25.48 0.176
5 267 Kudlíková DanaKudlíková Dana 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 26.15 0.386
6 103 Gorelová DianaGorelová Diana 00 00 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 1 26.68 0.152
Celkom 6 pretekárov

200 m - Juniorky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 23.6.2019 - 10:15) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 143 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.83 Q 0.214
2 103 Gorelová DianaGorelová Diana 00 00 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 5 26.73 q 0.154
3 182 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 27.05 0.257
4 25 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 27.90 0.210
5 113 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 28.07 0.595
6 140 Bucholcerová JankaBucholcerová Janka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 28.87 0.263
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 23.6.2019 - 10:15) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 265 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 25.49 Q 0.316
2 267 Kudlíková DanaKudlíková Dana 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 26.26 q 0.170
3 70 Bartková AlexandraBartková Alexandra 01 01 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 26.97 0.366
4 246 Belicová GabrielaBelicová Gabriela 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 27.27 0.148
5 245 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 27.83 0.545
6 3 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 28.61 0.206
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 23.6.2019 - 10:15) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 100 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 26.03 Q 0.179
2 22 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 27.16 0.299
3 2 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 27.51 0.320
4 248 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 28.17 0.412
5 102 Dovjáková ĽubomíraDovjáková Ľubomíra 02 02 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 1 28.66 0.374
6 146 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 39.82 0.173
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 23.6.2019 - 10:15) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 62 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 25.76 Q 0.276
2 21 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 27.06 0.173
3 232 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 27.12 0.234
4 54 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 27.39 0.146
5 184 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 27.98 0.179
6 254 Konečná VeronikaKonečná Veronika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 29.80 0.175
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 265 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 25.49 Q 0.316
2 62 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 25.76 Q 0.276
3 143 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.83 Q 0.214
4 100 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 26.03 Q 0.179
5 267 Kudlíková DanaKudlíková Dana 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 26.26 q 0.170
6 103 Gorelová DianaGorelová Diana 00 00 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 5 26.73 q 0.154
7 70 Bartková AlexandraBartková Alexandra 01 01 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 26.97 0.366
8 182 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 27.05 0.257
9 21 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 27.06 0.173
10 232 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 27.12 0.234
11 22 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 27.16 0.299
12 246 Belicová GabrielaBelicová Gabriela 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 27.27 0.148
13 54 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 27.39 0.146
14 2 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 27.51 0.320
15 245 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 27.83 0.545
16 25 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 27.90 0.210
17 184 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 27.98 0.179
18 113 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 28.07 0.595
19 248 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 28.17 0.412
20 3 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 28.61 0.206
21 102 Dovjáková ĽubomíraDovjáková Ľubomíra 02 02 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 1 28.66 0.374
22 140 Bucholcerová JankaBucholcerová Janka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 28.87 0.263
23 254 Konečná VeronikaKonečná Veronika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 29.80 0.175
24 146 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 39.82 0.173

400 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 22.6.2019 - 14:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 43 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 0:50.50 0.197
2 211 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:50.77 0.167
3 200 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:50.82 0.199
4 260 Kvasnica MatejKvasnica Matej 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 0:51.85 0.175
5 235 Galdík MartinGaldík Martin 00 00 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 2 0:52.17 0.182
6 241 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 0:52.27 0.191
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 22.6.2019 - 14:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 85 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 0:51.33 0.189
2 271 Lazar MarekLazar Marek 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 0:53.14 0.193
3 163 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 5 0:53.17 0.374
4 223 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:53.54 0.310
5 123 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletikaNaša atletika 3 0:54.49 0.187
6 44 Čačík MatejČačík Matej 02 02 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 0:56.94 0.448
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 22.6.2019 - 14:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 135 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:54.06 0.162
2 210 Lapšanský MartinLapšanský Martin 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:54.83 0.399
3 95 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 0:54.95 0.187
4 136 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:55.15 0.227
5 253 Ruman DominikRuman Dominik 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 0:55.49 0.356
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 22.6.2019 - 14:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 12 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 0:54.47 0.167
2 222 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:54.60 0.229
3 105 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 0:55.79 0.268
4 166 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 0:57.61 0.165
5 29 Koiš MatejKoiš Matej 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:58.59 0.427
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 43 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 0:50.50 0.197
2 211 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:50.77 0.167
3 200 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:50.82 0.199
4 85 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 0:51.33 0.189
5 260 Kvasnica MatejKvasnica Matej 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 0:51.85 0.175
6 235 Galdík MartinGaldík Martin 00 00 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 2 0:52.17 0.182
7 241 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 0:52.27 0.191
8 271 Lazar MarekLazar Marek 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 0:53.14 0.193
9 163 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 5 0:53.17 0.374
10 223 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:53.54 0.310
11 135 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:54.06 0.162
12 12 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 0:54.47 0.167
13 123 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletikaNaša atletika 3 0:54.49 0.187
14 222 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:54.60 0.229
15 210 Lapšanský MartinLapšanský Martin 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:54.83 0.399
16 95 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 0:54.95 0.187
17 136 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:55.15 0.227
18 253 Ruman DominikRuman Dominik 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 0:55.49 0.356
19 105 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 0:55.79 0.268
20 44 Čačík MatejČačík Matej 02 02 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 0:56.94 0.448
21 166 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 0:57.61 0.165
22 29 Koiš MatejKoiš Matej 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:58.59 0.427

400 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (so, 22.6.2019 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 152 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:56.72 0.380
2 267 Kudlíková DanaKudlíková Dana 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:57.64 0.179
3 62 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 0:57.95 0.260
4 269 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 0:58.23 0.230
5 55 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 0:58.57 0.407
6 23 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 1:00.61 0.525
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 22.6.2019 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 266 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 0:59.82 0.381
2 148 Lackovičová SimonaLackovičová Simona 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:00.34 0.577
3 146 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:00.88 0.312
4 145 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:01.29 0.328
5 98 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 1:01.77 0.486
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 22.6.2019 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 230 Hanzelyová KlaudiaHanzelyová Klaudia 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:04.23 0.416
2 248 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:04.68 0.427
3 179 Harceková MáriaHarceková Mária 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:05.01 0.450
4 167 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 1:05.76 0.441
5 108 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 1:06.29 0.344
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 152 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:56.72 0.380
2 267 Kudlíková DanaKudlíková Dana 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:57.64 0.179
3 62 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 0:57.95 0.260
4 269 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 0:58.23 0.230
5 55 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 0:58.57 0.407
6 266 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 0:59.82 0.381
7 148 Lackovičová SimonaLackovičová Simona 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:00.34 0.577
8 23 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 1:00.61 0.525
9 146 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:00.88 0.312
10 145 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:01.29 0.328
11 98 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 1:01.77 0.486
12 230 Hanzelyová KlaudiaHanzelyová Klaudia 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:04.23 0.416
13 248 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:04.68 0.427
14 179 Harceková MáriaHarceková Mária 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:05.01 0.450
15 167 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 1:05.76 0.441
16 108 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 1:06.29 0.344

800 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 22.6.2019 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 273 Paulíny AndrejPaulíny Andrej 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:53.83
2 237 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 3 1:55.81
3 236 Hronček LukášHronček Lukáš 00 00 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 2 1:57.05
4 274 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 1:58.75
5 34 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 2:00.96
6 203 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:02.48
7 257 Bugoš FilipBugoš Filip 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 2:02.58
8 45 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 2:03.09
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 22.6.2019 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 277 Nevedel JozefNevedel Jozef 00 00 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 2:06.06
2 84 Gomola JakubGomola Jakub 01 01 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 2:06.52
3 192 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 3 2:07.32
4 133 Svoreň OndrejSvoreň Ondrej 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:08.82
5 41 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 2:08.95
6 195 Drblík VladimírDrblík Vladimír 00 00 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 2:10.14
7 272 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:11.66
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 22.6.2019 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 35 Hlbocký JurajHlbocký Juraj 02 02 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 2:08.17
2 158 Tomeček AdamTomeček Adam 00 00 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 1 2:08.26
3 169 Hurik TiborHurik Tibor 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 2:13.39
4 259 Kudlík MatejKudlík Matej 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 2:14.21
5 276 Nevedel AlexNevedel Alex 02 02 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 2:16.64
6 275 Baroňák PavolBaroňák Pavol 02 02 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 2:17.11
7 115 Schenk JakubSchenk Jakub 00 00 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 2:22.38
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 273 Paulíny AndrejPaulíny Andrej 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:53.83
2 237 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 3 1:55.81
3 236 Hronček LukášHronček Lukáš 00 00 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 2 1:57.05
4 274 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 1:58.75
5 34 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 2:00.96
6 203 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:02.48
7 257 Bugoš FilipBugoš Filip 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 2:02.58
8 45 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 2:03.09
9 277 Nevedel JozefNevedel Jozef 00 00 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 2:06.06
10 84 Gomola JakubGomola Jakub 01 01 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 2:06.52
11 192 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 3 2:07.32
12 35 Hlbocký JurajHlbocký Juraj 02 02 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 2:08.17
13 158 Tomeček AdamTomeček Adam 00 00 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 1 2:08.26
14 133 Svoreň OndrejSvoreň Ondrej 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:08.82
15 41 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 2:08.95
16 195 Drblík VladimírDrblík Vladimír 00 00 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 2:10.14
17 272 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:11.66
18 169 Hurik TiborHurik Tibor 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 2:13.39
19 259 Kudlík MatejKudlík Matej 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 2:14.21
20 276 Nevedel AlexNevedel Alex 02 02 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 2:16.64
21 275 Baroňák PavolBaroňák Pavol 02 02 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 2:17.11
22 115 Schenk JakubSchenk Jakub 00 00 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 2:22.38

800 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (ne, 23.6.2019 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 112 Dušková ElenaDušková Elena 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 2:11.53
2 55 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 2:11.58
3 36 Stachová AnitaStachová Anita 01 01 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 2:13.33
4 125 Hatinová KláraHatinová Klára 00 00 Naša atletikaNaša atletika 5 2:18.84
5 268 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:20.43
6 107 Ivančová TamaraIvančová Tamara 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 2:23.22
7 184 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 2:29.01
8 56 Cápayová MáriaCápayová Mária 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 2:29.62
185 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 DNS
Celkom 9 pretekárov
Beh 02 (ne, 23.6.2019 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 280 Ondrúšková LuciaOndrúšková Lucia 02 02 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 2:26.37
2 96 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 2:27.73
3 99 Špitková KristínaŠpitková Kristína 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 2:28.26
4 70 Bartková AlexandraBartková Alexandra 01 01 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 2:28.88
5 108 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 2:28.91
6 24 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:29.47
7 234 Špakovská SoňaŠpakovská Soňa 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:33.96
8 225 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:36.11
9 167 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 2:40.05
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 112 Dušková ElenaDušková Elena 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 2:11.53
2 55 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 2:11.58
3 36 Stachová AnitaStachová Anita 01 01 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 2:13.33
4 125 Hatinová KláraHatinová Klára 00 00 Naša atletikaNaša atletika 5 2:18.84
5 268 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:20.43
6 107 Ivančová TamaraIvančová Tamara 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 2:23.22
7 280 Ondrúšková LuciaOndrúšková Lucia 02 02 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 2:26.37
8 96 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 2:27.73
9 99 Špitková KristínaŠpitková Kristína 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 2:28.26
10 70 Bartková AlexandraBartková Alexandra 01 01 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 2:28.88
11 108 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 2:28.91
12 184 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 2:29.01
13 24 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:29.47
14 56 Cápayová MáriaCápayová Mária 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 2:29.62
15 234 Špakovská SoňaŠpakovská Soňa 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:33.96
16 225 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:36.11
17 167 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 2:40.05
185 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 DNS

1500 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 23.6.2019 - 10:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 273 Paulíny AndrejPaulíny Andrej 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 3:59.76
2 153 Čerep VladimirČerep Vladimir 01 01 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 3 4:08.31
3 164 Marko JánMarko Ján 00 00 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 2 4:09.43
4 257 Bugoš FilipBugoš Filip 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 4:13.07
5 277 Nevedel JozefNevedel Jozef 00 00 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 4:13.53
6 92 Obergries BorisObergries Boris 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 9 4:14.00
7 129 Kačina SebastiánKačina Sebastián 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 4:14.63
8 45 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 4:15.82
9 133 Svoreň OndrejSvoreň Ondrej 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 4:18.15
10 158 Tomeček AdamTomeček Adam 00 00 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 5 4:18.61
11 57 Šimlaštík MiroslavŠimlaštík Miroslav 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 4:21.22
12 156 Polončák DamiánPolončák Damián 02 02 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 3 4:21.92
13 84 Gomola JakubGomola Jakub 01 01 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 4:30.97
14 35 Hlbocký JurajHlbocký Juraj 02 02 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 4:31.94
15 39 Kampczyk KristiánKampczyk Kristián 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 9 4:31.96
16 41 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 4:35.45
17 5 Dráfi KarolDráfi Karol 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 4:38.46
90 Macko MatúšMacko Matúš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 DNS
Celkom 18 pretekárov

1500 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 22.6.2019 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 33 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 4:57.58
2 107 Ivančová TamaraIvančová Tamara 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 4:59.84
3 264 Gombárová BarboraGombárová Barbora 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 5:01.01
4 280 Ondrúšková LuciaOndrúšková Lucia 02 02 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 5:03.07
5 99 Špitková KristínaŠpitková Kristína 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 5:05.78
6 268 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 5:06.08
7 179 Harceková MáriaHarceková Mária 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 5:25.91
8 231 Kočová LenkaKočová Lenka 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 5:26.52
9 234 Špakovská SoňaŠpakovská Soňa 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11 5:29.51
10 214 Čermáková AdelaČermáková Adela 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 9 5:30.21
11 225 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10 5:34.11
Celkom 11 pretekárov

5000 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 23.6.2019 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 1 Ondrovič MarekOndrovič Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 16:30.42
2 270 Kubička LukášKubička Lukáš 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 16:33.66
3 192 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 2 16:47.05
4 40 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 17:07.70
5 155 Hrabovecký MartinHrabovecký Martin 00 00 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 3 17:27.68
6 154 Fabrici MilanFabrici Milan 01 01 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 4 19:26.61
7 157 Rusnák OndrejRusnák Ondrej 00 00 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 8 19:58.09
8 106 Pasternák DávidPasternák Dávid 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 20:01.49
Celkom 8 pretekárov

5000 m - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 23.6.2019 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 215 Klepková EliškaKlepková Eliška 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 18:37.05
2 170 Kotianová LenkaKotianová Lenka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 20:31.54
3 231 Kočová LenkaKočová Lenka 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 22:14.58
Celkom 3 pretekári

100 m prekážok [83,8cm] - Juniorky (Finále)

Finále (so, 22.6.2019 - 14:10) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 144 Holešová NatáliaHolešová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 14.83 0.182
2 229 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 15.13 0.174
3 228 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 15.48 0.216
4 59 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 15.65 0.193
5 149 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 15.66 0.399
6 70 Bartková AlexandraBartková Alexandra 01 01 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 16.13 0.185
7 83 Králiková RomanaKráliková Romana 00 00 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 16.61 0.356
Celkom 7 pretekárov

110 m prekážok [99,1 cm] - Juniori (Finále)

Finále (so, 22.6.2019 - 15:35) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 37 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 13.88 0.150
2 256 Beláň MarekBeláň Marek 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 15.40 0.161
3 238 Melega DominikMelega Dominik 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 15.43 0.212
4 110 Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 15.67 0.209
5 224 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 15.68 0.163
6 131 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 15.77 0.401
7 202 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 16.73 0.449
8 80 Sabota KristiánSabota Kristián 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 19.96 0.213
Celkom 8 pretekárov

110 m prekážok [99,1 cm] - Juniori (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 22.6.2019 - 14:00) official Vietor: +0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 37 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 13.89 Q 0.146
2 110 Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 15.88 Q 0.224
3 224 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 16.17 q 0.194
4 202 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 16.91 q 0.415
5 238 Melega DominikMelega Dominik 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 18.31 q 0.210
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 22.6.2019 - 14:00) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 256 Beláň MarekBeláň Marek 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 15.52 Q 0.167
2 131 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 16.02 Q 0.352
3 80 Sabota KristiánSabota Kristián 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 19.41 q 0.161
4 134 Šimune KristiánŠimune Kristián 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 19.62 0.209
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 37 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 13.89 Q 0.146
2 256 Beláň MarekBeláň Marek 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 15.52 Q 0.167
3 110 Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 15.88 Q 0.224
4 131 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 16.02 Q 0.352
5 224 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 16.17 q 0.194
6 202 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 16.91 q 0.415
7 238 Melega DominikMelega Dominik 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 18.31 q 0.210
8 80 Sabota KristiánSabota Kristián 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 19.41 q 0.161
9 134 Šimune KristiánŠimune Kristián 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 19.62 0.209

400 m prekážok [91,4 cm] - Juniori (Beh)

Beh 01 (ne, 23.6.2019 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 37 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 0:52.70 0.199
2 261 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:56.44 0.165
3 176 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 0:56.95 0.185
4 200 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:57.05 0.181
131 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 DNF 0.383
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 23.6.2019 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 110 Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 0:57.02 0.223
2 224 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:01.48 0.217
3 134 Šimune KristiánŠimune Kristián 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:01.70 0.177
4 202 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:03.91 0.412
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 37 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 0:52.70 0.199
2 261 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:56.44 0.165
3 176 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 0:56.95 0.185
4 110 Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 0:57.02 0.223
5 200 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:57.05 0.181
6 224 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:01.48 0.217
7 134 Šimune KristiánŠimune Kristián 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:01.70 0.177
8 202 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:03.91 0.412
131 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 DNF 0.383

400 m prekážok [76,2 cm] - Juniorky (Beh)

Beh 01 (ne, 23.6.2019 - 11:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 269 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 1:03.92 0.329
2 229 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:04.33 0.405
3 147 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:06.42 0.413
4 65 Mečiarová VeronikaMečiarová Veronika 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 1:07.32 0.367
5 149 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:08.94 0.388
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 23.6.2019 - 11:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 186 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 1:07.12 0.191
2 266 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 1:07.25 0.231
3 187 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:08.01 0.238
4 148 Lackovičová SimonaLackovičová Simona 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:08.66 0.401
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 269 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 1:03.92 0.329
2 229 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:04.33 0.405
3 147 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:06.42 0.413
4 186 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 1:07.12 0.191
5 266 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 1:07.25 0.231
6 65 Mečiarová VeronikaMečiarová Veronika 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 1:07.32 0.367
7 187 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:08.01 0.238
8 148 Lackovičová SimonaLackovičová Simona 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:08.66 0.401
9 149 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:08.94 0.388

3000 m prekážok [91,4 cm] - Juniori (Beh)

Beh (so, 22.6.2019 - 16:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 1 Ondrovič MarekOndrovič Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09:59.57
2 129 Kačina SebastiánKačina Sebastián 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10:20.89
3 57 Šimlaštík MiroslavŠimlaštík Miroslav 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10:34.04
4 40 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 10:47.63
5 7 Habrda BorisHabrda Boris 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 11:11.32
6 258 Kocman KrištofKocman Krištof 03 03 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 11:19.54
39 Kampczyk KristiánKampczyk Kristián 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 DNF
Celkom 7 pretekárov

3000 m prekážok [76,2 cm] - Juniorky (Beh)

Beh (so, 22.6.2019 - 17:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 151 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12:40.16
2 240 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 13:42.67
3 142 Dunajská ViktóriaDunajská Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 14:02.41
Celkom 3 pretekári

Skok do výšky - Juniori

(ne, 23.6.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 175 180 185 190 195 200
1 213 Tóth GergelyTóth Gergely
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
01 01 3 190 x- o o o - xx-
2 242 Ruffíni RobertRuffíni Robert
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
04 04 2 185 o o xxo xxx
3 121 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
Naša atletikaNaša atletika
02 02 1 175 o xxx
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Juniorky

(ne, 23.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 145 150 155 160 164 167 172 175 178 180 182 184 186 188 190 192 194 196
1 59 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 4 164 o xo o xo xxo xxx
2 97 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 7 160 - o o o xxx
3 217 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 8 160 o xo o o xxx
4 53 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
04 04 6 160 - o xo xo xxx
5 49 Ďuricová KatarínaĎuricová Katarína
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
00 00 3 155 o xo o xxx
6 139 Bírová NinaBírová Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 2 150 o o xxx
7 216 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 1 150 o xo xxx
8 190 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 5 145 o xxx
Celkom 8 pretekárov

Skok o žrdi - Juniori

(so, 22.6.2019 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 300 320 340 360 380 400 420 430 445
1 89 Kremser AdamKremser Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 5 430 - - - - o xxo xo xxo xxx
2 27 Ďuriško MartinĎuriško Martin
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
00 00 3 420 - - - - o o o xxx
3 73 Sedlák SamuelSedlák Samuel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
01 01 4 400 - - - - xo o xxx
4 30 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 2 380 - - - x o xxx
5 86 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 1 360 - - o o xxx
Celkom 5 pretekárov

Skok o žrdi - Juniorky

(so, 22.6.2019 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 200 220 240 260 280 290 300 310 320 330 340 350 360 370 380 390 400 410 420 430
1 250 Paliderová LujzaPaliderová Lujza
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
02 02 4 350 - - - xo o o o - xxo - - xo xxx
2 139 Bírová NinaBírová Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 3 290 - o o o o xxo xxx
3 177 Balážová EmaBalážová Ema
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 2 220 o xo xxx
233 Luptáková KristínaLuptáková Kristína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 1 NM xxx
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori

(so, 22.6.2019 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 193 Hriň AdamHriň Adam
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
02 02 11 718 +1.2 m/s 683  1,60 703  1,10 x  1,90 703 x  1,70 718  1,20 553  2,80
2 120 Benda JakubBenda Jakub
Naša atletikaNaša atletika
00 00 10 692 +2.1 m/s 686 +1.3 m/s x  0,90 648  1,60 686  1,30 686 x  1,50 692  2,10 x  3,00
3 220 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 9 673 +2.7 m/s 672 +1.9 m/s 645  -0,20 x  1,20 672  1,90 672 673  2,70 x  1,20 x  2,30
4 94 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 8 672 +1.9 m/s 610  3,60 639  1,70 647  1,70 647 672  1,90 x 477  1,70
5 71 Hlaváč DenisHlaváč Denis
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
00 00 4 656 +1.6 m/s 621  6,90 621  0,30 618  -0,60 621 646  1,30 656  1,60 640  1,30
6 197 Olejár MarekOlejár Marek
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
00 00 7 638 +2.1 m/s 623 +0.7 m/s 589  1,20 622  2,10 605  1,60 622 614  1,50 623  0,70 638  2,10
7 159 Franek MichalFranek Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
01 01 5 634 +0.3 m/s x  2,60 634  0,30 x 634 611  1,30 609  2,10 624  2,20
8 72 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
02 02 6 612 -0.1 m/s 592  2,80 602  3,20 612  -0,10 612 609  2,60 592  2,10
9 161 Harant PatrikHarant Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
01 01 2 606 +0.3 m/s 606  0,30 x  1,00 564  1,00 606
10 127 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 3 587 +0.7 m/s 543  -1,00 587  0,70 571  1,90 587
11 219 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 1 528 +2.0 m/s 526  0,20 528  2,00 492  2,40 528
Celkom 11 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(so, 22.6.2019 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 181 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
00 00 11 585 +1.2 m/s 537  0,50 516  0,60 552  -0,60 552 560  1,00 553  0,80 585  1,20
2 119 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 12 581 +1.0 m/s 561  0,80 563  -0,50 578  0,30 578 557  2,00 567  1,60 581  1,00
3 96 Kováčová CarolinaKováčová Carolina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 10 534 +1.1 m/s 471  -0,30 x  0,80 475  -0,90 475 534  1,10 519  1,10 533  1,30
4 54 Comová MichaelaComová Michaela
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
01 01 9 526 +1.1 m/s 492  0,30 499  0,40 522  -2,10 522 524  1,20 526  1,10 x
5 66 Mihoková PetraMihoková Petra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 7 519 -0.1 m/s x  1,10 491  0,20 519  -0,10 519 x 488  1,40 510  1,00
6 140 Bucholcerová JankaBucholcerová Janka
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
01 01 6 502 +0.6 m/s 482  1,70 483  0,00 502  0,60 502 500 486  -0,10 471  1,60
7 216 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 8 492 +1.5 m/s 492  1,50 x 472  -0,70 492 490  0,80 x x  1,40
8 113 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
03 03 4 477 +0.1 m/s 463  2,10 448  2,30 477  0,10 477 460  1,40 - 372  -0,40
9 196 Stanková KarinStanková Karin
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
00 00 1 474 -0.4 m/s 449  0,60 430  -2,10 474  -0,40 474
10 60 Koláriková LesanaKoláriková Lesana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 3 469 +0.5 m/s 457  0,70 450  -1,60 469  0,50 469
11 3 Šimeková MáriaŠimeková Mária
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 5 464 +0.1 m/s 461  0,50 x 464  0,10 464
12 2 Brandisová NicolaBrandisová Nicola
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 2 453 -1.0 m/s 422  1,00 438  -3,10 453  -1,00 453
Celkom 12 pretekárov

Trojskok - Juniori

(ne, 23.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 193 Hriň AdamHriň Adam
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
02 02 5 14.08 +0.8 m/s x  1,10 13.43  1,00 13.87  1,00 13.87 13.79  0,60 14.08  0,80 13.96  0,50
2 71 Hlaváč DenisHlaváč Denis
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
00 00 4 13.59 +0.4 m/s x  1,30 13.10  0,80 13.43  0,90 13.43 13.35  0,70 11.81  0,40 13.59  0,40
3 174 Richtárech MartinRichtárech Martin
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
01 01 3 13.14 +0.6 m/s 13.14  0,60 13.14  0,70 - 13.14 x  0,40 13.02  0,40 12.97  0,50
4 127 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 2 12.28 +0.9 m/s 11.87  0,90 12.23  0,80 11.48  0,70 12.23 - 12.28  0,90 -
5 14 Spišák Samuel MirosSpišák Samuel Miros
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 1 11.73 +1.0 m/s x  0,70 11.50  0,50 11.73  1,00 11.73 11.43  0,60 x 11.20  0,70
Celkom 5 pretekárov

Trojskok - Juniorky

(ne, 23.6.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 181 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
00 00 7 12.06 +0.2 m/s 11.53  0,40 11.32  0,50 11.50  0,10 11.53 11.37  -0,10 x  1,40 12.06  0,20
2 59 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 8 11.99 -0.3 m/s 11.58  0,70 11.66  0,70 x  0,60 11.66 11.99  -0,30 x  0,10 x  0,90
3 64 Lehenová MonikaLehenová Monika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 6 11.58 +1.2 m/s x x 11.50  0,30 11.50 11.58  1,20 x  1,00 10.08  0,80
4 186 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 4 11.05 +0.3 m/s 10.68  0,50 - - 10.68 10.55  0,90 10.07  -0,10 11.05  0,30
5 228 Fotulová MiaFotulová Mia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 5 10.95 +0.9 m/s x  0,70 10.55  0,80 10.95  0,90 10.95 10.88  0,40 x  0,70 x  0,40
6 3 Šimeková MáriaŠimeková Mária
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 3 10.53 +1.0 m/s 10.53  1,00 10.46  0,80 10.46  0,80 10.53 10.29  0,40 10.50  -0,10 10.07  0,30
7 188 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 2 10.51 +0.9 m/s 10.27  -0,10 09.60  0,40 10.33  1,00 10.33 10.51  0,90 10.30  0,30 x  -0,30
19 Horváth EszterHorváth Eszter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 1 NM - - - - - - -
Celkom 8 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Juniorky

(ne, 23.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 101 Váleková NatáliaVáleková Natália
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 5 12.68 x x 11.55 11.55 12.19 12.68 x
2 150 Maňovská JanaMaňovská Jana
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 3 11.75 10.00 11.08 10.78 11.08 10.91 11.75 11.22
3 189 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
01 01 4 11.58 10.92 10.88 x 10.92 11.55 11.58 11.48
4 52 Lenková DenisaLenková Denisa
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
02 02 2 11.34 x 11.34 10.58 11.34 10.28 x 10.98
5 51 Jacková Anna NatháliaJacková Anna Nathália
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
02 02 1 09.88 08.60 09.38 08.87 9.38 09.64 09.24 09.88
Celkom 5 pretekárov

Vrh guľou 6 kg - Juniori

(ne, 23.6.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 28 Greguš JaroslavGreguš Jaroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 8 16.69 15.62 16.54 16.63 16.63 16.44 x 16.69
2 243 Šula KarelŠula Karel
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
03 03 6 15.23 14.87 14.15 15.00 15.00 15.23 15.04 15.12
3 171 Guňovský MarekGuňovský Marek
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
00 00 7 14.10 14.10 14.01 13.62 14.10 x 13.61 x
4 132 Ruman RomanRuman Roman
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
01 01 5 13.68 12.95 12.85 x 12.95 13.59 x 13.68
5 48 Kozár MartinKozár Martin
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
01 01 2 12.07 11.17 11.42 11.32 11.42 11.48 11.57 12.07
6 42 Legnavský BernardLegnavský Bernard
AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves
02 02 4 11.96 11.56 11.95 10.77 11.95 11.96 11.47 11.62
7 162 Šujanský BorisŠujanský Boris
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
01 01 3 11.96 x x 11.96 11.96 x x x
8 78 Plačko JánPlačko Ján
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
03 03 1 08.00 07.82 07.88 08.00 8.00 07.63 07.88 07.87
Celkom 8 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Juniorky

(so, 22.6.2019 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 189 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
01 01 4 36.13 33.19 33.34 x 33.34 35.44 36.13 35.49
2 18 Dirnbachová LuciaDirnbachová Lucia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 3 32.79 32.79 31.30 32.57 32.79 31.57 x x
3 150 Maňovská JanaMaňovská Jana
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 2 30.67 x x x - 30.67 x x
4 67 Palanská LenkaPalanská Lenka
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 5 28.73 x x 25.15 25.15 x 28.73 x
5 58 Danielová ChiaraDanielová Chiara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 1 25.82 x x x - x 24.44 25.82
Celkom 5 pretekárov

Hod diskom 1,75 kg - Juniori

(so, 22.6.2019 - 14:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 28 Greguš JaroslavGreguš Jaroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 8 46.89 46.06 46.20 45.08 46.20 45.54 44.19 46.89
2 6 Haborák MilanHaborák Milan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 1 43.75 x 41.96 x 41.96 x 38.39 43.75
3 132 Ruman RomanRuman Roman
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
01 01 7 43.26 39.07 43.01 43.26 43.26 x 40.99 x
4 243 Šula KarelŠula Karel
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
03 03 3 42.43 42.43 41.29 41.43 42.43 39.59 x 41.75
5 221 Kucka Filip MiroslavKucka Filip Miroslav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
00 00 6 33.59 31.26 x 33.59 33.59 33.07 32.81 x
6 128 Gabriel ŠtefanGabriel Štefan
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
01 01 4 33.16 29.44 30.47 30.96 30.96 x 33.16 31.06
7 162 Šujanský BorisŠujanský Boris
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
01 01 5 26.30 26.30 x x 26.30 x x x
8 Konopka MiloslavKonopka Miloslav
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
01 01 2 DNS
Celkom 8 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Juniorky

(so, 22.6.2019 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 189 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
01 01 6 44.10 44.10 x x 44.10 42.07 x 40.85
2 116 Ganobčíková NikolaGanobčíková Nikola
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
01 01 5 38.15 33.03 35.83 37.41 37.41 38.15 37.57 37.59
3 58 Danielová ChiaraDanielová Chiara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 4 36.74 34.47 36.39 34.50 36.39 36.74 27.69 36.59
4 117 Kereškényiová SimonaKereškényiová Simona
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
02 02 2 32.42 32.38 31.82 32.42 32.42 32.23 x 32.24
5 68 Ščasnovičová SoňaŠčasnovičová Soňa
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 1 30.81 29.74 29.03 28.62 29.74 28.79 27.74 30.81
6 255 Zváčová KatarínaZváčová Katarína
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
00 00 3 28.97 x 26.99 x 26.99 x 26.45 28.97
Celkom 6 pretekárov

Hod kladivom 6 kg - Juniori

(so, 22.6.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 8 Konopka MiloslavKonopka Miloslav
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
01 01 8 66.91 x 64.82 x 64.82 x x 66.91
2 26 Danáč DanielDanáč Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
00 00 9 65.21 62.91 64.48 x 64.48 63.59 x 65.21
3 221 Kucka Filip MiroslavKucka Filip Miroslav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
00 00 7 54.59 x 53.36 x 53.36 54.59 x x
4 175 Skoupa NorbertSkoupa Norbert
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
00 00 6 51.98 48.74 51.98 x 51.98 50.77 49.59 49.91
5 162 Šujanský BorisŠujanský Boris
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
01 01 5 30.79 29.65 30.74 x 30.74 x 29.03 30.79
6 251 Juran JakubJuran Jakub
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
02 02 4 30.77 29.75 23.09 26.82 29.75 29.23 30.77 x
7 128 Gabriel ŠtefanGabriel Štefan
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
01 01 3 26.23 23.77 26.23 x 26.23 21.37 x 25.29
8 81 Závodný PavolZávodný Pavol
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
03 03 2 23.06 22.92 20.10 23.06 23.06 22.12 19.27 21.25
9 76 Marťák ErikMarťák Erik
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
03 03 1 17.71 17.70 17.71 16.35 17.71
Celkom 9 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Juniorky

(ne, 23.6.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 178 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 7 40.62 39.13 x 37.93 39.13 x x 40.62
2 180 Hozáková MichaelaHozáková Michaela
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 1 31.76 31.76 29.58 29.83 31.76 30.85 29.66 30.75
3 126 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica
Naša atletikaNaša atletika
00 00 6 31.56 31.56 29.54 29.48 31.56 30.94 28.41 29.39
4 113 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
03 03 4 30.23 25.01 23.62 22.70 25.01 24.85 27.64 30.23
5 168 Nemcová AdrianaNemcová Adriana
ŠK JablonicaŠK Jablonica
02 02 3 29.59 25.47 28.01 29.59 29.59 26.92 25.41 26.47
6 50 Džambová BarboraDžambová Barbora
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
00 00 5 27.29 x 24.73 27.29 27.29 x x x
20 Melíšková LianaMelíšková Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 2 DNS
Celkom 7 pretekárov

Hod oštepom 800 g - Juniori

(ne, 23.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 91 Michalec PatrikMichalec Patrik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 8 64.86 60.74 64.41 x 64.41 63.08 x 64.86
2 47 Katrenič GabrielKatrenič Gabriel
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
00 00 7 54.17 43.58 47.59 49.39 49.39 x 50.95 54.17
3 88 Jelínek PatrikJelínek Patrik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 4 52.67 x x 47.99 47.99 x 52.67 51.20
4 205 Hromada JakubHromada Jakub
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 5 45.81 43.22 44.97 x 44.97 45.76 45.81 x
5 160 Harant AndrejHarant Andrej
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
01 01 3 45.53 44.38 x 43.22 44.38 44.09 43.00 45.53
6 86 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 6 43.13 40.50 40.88 42.61 42.61 x 43.13 x
7 118 Zeleňák SamuelZeleňák Samuel
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
02 02 2 38.84 34.94 38.59 38.62 38.62 37.59 38.84 38.68
8 134 Šimune KristiánŠimune Kristián
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
01 01 1 32.61 31.23 27.61 31.00 31.23 32.61 x -
Celkom 8 pretekárov

4 x 100 m kluby - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 22.6.2019 - 17:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 204 Ďurdina, Krošlák, Igaz, Beladič Ďurdina, Krošlák, Igaz, Beladič AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:43.54 0.170
2 224 Čerevka, Váňa, Sedlák, Jelínek Čerevka, Váňa, Sedlák, Jelínek AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:44.81 0.185
3 120 Haraslin, Benda, Federič, Bujna Haraslin, Benda, Federič, Bujna Naša atletikaNaša atletika 4 0:44.91 0.175
131 Kopček, Kutruc, Šimune, Vojtek Kopček, Kutruc, Šimune, Vojtek ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DNF 0.226
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 22.6.2019 - 17:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 42 Legnavský, Jančár, Revaj, Baluch Legnavský, Jančár, Revaj, Baluch AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 0:44.16 0.214
2 208 Kostolný, Drobný, Drobný, Cisár Kostolný, Drobný, Drobný, Cisár AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:46.44 0.224
3 257 Beláň, Bugoš, Labo, Kvasnica Beláň, Bugoš, Labo, Kvasnica AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 0:46.75 0.165
4 75 Marťák, Čerešník, Primič, Sabota Marťák, Čerešník, Primič, Sabota CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 0:58.96 0.169
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 204 Ďurdina, Krošlák, Igaz, Beladič Ďurdina, Krošlák, Igaz, Beladič AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:43.54 0.170
2 42 Legnavský, Jančár, Revaj, Baluch Legnavský, Jančár, Revaj, Baluch AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 0:44.16 0.214
3 224 Čerevka, Váňa, Sedlák, Jelínek Čerevka, Váňa, Sedlák, Jelínek AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:44.81 0.185
4 120 Haraslin, Benda, Federič, Bujna Haraslin, Benda, Federič, Bujna Naša atletikaNaša atletika 4 0:44.91 0.175
5 208 Kostolný, Drobný, Drobný, Cisár Kostolný, Drobný, Drobný, Cisár AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:46.44 0.224
6 257 Beláň, Bugoš, Labo, Kvasnica Beláň, Bugoš, Labo, Kvasnica AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 0:46.75 0.165
7 75 Marťák, Čerešník, Primič, Sabota Marťák, Čerešník, Primič, Sabota CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 0:58.96 0.169
131 Kopček, Kutruc, Šimune, Vojtek Kopček, Kutruc, Šimune, Vojtek ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DNF 0.226

4 x 100 m kluby - Juniorky (Beh)

Beh (so, 22.6.2019 - 17:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 148 Húsková, Lackovičová, Švecová, Forster Húsková, Lackovičová, Švecová, Forster ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:48.30 0.184
2 266 Kudlíková, Kubaščíková, Zápotočná, Kišková Kudlíková, Kubaščíková, Zápotočná, Kišková AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 0:48.72 0.178
3 61 Križanová, Kudlová, Lafeková, Lehenová Križanová, Kudlová, Lafeková, Lehenová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:48.92 0.177
4 229 Brachová, Géciová, Devaldová, Fotulová Brachová, Géciová, Devaldová, Fotulová AK Slávia TU Košice AAK Slávia TU Košice A 2 0:50.69 0.188
Celkom 4 pretekári

4 x 400 m kluby - Juniori (Beh)

Beh 01 (ne, 23.6.2019 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 203 Kostolný, Drobný, Lúža, Cidorík Kostolný, Drobný, Lúža, Cidorík AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 3:28.05 0.216
2 38 Revaj, Jančár, Lazar, Baluch Revaj, Jančár, Lazar, Baluch AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 3:32.53 0.196
3 134 Kutruc, Šimune, Vánovský, Kačina Kutruc, Šimune, Vánovský, Kačina ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 3:34.39 0.376
4 257 Beláň, Bugoš, Labo, Kvasnica Beláň, Bugoš, Labo, Kvasnica AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 3:43.82 0.182
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 23.6.2019 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 271 Lazar, Nosáľ, Paulíny, Vojtáš Lazar, Nosáľ, Paulíny, Vojtáš Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 3:32.46 0.170
2 Tóth, Ostrovský, Žiačik, Valo Tóth, Ostrovský, Žiačik, Valo Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 3:40.90 0.190
3 223 Patarák, Sedlák, Haják, Váňa Patarák, Sedlák, Haják, Váňa AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 3:45.86 0.407
4 78 Primič, Plačko, Mižialko, Baláž Primič, Plačko, Mižialko, Baláž CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 4:59.88 0.217
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 203 Kostolný, Drobný, Lúža, Cidorík Kostolný, Drobný, Lúža, Cidorík AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 3:28.05 0.216
2 271 Lazar, Nosáľ, Paulíny, Vojtáš Lazar, Nosáľ, Paulíny, Vojtáš Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 3:32.46 0.170
3 38 Revaj, Jančár, Lazar, Baluch Revaj, Jančár, Lazar, Baluch AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 3:32.53 0.196
4 134 Kutruc, Šimune, Vánovský, Kačina Kutruc, Šimune, Vánovský, Kačina ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 3:34.39 0.376
5 Tóth, Ostrovský, Žiačik, Valo Tóth, Ostrovský, Žiačik, Valo Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 3:40.90 0.190
6 257 Beláň, Bugoš, Labo, Kvasnica Beláň, Bugoš, Labo, Kvasnica AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 3:43.82 0.182
7 223 Patarák, Sedlák, Haják, Váňa Patarák, Sedlák, Haják, Váňa AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 3:45.86 0.407
8 78 Primič, Plačko, Mižialko, Baláž Primič, Plačko, Mižialko, Baláž CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 4:59.88 0.217

4 x 400 m kluby - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 23.6.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 266 Kišková, Kubaščíková, Zápotočná, Kudlíková Kišková, Kubaščíková, Zápotočná, Kudlíková AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 3:57.99 0.301
2 146 Ištvánová, Húsková, Lackovičová, Kusyová Ištvánová, Húsková, Lackovičová, Kusyová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 4:02.07 0.302
3 229 Géciová, Kuczik, Devaldová, Fotulová Géciová, Kuczik, Devaldová, Fotulová AK Slávia TU Košice AAK Slávia TU Košice A 5 4:03.20 0.240
4 187 Švachová, Šarinová, Šupicová, Šišoláková Švachová, Šarinová, Šupicová, Šišoláková Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 4:09.78 0.223
5 226 Luptáková, Brachová, Andrushchak, Špakovská Luptáková, Brachová, Andrushchak, Špakovská AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 4:27.62 0.300
Celkom 5 pretekárov