<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR juniorov a junioriek

Bratislava (22. - 23. 6. 2019)
Skok do výšky - Juniori (nedeľa, 23.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 213 Tóth GergelyTóth Gergely 010816 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 190
2 242 Ruffíni RobertRuffíni Robert 040612 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 185
3 121 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 021012 Naša atletikaNaša atletika 175
Skok do výšky - Juniorky (nedeľa, 23.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 59 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 000218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 164
2 97 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela 020904 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 160
3 217 Tichá SimonaTichá Simona 031122 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 160
Skok o žrdi - Juniori (sobota, 22.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 89 Kremser AdamKremser Adam 010109 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 430
2 27 Ďuriško MartinĎuriško Martin 000912 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 420
3 73 Sedlák SamuelSedlák Samuel 010829 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 400
Skok o žrdi - Juniorky (sobota, 22.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 250 Paliderová LujzaPaliderová Lujza 021003 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 350
2 139 Bírová NinaBírová Nina 001218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 290
3 177 Balážová EmaBalážová Ema 020718 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 220
Skok do diaľky - Juniori (sobota, 22.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 193 Hriň AdamHriň Adam 020311 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 718
2 120 Benda JakubBenda Jakub 000714 Naša atletikaNaša atletika 692
3 220 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 673
Skok do diaľky - Juniorky (sobota, 22.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 181 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia 000404 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 585
2 119 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 040111 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 581
3 96 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 010305 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 534
Trojskok - Juniori (nedeľa, 23.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 193 Hriň AdamHriň Adam 020311 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 14.08
2 71 Hlaváč DenisHlaváč Denis 001023 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 13.59
3 174 Richtárech MartinRichtárech Martin 010726 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 13.14
Trojskok - Juniorky (nedeľa, 23.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 181 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia 000404 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 12.06
2 59 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 000218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11.99
3 64 Lehenová MonikaLehenová Monika 020423 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11.58
Vrh guľou 4 kg - Juniorky (nedeľa, 23.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 101 Váleková NatáliaVáleková Natália 010217 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.68
2 150 Maňovská JanaMaňovská Jana 000909 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11.75
3 189 Vrecková MichaelaVrecková Michaela 010123 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 11.58
Vrh guľou 6 kg - Juniori (nedeľa, 23.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 28 Greguš JaroslavGreguš Jaroslav 010406 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 16.69
2 243 Šula KarelŠula Karel 031001 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 15.23
3 171 Guňovský MarekGuňovský Marek 000707 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 14.10
Hod diskom 1 kg - Juniorky (sobota, 22.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 189 Vrecková MichaelaVrecková Michaela 010123 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 36.13
2 18 Dirnbachová LuciaDirnbachová Lucia 001013 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 32.79
3 150 Maňovská JanaMaňovská Jana 000909 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 30.67
Hod diskom 1,75 kg - Juniori (sobota, 22.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 28 Greguš JaroslavGreguš Jaroslav 010406 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 46.89
2 6 Haborák MilanHaborák Milan 021115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 43.75
3 132 Ruman RomanRuman Roman 011007 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 43.26
Hod kladivom 4 kg - Juniorky (sobota, 22.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 189 Vrecková MichaelaVrecková Michaela 010123 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 44.10
2 116 Ganobčíková NikolaGanobčíková Nikola 010905 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 38.15
3 58 Danielová ChiaraDanielová Chiara 030906 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 36.74
Hod kladivom 6 kg - Juniori (sobota, 22.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 8 Konopka MiloslavKonopka Miloslav 011220 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 66.91
2 26 Danáč DanielDanáč Daniel 000602 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 65.21
3 221 Kucka Filip MiroslavKucka Filip Miroslav 000630 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 54.59
Hod oštepom 600 g - Juniorky (nedeľa, 23.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 178 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra 020624 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 40.62
2 180 Hozáková MichaelaHozáková Michaela 021019 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 31.76
3 126 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 000624 Naša atletikaNaša atletika 31.56
Hod oštepom 800 g - Juniori (nedeľa, 23.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 91 Michalec PatrikMichalec Patrik 000407 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 64.86
2 47 Katrenič GabrielKatrenič Gabriel 000214 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 54.17
3 88 Jelínek PatrikJelínek Patrik 010723 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 52.67