<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR juniorov a junioriek

Bratislava (22. - 23. 6. 2019)

200 m - Juniori (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 23.6.2019 - 10:00) official Vietor: +0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 111 Murcko OliverMurcko Oliver 010503 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 22.07 Q 0.156
2 93 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 22.31 q 0.160
3 46 Nemec JakubNemec Jakub 030205 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 22.50 q 0.209
4 15 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 23.59 0.391
5 165 Cerula SamuelCerula Samuel 011121 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 23.60 0.186
6 235 Galdík MartinGaldík Martin 000809 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 1 23.90 0.185
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 23.6.2019 - 10:00) official Vietor: +0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 109 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 22.32 Q 0.174
2 244 Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 22.73 0.187
3 206 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 23.09 0.186
4 218 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 23.82 0.213
5 130 Kopček SamuelKopček Samuel 030213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 24.06 0.179
6 173 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 26.25 0.205
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 23.6.2019 - 10:00) official Vietor: +0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 120 Benda JakubBenda Jakub 000714 Naša atletikaNaša atletika 4 22.12 Q 0.138
2 87 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 22.71 0.161
3 260 Kvasnica MatejKvasnica Matej 000314 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 23.44 0.139
4 43 Revaj ErikRevaj Erik 010220 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 23.47 0.184
5 17 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 23.80 0.177
38 Jančár LucianJančár Lucian 000529 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 DNF
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 23.6.2019 - 10:00) official Vietor: +0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 69 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 22.43 Q 0.194
2 198 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.62 0.184
3 31 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 011218 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 22.93 0.215
4 209 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 010218 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 23.48 0.227
5 211 Lúža MarošLúža Maroš 000523 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 23.64 0.187
6 204 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 23.71 0.186
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 111 Murcko OliverMurcko Oliver 010503 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 22.07 Q 0.156
2 120 Benda JakubBenda Jakub 000714 Naša atletikaNaša atletika 4 22.12 Q 0.138
3 93 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 22.31 q 0.160
4 109 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 22.32 Q 0.174
5 69 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 22.43 Q 0.194
6 46 Nemec JakubNemec Jakub 030205 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 22.50 q 0.209
7 198 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.62 0.184
8 87 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 22.71 0.161
9 244 Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 22.73 0.187
10 31 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 011218 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 22.93 0.215
11 206 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 23.09 0.186
12 260 Kvasnica MatejKvasnica Matej 000314 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 23.44 0.139
13 43 Revaj ErikRevaj Erik 010220 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 23.47 0.184
14 209 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 010218 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 23.48 0.227
15 15 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 23.59 0.391
16 165 Cerula SamuelCerula Samuel 011121 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 23.60 0.186
17 211 Lúža MarošLúža Maroš 000523 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 23.64 0.187
18 204 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 23.71 0.186
19 17 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 23.80 0.177
20 218 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 23.82 0.213
21 235 Galdík MartinGaldík Martin 000809 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 1 23.90 0.185
22 130 Kopček SamuelKopček Samuel 030213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 24.06 0.179
23 173 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 26.25 0.205
38 Jančár LucianJančár Lucian 000529 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 DNF

200 m - Juniori (Finále)

Finále (ne, 23.6.2019 - 11:20) official Vietor: +0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 111 Murcko OliverMurcko Oliver 010503 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 21.74 0.168
2 120 Benda JakubBenda Jakub 000714 Naša atletikaNaša atletika 3 21.77 0.146
3 109 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 22.04 0.175
4 69 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 22.33 0.193
5 46 Nemec JakubNemec Jakub 030205 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 22.54 0.192
93 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 DNS
Celkom 6 pretekárov

200 m - Juniorky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 23.6.2019 - 10:15) official Vietor: +0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 143 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.83 Q 0.214
2 103 Gorelová DianaGorelová Diana 000905 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 5 26.73 q 0.154
3 182 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 27.05 0.257
4 25 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 27.90 0.210
5 113 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 031106 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 28.07 0.595
6 140 Bucholcerová JankaBucholcerová Janka 011025 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 28.87 0.263
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 23.6.2019 - 10:15) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 265 Kišková KatarínaKišková Katarína 020527 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 25.49 Q 0.316
2 267 Kudlíková DanaKudlíková Dana 010821 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 26.26 q 0.170
3 70 Bartková AlexandraBartková Alexandra 010111 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 26.97 0.366
4 246 Belicová GabrielaBelicová Gabriela 000429 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 27.27 0.148
5 245 Antušeková MartinaAntušeková Martina 000320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 27.83 0.545
6 3 Šimeková MáriaŠimeková Mária 030205 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 28.61 0.206
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 23.6.2019 - 10:15) official Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 100 Tomková DášaTomková Dáša 000616 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 26.03 Q 0.179
2 22 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 27.16 0.299
3 2 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 27.51 0.320
4 248 Lepotová AmáliaLepotová Amália 020429 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 28.17 0.412
5 102 Dovjáková ĽubomíraDovjáková Ľubomíra 020912 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 1 28.66 0.374
6 146 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 39.82 0.173
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 23.6.2019 - 10:15) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 62 Kudlová DenisaKudlová Denisa 010326 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 25.76 Q 0.276
2 21 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 050410 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 27.06 0.173
3 232 Kuczik MáriaKuczik Mária 020520 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 27.12 0.234
4 54 Comová MichaelaComová Michaela 010522 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 27.39 0.146
5 184 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 27.98 0.179
6 254 Konečná VeronikaKonečná Veronika 021222 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 29.80 0.175
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 265 Kišková KatarínaKišková Katarína 020527 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 25.49 Q 0.316
2 62 Kudlová DenisaKudlová Denisa 010326 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 25.76 Q 0.276
3 143 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.83 Q 0.214
4 100 Tomková DášaTomková Dáša 000616 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 26.03 Q 0.179
5 267 Kudlíková DanaKudlíková Dana 010821 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 26.26 q 0.170
6 103 Gorelová DianaGorelová Diana 000905 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 5 26.73 q 0.154
7 70 Bartková AlexandraBartková Alexandra 010111 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 26.97 0.366
8 182 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 27.05 0.257
9 21 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 050410 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 27.06 0.173
10 232 Kuczik MáriaKuczik Mária 020520 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 27.12 0.234
11 22 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 27.16 0.299
12 246 Belicová GabrielaBelicová Gabriela 000429 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 27.27 0.148
13 54 Comová MichaelaComová Michaela 010522 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 27.39 0.146
14 2 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 27.51 0.320
15 245 Antušeková MartinaAntušeková Martina 000320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 27.83 0.545
16 25 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 27.90 0.210
17 184 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 27.98 0.179
18 113 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 031106 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 28.07 0.595
19 248 Lepotová AmáliaLepotová Amália 020429 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 28.17 0.412
20 3 Šimeková MáriaŠimeková Mária 030205 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 28.61 0.206
21 102 Dovjáková ĽubomíraDovjáková Ľubomíra 020912 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 1 28.66 0.374
22 140 Bucholcerová JankaBucholcerová Janka 011025 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 28.87 0.263
23 254 Konečná VeronikaKonečná Veronika 021222 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 29.80 0.175
24 146 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 39.82 0.173

200 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 23.6.2019 - 11:30) official Vietor: +0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 143 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 24.19 0.185
2 265 Kišková KatarínaKišková Katarína 020527 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 24.57 0.309
3 62 Kudlová DenisaKudlová Denisa 010326 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 25.21 0.228
4 100 Tomková DášaTomková Dáša 000616 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 25.48 0.176
5 267 Kudlíková DanaKudlíková Dana 010821 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 26.15 0.386
6 103 Gorelová DianaGorelová Diana 000905 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 1 26.68 0.152
Celkom 6 pretekárov