<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR juniorov a junioriek

Bratislava (22. - 23. 6. 2019)

1500 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 23.6.2019 - 10:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 273 Paulíny AndrejPaulíny Andrej 010401 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 3:59.76
2 153 Čerep VladimirČerep Vladimir 010211 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 3 4:08.31
3 164 Marko JánMarko Ján 000809 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 2 4:09.43
4 257 Bugoš FilipBugoš Filip 000621 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 4:13.07
5 277 Nevedel JozefNevedel Jozef 001016 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 4:13.53
6 92 Obergries BorisObergries Boris 000427 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 9 4:14.00
7 129 Kačina SebastiánKačina Sebastián 001030 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 4:14.63
8 45 Fridmanský DenisFridmanský Denis 010721 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 4:15.82
9 133 Svoreň OndrejSvoreň Ondrej 000816 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 4:18.15
10 158 Tomeček AdamTomeček Adam 001019 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 5 4:18.61
11 57 Šimlaštík MiroslavŠimlaštík Miroslav 011030 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 4:21.22
12 156 Polončák DamiánPolončák Damián 020716 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 3 4:21.92
13 84 Gomola JakubGomola Jakub 010627 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 4:30.97
14 35 Hlbocký JurajHlbocký Juraj 020207 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 4:31.94
15 39 Kampczyk KristiánKampczyk Kristián 020119 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 9 4:31.96
16 41 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 4:35.45
17 5 Dráfi KarolDráfi Karol 011005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 4:38.46
90 Macko MatúšMacko Matúš 010125 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 DNS
Celkom 18 pretekárov

1500 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 22.6.2019 - 16:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 33 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 031002 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 4:57.58
2 107 Ivančová TamaraIvančová Tamara 030402 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 4:59.84
3 264 Gombárová BarboraGombárová Barbora 040620 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 5:01.01
4 280 Ondrúšková LuciaOndrúšková Lucia 021128 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 5:03.07
5 99 Špitková KristínaŠpitková Kristína 010130 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 5:05.78
6 268 Suranová KarinSuranová Karin 001211 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 5:06.08
7 179 Harceková MáriaHarceková Mária 020703 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 5:25.91
8 231 Kočová LenkaKočová Lenka 030525 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 5:26.52
9 234 Špakovská SoňaŠpakovská Soňa 020207 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11 5:29.51
10 214 Čermáková AdelaČermáková Adela 030711 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 9 5:30.21
11 225 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 030310 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10 5:34.11
Celkom 11 pretekárov