<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

MSR dorastencov a dorasteniek

Humenné (3. - 4. 6. 2023)

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 3.6.2023 - 14:55) official Vietor: +1.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 24 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 11.07 Q 0.165
2 278 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 11.51 q 0.177
3 299 Elegańczyk Bartłomiej MatúšElegańczyk Bartłomiej Matúš 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 PB 11.65 0.174
4 5 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 11.87 0.198
5 277 Jelínek JakubJelínek Jakub 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 PB 12.06 0.189
6 109 Paúk MartinPaúk Martin 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 12.09 0.201
7 79 Hubay SzabolcsHubay Szabolcs 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 12.30 0.175
8 153 Kapak DávidKapak Dávid 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 PB 12.50 0.189
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 3.6.2023 - 14:55) official Vietor: -0.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 198 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.40 Q 0.177
2 6 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 11.50 q 0.187
3 218 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 PB 11.54 q 0.195
4 279 Michalko MatejMichalko Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 11.70 0.163
5 18 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 11.83 0.198
6 19 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 12.09 0.175
7 280 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 12.35 0.211
8 40 Kundrát JozefKundrát Jozef 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 12.36 0.200
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 3.6.2023 - 14:55) official Vietor: -1.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 233 Šturdík Tomᚊturdík Tomáš 07 07 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 11.58 Q 0.200
2 249 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.60 q 0.178
3 150 Kučera PeterKučera Peter 07 07 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 2 PB 11.84 0.165
4 58 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.91 0.187
5 99 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 12.07 0.192
6 264 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 PB 12.09 0.173
7 23 Drobena JánDrobena Ján 07 07 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 PB 12.19 0.174
8 163 Sofka PatrikSofka Patrik 07 07 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 7 12.46 0.165
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 3.6.2023 - 14:55) official Vietor: -2.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 61 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.55 Q 0.148
2 173 Pečimúth MatúšPečimúth Matúš 07 07 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 11.91 0.178
3 1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 12.08 0.165
4 165 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 2 12.35 0.166
5 282 Vicáň DávidVicáň Dávid 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 12.44 0.189
6 4 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 12.44 0.198
7 80 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 12.46 0.201
8 181 Bayer MatúšBayer Matúš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 12.47 0.187
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 24 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 11.07 Q 0.165
2 198 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.40 Q 0.177
3 6 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 11.50 q 0.187
4 278 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 11.51 q 0.177
5 218 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 PB 11.54 q 0.195
6 61 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.55 Q 0.148
7 233 Šturdík Tomᚊturdík Tomáš 07 07 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 11.58 Q 0.200
8 249 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.60 q 0.178
9 299 Elegańczyk Bartłomiej MatúšElegańczyk Bartłomiej Matúš 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 PB 11.65 0.174
10 279 Michalko MatejMichalko Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 11.70 0.163
11 18 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 11.83 0.198
12 150 Kučera PeterKučera Peter 07 07 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 2 PB 11.84 0.165
13 5 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 11.87 0.198
14 58 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.91 0.187
14 173 Pečimúth MatúšPečimúth Matúš 07 07 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 11.91 0.178
16 277 Jelínek JakubJelínek Jakub 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 PB 12.06 0.189
17 99 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 12.07 0.192
18 1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 12.08 0.165
19 109 Paúk MartinPaúk Martin 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 12.09 0.201
19 19 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 12.09 0.175
19 264 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 PB 12.09 0.173
22 23 Drobena JánDrobena Ján 07 07 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 PB 12.19 0.174
23 79 Hubay SzabolcsHubay Szabolcs 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 12.30 0.175
24 280 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 12.35 0.211
24 165 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 2 12.35 0.166
26 40 Kundrát JozefKundrát Jozef 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 12.36 0.200
27 282 Vicáň DávidVicáň Dávid 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 12.44 0.189
27 4 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 12.44 0.198
29 163 Sofka PatrikSofka Patrik 07 07 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 7 12.46 0.165
29 80 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 12.46 0.201
31 181 Bayer MatúšBayer Matúš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 12.47 0.187
32 153 Kapak DávidKapak Dávid 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 PB 12.50 0.189

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 3.6.2023 - 16:20) official Vietor: -1.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 24 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 11.08 0.178
2 61 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 11.16 0.195
3 198 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.30 0.173
4 6 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 PB 11.39 0.184
5 278 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 PB 11.42 0.200
6 233 Šturdík Tomᚊturdík Tomáš 07 07 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 6 11.43 0.184
7 218 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 11.46 0.183
8 249 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 11.60 0.166
Celkom 8 pretekárov

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 3.6.2023 - 16:15) official Vietor: +0.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 20 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 12.21 0.153
2 183 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 12.44 0.188
3 190 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 12.45 0.201
4 7 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 SB 12.59 0.195
5 202 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12.61 0.165
6 93 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 12.81 0.178
7 293 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 PB 12.85 0.164
8 270 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 1 SB 13.08 0.186
Celkom 8 pretekárov

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 3.6.2023 - 14:40) official Vietor: +3.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 183 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 12.31 Q 0.255
2 293 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 12.82 q 0.178
3 270 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 3 12.84 q 0.198
4 38 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 13.10 0.188
5 200 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 13.30 0.186
6 258 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 13.33 0.165
7 221 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 13.37 0.234
8 187 Grebečiová ValikaGrebečiová Valika 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 13.62 0.201
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 3.6.2023 - 14:40) official Vietor: +0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 190 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 12.62 Q 0.189
2 7 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 12.81 q 0.280
3 267 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 13.09 0.201
4 246 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 SB 13.21 0.196
5 128 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 13.22 0.235
6 89 Hubayová LeaHubayová Lea 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 13.44 0.178
7 223 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 SB 13.66 0.200
8 92 Krešáková ErikaKrešáková Erika 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 13.83 0.166
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 3.6.2023 - 14:40) official Vietor: +1.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 20 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 12.27 Q 0.189
2 93 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 12.69 q 0.177
3 250 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 13.08 0.165
4 254 Maršalová PetraMaršalová Petra 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 13.10 0.201
5 111 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 13.18 0.178
6 225 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 PB 13.25 0.200
7 90 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 PB 13.33 0.188
8 120 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 PB 13.35 0.215
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 3.6.2023 - 14:40) official Vietor: -0.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 202 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.58 Q 0.214
2 255 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 12.94 0.236
3 231 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 13.07 0.100
4 25 Čmelová EmíliaČmelová Emília 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 7 PB 13.18 0.158
5 86 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 13.48 0.168
6 244 Chlpáňová KatarínaChlpáňová Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 13.49 0.214
7 127 Rusnáková LindaRusnáková Linda 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 PB 13.66 0.205
8 226 Kasajová KristínaKasajová Kristína 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 13.84 0.174
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 20 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 12.27 Q 0.189
2 183 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 12.31 Q 0.255
3 202 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.58 Q 0.214
4 190 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 12.62 Q 0.189
5 93 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 12.69 q 0.177
6 7 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 12.81 q 0.280
7 293 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 12.82 q 0.178
8 270 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 3 12.84 q 0.198
9 255 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 12.94 0.236
10 231 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 13.07 0.100
11 250 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 13.08 0.165
12 267 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 13.09 0.201
13 38 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 13.10 0.188
13 254 Maršalová PetraMaršalová Petra 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 13.10 0.201
15 111 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 13.18 0.178
15 25 Čmelová EmíliaČmelová Emília 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 7 PB 13.18 0.158
17 246 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 SB 13.21 0.196
18 128 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 13.22 0.235
19 225 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 PB 13.25 0.200
20 200 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 13.30 0.186
21 258 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 13.33 0.165
21 90 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 PB 13.33 0.188
23 120 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 PB 13.35 0.215
24 221 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 13.37 0.234
25 89 Hubayová LeaHubayová Lea 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 13.44 0.178
26 86 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 13.48 0.168
27 244 Chlpáňová KatarínaChlpáňová Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 13.49 0.214
28 187 Grebečiová ValikaGrebečiová Valika 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 13.62 0.201
29 223 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 SB 13.66 0.200
29 127 Rusnáková LindaRusnáková Linda 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 PB 13.66 0.205
31 92 Krešáková ErikaKrešáková Erika 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 13.83 0.166
32 226 Kasajová KristínaKasajová Kristína 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 13.84 0.174

200 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 4.6.2023 - 10:15) official Vietor: -1.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 142 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 23.08 Q 0.210
2 176 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 23.40 q 0.235
3 173 Pečimúth MatúšPečimúth Matúš 07 07 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 23.54 0.221
4 299 Elegańczyk Bartłomiej MatúšElegańczyk Bartłomiej Matúš 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 24.59 0.214
5 194 Dzian MatejDzian Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 24.64 0.199
6 272 Brna TomášBrna Tomáš 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 PB 25.04 0.235
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 4.6.2023 - 10:15) official Vietor: -1.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 61 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.02 Q 0.213
2 198 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.33 q 0.210
3 278 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 23.45 0.252
4 99 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 24.10 0.247
5 81 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 24.14 0.231
6 78 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 25.77 0.222
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 4.6.2023 - 10:15) official Vietor: -0.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 60 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 23.38 Q 0.269
2 18 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 23.61 0.231
3 218 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 23.87 0.214
4 282 Vicáň DávidVicáň Dávid 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 24.73 0.245
5 19 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 24.79 0.235
24 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 DNF 0.224
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 4.6.2023 - 10:15) official Vietor: -1.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 28 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 23.32 Q 0.247
2 249 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 23.69 0.233
3 300 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 24.05 0.225
4 264 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 24.65 0.205
5 181 Bayer MatúšBayer Matúš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 24.96 0.218
6 58 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 26.72 0.221
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 61 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.02 Q 0.213
2 142 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 23.08 Q 0.210
3 28 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 23.32 Q 0.247
4 198 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.33 q 0.210
5 60 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 23.38 Q 0.269
6 176 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 23.40 q 0.235
7 278 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 23.45 0.252
8 173 Pečimúth MatúšPečimúth Matúš 07 07 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 23.54 0.221
9 18 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 23.61 0.231
10 249 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 23.69 0.233
11 218 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 23.87 0.214
12 300 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 24.05 0.225
13 99 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 24.10 0.247
14 81 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 24.14 0.231
15 299 Elegańczyk Bartłomiej MatúšElegańczyk Bartłomiej Matúš 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 24.59 0.214
16 194 Dzian MatejDzian Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 24.64 0.199
17 264 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 24.65 0.205
18 282 Vicáň DávidVicáň Dávid 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 24.73 0.245
19 19 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 24.79 0.235
20 181 Bayer MatúšBayer Matúš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 24.96 0.218
21 272 Brna TomášBrna Tomáš 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 PB 25.04 0.235
22 78 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 25.77 0.222
23 58 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 26.72 0.221
24 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 DNF 0.224

200 m - Dorastenci (Finále)

Finále (ne, 4.6.2023 - 11:50) official Vietor: +1.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 142 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 PB 22.22 0.234
2 61 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 22.45 0.248
3 28 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 PB 22.80 0.226
4 60 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 23.19 0.225
5 176 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 SB 23.21 0.219
6 198 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 23.34 0.261
Celkom 6 pretekárov

200 m - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 4.6.2023 - 11:45) official Vietor: +0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 64 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 24.82 0.223
2 20 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 25.22 0.245
3 202 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 25.31 0.217
4 115 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 25.39 0.218
5 93 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 25.93 0.256
6 7 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 26.07 0.223
Celkom 6 pretekárov

200 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 4.6.2023 - 10:00) official Vietor: +0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 64 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 25.29 Q 0.255
2 7 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 SB 25.81 q 0.278
3 216 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 26.44 0.265
4 87 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 27.23 0.234
5 250 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 27.42 0.265
6 258 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 27.70 0.245
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 4.6.2023 - 10:00) official Vietor: -0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 20 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 25.61 Q 0.210
2 93 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 25.87 q 0.234
3 267 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 26.44 0.235
4 293 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 27.48 0.241
5 244 Chlpáňová KatarínaChlpáňová Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 28.51 0.222
190 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 DNF 0.218
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 4.6.2023 - 10:00) official Vietor: +0.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 115 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 25.52 Q 0.211
2 229 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 26.18 0.203
3 184 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 26.91 0.198
4 246 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 SB 27.13 0.254
5 254 Maršalová PetraMaršalová Petra 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 27.22 0.247
6 187 Grebečiová ValikaGrebečiová Valika 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 27.69 0.231
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 4.6.2023 - 10:00) official Vietor: +0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 202 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.73 Q 0.222
2 119 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 25.98 0.216
3 270 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 5 SB 26.96 0.241
4 128 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 27.64 0.245
5 38 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 27.68 0.231
158 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 DNF 0.211
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 64 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 25.29 Q 0.255
2 115 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 25.52 Q 0.211
3 20 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 25.61 Q 0.210
4 202 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.73 Q 0.222
5 7 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 SB 25.81 q 0.278
6 93 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 25.87 q 0.234
7 119 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 25.98 0.216
8 229 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 26.18 0.203
9 216 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 26.44 0.265
9 267 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 26.44 0.235
11 184 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 26.91 0.198
12 270 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 5 SB 26.96 0.241
13 246 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 SB 27.13 0.254
14 254 Maršalová PetraMaršalová Petra 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 27.22 0.247
15 87 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 27.23 0.234
16 250 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 27.42 0.265
17 293 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 27.48 0.241
18 128 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 27.64 0.245
19 38 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 27.68 0.231
20 187 Grebečiová ValikaGrebečiová Valika 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 27.69 0.231
21 258 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 27.70 0.245
22 244 Chlpáňová KatarínaChlpáňová Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 28.51 0.222
190 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 DNF 0.218
158 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 DNF 0.211

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 3.6.2023 - 15:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 56 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 0:57.04 0.289
2 207 Olexa LukášOlexa Lukáš 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 0:58.91 0.246
3 163 Sofka PatrikSofka Patrik 07 07 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 2 0:59.92 0.223
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 3.6.2023 - 15:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 3 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 0:53.26 0.256
2 114 Fojtík JakubFojtík Jakub 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 0:53.67 0.241
3 272 Brna TomášBrna Tomáš 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 PB 0:53.73 0.231
4 192 Bortnyk VladyslavBortnyk Vladyslav 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:57.74 0.298
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 3.6.2023 - 15:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 28 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 PB 0:50.67 0.236
2 60 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 0:51.03 0.247
3 300 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 PB 0:51.85 0.256
4 194 Dzian MatejDzian Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 0:52.50 0.289
5 242 Lipka MartinLipka Martin 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:52.75 0.245
81 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 DQ -0.017
Poznámky:
DQ 16.8
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 28 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 PB 0:50.67 0.236
2 60 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 0:51.03 0.247
3 300 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 PB 0:51.85 0.256
4 194 Dzian MatejDzian Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 0:52.50 0.289
5 242 Lipka MartinLipka Martin 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:52.75 0.245
6 3 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 0:53.26 0.256
7 114 Fojtík JakubFojtík Jakub 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 0:53.67 0.241
8 272 Brna TomášBrna Tomáš 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 PB 0:53.73 0.231
9 56 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 0:57.04 0.289
10 192 Bortnyk VladyslavBortnyk Vladyslav 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:57.74 0.298
11 207 Olexa LukášOlexa Lukáš 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 0:58.91 0.246
12 163 Sofka PatrikSofka Patrik 07 07 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 2 0:59.92 0.223
81 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 DQ -0.017

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 3.6.2023 - 15:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 95 Parkanská SáraParkanská Sára 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 1:07.98 0.245
2 169 Králiková ZuzanaKráliková Zuzana 07 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 PB 1:08.03 0.245
3 168 Ištokovičová KarinIštokovičová Karin 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 PB 1:09.27 0.235
4 157 Behúnová EmaBehúnová Ema 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 1:10.43 0.278
5 47 Martausová NatáliaMartausová Natália 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 1:14.44 0.263
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 3.6.2023 - 15:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 149 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 1:03.68 0.298
2 88 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 1:05.14 0.234
3 230 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 1:06.35 0.256
4 292 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 SB 1:06.44 0.233
5 63 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 1:08.47 0.245
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 3.6.2023 - 15:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 188 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 SB 1:00.83 0.243
2 250 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 SB 1:02.18 0.232
3 288 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 SB 1:03.70 0.212
4 21 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 1:05.06 0.268
5 116 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 1:07.21 0.247
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 3.6.2023 - 15:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 64 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:56.09 0.265
2 247 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 0:59.35 0.278
3 191 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 0:59.42 0.222
4 184 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 0:59.70 0.219
5 141 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 1:01.08 0.243
6 158 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 1:04.65 0.231
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 64 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:56.09 0.265
2 247 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 0:59.35 0.278
3 191 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 0:59.42 0.222
4 184 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 0:59.70 0.219
5 188 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 SB 1:00.83 0.243
6 141 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 1:01.08 0.243
7 250 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 SB 1:02.18 0.232
8 149 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 1:03.68 0.298
9 288 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 SB 1:03.70 0.212
10 158 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 1:04.65 0.231
11 21 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 1:05.06 0.268
12 88 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 1:05.14 0.234
13 230 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 1:06.35 0.256
14 292 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 SB 1:06.44 0.233
15 116 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 1:07.21 0.247
16 95 Parkanská SáraParkanská Sára 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 1:07.98 0.245
17 169 Králiková ZuzanaKráliková Zuzana 07 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 PB 1:08.03 0.245
18 63 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 1:08.47 0.245
19 168 Ištokovičová KarinIštokovičová Karin 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 PB 1:09.27 0.235
20 157 Behúnová EmaBehúnová Ema 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 1:10.43 0.278
21 47 Martausová NatáliaMartausová Natália 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 1:14.44 0.263

800 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 3.6.2023 - 16:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 34 Krajčík MichalKrajčík Michal 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 2:07.12
2 154 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 PB 2:07.25
3 139 Massalkhi AdamMassalkhi Adam 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 PB 2:10.61
4 28 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 SB 2:11.09
5 259 Gajan JánGajan Ján 08 08 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 PB 2:11.14
6 84 Miko NatanielMiko Nataniel 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 2:12.06
7 204 Marko JakubMarko Jakub 07 07 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 2 PB 2:13.71
8 274 Beňuš FilipBeňuš Filip 07 07 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 1 PB 2:14.54
9 196 Korbela AdriánKorbela Adrián 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:17.68
Celkom 9 pretekárov
Beh 02 (so, 3.6.2023 - 16:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 193 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:00.30
2 10 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 SB 2:00.40
3 36 Plassmann LucasPlassmann Lucas 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 2:00.90
4 35 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 2:03.81
5 206 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 5 PB 2:06.07
6 297 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 PB 2:06.51
7 205 Palášthy KarolPalášthy Karol 07 07 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 6 PB 2:06.98
8 138 Kubala MatúšKubala Matúš 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 PB 2:07.20
9 167 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 2:14.98
10 283 Židek MarkoŽidek Marko 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:16.18
Celkom 10 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 193 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:00.30
2 10 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 SB 2:00.40
3 36 Plassmann LucasPlassmann Lucas 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 2:00.90
4 35 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 2:03.81
5 206 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 5 PB 2:06.07
6 297 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 PB 2:06.51
7 205 Palášthy KarolPalášthy Karol 07 07 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 6 PB 2:06.98
8 34 Krajčík MichalKrajčík Michal 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 2:07.12
9 138 Kubala MatúšKubala Matúš 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 PB 2:07.20
10 154 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 PB 2:07.25
11 139 Massalkhi AdamMassalkhi Adam 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 PB 2:10.61
12 28 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 SB 2:11.09
13 259 Gajan JánGajan Ján 08 08 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 PB 2:11.14
14 84 Miko NatanielMiko Nataniel 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 2:12.06
15 204 Marko JakubMarko Jakub 07 07 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 2 PB 2:13.71
16 274 Beňuš FilipBeňuš Filip 07 07 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 1 PB 2:14.54
17 167 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 2:14.98
18 283 Židek MarkoŽidek Marko 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:16.18
19 196 Korbela AdriánKorbela Adrián 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:17.68

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 3.6.2023 - 16:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 186 Dvorská BarboraDvorská Barbora 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 2:27.07
2 235 Moravcova MartinaMoravcova Martina 10 10 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 PB 2:34.25
3 26 Lukesova EliškaLukesova Eliška 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 SB 2:34.86
4 46 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 2:40.91
5 47 Martausová NatáliaMartausová Natália 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 3:12.80
238 Jašová NinaJašová Nina 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 3.6.2023 - 16:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 146 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 SB 2:19.73
2 147 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 2:22.08
3 126 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 2:23.59
4 148 Polačiková AnetaPolačiková Aneta 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 2:26.86
5 290 Kalmanová EvaKalmanová Eva 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 2:27.97
6 124 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 6 2:30.22
7 227 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 2:34.83
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 146 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 SB 2:19.73
2 147 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 2:22.08
3 126 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 2:23.59
4 148 Polačiková AnetaPolačiková Aneta 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 2:26.86
5 186 Dvorská BarboraDvorská Barbora 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 2:27.07
6 290 Kalmanová EvaKalmanová Eva 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 2:27.97
7 124 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 6 2:30.22
8 235 Moravcova MartinaMoravcova Martina 10 10 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 PB 2:34.25
9 227 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 2:34.83
10 26 Lukesova EliškaLukesova Eliška 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 SB 2:34.86
11 46 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 2:40.91
12 47 Martausová NatáliaMartausová Natália 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 3:12.80
238 Jašová NinaJašová Nina 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 DNS

1500 m - Dorastenci (Finále)

Finále (ne, 4.6.2023 - 10:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 36 Plassmann LucasPlassmann Lucas 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 4:25.76
2 10 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 PB 4:27.86
3 154 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 PB 4:29.37
4 281 Sokolík AndrejSokolík Andrej 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10 PB 4:32.52
5 196 Korbela AdriánKorbela Adrián 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 17 4:39.83
6 166 Repčík SamuelRepčík Samuel 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 14 PB 4:40.01
7 101 Pustai OliverPustai Oliver 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 PB 4:41.71
8 139 Massalkhi AdamMassalkhi Adam 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 15 4:43.63
9 212 Kubíček FilipKubíček Filip 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 PB 4:44.36
10 97 Doliňák JurajDoliňák Juraj 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 8 4:48.54
11 219 Gärtner MikulášGärtner Mikuláš 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 12 PB 4:52.91
12 167 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 13 PB 4:54.04
13 41 Lange AdamLange Adam 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 16 5:02.59
14 13 Laho SamkoLaho Samko 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 6:03.09
15 14 Petrovics SebastiánPetrovics Sebastián 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 6:03.69
16 8 Bédi FilipBédi Filip 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 6:04.76
197 Lesník MarekLesník Marek 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 DNS
Celkom 17 pretekárov

1500 m - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 4.6.2023 - 10:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 147 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 PB 4:57.50
2 294 Moricová LuciaMoricová Lucia 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 PB 4:57.75
3 71 Sopková LuciaSopková Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 5:06.16
4 148 Polačiková AnetaPolačiková Aneta 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 12 5:17.78
5 55 Pencáková PaulínaPencáková Paulína 09 09 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 5 PB 5:20.48
6 298 Ochodničanová MiriamaOchodničanová Miriama 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 PB 5:27.98
7 290 Kalmanová EvaKalmanová Eva 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 11 5:29.42
8 46 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 5:32.81
9 169 Králiková ZuzanaKráliková Zuzana 07 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 PB 5:54.24
10 168 Ištokovičová KarinIštokovičová Karin 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 10 5:54.32
11 77 Vozáriková StelaVozáriková Stela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 6:19.16
12 159 Kindernayová DominikaKindernayová Dominika 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 9 PB 6:27.27
Celkom 12 pretekárov

3000 m - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 3.6.2023 - 17:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 276 Šoltés PeterŠoltés Peter 07 07 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 6 SB 09:21.23
2 164 Vlček LukášVlček Lukáš 07 07 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 5 09:57.92
3 166 Repčík SamuelRepčík Samuel 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 PB 10:05.98
4 281 Sokolík AndrejSokolík Andrej 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 10:11.09
5 219 Gärtner MikulášGärtner Mikuláš 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 PB 10:16.89
197 Lesník MarekLesník Marek 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 DNF
Celkom 6 pretekárov

3000 m - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 3.6.2023 - 17:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 129 Popovičová ViviánaPopovičová Viviána 08 08 Creo Sport KošiceCreo Sport Košice 12 PB 10:17.59
2 294 Moricová LuciaMoricová Lucia 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 9 PB 10:52.06
3 160 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 10 10:59.60
4 71 Sopková LuciaSopková Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 11:09.38
5 140 Drahovská EliškaDrahovská Eliška 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 11:47.22
6 298 Ochodničanová MiriamaOchodničanová Miriama 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 PB 11:51.97
7 295 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 12:12.15
8 43 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 12:29.26
9 234 Jancová AnetaJancová Aneta 08 08 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 1 12:46.94
10 118 Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 12:57.20
11 159 Kindernayová DominikaKindernayová Dominika 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 13:58.70
77 Vozáriková StelaVozáriková Stela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNF
Celkom 12 pretekárov

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 3.6.2023 - 15:40) official Vietor: +1.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 285 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 13.64 0.189
2 115 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 13.79 0.167
3 131 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 PB 14.28 0.179
4 229 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 14.48 0.173
5 216 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 14.80 0.195
6 119 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 15.03 0.204
7 68 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 15.03 0.199
8 286 Grossová MichaelaGrossová Michaela 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 15.27 0.216
Celkom 8 pretekárov

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 3.6.2023 - 14:10) official Vietor: -3.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 285 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 14.33 Q 0.189
2 229 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 15.06 Q 0.477
3 119 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 15.51 q 0.198
4 286 Grossová MichaelaGrossová Michaela 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 15.85 q 0.186
5 44 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 16.25 0.201
6 134 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 PB 16.87 0.203
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 3.6.2023 - 14:10) official Vietor: +0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 115 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 PB 14.06 Q 0.235
2 216 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 14.56 Q 0.215
3 131 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 14.59 q 0.189
4 68 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 15.16 q 0.211
5 72 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 16.31 0.210
6 42 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 16.77 0.203
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 115 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 PB 14.06 Q 0.235
2 285 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 14.33 Q 0.189
3 216 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 14.56 Q 0.215
4 131 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 14.59 q 0.189
5 229 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 15.06 Q 0.477
6 68 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 15.16 q 0.211
7 119 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 15.51 q 0.198
8 286 Grossová MichaelaGrossová Michaela 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 15.85 q 0.186
9 44 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 16.25 0.201
10 72 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 16.31 0.210
11 42 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 16.77 0.203
12 134 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 PB 16.87 0.203

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Vložený beh)

Vložený beh (so, 3.6.2023 - 15:50) official Vietor: +0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 142 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 13.69 0.182
2 6 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 SB 14.75 0.189
3 209 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 14.79 0.200
4 2 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 15.80 0.178
5 4 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 SB 15.92 0.165
243 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Celkom 6 pretekárov

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 3.6.2023 - 14:20) official Vietor: +0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 142 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 PB 13.49 0.145
2 243 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 14.52 0.188
3 209 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 14.78 0.198
4 6 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 15.07 0.186
5 2 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 15.75 0.201
6 130 Kopček MichalKopček Michal 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 PB 16.22 0.178
7 15 Róža Samuel SebastianRóža Samuel Sebastian 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 16.56 0.148
8 4 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 17.69 0.199
Celkom 8 pretekárov

400 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 4.6.2023 - 11:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 130 Kopček MichalKopček Michal 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 PB 0:57.62 0.245
2 242 Lipka MartinLipka Martin 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 0:59.16 0.241
3 1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 0:59.96 0.212
4 6 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 0:59.97 0.223
5 156 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 SB 1:02.41 0.262
6 15 Róža Samuel SebastianRóža Samuel Sebastian 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 1:02.79 0.214
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 4.6.2023 - 11:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 209 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 0:58.46 0.220
2 3 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 0:58.69 0.236
3 2 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 0:58.87 0.215
4 165 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 6 PB 1:04.43 0.241
5 236 Žbodák MartinŽbodák Martin 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 1:06.29 0.234
283 Židek MarkoŽidek Marko 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 DQ -0.200
Poznámky:
DQ 16.8
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 130 Kopček MichalKopček Michal 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 PB 0:57.62 0.245
2 209 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 0:58.46 0.220
3 3 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 0:58.69 0.236
4 2 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 0:58.87 0.215
5 242 Lipka MartinLipka Martin 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 0:59.16 0.241
6 1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 0:59.96 0.212
7 6 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 0:59.97 0.223
8 156 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 SB 1:02.41 0.262
9 15 Róža Samuel SebastianRóža Samuel Sebastian 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 1:02.79 0.214
10 165 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 6 PB 1:04.43 0.241
11 236 Žbodák MartinŽbodák Martin 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 1:06.29 0.234
283 Židek MarkoŽidek Marko 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 DQ -0.200

400 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 4.6.2023 - 11:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 62 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 1:02.50 0.214
2 70 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 1:05.23 0.269
3 286 Grossová MichaelaGrossová Michaela 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 1:06.88 0.255
4 44 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 PB 1:07.32 0.232
5 22 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 SB 1:07.95 0.222
6 141 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 1:12.39 0.245
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 4.6.2023 - 11:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 68 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 1:09.19 0.234
2 21 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 1:10.96 0.265
3 292 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 1:14.61 0.241
4 26 Lukesova EliškaLukesova Eliška 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 1:14.87 0.248
5 230 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 1:16.30 0.223
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 62 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 1:02.50 0.214
2 70 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 1:05.23 0.269
3 286 Grossová MichaelaGrossová Michaela 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 1:06.88 0.255
4 44 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 PB 1:07.32 0.232
5 22 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 SB 1:07.95 0.222
6 68 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 1:09.19 0.234
7 21 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 1:10.96 0.265
8 141 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 1:12.39 0.245
9 292 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 1:14.61 0.241
10 26 Lukesova EliškaLukesova Eliška 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 1:14.87 0.248
11 230 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 1:16.30 0.223

2000 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci (Finále)

Finále (ne, 4.6.2023 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 210 Hulka AlexHulka Alex 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 06:06.12
2 297 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 06:54.51
3 138 Kubala MatúšKubala Matúš 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 07:01.74
4 164 Vlček LukášVlček Lukáš 07 07 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 1 07:29.61
5 39 Krompaščík ŠimonKrompaščík Šimon 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 08:17.20
6 56 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09:04.93
Celkom 6 pretekárov

2000 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 4.6.2023 - 12:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 140 Drahovská EliškaDrahovská Eliška 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 9 PB 7:42.44
2 160 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 7:55.04
3 203 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 8:06.15
4 126 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 8:12.41
5 295 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 8:21.56
6 43 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 8:22.60
7 63 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 8:31.05
8 124 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 7 8:33.45
9 118 Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 9:20.02
Celkom 9 pretekárov

Chôdza dráha 5000 m - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 3.6.2023 - 18:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 105 Bátovský ŠimonBátovský Šimon 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 PB 24:15.84
2 107 Mažgút JakubMažgút Jakub 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 24:42.31
3 39 Krompaščík ŠimonKrompaščík Šimon 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 27:49.28
4 106 Harman SamuelHarman Samuel 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 28:51.79
Celkom 4 pretekári

Chôdza dráha 5000 m - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 3.6.2023 - 18:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 65 Indrišková TamaraIndrišková Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24:40.36
2 291 Kusá PetraKusá Petra 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 24:49.09
3 66 Indrišková TimeaIndrišková Timea 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 27:21.97
4 73 Supeková SofiaSupeková Sofia 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 28:49.18
5 45 Gutisová NatáliaGutisová Natália 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 29:41.58
6 49 Vojteková TerezaVojteková Tereza 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 35:08.15
108 Ritková AlexandraRitková Alexandra 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 DNF
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(ne, 4.6.2023 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 150 155 160 165 170 175 180 183 186 189 192 195 198 201 204 207 210 213 216 219
1 260 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 12 PB 183 - - o o o o o xxo xr
2 151 Šlajferčík TobiasŠlajferčík Tobias
Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan...
07 07 14 180 - - - o xxo xo o xxx
3= 150 Kučera PeterKučera Peter
Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan...
07 07 9 PB 180 - - o o o o xxo xxx
3= 109 Paúk MartinPaúk Martin
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
08 08 13 180 o o o o o o xxo xxx
5 248 Polák MarošPolák Maroš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 11 PB 180 - - - o xo xxo xxo xxx
6= 2 Boškovič AdamBoškovič Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 1 PB 170 o o o o xxo xxx
6= 211 Kubica MichalKubica Michal
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 7 PB 170 o o o o xxo xxx
8 114 Fojtík JakubFojtík Jakub
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 5 165 o o o o xxx
9= 3 Brezina MatejBrezina Matej
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 2 160 o o xo xxx
9= 277 Jelínek JakubJelínek Jakub
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 6 160 o o xo xxx
11 5 Nehyba MatúšNehyba Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 4 160 o xo xo xxx
12 241 Smoleň DanielSmoleň Daniel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 8 160 - o xxo xxx
13 279 Michalko MatejMichalko Matej
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 10 155 xxo o xxx
14 261 Kucbel DávidKucbel Dávid
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 3 150 o xxx
Poznámky/pokusy:
" ŽK pretekár 248 za nevhodné správanie
Celkom 14 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(ne, 4.6.2023 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 140 145 150 155 160 163 166 169 172 175 178 181 184 187 190 193 196 199 202 205
1 75 Šiková SaraŠiková Sara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 13 PB 166 - - o xo o o xxo xxx
2 131 Perončíková PaulaPerončíková Paula
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 15 166 - - o xo xo o xxo xxx
3 74 Šiková NelaŠiková Nela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 9 PB 163 - o o xxo xxo xxo xxx
4 285 Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 14 160 - o o o xo xx
5 221 Čanecká NinaČanecká Nina
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 12 160 o o xo o xxo xxx
6 269 Šuleková VeronikaŠuleková Veronika
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 11 155 o o o o x
7= 53 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
08 08 3 PB 155 o o o xo xxx
7= 224 Gabčíková NelaGabčíková Nela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 6 155 - o o xo xxx
9= 271 Hlavatá DianaHlavatá Diana
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
06 06 7 155 - xo o xxo xxx
9= 67 Karhanová EmmaKarhanová Emma
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 10 155 o o xo xxo xxx
11 265 Boľošová LianaBoľošová Liana
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 5 150 o o o xxx
12 253 Ledecká KatarínaLedecká Katarína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 8 145 o o xxx
13 91 Kopkášová NelaKopkášová Nela
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
09 09 1 PB 145 xxo xxo xxx
14= 44 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
09 09 2 140 o xxx
14= 42 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
06 06 4 140 o xxx
Celkom 15 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenci

(so, 3.6.2023 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 230 250 270 290 310 330 350 370 390 400 410 420 430 440 450 460 470 480 490 500
1 260 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 7 310 - - - - xo r
2 3 Brezina MatejBrezina Matej
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 5 290 o o o xo x
3 16 Tököly FilipTököly Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 4 PB 290 o o xo xxo xxx
4 5 Nehyba MatúšNehyba Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 3 270 o o o xxx
5 264 Vozár TimotejVozár Timotej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 2 PB 270 o o xxo xxx
6 12 Halmeš MartinHalmeš Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 1 SB 230 xo xx
Celkom 6 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenky

(so, 3.6.2023 - 15:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 200 220 240 260 280 290 300 315 320
1 27 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
06 06 9 PB 315 - - - o o o o o xxx
MS 104 Tereščenko AntoninaTereščenko Antonina
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
06 06 10 280 - - - - o - xxx
3 94 Macečková BožidaraMacečková Božidara
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 8 280 - o o xo xxo x
4 116 Tóthová KamilaTóthová Kamila
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 6 PB 260 o o xo o x
5= 200 Drugdová DianaDrugdová Diana
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 5 240 o o xo xxx
5= 265 Boľošová LianaBoľošová Liana
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 7 240 o o xo xxx
7 266 Čemanová LujzaČemanová Lujza
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 4 220 o o xx
8= 245 Kasanová NatašaKasanová Nataša
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 1 PB 200 o xxx
8= 269 Šuleková VeronikaŠuleková Veronika
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 3 200 o xxx
239 Laurenčíková NatáliaLaurenčíková Natália
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
08 08 2 NM xxx
Celkom 10 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(so, 3.6.2023 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 156 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 15 SB 641 +0.6 m/s x 602  1,30 x 602 x 641  0,60 x
2 220 Michlík RichardMichlík Richard
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
06 06 14 PB 620 +0.7 m/s 572  1,10 592  0,50 601  0,80 601 620  0,70 588  -0,10 615  0,40
3 279 Michalko MatejMichalko Matej
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 13 PB 607 +1.8 m/s 577  1,80 600  0,80 406  0,50 600 599  0,00 607  1,80 605  0,30
4 100 Olenič FilipOlenič Filip
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
06 06 10 579 +0.7 m/s 421  0,50 425  2,80 569  0,90 569 553  1,30 x 579  0,70
5 83 Komjáti DávidKomjáti Dávid
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 11 575 +0.4 m/s 551  0,60 548  1,70 575  0,40 575 x 553  1,10 x
6 109 Paúk MartinPaúk Martin
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
08 08 12 568 +0.8 m/s 558  1,90 559  0,90 474  0,10 559 568  0,80 565  0,40 x
7 2 Boškovič AdamBoškovič Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 8 565 +0.3 m/s 554  0,60 563  0,40 565  2,00 565 550  0,30 565  0,30 554  0,80
8 249 Sauer FilipSauer Filip
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 6 554 +1.5 m/s x 554  1,50 x 554 521  1,00 x x
9 218 Briš TomášBriš Tomáš
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 9 533 +0.7 m/s 472  0,00 x 533  0,70 533
10 37 Rutai MartinRutai Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 5 532 +1.3 m/s x 532  1,30 532  1,80 532
11 248 Polák MarošPolák Maroš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 7 530 +2.0 m/s 526  0,50 523  0,40 530  2,00 530
12 23 Drobena JánDrobena Ján
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
07 07 1 SB 519 +0.2 m/s 519  0,20 x 496  0,40 519
13 82 Kóča FilipKóča Filip
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 4 508 +1.0 m/s 508  1,00 507  2,50 490  1,80 508
14 153 Kapak DávidKapak Dávid
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
07 07 2 PB 436 +0.7 m/s 436  0,70 x x 436
15 85 Szabo ŠimonSzabo Šimon
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
10 10 3 PB 417 +0.2 m/s 417  0,20 409  0,00 379  1,50 417
Celkom 15 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(so, 3.6.2023 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 183 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 19 568 +0.7 m/s 538  1,90 531  1,10 557  1,40 557 568  0,70 510  0,10 543  2,10
2 131 Perončíková PaulaPerončíková Paula
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 16 PB 559 +0.3 m/s 530  0,90 - - 530 544  1,60 559  0,30 x
3 229 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 18 555 +1.6 m/s 503  0,50 528  0,80 x 528 520  0,20 502  -0,20 555  1,60
4 224 Gabčíková NelaGabčíková Nela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 11 551 +2.1 m/s 528 +0.8 m/s x 502  0,60 522  1,20 522 528  0,80 x 551  2,10
5 231 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 17 547 +1.1 m/s 390  1,20 527  0,40 334  1,80 527 526  0,20 401  0,20 547  1,10
6 216 Svatíková TamaraSvatíková Tamara
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 12 534 +3.5 m/s 529 -0.1 m/s 491  -0,20 504  0,30 524  1,40 524 376  0,80 529  -0,10 534  3,50
7 240 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
07 07 15 525 +1.9 m/s 507  0,10 525  1,90 x 525 512  -0,10 509  0,60 523  0,20
8 87 Červenáková KiaraČervenáková Kiara
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 10 506 +0.8 m/s 471  -0,60 x 506  0,80 506 506  2,00 482  0,00 501  0,50
9 251 Gállová DanielaGállová Daniela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 7 487 +1.5 m/s 441  -0,10 483  1,50 487  1,50 487
10 120 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
06 06 6 PB 479 +0.5 m/s 457  0,70 479  0,50 459  0,70 479
11 89 Hubayová LeaHubayová Lea
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
06 06 8 465 -1.2 m/s x 465  -1,20 455  0,10 465
12 31 Dzugasová AlicaDzugasová Alica
ŠK Olympia – SŠŠ KošiceŠK Olympia – SŠŠ Košice
06 06 5 451 +1.4 m/s 428  0,40 432  0,20 451  1,40 451
13 141 Krupová ZoraKrupová Zora
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
08 08 13 443 -0.2 m/s 443  -0,20 - 414  1,40 443
14 92 Krešáková ErikaKrešáková Erika
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 4 441 +1.4 m/s 400  1,30 435  1,50 441  1,40 441
15 144 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
06 06 9 437 -0.2 m/s x 437  -0,20 x 437
16 135 Eliášová BarboraEliášová Barbora
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 1 420 +0.7 m/s 420  0,70 406  0,00 418  0,40 420
17 237 Danihliková MartinaDanihliková Martina
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
08 08 3 415 -0.2 m/s 415  -0,20 x x 415
18 96 Snížiková ZojaSnížiková Zoja
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 2 406 +0.0 m/s x 406  0,00 397  0,40 406
119 Ďurišová PetraĎurišová Petra
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 14 NM x x x -
Celkom 19 pretekárov

Trojskok - Dorastenci

(ne, 4.6.2023 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 220 Michlík RichardMichlík Richard
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
06 06 6 12.76 -0.7 m/s 12.74  0,60 12.30  -1,80 12.43  0,10 12.74 12.10  2,20 12.76  -0,70 12.62  -0,50
2 100 Olenič FilipOlenič Filip
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
06 06 5 12.08 +0.8 m/s x 11.55  -1,10 11.51  -2,10 11.55 12.08  0,80 11.66  -1,60 11.61  0,20
3 23 Drobena JánDrobena Ján
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
07 07 3 PB 12.05 -0.3 m/s 11.26  2,40 11.58  0,10 11.86  -1,80 11.86 11.84  0,80 12.05  -0,30 11.99  0,80
4 248 Polák MarošPolák Maroš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 4 11.51 +1.3 m/s 11.51  1,30 11.43  -0,60 x 11.51 11.46  -0,20 11.18  -1,80 x
5 16 Tököly FilipTököly Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 2 PB 11.11 +1.6 m/s 11.11  1,60 11.03  0,90 10.90  -1,50 11.11 11.07  0,60 11.04  -2,00 10.83  -0,40
6 177 Kekety TomášKekety Tomáš
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 1 10.71 -1.8 m/s 10.61  1,50 x 10.71  -1,80 10.71 10.55  0,90 10.48  0,90 x
Celkom 6 pretekárov

Trojskok - Dorastenky

(ne, 4.6.2023 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 240 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
07 07 7 11.33 -0.2 m/s 11.04  0,00 11.21  1,20 10.90  0,40 11.21 09.31  -0,10 11.14  -0,30 11.33  -0,20
2 178 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 6 PB 10.60 +0.7 m/s 09.98  -0,50 x x 9.98 x 10.15  1,00 10.60  0,70
3 89 Hubayová LeaHubayová Lea
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
06 06 5 10.30 +2.0 m/s 09.91  -0,30 10.09  1,60 10.30  2,00 10.30 09.50  1,30 10.06  0,00 09.89  0,80
4 135 Eliášová BarboraEliášová Barbora
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 4 09.91 +0.2 m/s x 09.30  0,80 - 9.30 09.36  0,40 09.91  0,20 09.78  -0,80
5 252 Hlebašková LauraHlebašková Laura
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 2 PB 09.88 +0.4 m/s 09.60  -0,30 09.42  0,70 09.55  1,40 9.60 09.88  0,40 09.78  0,60 -
6 111 Zacharová ZojaZacharová Zoja
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 3 PB 09.76 -0.8 m/s x 09.33  1,40 x 9.33 x x 09.76  -0,80
7 258 Vašková DorotaVašková Dorota
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 1 PB 09.51 -0.1 m/s x 09.39  -0,10 09.31  0,80 9.39 x 09.42  1,90 09.51  -0,10
Celkom 7 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(so, 3.6.2023 - 15:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 199 Bódiková JanaBódiková Jana
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 20 13.11 12.64 13.11 12.88 13.11 13.11 12.68 12.96
2 201 Karabová EliškaKarabová Eliška
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 17 11.98 11.58 x 11.98 11.98 11.03 x x
3 27 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
06 06 19 11.89 - 10.93 11.89 11.89 11.40 10.57 11.11
4 232 Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 16 11.70 11.57 11.23 x 11.57 11.70 11.45 x
5 287 Hrašková JasmínaHrašková Jasmína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
08 08 15 11.44 11.44 10.86 11.33 11.44 10.74 11.21 10.10
6 215 Králiková NatáliaKráliková Natália
ŠK JablonicaŠK Jablonica
06 06 18 10.90 10.62 10.80 10.90 10.90 x x 10.58
7 162 Vasilcová AnnaVasilcová Anna
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
08 08 14 10.80 10.78 10.80 10.51 10.80 10.22 x 10.60
8 31 Dzugasová AlicaDzugasová Alica
ŠK Olympia – SŠŠ KošiceŠK Olympia – SŠŠ Košice
06 06 11 10.73 10.73 09.38 10.09 10.73 10.09 x 10.11
9 113 Sofková RoderikaSofková Roderika
AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur
07 07 8 10.57 x 10.57 10.33 10.57
10 115 Vaňová EmaVaňová Ema
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
07 07 3 PB 10.04 x x 10.04 10.04
11 67 Karhanová EmmaKarhanová Emma
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 9 10.03 09.69 10.03 x 10.03
12 121 Jakušová EvaJakušová Eva
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 4 09.92 09.92 x x 9.92
13 76 Vadrnová AlexandraVadrnová Alexandra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 13 09.83 x 08.68 09.83 9.83
14 117 Ballová DašaBallová Daša
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 12 09.71 09.00 09.71 08.88 9.71
15 110 Mináriková SimonaMináriková Simona
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 5 09.32 09.26 08.93 09.32 9.32
16 32 Škvarková TeréziaŠkvarková Terézia
ŠK Olympia – SŠŠ KošiceŠK Olympia – SŠŠ Košice
07 07 7 09.27 x 09.27 x 9.27
17 122 Kapiašová BiankaKapiašová Bianka
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 10 09.26 x 09.26 x 9.26
18 185 Dinková EmmaDinková Emma
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
08 08 2 08.97 08.97 x 08.69 8.97
19 92 Krešáková ErikaKrešáková Erika
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 1 08.26 08.18 08.26 07.48 8.26
222 Drozdová NatáliaDrozdová Natália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 6 NM x x x -
Celkom 20 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci

(so, 3.6.2023 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 29 Bošňák KevinBošňák Kevin
ŠK Olympia – SŠŠ KošiceŠK Olympia – SŠŠ Košice
06 06 13 13.96 x 11.26 12.49 12.49 13.20 13.75 13.96
2 170 Lešňovský Juraj JaroslavLešňovský Juraj Jaroslav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
07 07 12 12.75 12.75 12.67 12.03 12.75 x 12.75 12.71
3 262 Luka JakubLuka Jakub
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 4 PB 12.45 11.19 12.45 12.11 12.45 11.41 11.46 12.12
4 182 Ďuriš MartinĎuriš Martin
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
08 08 9 PB 12.17 12.17 11.74 x 12.17 11.70 11.59 12.01
5 11 Černý IvanČerný Ivan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
06 06 10 11.84 11.74 11.66 x 11.74 x 11.84 11.40
6 263 Luka MatejLuka Matej