<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Gabčíková Nela

  • NARODENÝ:    2008
  •  ODDIEL/KLUB:     ŠK Juventa Žilina
  •  TRENÉR:      Tichý Peter
  •  ÚSPECHY:      

Výkony pretekára (od roku 2018)

Dátum Súťaž (usporiadateľ) Miesto Disciplína Por. Oddiel/klub Výkon Vietor
16.12.2023 Vánoční hala starší žactvo Ostrava (CZE) 60 m/Žky/R2 7 ŠK Juventa Žilina 08.53
16.12.2023 Vánoční hala starší žactvo Ostrava (CZE) diaľka/Žky 4 ŠK Juventa Žilina 522
30.09.2023 MSR družstiev dorastencov a dorasteniek, finále Dorasteneckej ligy 2023 Nitra diaľka/Dky 3 ŠK Juventa Žilina 543 +1.5
30.09.2023 MSR družstiev dorastencov a dorasteniek, finále Dorasteneckej ligy 2023 Nitra 1-2-3-4 kluby/Dky/B01 3 ŠK Juventa Žilina 2:28.13
30.09.2023 MSR družstiev dorastencov a dorasteniek, finále Dorasteneckej ligy 2023 Nitra 400 m/Dky/B02 2 ŠK Juventa Žilina 63.78
26.09.2023 O pohár Euroregionu Beskydy Frýdek-Místek (CZE) 60 m/Žky 4 ŠK Juventa Žilina 08.64 -0.2
26.09.2023 O pohár Euroregionu Beskydy Frýdek-Místek (CZE) diaľka/Žky 2 ŠK Juventa Žilina 499 +0.3
23.09.2023 Medzištátne stretnutie U 16 (CRO-CZE-HUN-SLO-SVK) Trnava diaľka/Žky 5 Slovakia 533 +2.1
10.09.2023 Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok Dubnica nad Váhom 4 x 300 m kluby/Žky/B01 1 ŠK Juventa Žilina 2:53.63
09.09.2023 Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok Dubnica nad Váhom 4 x 60 m kluby/Žky/B01 1 ŠK Juventa Žilina 30.22
10.09.2023 Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok Dubnica nad Váhom diaľka/Žky 4 ŠK Juventa Žilina 538 +0.8
09.09.2023 Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok Dubnica nad Váhom 100m p 76,2-8,2/Žky/R05 1 ŠK Juventa Žilina 15.95 -1.3
09.09.2023 Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok Dubnica nad Váhom 60 m/Žky/R03 4 ŠK Juventa Žilina 08.36 -0.8
03.09.2023 4. kolo M-SsAZ staršieho žiactva Nitra diaľka/Žky 1 ŠK Juventa Žilina 543 +1.1
03.09.2023 4. kolo M-SsAZ staršieho žiactva Nitra 100m p 76,2-8,2/Žky/B01 5 ŠK Juventa Žilina 15.50 +0.4
29.08.2023 3. kolo M-SsAZ dorastu a juniorov Martin diaľka/Dky 2 ŠK Juventa Žilina 515 +0.7
29.08.2023 3. kolo M-SsAZ dorastu a juniorov Martin 4 x 100 m kluby/Dky/B01 1 ŠK Juventa Žilina 51.65
29.08.2023 3. kolo M-SsAZ dorastu a juniorov Martin 300 m pr. 76,2/Dky 2 ŠK Juventa Žilina 48.73
08.07.2023 2. kolo Dorasteneckej ligy Martin diaľka/Dky 9 ŠK Juventa Žilina 491 +0.1
08.07.2023 2. kolo Dorasteneckej ligy Martin 400 m pr. 76,2/Dky/B02 1 ŠK Juventa Žilina 70.90
08.07.2023 2. kolo Dorasteneckej ligy Martin 200 m/Dky/B04 2 ŠK Juventa Žilina 27.32 +2.4
05.07.2023 2. kolo M-SsAZ dorastu a juniorov Dubnica nad Váhom 100 m/Dky/FA 6 ŠK Juventa Žilina 13.79 -1.7
05.07.2023 2. kolo M-SsAZ dorastu a juniorov Dubnica nad Váhom 1-2-3-4 kluby/Dky/B01 1 ŠK Juventa Žilina 2:28.31
05.07.2023 2. kolo M-SsAZ dorastu a juniorov Dubnica nad Váhom diaľka/Dky 2 ŠK Juventa Žilina 525 -1.6
05.07.2023 2. kolo M-SsAZ dorastu a juniorov Dubnica nad Váhom 100 m/Dky/R05 1 ŠK Juventa Žilina 13.65 -3.3
01.07.2023 Majstrovstvá SR mužov a žien do 23 rokov, M-SR vo viacboji st. žiakov a st. žiačok Košice sedemboj/Žky 9 ŠK Juventa Žilina 3363
01.07.2023 Majstrovstvá SR mužov a žien do 23 rokov, M-SR vo viacboji st. žiakov a st. žiačok Košice 100m p 76,2-8,2/Žky/B01 4 ŠK Juventa Žilina 15.31 +0.8
01.07.2023 Majstrovstvá SR mužov a žien do 23 rokov, M-SR vo viacboji st. žiakov a st. žiačok Košice guľa 3 kg/Žky 8 ŠK Juventa Žilina 08.23
01.07.2023 Majstrovstvá SR mužov a žien do 23 rokov, M-SR vo viacboji st. žiakov a st. žiačok Košice 150 m/Žky/B01 3 ŠK Juventa Žilina 20.16 -2.8
02.07.2023 Majstrovstvá SR mužov a žien do 23 rokov, M-SR vo viacboji st. žiakov a st. žiačok Košice diaľka/Žky 5 ŠK Juventa Žilina 488 +0.3
02.07.2023 Majstrovstvá SR mužov a žien do 23 rokov, M-SR vo viacboji st. žiakov a st. žiačok Košice oštep 500 g/Žky 12 ŠK Juventa Žilina 19.26
02.07.2023 Majstrovstvá SR mužov a žien do 23 rokov, M-SR vo viacboji st. žiakov a st. žiačok Košice 800 m/Žky/B01 6 ŠK Juventa Žilina 2:38.67
25.06.2023 3. kolo M-SsAZ staršieho žiactva, 1. ročník Memoriálu Márie Marcibalovej Čadca 150 m/Žky/B01 5 ŠK Juventa Žilina 20.48 +1.1
25.06.2023 3. kolo M-SsAZ staršieho žiactva, 1. ročník Memoriálu Márie Marcibalovej Čadca výška/Žky 2 ŠK Juventa Žilina 157
25.06.2023 3. kolo M-SsAZ staršieho žiactva, 1. ročník Memoriálu Márie Marcibalovej Čadca 100m p 76,2-8,2/Žky/B01 3 ŠK Juventa Žilina 15.60 +0.0
17.06.2023 MSR juniorov a junioriek Trnava diaľka/Jky 14 ŠK Juventa Žilina 531 +1.9
10.06.2023 M-SsAZ jednotlivcov staršieho žiactva a dorastu Banská Bystrica diaľka/Žky 1 ŠK Juventa Žilina 527 +0.0
10.06.2023 M-SsAZ jednotlivcov staršieho žiactva a dorastu Banská Bystrica 100m p 76,2-8,2/Žky/B01 3 ŠK Juventa Žilina 15.78 +1.0
10.06.2023 M-SsAZ jednotlivcov staršieho žiactva a dorastu Banská Bystrica 300 m pr. 76,2/Žky/B01 2 ŠK Juventa Žilina 47.82
04.06.2023 MSR dorastencov a dorasteniek Humenné výška/Dky 7= ŠK Juventa Žilina 155
04.06.2023 MSR dorastencov a dorasteniek Humenné 1-2-3-4 kluby/Dky/B01 3 ŠK Juventa Žilina 2:30.35
03.06.2023 MSR dorastencov a dorasteniek Humenné 4 x 100 m kluby/Dky/B01 4 ŠK Juventa Žilina 51.81
03.06.2023 MSR dorastencov a dorasteniek Humenné diaľka/Dky 4 ŠK Juventa Žilina 551 +0.8
28.05.2023 Franz Schuster Memorial Schwechat (AUT) 80 m pr. 76,2/Žky/B2 3 ŠK Juventa Žilina 12.68 -0.4
28.05.2023 Franz Schuster Memorial Schwechat (AUT) diaľka/Žky 6 ŠK Juventa Žilina 524 -1.4
27.05.2023 2. kolo M-SsAZ staršieho žiactva Banská Bystrica 150 m/Žky/B01 5 ŠK Juventa Žilina 20.25 +0.2
27.05.2023 2. kolo M-SsAZ staršieho žiactva Banská Bystrica výška/Žky 2 ŠK Juventa Žilina 152
27.05.2023 2. kolo M-SsAZ staršieho žiactva Banská Bystrica 100m p 76,2-8,2/Žky/B02 1 ŠK Juventa Žilina 15.61 -0.1
20.05.2023 2. kolo M-SsAZ mladšieho žiactva skupina Sever a prekážkový mítingu SAZ Martin 100m p 76,2-8,2/Žky/I 2 ŠK Juventa Žilina 15.46 +3.0
20.05.2023 2. kolo M-SsAZ mladšieho žiactva skupina Sever a prekážkový mítingu SAZ Martin 100m p 76,2-8,2/Žky/I 2 ŠK Juventa Žilina 15.79 +3.2
14.05.2023 1. kolo Dorasteneckej ligy Dubnica nad Váhom diaľka/Dky 8 ŠK Juventa Žilina 485 +0.2
14.05.2023 1. kolo Dorasteneckej ligy Dubnica nad Váhom výška/Dky 7 ŠK Juventa Žilina 150
14.05.2023 1. kolo Dorasteneckej ligy Dubnica nad Váhom 400 m/Dky/B04 1 ŠK Juventa Žilina 65.95
06.05.2023 1. kolo M-SsAZ dorastu a juniorov Martin oštep 500 g/Dky 16 ŠK Juventa Žilina 21.70
06.05.2023 1. kolo M-SsAZ dorastu a juniorov Martin výška/Dky 2= ŠK Juventa Žilina 151
01.05.2023 1. kolo M-SsAZ mladšieho žiactva skupina Sever / Šprintérsky míting SAZ Považská Bystrica 60 m/Dky/I02 4 ŠK Juventa Žilina 08.44 +1.5
01.05.2023 1. kolo M-SsAZ mladšieho žiactva skupina Sever / Šprintérsky míting SAZ Považská Bystrica 150 m/Dky/B02 1 ŠK Juventa Žilina 20.82 -2.6
01.05.2023 1. kolo M-SsAZ mladšieho žiactva skupina Sever / Šprintérsky míting SAZ Považská Bystrica 60 m/Dky/I02 2 ŠK Juventa Žilina 08.40 -0.5
30.04.2023 1. kolo M-SsAZ staršieho žiactva Nitra 300 m pr. 76,2/Žky/B01 2 ŠK Juventa Žilina 50.90
30.04.2023 1. kolo M-SsAZ staršieho žiactva Nitra diaľka/Žky 3 ŠK Juventa Žilina 496 +1.8
30.04.2023 1. kolo M-SsAZ staršieho žiactva Nitra výška/Žky 2= ŠK Juventa Žilina 145
12.03.2023 Halové majstrovstvá SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok Bratislava pätboj h/Žky 5 ŠK Juventa Žilina 2868
12.03.2023 Halové majstrovstvá SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok Bratislava výška/Žky 2 ŠK Juventa Žilina 156
12.03.2023 Halové majstrovstvá SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok Bratislava guľa 3 kg/Žky 11 ŠK Juventa Žilina 07.16
12.03.2023 Halové majstrovstvá SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok Bratislava diaľka/Žky 4 ŠK Juventa Žilina 488
12.03.2023 Halové majstrovstvá SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok Bratislava 800 m/Žky/B02 5 ŠK Juventa Žilina 2:42.69
12.03.2023 Halové majstrovstvá SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok Bratislava 60m p 76,2-8,2/Žky/B02 2 ŠK Juventa Žilina 09.72
05.03.2023 Halové majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok Bratislava výška/Žky 5 ŠK Juventa Žilina 154
05.03.2023 Halové majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok Bratislava diaľka/Žky 4 ŠK Juventa Žilina 518
05.03.2023 Halové majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok Bratislava 4 x 200 m kluby/Žky ŠK Juventa Žilina DQ
26.02.2023 Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek Bratislava výška/Dky 5= ŠK Juventa Žilina 159
26.02.2023 Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek Bratislava 4 x 200 m kluby/Dky/B01 2 ŠK Juventa Žilina 1:51.62
26.02.2023 Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek Bratislava diaľka/Dky 12 ŠK Juventa Žilina 482
11.02.2023 Otvorené Halové Majstrovstvá SsAZ staršieho žiactva U16, dorastu U18 a dospelých Bratislava diaľka/Žky 3 ŠK Juventa Žilina 503
11.02.2023 Otvorené Halové Majstrovstvá SsAZ staršieho žiactva U16, dorastu U18 a dospelých Bratislava 60m p 76,2-8,2/Žky/B01 2 ŠK Juventa Žilina 10.17
11.02.2023 Otvorené Halové Majstrovstvá SsAZ staršieho žiactva U16, dorastu U18 a dospelých Bratislava výška/Žky 2 ŠK Juventa Žilina 151
10.02.2023 Jumperia 3.kolo - Bratislavská latka 2023, memoriál Romana Moravca a Jaromíra Šimoneka - 22.ročník Bratislava výška/Žky 3 ŠK Juventa Žilina 155
10.02.2023 Jumperia 3.kolo - Bratislavská latka 2023, memoriál Romana Moravca a Jaromíra Šimoneka - 22.ročník Bratislava 60m p 76,2-8,2/Žky/R02 7 ŠK Juventa Žilina 12.91
28.01.2023 Mládežnícky míting Bratislava diaľka/Dky 11 ŠK Juventa Žilina 463
28.01.2023 Mládežnícky míting Bratislava 60 m/Dky/I07 1 ŠK Juventa Žilina 08.57
28.01.2023 Mládežnícky míting Bratislava 60 m/Dky/I05 2 ŠK Juventa Žilina 08.54
18.01.2023 Jumperia 2.kolo Banská Bystrica diaľka/Žky 2 ŠK Juventa Žilina 471
18.01.2023 Jumperia 2.kolo Banská Bystrica výška/Žky 2 ŠK Juventa Žilina 155
17.01.2023 Jumperia 2.kolo Banská Bystrica 60m p 76,2-8,2/Žky/I 3 ŠK Juventa Žilina 10.05
17.01.2023 Jumperia 2.kolo Banská Bystrica 60m p 76,2-8,2/Žky/I 3 ŠK Juventa Žilina 10.00
17.01.2023 Jumperia 2.kolo Banská Bystrica 60 m/Žky/I02 2 ŠK Juventa Žilina 08.74
17.01.2023 Jumperia 2.kolo Banská Bystrica 60 m/Žky/I02 1 ŠK Juventa Žilina 08.69
14.01.2023 I.ročník Turianskej skokanskej latky Turany výška/Žky 2= ŠK Juventa Žilina 145
07.01.2023 Zahajovací závody Ostrava (CZE) diaľka/Dky 18 ŠK Juventa Žilina 466
04.01.2023 Jumperia 1. kolo Trenčín výška/Žky 1 ŠK Juventa Žilina 155
04.01.2023 Jumperia 1. kolo Trenčín 40 m/Žky/I02 2 ŠK Juventa Žilina 06.32
04.01.2023 Jumperia 1. kolo Trenčín 40 m/Žky/I02 1 ŠK Juventa Žilina 06.36

Osobné rekordy

Disciplína Výkon Vietor Miesto Dátum Hala
60 m 08.36 -0.8 Dubnica nad Váhom 09.09.2023
60 m 08.35 Bratislava 03.02.2024 h
100 m 13.65 -3.3 Dubnica nad Váhom 05.07.2023
150 m 21.97 Bratislava 17.12.2022 h
150 m 20.16 -2.8 Košice 01.07.2023
200 m 30.24 -0.3 Banská Bystrica 08.05.2022
200 m 27.66 Bratislava 02.03.2024 h
300 m 49.39 Nitra 30.05.2021
400 m 63.78 Nitra 30.09.2023
600 m 2:15.33 Banská Bystrica 11.01.2020 h
600 m 2:10.01 Martin 11.07.2020
800 m 2:42.69 Bratislava 12.03.2023 h
800 m 2:38.67 Košice 02.07.2023
60 m prekážok [76,2cm-8,20m] 09.72 Bratislava 12.03.2023 h
60 m prekážok [76,2cm-8,50m] 09.16 Ostrava (CZE) 23.01.2024 h
80 m prekážok [76,2 cm] 12.68 -0.4 Schwechat (AUT) 28.05.2023
100 m prekážok [76,2cm-8,20m] 15.31 +0.8 Košice 01.07.2023
300 m prekážok [76,2 cm] 47.82 Banská Bystrica 10.06.2023
400 m prekážok [76,2 cm] 70.90 Martin 08.07.2023
skok do výšky 157 Čadca 25.06.2023
skok do výšky 161 Ostrava (CZE) 20.01.2024 h
skok do diaľky 543 +1.5 Nitra 30.09.2023
skok do diaľky 540 Bratislava 25.02.2024 h
diaľka z miesta odrazu 358 +0.5 Dubnica nad Váhom 07.09.2019
trojskok 10.77 Bratislava 25.02.2024 h
vrh guľou 3 kg 08.23 Košice 01.07.2023
vrh guľou 3 kg 08.08 Ostrava (CZE) 20.01.2024 h
hod kriketovou loptičkou 16.43 Martin 04.05.2019
hod oštepom 500 g 21.70 Martin 06.05.2023
päťboj hala [Zky] 2868 Bratislava 12.03.2023 h
päťboj hala [Dky] 3175 Ostrava (CZE) 20.01.2024 h
sedemboj [Zky] 3363 Košice 01.07.2023

Sezónne maximá

Disciplína Výkon Vietor Miesto Dátum Hala
60 m 08.35 Bratislava 03.02.2024 h
200 m 27.66 Bratislava 02.03.2024 h
800 m 2:45.98 Ostrava (CZE) 20.01.2024 h
60 m prekážok [76,2cm-8,50m] 09.16 Ostrava (CZE) 23.01.2024 h
skok do výšky 161 Ostrava (CZE) 20.01.2024 h
skok do diaľky 540 Bratislava 25.02.2024 h
trojskok 10.77 Bratislava 25.02.2024 h
vrh guľou 3 kg 08.08 Ostrava (CZE) 20.01.2024 h
päťboj hala [Dky] 3175 Ostrava (CZE) 20.01.2024 h

Medailové umiestnenia z MSR (od roku 2018) ( 2 )

Pozícia Rok Disciplína Hala Preteky Miesto Kategória Výkon Vietor
3 2024 trojskok Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek Bratislava Dorastenky 10.77
3 2024 skok do diaľky Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek Bratislava Dorastenky 540

Výkonnostný rast v disciplíne

Sezóna Kategória Vek Výkon Hala Miesto Dátum

AKTUÁLNE DRŽITEĽ NASLEDOVNÝCH REKORDOV

Žiadny aktuálne držaný rekord