<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

MSR dorastencov a dorasteniek

Humenné (3. - 4. 6. 2023)

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci

(so, 3.6.2023 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 29 Bošňák KevinBošňák Kevin
ŠK Olympia – SŠŠ KošiceŠK Olympia – SŠŠ Košice
06 06 13 13.96 x 11.26 12.49 12.49 13.20 13.75 13.96
2 170 Lešňovský Juraj JaroslavLešňovský Juraj Jaroslav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
07 07 12 12.75 12.75 12.67 12.03 12.75 x 12.75 12.71
3 262 Luka JakubLuka Jakub
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 4 PB 12.45 11.19 12.45 12.11 12.45 11.41 11.46 12.12
4 182 Ďuriš MartinĎuriš Martin
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
08 08 9 PB 12.17 12.17 11.74 x 12.17 11.70 11.59 12.01
5 11 Černý IvanČerný Ivan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
06 06 10 11.84 11.74 11.66 x 11.74 x 11.84 11.40
6 263 Luka MatejLuka Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 7 11.71 11.65 x 11.71 11.71 11.61 11.58 11.67
7 174 Čeman Martin PeterČeman Martin Peter
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
07 07 1 PB 11.67 11.67 11.56 10.44 11.67 10.26 x 09.94
8 30 Vagaský FrantišekVagaský František
ŠK Olympia – SŠŠ KošiceŠK Olympia – SŠŠ Košice
07 07 11 11.45 10.55 x 11.45 11.45 11.41 10.64 11.39
9 132 Franko TomašFranko Tomaš
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 6 11.36 11.36 11.17 10.23 11.36
10 17 Tóth AttilaTóth Attila
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 2 PB 11.07 11.07 10.15 x 11.07
11 208 Paľovčík RichardPaľovčík Richard
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
08 08 8 11.01 10.97 10.85 11.01 11.01
12 152 Bovan AdamBovan Adam
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
08 08 3 10.89 10.73 10.89 x 10.89
13 175 Čeman Matej PavolČeman Matej Pavol
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
07 07 5 10.80 09.67 10.80 10.68 10.80
Celkom 13 pretekárov