<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Gymerská Lenka

  • NARODENÝ:    2007
  •  ODDIEL/KLUB:     AK AŠK Slávia Trnava
  •  TRENÉR:      Kotala Lukáš
  •  ÚSPECHY:      

Výkony pretekára (od roku 2018)

Dátum Súťaž (usporiadateľ) Miesto Disciplína Por. Oddiel/klub Výkon Vietor
30.09.2023 MSR družstiev dorastencov a dorasteniek, finále Dorasteneckej ligy 2023 Nitra 100 m/Dky/B01 1 AK AŠK Slávia Trnava 12.25 +0.6
30.09.2023 MSR družstiev dorastencov a dorasteniek, finále Dorasteneckej ligy 2023 Nitra 200 m/Dky/B01 1 AK AŠK Slávia Trnava 24.50 +2.6
30.09.2023 MSR družstiev dorastencov a dorasteniek, finále Dorasteneckej ligy 2023 Nitra 1-2-3-4 kluby/Dky/B01 1 AK AŠK Slávia Trnava 2:16.05
16.09.2023 Finále Tipos Atletickej ligy, M-SR družstiev mužov a žien Banská Bystrica 100 m/Ž/B01 7 AK AŠK Slávia Trnava 12.65 -1.0
07.08.2023 Majstrovstvá Európy U20 Jeruzalem (ISR) 400 m/Jky/R3 5 AK AŠK Slávia Trnava 55.02
24.07.2023 EYOF U18 Maribor (SLO) 400 m/Dky/R1 4 AK AŠK Slávia Trnava 55.70
08.07.2023 2. kolo Dorasteneckej ligy Martin 100 m/Dky/B01 2 AK AŠK Slávia Trnava 12.40 +0.3
08.07.2023 2. kolo Dorasteneckej ligy Martin 1-2-3-4 kluby/Dky/B01 1 AK AŠK Slávia Trnava 2:15.42
27.06.2023 Zlatá tretra Ostrava (Zlatý mítink WACT) Ostrava (CZE) 400 m/Ž 3 Slovak Republic 55.56
11.06.2023 Medzištátne stretnutie dorastu SLO-CZE-HUN-SVK Ptuj (SLO) 400 m/Dky/B2 3 AK AŠK Slávia Trnava 55.92
04.06.2023 MSR dorastencov a dorasteniek Humenné 200 m/Dky/R01 1 AK AŠK Slávia Trnava 25.29 +0.7
04.06.2023 MSR dorastencov a dorasteniek Humenné 200 m/Dky/F 1 AK AŠK Slávia Trnava 24.82 +0.7
04.06.2023 MSR dorastencov a dorasteniek Humenné 1-2-3-4 kluby/Dky/B01 1 AK AŠK Slávia Trnava 2:15.60
03.06.2023 MSR dorastencov a dorasteniek Humenné 400 m/Dky/B04 1 AK AŠK Slávia Trnava 56.09
28.05.2023 2. kolo TIPOS Atletickej ligy Banská Bystrica 200 m/Ž/B01 6 AK AŠK Slávia Trnava 25.15 -0.5
14.05.2023 1. kolo Dorasteneckej ligy Dubnica nad Váhom 200 m/Dky/B01 1 AK AŠK Slávia Trnava 24.84 +0.7
14.05.2023 1. kolo Dorasteneckej ligy Dubnica nad Váhom 4 x 100 m kluby/Dky/B01 1 AK AŠK Slávia Trnava 50.67
14.05.2023 1. kolo Dorasteneckej ligy Dubnica nad Váhom 100 m/Dky/B01 1 AK AŠK Slávia Trnava 12.28 +1.0
08.05.2023 1. kolo TIPOS Atletickej ligy Košice 200 m/Ž/B01 7 AK AŠK Slávia Trnava 25.71 +4.3
08.05.2023 1. kolo TIPOS Atletickej ligy Košice 100 m/Ž/B02 1 AK AŠK Slávia Trnava 12.34 +3.4
04.03.2023 Halové majstrovstvá SR juniorov a junioriek Bratislava 60 m/Jky/F 2 AK AŠK Slávia Trnava 07.79
04.03.2023 Halové majstrovstvá SR juniorov a junioriek Bratislava 60 m/Jky/R01 1 AK AŠK Slávia Trnava 07.82
04.03.2023 Halové majstrovstvá SR juniorov a junioriek Bratislava 200 m/Jky/B01 2 AK AŠK Slávia Trnava 25.16
26.02.2023 Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek Bratislava 60 m/Dky/F 1 AK AŠK Slávia Trnava 07.74
26.02.2023 Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek Bratislava 60 m/Dky/R01 1 AK AŠK Slávia Trnava 07.77
26.02.2023 Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek Bratislava 4 x 200 m kluby/Dky/B01 AK AŠK Slávia Trnava DQ
26.02.2023 Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek Bratislava 200 m/Dky/B01 1 AK AŠK Slávia Trnava 25.38
18.02.2023 Halové majstrovstvá SR mužov a žien Bratislava 4 x 200 m kluby/Ž/B01 2 AK AŠK Slávia Trnava 1:43.16
18.02.2023 Halové majstrovstvá SR mužov a žien Bratislava 60 m/Ž/F 7 AK AŠK Slávia Trnava 07.82
18.02.2023 Halové majstrovstvá SR mužov a žien Bratislava 60 m/Ž/R04 1 AK AŠK Slávia Trnava 07.78
12.02.2023 Halový přebor Olomouckého kraje a Zlínského kraje dorostu, juniorů, dospělých Ostrava (CZE) 400 m/Ž/B01 MS AŠK Slávia Trnava 55.59
04.02.2023 Mistrovství Moravy a Slezska dorostu, juniorů a dospělých Ostrava (CZE) 400 m/Dky/B2 MS AŠK Slávia Trnava 56.62
28.01.2023 Mládežnícky míting Bratislava 60 m/Dky/I01 1 AK AŠK Slávia Trnava 07.69
28.01.2023 Mládežnícky míting Bratislava 60 m/Dky/I01 1 AK AŠK Slávia Trnava 07.84
28.01.2023 Mládežnícky míting Bratislava 300 m/Dky/B01 1 AK AŠK Slávia Trnava 39.86

Osobné rekordy

Disciplína Výkon Vietor Miesto Dátum Hala
60 m 07.91 +0.0 Brno (CZE) 04.09.2022
60 m 07.67 Bratislava 25.02.2024 h
100 m 12.25 +0.6 Nitra 30.09.2023
150 m 18.89 +0.3 Dubnica nad Váhom 09.10.2022
200 m 24.82 +0.7 Humenné 04.06.2023
200 m 24.82 Ostrava (CZE) 11.02.2024 h
300 m 39.94 Znojmo (CZE) 24.09.2022
300 m 39.28 Bratislava 27.01.2024 h
400 m 55.02 Ostrava (CZE) 03.02.2024 h
400 m 54.91 Banská Bystrica 19.05.2024
600 m 1:51.25 Trenčín 27.09.2020
600 m 1:47.74 Bratislava 22.01.2022 h
800 m 2:58.85 Bratislava 07.02.2020 h
800 m 2:20.10 Košice 19.06.2021
1000 m 3:39.04 Trnava 15.06.2020
1500 m 5:14.07 Belehrad (SRB) 13.09.2021
60 m prekážok [76,2cm-7,50m] 12.97 Bratislava 29.02.2020 h
skok do výšky 155 Trnava 08.05.2022
skok do diaľky 438 -0.2 Trenčín 27.09.2020
skok do diaľky 461 Bratislava 22.01.2022 h
vrh guľou 3 kg 05.54 Bratislava 29.02.2020 h

Sezónne maximá

Disciplína Výkon Vietor Miesto Dátum Hala
60 m 07.67 Bratislava 25.02.2024 h
200 m 24.82 Ostrava (CZE) 11.02.2024 h
300 m 39.28 Bratislava 27.01.2024 h
400 m 55.02 Ostrava (CZE) 03.02.2024 h
400 m 54.91 Banská Bystrica 19.05.2024

Medailové umiestnenia z MSR (od roku 2018) ( 9 6 1 )

Pozícia Rok Disciplína Hala Preteky Miesto Kategória Výkon Vietor
3 2021 800 m Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek Košice Dorastenky 2:20.10
2 2022 400 m Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek Bratislava Dorastenky 60.01
1 2022 300 m Halové majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok Bratislava Staršie žiačky 42.74
1 2022 400 m MSR dorastencov a dorasteniek Banská Bystrica Dorastenky 57.47
1 2022 300 m M SR starších žiakov a starších žiačok, mužov a žien do 23 rokov Košice Staršie žiačky 40.42
2 2022 150 m M SR starších žiakov a starších žiačok, mužov a žien do 23 rokov Košice Staršie žiačky 19.03 -1.7
1 2023 60 m Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek Bratislava Dorastenky 07.74
1 2023 200 m Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek Bratislava Dorastenky 25.38
2 2023 200 m Halové majstrovstvá SR juniorov a junioriek Bratislava Juniorky 25.16
2 2023 60 m Halové majstrovstvá SR juniorov a junioriek Bratislava Juniorky 07.79
1 2023 200 m MSR dorastencov a dorasteniek Humenné Dorastenky 24.82 +0.7
1 2023 400 m MSR dorastencov a dorasteniek Humenné Dorastenky 56.09
2 2024 60 m Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek Bratislava Dorastenky 07.67
1 2024 200 m Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek Bratislava Dorastenky 25.11
2 2024 200 m Halové majstrovstvá SR juniorov a junioriek Bratislava Juniorky 25.03
1 2024 400 m Halové majstrovstvá SR juniorov a junioriek Bratislava Juniorky 56.35

Výkonnostný rast v disciplíne

Sezóna Kategória Vek Výkon Hala Miesto Dátum

AKTUÁLNE DRŽITEĽ NASLEDOVNÝCH REKORDOV

Hala Juniorky
400 m 55,02 Ostrava, CZE 03.02.24
Hala Dorastenky
400 m 55,02 Ostrava, CZE 03.02.24
Dráha Staršie žiačky
300 m 39,94 Znojmo, CZE 24.09.22