<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

MSR dorastencov a dorasteniek

Humenné (3. - 4. 6. 2023)

Hod oštepom 500 g - Dorastenky

(ne, 4.6.2023 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 112 Maslínová EmaMaslínová Ema
AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur
07 07 20 PB 40.40 34.34 34.42 40.40 40.40 37.64 39.07 39.15
2 52 Oremusová PatríciaOremusová Patrícia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 17 PB 35.44 30.54 33.37 32.62 33.37 34.48 33.03 35.44
3 145 Murgašová AlžbetaMurgašová Alžbeta
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
06 06 19 35.17 31.56 32.22 35.17 35.17 29.99 31.61 x
4 231 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 18 34.92 33.45 34.02 33.13 34.02 34.92 32.65 34.68
5 213 Gbelcová AdelaGbelcová Adela
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 9 PB 34.74 29.02 32.62 30.50 32.62 34.64 31.76 34.74
6 215 Králiková NatáliaKráliková Natália
ŠK JablonicaŠK Jablonica
06 06 10 SB 32.46 32.46 30.99 29.12 32.46 30.75 30.18 x
7 284 Dobáková MiaDobáková Mia
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 1 PB 32.12 30.45 27.69 26.54 30.45 32.12 27.62 x
8 252 Hlebašková LauraHlebašková Laura
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 5 PB 30.02 30.02 28.89 28.19 30.02 28.10 24.91 x
9 201 Karabová EliškaKarabová Eliška
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 12 29.85 29.85 x x 29.85
10 216 Svatíková TamaraSvatíková Tamara
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 11 29.74 29.74 27.79 27.07 29.74
11 51 Kocianová LauraKocianová Laura
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
08 08 15 29.45 26.90 29.45 28.95 29.45
12 121 Jakušová EvaJakušová Eva
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 8 29.44 26.81 26.59 29.44 29.44
13 222 Drozdová NatáliaDrozdová Natália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 2 PB 29.30 29.30 25.80 25.23 29.30
14 287 Hrašková JasmínaHrašková Jasmína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
08 08 14 29.07 28.76 29.07 22.59 29.07
15 125 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
06 06 6 28.37 x 26.21 28.37 28.37
16 117 Ballová DašaBallová Daša
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 16 28.34 28.34 27.30 x 28.34
17 251 Gállová DanielaGállová Daniela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 7 28.25 28.25 x x 28.25
18 228 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 4 27.74 25.86 23.45 27.74 27.74
19 54 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 3 27.40 26.50 27.40 26.26 27.40
20 214 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 13 27.02 25.38 x 27.02 27.02
Celkom 20 pretekárov