<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Kovarčíková Katarína

  • NARODENÝ:    2006
  •  ODDIEL/KLUB:     AO TJ Slávia STU Bratislava
  •  TRENÉR:      Benko Tomáš
  •  ÚSPECHY:      

Výkony pretekára (od roku 2018)

Dátum Súťaž (usporiadateľ) Miesto Disciplína Por. Oddiel/klub Výkon Vietor
23.09.2023 Majstrovstvá SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek a Majstrovstvá SR mužov a žien v štafete na 4x400m mix Bratislava 4 x 400 m kombi/Mix/B 2 AO TJ Slávia STU Bratislava 3:39.95
21.09.2023 Župné športové hry Bratislava 100 m/Jky/B4 1 AO TJ Slávia STU Bratislava 14.25 +0.8
16.09.2023 Finále Tipos Atletickej ligy, M-SR družstiev mužov a žien Banská Bystrica 4 x 400 m kluby/Ž/B 1 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:04.78
16.09.2023 Finále Tipos Atletickej ligy, M-SR družstiev mužov a žien Banská Bystrica 400 m pr. 76,2/Ž/B 4 AO TJ Slávia STU Bratislava 68.92
16.09.2023 Finále Tipos Atletickej ligy, M-SR družstiev mužov a žien Banská Bystrica 4 x 100 m kluby/Ž/B02 1 AO TJ Slávia STU Bratislava 51.65
02.09.2023 3. kolo Tipos Atletickej ligy Trnava 4 x 100 m kluby/Ž 6 AO TJ Slávia STU Bratislava 53.33
02.09.2023 3. kolo Tipos Atletickej ligy Trnava 200 m/Ž/B03 4 AO TJ Slávia STU Bratislava 27.68 -1.0
20.08.2023 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D Třinec (CZE) 400 m/Ž/B01 3 TJ TŽ Třinec 61.98
30.07.2023 Majstrovstvá SR mužov a žien Banská Bystrica 400 m/Ž/F 7 AO TJ Slávia STU Bratislava 59.99
30.07.2023 Majstrovstvá SR mužov a žien Banská Bystrica 4 x 400 m kluby/Ž/F 2 AO TJ Slávia STU Bratislava 3:59.00
29.07.2023 Majstrovstvá SR mužov a žien Banská Bystrica 400 m/Ž/R02 4 AO TJ Slávia STU Bratislava 59.58
20.07.2023 P-T-S Banská Bystrica 400 m/Ž/BA 6 AO TJ Slávia STU Bratislava 59.37
24.06.2023 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D Ostrava (CZE) 400 m/Ž/B1 4 TJ TŽ Třinec 59.61
11.06.2023 Medzištátne stretnutie dorastu SLO-CZE-HUN-SVK Ptuj (SLO) 400 m/Dky/B1 5 AO TJ Slávia STU Bratislava 60.02
03.06.2023 MSR dorastencov a dorasteniek Humenné 400 m/Dky/B04 2 AO TJ Slávia STU Bratislava 59.35
28.05.2023 2. kolo TIPOS Atletickej ligy Banská Bystrica 400 m pr. 76,2/Ž/B02 1 AO TJ Slávia STU Bratislava 65.34
27.05.2023 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D Šumperk (CZE) 400 m/Ž/B02 1 TJ TŽ Třinec 60.07
13.05.2023 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D Hranice (CZE) 400 m pr. 76,2/Ž/B01 2 TJ TŽ Třinec 66.47
10.05.2023 Míting AZB - mladšie žiactvo + kontrolky Bratislava 60 m/Ž/B01 4 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.55 -0.7
08.05.2023 1. kolo TIPOS Atletickej ligy Košice 4 x 400 m kluby/Ž 1 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:17.36
08.05.2023 1. kolo TIPOS Atletickej ligy Košice 400 m pr. 76,2/Ž 5 AO TJ Slávia STU Bratislava 67.24
05.05.2023 Vysokoškolská atletická séria 2023 – Atletický piatok Slávie STU v behu na 150 m, 300 m a 5000 m Bratislava 150 m/Dky/B01 2 AO TJ Slávia STU Bratislava 20.17 +0.0
05.05.2023 Vysokoškolská atletická séria 2023 – Atletický piatok Slávie STU v behu na 150 m, 300 m a 5000 m Bratislava 300 m/Ž/B02 2 AO TJ Slávia STU Bratislava 43.16
26.04.2023 Vysokoškolská atletická séria 2023 – Atletická streda Slávie STU v behu na 600 m Bratislava 600 m/Dky/B 1 AO TJ Slávia STU Bratislava 1:42.97
11.03.2023 Halové majstrovstvá SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok Bratislava 4 x 400 m kombi/Mix/B02 3 AO TJ Slávia STU Bratislava 3:47.03
26.02.2023 Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek Bratislava 400 m/Dky/B01 2 AO TJ Slávia STU Bratislava 60.15
26.02.2023 Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek Bratislava 200 m/Dky/B02 2 AO TJ Slávia STU Bratislava 27.12
26.02.2023 Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek Bratislava 4 x 200 m kluby/Dky/B02 2 AO TJ Slávia STU Bratislava 1:59.83
18.02.2023 Halové majstrovstvá SR mužov a žien Bratislava 400 m/Ž/R02 1 AO TJ Slávia STU Bratislava 60.54
10.02.2023 Jumperia 3.kolo - Bratislavská latka 2023, memoriál Romana Moravca a Jaromíra Šimoneka - 22.ročník Bratislava 60 m/Dky/R04 3 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.55
28.01.2023 Mládežnícky míting Bratislava 300 m/Dky/B03 1 AO TJ Slávia STU Bratislava 43.45
14.01.2023 Přebor Moravskoslezského kraje dorostu, juniorů a dospělých Ostrava (CZE) 200 m/Dky/B8 1 AO Slávia STU Bratislava 27.24
14.01.2023 Přebor Moravskoslezského kraje dorostu, juniorů a dospělých Ostrava (CZE) 400 m/Dky/B3 1 AO Slávia STU Bratislava 61.82
07.01.2023 Zahajovací závody Ostrava (CZE) 150 m/Ž/B4 5 AO Slavia STU Bratislava 20.72
07.01.2023 Zahajovací závody Ostrava (CZE) 300 m/Ž/B8 2 AO Slavia STU Bratislava 44.30

Osobné rekordy

Disciplína Výkon Vietor Miesto Dátum Hala
60 m 08.55 -0.7 Bratislava 10.05.2023
60 m 08.43 Bratislava 03.02.2024 h
100 m 14.25 +0.8 Bratislava 21.09.2023
150 m 20.17 +0.0 Bratislava 05.05.2023
150 m 20.23 Ostrava (CZE) 06.01.2024 h
200 m 27.12 Bratislava 26.02.2023 h
200 m 27.68 -1.0 Trnava 02.09.2023
300 m 43.16 Bratislava 05.05.2023
300 m 43.06 Bratislava 27.01.2024 h
400 m 60.15 Bratislava 26.02.2023 h
400 m 59.35 Humenné 03.06.2023
600 m 1:52.56 Bratislava 22.01.2022 h
600 m 1:42.97 Bratislava 26.04.2023
400 m prekážok [76,2 cm] 65.34 Banská Bystrica 28.05.2023

Sezónne maximá

Disciplína Výkon Vietor Miesto Dátum Hala
60 m 08.43 Bratislava 03.02.2024 h
150 m 20.23 Ostrava (CZE) 06.01.2024 h
200 m 27.46 Bratislava 04.02.2024 h
300 m 43.06 Bratislava 27.01.2024 h
400 m 60.96 Ostrava (CZE) 13.01.2024 h

Medailové umiestnenia z MSR (od roku 2018) ( 2 1 )

Pozícia Rok Disciplína Hala Preteky Miesto Kategória Výkon Vietor
3 2022 400 m Akademické Majstrovstvá SR 2022 (atletická časť) + Atletický míting 38.ročník Memoriálu Tomáša Babiaka Bratislava Ženy 63.47
2 2023 400 m Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek Bratislava Dorastenky 60.15
2 2023 400 m MSR dorastencov a dorasteniek Humenné Dorastenky 59.35

Výkonnostný rast v disciplíne

Sezóna Kategória Vek Výkon Hala Miesto Dátum

AKTUÁLNE DRŽITEĽ NASLEDOVNÝCH REKORDOV

Žiadny aktuálne držaný rekord