<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Csikós Peter

  • NARODENÝ:    2007
  •  ODDIEL/KLUB:     Atletický club Nové Zámky
  •  TRENÉR:      Jakubcová Andrea, Mereš Štefan
  •  ÚSPECHY:      

Výkony pretekára (od roku 2018)

Dátum Súťaž (usporiadateľ) Miesto Disciplína Por. Oddiel/klub Výkon Vietor
30.09.2023 MSR družstiev dorastencov a dorasteniek, finále Dorasteneckej ligy 2023 Nitra 1-2-3-4 kluby/Dci/B 1 Atletický club Nové Zámky 2:19.67
30.09.2023 MSR družstiev dorastencov a dorasteniek, finále Dorasteneckej ligy 2023 Nitra 400 m/Dci/B01 2 Atletický club Nové Zámky 51.76
30.09.2023 MSR družstiev dorastencov a dorasteniek, finále Dorasteneckej ligy 2023 Nitra 800 m/Dci/B 1 Atletický club Nové Zámky 2:09.28
17.09.2023 4. kolo družstiev ZsAZ dorastu a 5. kolo družstiev ZsAZ ml. žiactva. Vložené preteky prípraviek a miniprípraviek. Skalica 400 m/Dci/B01 1 Atletický club Nové Zámky 52.02
17.09.2023 4. kolo družstiev ZsAZ dorastu a 5. kolo družstiev ZsAZ ml. žiactva. Vložené preteky prípraviek a miniprípraviek. Skalica 4 x 100 m kluby/Dci/B 2 Atletický club Nové Zámky 52.18
17.09.2023 4. kolo družstiev ZsAZ dorastu a 5. kolo družstiev ZsAZ ml. žiactva. Vložené preteky prípraviek a miniprípraviek. Skalica 200 m/Dci/B02 3 Atletický club Nové Zámky 24.45 -2.3
09.09.2023 3. kolo Mistrovství Moravy a Slezska družstev mládeže Břeclav (CZE) 400 m/Dci/B01 2 Lokomotiva FOSFA Břeclav 51.42
09.09.2023 3. kolo Mistrovství Moravy a Slezska družstev mládeže Břeclav (CZE) 800 m/Dci 2 Lokomotiva FOSFA Břeclav 1:58.09
02.09.2023 3. kolo Tipos Atletickej ligy Trnava 800 m/M/B02 5 Atletický club Nové Zámky 1:57.18
27.08.2023 4. kolo družstiev ZsAZ ml. žiakov, ml. žiačok a 3. kolo dorastencov, dorasteniek, juniorov a junioriek, mužov a žien. (ŠK ŠOG Nitra) Trnava 400 m/Dci/B 1 Atletický club Nové Zámky 51.81
27.08.2023 4. kolo družstiev ZsAZ ml. žiakov, ml. žiačok a 3. kolo dorastencov, dorasteniek, juniorov a junioriek, mužov a žien. (ŠK ŠOG Nitra) Trnava 1-2-3-4 kluby/Dci/B 1 Atletický club Nové Zámky 2:12.77
27.08.2023 4. kolo družstiev ZsAZ ml. žiakov, ml. žiačok a 3. kolo dorastencov, dorasteniek, juniorov a junioriek, mužov a žien. (ŠK ŠOG Nitra) Trnava 200 m/Dci/B03 1 Atletický club Nové Zámky 24.40 -3.8
19.08.2023 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C Břeclav (CZE) 800 m/M/B02 MS Lokomotiva FOSFA Břeclav 1:57.00
02.08.2023 Atletická streda Slávie STU v štafete na 4x1500 m Bratislava 4 x 1500 m kl./M/B 4 Atletický club Nové Zámky 19:01.44
24.07.2023 EYOF U18 Maribor (SLO) 800 m/Dci/R2 5 Atletický club Nové Zámky 1:56.48
08.07.2023 2. kolo Dorasteneckej ligy Martin 4 x 100 m kluby/Dci/B 2 Atletický club Nové Zámky 48.79
08.07.2023 2. kolo Dorasteneckej ligy Martin 1-2-3-4 kluby/Dci/B 1 Atletický club Nové Zámky 2:11.61
08.07.2023 2. kolo Dorasteneckej ligy Martin 400 m/Dci/B01 2 Atletický club Nové Zámky 52.09
28.06.2023 Egyéni csúcsok versenye 2023 Pápa (HUN) 800 m/M/B1 5 Atletický club Nové Zámky 1:57.84
17.06.2023 MSR juniorov a junioriek Trnava 800 m/J/B03 3 Atletický club Nové Zámky 2:01.05
14.06.2023 2 kolo liga AZB staršieho žiactva + kontrolky Bratislava 800 m/M/B 1 Atletický club Nové Zámky 1:58.51
11.06.2023 Medzištátne stretnutie dorastu SLO-CZE-HUN-SVK Ptuj (SLO) 800 m/Dci 8 Atletický club Nové Zámky 1:58.30
04.06.2023 MSR dorastencov a dorasteniek Humenné 1500 m/Dci/F 2 Atletický club Nové Zámky 4:27.86
04.06.2023 MSR dorastencov a dorasteniek Humenné 1-2-3-4 kluby/Dci/B01 5 Atletický club Nové Zámky 2:18.63
03.06.2023 MSR dorastencov a dorasteniek Humenné 4 x 100 m kluby/Dci/B01 4 Atletický club Nové Zámky 46.91
03.06.2023 MSR dorastencov a dorasteniek Humenné 800 m/Dci/B02 2 Atletický club Nové Zámky 2:00.40
27.05.2023 Majstrovstvá ZsAZ jednotlivcov dospelých, juniorov, dorastu a st. žiactva Trnava 400 m/Dci/B 1 Atletický club Nové Zámky 54.26
27.05.2023 Majstrovstvá ZsAZ jednotlivcov dospelých, juniorov, dorastu a st. žiactva Trnava 4 x 100 m kluby/Dci/B 1 Atletický club Nové Zámky 48.32
27.05.2023 Majstrovstvá ZsAZ jednotlivcov dospelých, juniorov, dorastu a st. žiactva Trnava 800 m/Dci/B 1 Atletický club Nové Zámky 2:01.18
14.05.2023 1. kolo Dorasteneckej ligy Dubnica nad Váhom 800 m/Dci/B 1 Atletický club Nové Zámky 2:08.16
14.05.2023 1. kolo Dorasteneckej ligy Dubnica nad Váhom 1-2-3-4 kluby/Dci/B 2 Atletický club Nové Zámky 2:14.14
14.05.2023 1. kolo Dorasteneckej ligy Dubnica nad Váhom 400 m/Dci/B01 2 Atletický club Nové Zámky 52.35
06.05.2023 1. kolo Mistrovství Moravy a Slezska družstev mládeže Olomouc (CZE) 400 m/Dci/B02 2 Lokomotiva FOSFA Břeclav 53.77
06.05.2023 1. kolo Mistrovství Moravy a Slezska družstev mládeže Olomouc (CZE) 800 m/Dci 4 Lokomotiva FOSFA Břeclav 2:01.16
24.04.2023 Majstrovstvá okresu (NZ) starších žiakov a žiačok ZŠ v atletike Nitra 800 m/Dci/B1 1 Atletický club Nové Zámky 2:13.18
24.04.2023 Majstrovstvá okresu (NZ) starších žiakov a žiačok ZŠ v atletike Nitra diaľka/Dci 2 Atletický club Nové Zámky 490
22.04.2023 1. kolo družstiev ZsAZ ml. žiakov, ml. žiačok a dorastencov, dorasteniek, juniorov a junioriek, mužov a žien Trnava 1-2-3-4 kluby/Dci/B 2 Atletický club Nové Zámky 2:21.75
22.04.2023 1. kolo družstiev ZsAZ ml. žiakov, ml. žiačok a dorastencov, dorasteniek, juniorov a junioriek, mužov a žien Trnava 400 m/Dci/B01 2 Atletický club Nové Zámky 53.58
22.04.2023 1. kolo družstiev ZsAZ ml. žiakov, ml. žiačok a dorastencov, dorasteniek, juniorov a junioriek, mužov a žien Trnava 800 m/Dci/B 1 Atletický club Nové Zámky 2:01.54
26.02.2023 Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek Bratislava 800 m/Dci/B 1 Atletický club Nové Zámky 2:06.07
26.02.2023 Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek Bratislava 4 x 200 m kluby/Dci/B02 1 Atletický club Nové Zámky 1:39.42
21.01.2023 Halové majstrovstvá ZsAZ st. žiactva, dorastu, juniorov a dospelých Bratislava 800 m/Dci/B 1 Atletický club Nové Zámky 2:04.00
05.01.2023 Trojkráľový bežecký míting Bratislava 300 m/Dci/B 2 Atletický club Nové Zámky 39.01
05.01.2023 Trojkráľový bežecký míting Bratislava 1000 m/Dci/B 1 Atletický club Nové Zámky 2:52.54

Osobné rekordy

Disciplína Výkon Vietor Miesto Dátum Hala
60 m 08.36 -1.0 Trenčín 04.09.2021
150 m 18.13 +1.4 Trnava 28.08.2022
200 m 24.40 -3.8 Trnava 27.08.2023
300 m 38.44 Košice 17.09.2022
300 m 39.01 Bratislava 05.01.2023 h
400 m 51.42 Břeclav (CZE) 09.09.2023
800 m 1:56.48 Maribor (SLO) 24.07.2023
800 m 2:00.14 Bratislava 25.02.2024 h
1000 m 2:52.54 Bratislava 05.01.2023 h
1500 m 4:33.36 Bratislava 20.02.2022 h
1500 m 4:27.86 Humenné 04.06.2023
3000 m 11:02.45 Trnava 29.05.2021
300 m prekážok [76,2 cm] 51.43 Skalica 13.09.2020
1500 m prekážok [76,2 cm] 4:52.29 Trnava 19.09.2021
2000 m prekážok [83,8 cm] 07:09.33 Trnava 01.05.2022
skok do diaľky 490 Nitra 24.04.2023

Sezónne maximá

Disciplína Výkon Vietor Miesto Dátum Hala
800 m 2:00.14 Bratislava 25.02.2024 h

Medailové umiestnenia z MSR (od roku 2018) ( 3 4 2 )

Pozícia Rok Disciplína Hala Preteky Miesto Kategória Výkon Vietor
2 2021 1500 m prekážok [76,2 cm] Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok, mužov a žien do 23 rokov Trnava Starší žiaci 4:52.29
3 2022 1500 m Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek Bratislava Dorastenci 4:33.36
1 2022 800 m MSR dorastencov a dorasteniek Banská Bystrica Dorastenci 2:00.33
1 2022 800 m M SR starších žiakov a starších žiačok, mužov a žien do 23 rokov Košice Starší žiaci 2:07.25
3 2022 300 m M SR starších žiakov a starších žiačok, mužov a žien do 23 rokov Košice Starší žiaci 38.44
1 2023 800 m Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek Bratislava Dorastenci 2:06.07
2 2023 1500 m MSR dorastencov a dorasteniek Humenné Dorastenci 4:27.86
2 2023 800 m MSR dorastencov a dorasteniek Humenné Dorastenci 2:00.40
2 2024 800 m Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek Bratislava Dorastenci 2:00.14

Výkonnostný rast v disciplíne

Sezóna Kategória Vek Výkon Hala Miesto Dátum

AKTUÁLNE DRŽITEĽ NASLEDOVNÝCH REKORDOV

Žiadny aktuálne držaný rekord